All Articles Logic Pro
ضربات شما در ES1 منطق طرفدار
Darren Burgos on Mon, January 16th 2 comments
With so many ways to make kick drums, many producers ignore Logic Pro's built-in ES1 instrument. However, as Darren Burgos demonstrates, the ES1 can create punchy and deep kicks that rival any source.

تن راه برای پیدا کردن صدای رقص بزرگ و پا زدن وجود دارد : از کتابخانه ها نمونه ، ابزار واحد های صوتی ، برش از حلقه ها ، و غیره برخی از عمیق ترین ، punchiest برای تلفن های موبایل و پا زدن با سنتز هر چند ایجاد می شود. آن نیز راحت تر به قیر و پا زدن خود را به کلید آهنگ خود را بدون از دست دادن کیفیت صدا (مانند لگد زدن نمونه) است.


مرحله 1 -- اسیلاتور

از آنجا که به خوبی می شود سنتز این و پا زدن خودمان ، شما می توانید از هر دو به طور پیش فرض ES1 صدا و یا هر یک از ایستگاه از پیش تنظیم شروع می شود. به شما اجازه می دهد تا شروع شده توسط کشویی نوسان ساز مخلوط تمام راه را به زیر ، و سپس زیر موج نوسان در وضعیت خاموش حرکت می کند ، ما معتاد هر نوسانگر در همه ، نیاز از درگاه طنین خواهد شد تولید موج.

Starting point with the ES1


مرحله 2 -- فیلتر

نگه دار فیلتر کردن تمام راه را ، یا کمی در درون منطقه و کمتر از 10 ٪ از طیف گسترده ای فیلتر مطرح. بالا بردن رزونانس تمام راه را. فشار نوار لغزنده کلیدی راه اندازی شده و یا صدا را در سراسر کلید های تن به تن خو گرفته می شود.

بعد ، به شما اجازه می دهد تا ADSR درگاه از طریق سرعت

Filter settings


مرحله 3 -- آمپلی فایر

فشار سطح از طریق Vel

Level Via Velocity


گام 4 -- پاکت

نگه دار ، این حمله تمام راه را به پایین ، و سپس با بالا بردن آن را کمی طعم تنظیم کند. مقدار پایین تر ، بیشتر از شما تیک تیک را در سر از صدا را بشنود. من حفظ تمام راه را تا پوسیدگی ایجاد طول صدا. فروپاشی پایین تر ، بطور بریده بریده کوتاه تر و بیشتر صدا خواهد شد. صدا می شود دیگر با ارزش فروپاشی بالاتر است.

اطمینان حاصل کنید که تاپیک کمی از انتشار ، بیش از حد ، اگر آن همه راه را به پایین شما شنیدن یک کلیک خفیف اگر یادداشت های MIDI شما کوتاه تر از طول کامل از پاکت نامه.

Envelope settings


گام 5 -- پاکت مد / روتر

انجمن پاکت پاکت بسیار سریع است که اثرات هدف انتخاب شده در روتر می باشد. اول ، انتخاب قطع به عنوان هدف از مد روتر پاکت . افزایش دو مثلث نور سبز درست بالای میدوی (INIT از طریق Vel

Mod Envelope and Router


نکات

تنظیم LFOs init انجام از طریق چرخ

حمله های مختلف و تنظیمات فروپاشی در پاکت را امتحان کنید. را تغییرات جزئی به قطع ، ADSR از طریق سرعت ، init انجام از طریق سرعت ، و پاکت مد. تغییر انواع فیلتر. تنظیم سطح خارج ، و جستن و پا زدن به عنوان صوتی برای صدای دقیق تری سازگار.

لذت ببرید!


Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • GaryHiebner
  Nice one!
  • 7 years ago
  • By: GaryHiebner
  Reply
 • Darren Burgos
  Thank-you Gary, glad you liked it!
  • 7 years ago
  • By: Darren Burgos
  Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: