All Articles Logic Pro
FCP X منطق طرفدار X، نسخه قابل چاپ زیبا
Ben Balser on Thu, November 7th 8 comments
You may have heard it's possible for Logic Pro X to read FCPXML! Ben Balser explores the best ways possible to create a successful workflow between Apple's pro video and audio workstations.

منطق طرفدار ایکس که قادر به خواندن FCPXML بخشش بزرگ را به کاربران برش نهایی است، زمانی که نیاز به مقابله با سطح حرفه ای کار های صوتی. به حال هنگام رفتن از فاینال کات های حرفه X به منطق طرفدار X از طریق FCPXML، برخی از هشدارهای شما باید آماده برای وجود دارد. من این چاپ خوب است. در این مقاله، ما در آنچه لازم برای ایجاد گردش کار موفق بین این دو برنامه است نگاه کنید.


آماده سازی جدول زمانی

اولین چیزی که به تماشای نرخ نمونه های صوتی می باشد. واقعا وجود ندارد باید هر گونه مسائل، اما آن است که به سادگی عمل خوب تا مطمئن شوید که همه صدا در جدول زمانی NLE نرخ نمونه همان است. نرخ استاندارد صوتی برای ویدیو 48 کیلو هرتز است. صوتی، به ویژه گفت و گو است که در همان نرخ نمونه به عنوان تنظیمات جدول زمانی می تواند به رانش، که می شود با گذشت زمان بیشتر و بیشتر آشکار می شود. اما اگر شما واقعا باید صوتی نرخ نمونه مختلف در جدول زمانی پروژه خود را استفاده کنید، این گردش کار به منطق باید واقعا یک مسئله باشد، و همچنین بعدا در این مقاله را ببینید.

دومین چیزی که به آگاهی از این است که منطق نمی خواهد همه از فرمت های ویدیویی که FCPX می توانید بخوانید. این فقط می تواند خواندن اکثر فرمت های مک های دوستانه QuickTime. به عنوان مثال، حتی اگر من می توانید فایل های RAW REDCODE در FCPX ویرایش، زمانی که من که جدول زمانی پروژه صادرات به عنوان یک FCPXML، منطق خو گرفته باشد قادر به پخش ویدئو، از آنجا که آن را نمی تونم خوانده شده است که فرمت های تصویری خود را. در این موارد، یکی از دو گردش کار استفاده کنید. در هر دو صورت را به تنظیمات FCPX بروید و سوئیچ پخش رسانه های پروکسی، اگر شما در حال حاضر ایجاد چنین. و یا صادرات فایل های کارشناسی ارشد و همچنین بعد از آن در این مقاله مورد بحث.

در نهایت، و این بسیار مهم است، شما نیاز به شکستن از هم جدا مرکب، همگام سازی، و کلیپ های Multicam را. منطق نگارش این بسیار اشتباه می شود هنگامی که در تلاش برای خواندن این مسائل از فایل های FCPXML. اگر شما این، توصیه میکنم از تکثیر این پروژه، پس از آن در این جدول زمانی پروژه جدید شکستن همه چیز از هم جدا در جدول زمانی تکراری. این اصلی خود را دست نخورده نگه می دارد و اجازه می دهد تا منطق غیر روحانی کلیپ های صوتی خود را از آن گونه که باید.


صادرات از فاینال کات

به سادگی فقط کلیپ های صوتی در پروژه های خود را از FCPX به منطق به سادگی باز که جدول زمانی، به منوی File بروید، به صادرات پروژه XML. شما فقط می توانید با FCPXML صادرات جدول زمانی پروژه است. شما باید گزینه را انتخاب کنید مشاهده متا دیتا ها را از منوی کشویی. این مجموعه تا چه ابرداده در فایل صادر شده است. برای اکثر موارد، انتخاب عمومی فقط خوب کار خواهد کرد. منطق معتاد به مقابله با بسیاری از ابرداده پیشرفته ارائه شده در دیدگاه های دیگر، به هر حال.

Figure 1


اگر شما با استفاده از رسانه های بهینه سازی و یا پروکسی، و می خواهید منطق که به استفاده از ویدیو، آن را به طور خودکار با فایل FCPXML خود وارد شده است. اگر شما استفاده می شود برخی دیگر از هیچ مادری پسند مک نرم افزار QuickTime فرمت منطق ممکن است به خواندن، و سپس خواهید می خواهید به صادرات تنها ویدئو از پروژه خود را به عنوان اپل ProRes پروکسی. این فیلم به دست آمده می تواند یک پنجره شناور می شود و یا به سمت فیلم استاتیک در منطق محدود.

اگر شما می خواهید یک آهنگ ویدیو در امتداد بالای کلیپ های صوتی خود را به عنوان مرجع بصری ساده تر، شما نیاز به صادرات به یک فایل استاد در FCPX را، به تنظیم تنظیمات پنجره صادرات به تنها صدور صوتی، و به عنوان اپل ProRes (پروکسی). در منطق، شما به فایل، به فیلم، پس از آن فیلم های باز را انتخاب کنید. در نهایت شما می خواهید برای باز کردن آهنگ های جهانی که در آن مسیر فیلم پنهان است.


ورود به منطق

برای وارد کردن این فایل را به منطق، باز منطق و ایجاد یک پروژه جدید خالی از مرورگر است که نشان می دهد زمانی که شما برای اولین بار آن را راه اندازی. این از شما خواهد خواست برای ایجاد یک مسیر، به عنوان یک پروژه صوتی باید حداقل یک مسیر باشد. تنظیم آن را به عنوان آهنگ های صوتی به عنوان شاهد زیر.

Figure 2


و سپس به سادگی به فایل، به گزینه واردات و فاینال کات طرفدار XML را انتخاب کنید. بسته به اندازه پروژه شما، آن را از طریق یک فرآیند به عنوان خوانده شده اجرا شود، و در نهایت با جدول زمانی خود را تمام کلیپ های صوتی گذاشته. اگر شما با استفاده از کلیپ ها از نرخ نمونه متفاوت، منطق را بی درنگ شما را به انتخاب که نرخ نمونه به استفاده، به طور معمول 44.1 کیلو هرتز یا 48 کیلوهرتز. 48 کیلو هرتز (مگر اینکه شما نیاز به 44.1) را انتخاب کنید و تمام کلیپ های صوتی از دیگر نمونه در نرخ به طور خودکار تبدیل می شود. من دارم میرم این تبدیل می شود بسیار کارآمد است.

Figure 3


بعد، اگر FCPX پروژه نرخ فریم جدول زمانی خود را متفاوت از آنچه که به عنوان پیش فرض در منطق است، شما را وادار به انتخاب دیگری. با منطق پیش فرض به 25 FPS تعیین می کنند، اما بسیاری از ما با استفاده از 30 یا 29.97 یا برخی از نرخ فریم های دیگر. به سادگی انتخاب نرخ فریم از پروژه FCPX خود را به راه اندازی شد، و منطق را به آن نرخ فریم بدون موضوع مطابقت.

Figure 4


منطق پیش نمایش فیلم ها

هنگامی که شما وارد منطق FCPXML به طور خودکار برای فایل های ویدئویی، و در حال حاضر شما با وضوح کامل روی صفحه نمایش پیش نمایش های ویدئویی. این ممکن است تا بسیاری از مانیتور خود را. بدون نگرانی، یا گرفتن یک گوشه ای از آن روی صفحه نمایش و تغییر اندازه آن، و یا در داخل صفحه راست کلیک کنید و یکی از اندازه های کوچکتر، مانند .25 (یک چهارم) انتخاب کنید. این یک پنجره شناور شما می توانید آزادانه به اطراف حرکت است. اگر مثل من هستی، شما این نفرت، و ترجیح می دهند پنجره فیلم. به سادگی آن پنجره شناور نزدیک است و شما باید ببینید که فیلم خود را نشان می دهد تا در سمت چپ بالای رابط منطق، بالاتر از منطقه و روی پانل های بازرس (میانبر است که به سادگی).

Figure 5


اگر شما تا به حال به صادرات یک فایل تصویری پروکسی، آن را با رفتن به منوی File، گزینه فیلم، و سپس انتخاب فیلم باز واردات. فایل Quicktime به خود را انتخاب و آن را همانند بالا کار خواهد کرد، به جز شما نیز افزوده آهنگ فیلم. باز کردن دکمه پارامتر جهانی و آهنگ فیلم در امتداد بالای آهنگ های صوتی خود را.

Figure 6


پس انداز

به یاد داشته باشید بلافاصله در منطق جویی در هزینه کنید (Command-S). در پنجره اولیه ذخیره، پوشه و تیک تمام گزینه های دیگر را انتخاب کنید. به طور پیش فرض آن را در پوشه موسیقی مورد نظر خود را به یک پوشه با نام شما آن را بروید، به یک زیر پوشه به نام منطق، و سپس. سیستم بسیار آسان است آسان برای پیگیری کار منطق خود را.

Figure 7


اگر شما به نقطه ای که در آن شما را به منطق نسخه پروژه خود را می خواهید، به سادگی با استفاده از ذخیره سازی کپی از منوی فایل.


صادرات از منطق

هنگامی که کار خود را در منطق انجام شده است، از آن زمان به صادرات به بازگشت به فاینال کات است. دو گردش کار اصلی برای این وجود دارد. برای اولین بار است به گزاف گویی کردن تمام صوتی ما به یک، خود شامل استریو و یا فایل صوتی AIFF، که در آن شما به ترکیب نهایی قفل شده احاطه کرده است. دوم این است که صادرات یک فایل FCPXML که برگ تمام کلیپ های فردی صوتی در دسترس برای پیشبرد ویرایش و پیرایش در FCP X.


صادرات فایل AIFF

تندرست پایین مدت استودیوی ضبط های قدیمی با اشاره به روند تندرست آهنگ های متعدد از نوار ضبط شده به تنها یک یا دو برای ترکیب نهایی است. شما باید یک فایل صوتی را به طور کامل مخلوط کردن.

زمانی که کار خود در منطق تکمیل شده، به منوی File بروید، به گزاف گویی، و یا انتخاب پروژه (فرماندهی-B) را انتخاب کنید. برای یک فایل استاندارد AIFF را به ویدیو مشخصات صوتی استاندارد، پیکربندی همانطور که در تصویر زیر دیده می شود. پایین و سمت چپ پنجره گزاف گویی نشان می دهد اندازه پرونده برآورد شده و زمان پردازش. سپس به سادگی با کلیک بر روی دکمه گزاف گویی، و واردات فایل AIFF های منجر به FCPX به صورت عادی. این گزینه قابل اعتماد ترین و ساده ترین راه برای گرفتن کار خود را به عقب به FCPX است. من به شدت توصیه می شود همیشه انجام گزاف گویی برای گرفتن کار خود را به عقب در به FCPX، به سادگی با توجه به قابلیت اطمینان آن است.

Figure 8


صادرات فایل FCPXML است

این روش به ما می دهد یک فایل XLM به واردات به FCPX که در یک رویداد جدید، با فایل های صوتی جدید و یک جدول زمانی پروژه جدید شامل تمام کلیپ های صوتی ما. همانطور که از نوشتن این مقاله من پیدا کردن این روش می شود بسیار حشره دار و توصیه به عدم استفاده از آن تا زمانی که اپل تا به اتو کنید از گردش XML برای منطق کمی بهتر است. من در پیدا کردن کلیپ همه شروع در آغاز از جدول زمانی، آنها نه در نظم، کلیپ های ویدئویی است درست نیست، به سادگی بیش از حد بسیاری از مسائل آن را به صورت قابل اعمال در این زمان وجود دارد. هنگامی که اپل رفع این گردش کار، ما این مقاله را به روز رسانی کنید.

Figure 9


یک نکته در مورد XML صادرات برای فاینال کات از منطق است که شما باید انتخاب را به. صادرات آن را به عنوان یک کلیپ مرکب و یا به عنوان یک جدول زمانی پروژه به طور منظم. این است که به سادگی چک کردن و یا برداشتن علامت صادرات به عنوان گزینه تاییدی مرکب کلیپ در پنجره صادرات منطق. در هر صورت، شما می توانید محتوا و نتیجه یکسان است. تنها تفاوت این است که یکی کلیپ مرکب در یک رویداد جدید که شما می توانید به جدول زمانی دیگر رها در حق دور. دیگر به شما می دهد یک پروژه در یک رویداد جدید. هر دو شما تمام کلیپ جدید، که از منطق به همان محل به عنوان فایل FCPXML خود را صادر می دهد.


نتیجه

FCP به منطق گردش کار کامل نشده است، اما نشان می دهد که اپل شروع به روش سفر رفت و برگشت است که بسیار مفید است و بعد فورا رفت واز. تا زمانی که شما می دانید که چگونه به سفر رفت و برگشت آثار گردش کار، رعایت این شرایط برای آماده شدن، شما باید قادر به استفاده از این بدون مشکل زیاد است. من امیدوارم که این مقاله موضوع تا پاکسازی نمود، و برای نگاه در عمق منطق طرفدار X آموزش در اینجا در macProVideo.com .


Related Videos
Comments (8)

You must be logged in to comment.

 • Nytupou
  Hi Ben, Thanks for your articles on how to roundtrip between Final Cut and Logic. I read the one you wrote in July, too, and both are great. I have some questions about audio bit depth, and hope you'll offer your insights here: Say my Final Cut Project has audio settings of 48 kHz sampling rate and 16-bit depth, but I want to edit the audio in Logic at 48 kHz /24-bit. (I might want to mix the video's audio with another track of voice-over recorded at 48 kHz/ 24-bit depth, and also add some audio processing.) What do you think about this workflow: 1. Exporting the audio from Final Cut as a Master File, 2. Transcoding (in QuickTime Pro or Compressor) from 16 to 24 bit depth, 3. Importing the audio into Logic Pro as 48 kHz/ 24 bit depth, 4. After working in Logic, bouncing down the audio from multi-track, 24-bit to a single 16-bit stereo track, 5. Importing the track into Final Cut, where it will again match my Project settings. Any thoughts about this approach?Or is there a way to do this using XML exporting and importing? Thanks again!
  • 7 years ago
  • By: Nytupou
  Reply
 • BenB
  My first question would be why you want to go 24-bit for something as basic as voice work. You won't hear any difference in quality. And I do all of my VO work now directly inside of FCP X. I like the magnetic timeline workflow infinity better than the multi-take features of STP or Logic. Now if there were a reason you really had to take it to Logic, and had to work in 24 bit, I'd use Roles to export my audio tracks as audio stems at 24-bit (custom Compressor settings help with this). Then bring the bounced down mix back into FCP X. When I brought back the mix into FCP X, I'd first Duplicate my Project (Project only) and put all original audio into a Compound Clip, then drop my mixed down AIFF into that Project. But again, there is going to be no perceivable difference between a 16-bit and 24-bit voice track. And its all going back to 16-bit for a standard video file, also.
  • 7 years ago
  • By: BenB
  Reply
 • BenB
  AND, you could always change your Logic project setting to 24-bit after the FCPXML import into it.
  • 7 years ago
  • By: BenB
  Reply
 • Nytupou
  Hi Ben, Thanks for your suggestion — I'll try it! Regarding working at 24-bit depth in Logic Pro X, I record voice-over in Logic, where recording at 24-bit is recommended and is the default setting. I also mix and process audio in Logic — EQ, compression, maybe a limiter. Here, too, I've understood that it's best to process audio at 24-bit, then bounce to 16-bit for use in Final Cut, then creating the DVD and playing the movie. So that's why I was wondering how to put the 16-bit audio from video (captured in Final Cut) into 24-bit for mixing and processing in Logic. Again — thanks for your great articles on the round-trip between Final Cut and Logic!
  • 7 years ago
  • By: Nytupou
  Reply
 • Rounik Admin
  Hi duenorth, From my understanding, the greatest benefit you'll get is when recording at 24-bit depth... as this will give you much more dynamic range and therefore headroom and allow you to record at lower levels while capturing plenty of data info. When it comes to converting from 16bit to 24bit I believe you're not actually improving the bit depth of the audio file, it will simply create a larger file. The dynamic range is already set. So, I'd recommend staying at 16bit when importing into and mixing in Logic ... Hope this helps, Rounik
  • 7 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • BenB
  Again, just change the bit-depth of the Logic Project, if desired.
  • 7 years ago
  • By: BenB
  Reply
 • Nytupou
  Hi Rounik, Thanks for your thoughts! I agree with you on recording voice-over at 24-bit depth. I also agree that converting the 16-bit audio from Final Cut to 24-bit in Logic doesn't improve that audio: it just creates a bigger file size. But my Logic project involves mixing a 24-bit voice-over track with the 16-bit audio tracks from Final Cut. All the tracks in a Logic project must have the same bit depth. Should it be 24-bit or 16-bit? I prefer 24-bit, since I'd rather preserve the quality of the voice-over track, and I accept a larger file size for the audio-from-video tracks (after they're converted to 24-bit). Also, this way I can mix and process the tracks in Logic at 24-bit and bounce to 16-bit.
  • 7 years ago
  • By: Nytupou
  Reply
 • BenB
  Go with 24-bit.
  • 7 years ago
  • By: BenB
Working With Audio
Final Cut Pro X 105
Dream It. Do It.
Do you want to learn Working With Audio?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: