All Articles Logic Pro
هالووین صدا طراحی قسمت 1 : ایجاد وهم آور آوازی اثر در منطق
Rounik Sethi on Tue, October 26th 4 comments
When not hanging around the macProVideo forums you can usually find me immersed deep in my studio using Logic's instruments and effects designing and creating ambient textures and

شبح در ماشین

هنگامی که در اطراف انجمن macProVideo حلق آویز نیست که شما معمولا می توانید عمیق در استودیوی من با استفاده از ابزار منطق و اثرات طراحی و ایجاد محیط بافت و الکترونیک FX غوطه ور. در این پست ، من از شکستن از من "، مراقبه ، فرشته مبتنی بر آفرینش موسیقی" و در انتظار هالووین ، من تعمق به recesses تیره تر از طراحی صدا است. من قصد دارم شما نشان می دهد گام به گام که چگونه برای ایجاد وهم آور... شبح مانند اثر صدا در منطق با استفاده از تنها یک نمونه آوازی. ما با هدف ایجاد چنین یک صدای ترسناک که کسانی که مزاحم فوت و فن یا treaters خواهد شد در حال اجرا را از خانه شما را قبل از اینکه شما می توانید ظرف شیرینی! البته ، شما همچنین می توانید استفاده از تکنیک ها از این پست به طراحی تلفن های موبایل برای به معنی متعارف تر ، مانند فیلم ، تلویزیون ، انیمیشن و بازی های ویدئویی است. همه این را می توان با یک ضبط ساده از صدای شما و برخی از حیله گری در منطق انجام می شود (یا هر مرغی شبیه کلاغ -- بنابراین شما Ableton زندگی می کنند ، Cubase و کاربران نرم افزار ابزارهای... را ادامه خواندن!)

Note: If you're easily scared please DO NOT click the "continue reading" link below...

این همان چیزی است که شما نیاز دارید :

 • a voice
 • a microphone or portable recorder
 • some time in Logic (or any DAW)
 • Michael Norris' Sound Magic Spectral plugins (optional -  free to download!)
 • a Monster costume / pumpkin / ghost outfit (optional to set the mood)

مرحله 1 -- ضبط صدای شما

ثبت یک زن و شوهر از طول می کشد شما را واقعا می گوید یک عبارت ساده : "مبارک هالووین". این نیازی به صدا ترسناک در این مرحله است ، اما چند کار را طول می کشد تا خود چند گزینه می دهد بعد. من استفاده می شود قابل اعتماد سونی PCM - D50 برای ضبط این نمونه است. من پیدا ضبط دستی من تبدیل شده است بخشی ضروری از راه اندازی ام. من را قادر می سازد به راحتی نمونه صداها و رکورد فولی ، اثرات ، ایده ها ، ملودی ها ، و غیره بر روی حرکت هر زمان اعتصاب الهام...

گام 2 -- آیا من صدای ترسناک؟

در حال حاضر خجالت نمی کشند اگر نمونه خود ترسناک یا شبح مانند را صدا نیست هنوز. است که که در آن منطق و یا ادم کند و تنبل خود را به بازی می آید است. گام اول رفتن به واردات فایل های صوتی خود را (ها) را به یک پروژه منطق جدید و فایل را بر روی آهنگ های صوتی.

If you've recorded multiple samples, use the marquee tool or scissors to split the region into multiple parts like this, getting rid of as much silence as possible. You can also use the Strip Silence functions in Logic to remove any unwanted silence.

Take a listen to my unprocessed voice sample:

من قصد دارم برای انتخاب صدای اولین روند ، اما هر کدام از این ضبط شده می تواند اثرات به همان اندازه ترسناک!

گام 3 -- تبدیل از اینجا شروع میشود

اول من قصد دارم به گزاف گویی منطقه من در محل انتخاب شده و آهنگ اصلی را لال. (منطقه

که من یک کپی با خیال راحت دور در سطل من stashed ، کاهش زمین صدای خوش آمد گویی من برای اولین بار در این فهرست است. حالا شما می توانید از این منطقه به نمونه آهنگ جدید تبدیل و بازی با آن در اطراف در EXS24 منطق یا نمونه بردار از انتخاب شما... در عوض من قصد دارم به درج منطق پیچ SHIFTER پلاگین II بر روی نوار کانال و پایین زمین توسط -6 تن نیمه با ترکیب مجموعه را به 100 ٪ است.

در اینجا آنچه که آن را مانند تلفن های موبایل تا کنون :

[صوتی ID = "297"]

را به گوش من ، آن را بیشتر شبیه به یک تماس گیرنده میل لنگ از یک poltergeist در این مرحله...

گام 4 -- فلکس آن

صدای بیش از حد سریع است. برای اضافه کردن شبح وار احساس من می خواهم پیشنهاد کاهش آن را با حرکات کششی نمونه های صوتی. اگر شما با استفاده از زنده ، یا نرم افزار ابزارهای Cubase استفاده از ابزار مربوطه برای انجام این کار است. در منطق می کنیم نیاز به نوبه خود بر روی فلکس!

آهنگ را انتخاب کنید و را انتخاب کنید : نمایش

در حال حاضر سربرگ آهنگ باید یک انتخاب انعطاف پذیری را نمایش می دهد. با کلیک بر روی آن و انتخاب کنید ندارد . این است که معمولا بهترین انتخاب برای پردازش وکال با حداقل مقدار از دست آوردها را. با این حال ، شما ممکن است مایل به اضافه کردن مصنوعات برای ایجاد جلوه های ویژه ، بنابراین احساس رایگان برای آزمایش با الگوریتم FLEX کنند.

بعد ، من قصد دارم به کشش از کل نمونه را بدون ایجاد نشانگر فلکس. این آسان است تا در منطق 9. به سادگی گزینه کشیدن مرز حق منطقه را به سمت راست.

کشش خواننده ها بیش از حد یک نوع بسیار متفاوتی از اثر را به اصل شبح مانند من به دنبال به ایجاد ایجاد کنید. معدن کشیده من به کمی بیش از دو برابر طول اولیه است. باز هم این زمان مناسبی برای آزمایش و پیدا کردن آنچه در مسیر وهم آور صوتی خود را بهترین آثار است.

شما می توانید به تفاوت گوش دادن :

[صوتی ID = "300"]

شما می توانید خاموش فلکس نمایش با انتخاب مشاهده

توجه : اگر شما می خواهید برای غیر فعال کردن اثر فلکس در هر نقطه ، خاموش الگوریتم فلکس از منوی سربرگ آهنگ فلکس را انتخاب کنید.

گام 5 -- Reverb استفاده معکوس

در این نقطه 9 بار از خارج 10 من فایل و گزاف گویی و معکوس منطقه منعکس های صوتی در ویرایشگر نمونه ، Reverb استفاده های صوتی برای ایجاد یک عنصر شبح مانند. معکوس صوتی بسیار آسان است برای رسیدن به در هر مرغی شبیه کلاغ یا ویرایشگر صوتی از جسارت به ابزارهای نرم افزار... بخشی از روی حیله و تزویر است پوشاننده های صوتی معکوس برای ایجاد یک اثر شبح مانند. خوشبختانه منطق باعث می شود آن را بطور خاصی ساده است برای ایجاد ژیان اثرات معکوس ی Reverb با یکی از آن واحد Reverb استفاده جشن گرفته ، EnVerb.

Insert EnVerb on the next slot of your channel strip.

معکوس بعضی از تنظیمات مفید برای EnVerb شما می توانید انتخاب کنید خارج از جعبه وجود دارد. انتخاب من فعل معکوس طولانی است . بسته به نمونه صدای خود شما ممکن است به لحن خوب تاخیر سیگنال خشک و تنظیمات حمله آرزو .

شما همچنین ممکن است منطقه را به حرکت حداقل یک نوار پس از شروع پروژه ، برای اطمینان از EnVerb زمان ایجاد دم Reverb استفاده معکوس قبل از شروع صدای شما می خواهید.

مرحله 6 -- ایجاد طنین فلزی

The Space Designer (Logic's Convolution reverb plugin) is normally my go-to reverb unit for creating a realistic spatial feel for an instrument or a sound. But in this case I'm aiming for an otherworldly effect to give the eerie voice a metallic resonant feel. Logic's other reverb units like the SilverVerb and GoldVerb are perfect for this purpose and it's the SilverVerb I'm going to insert on this track.

همانطور که شما می توانید از تصویر بالا را ببینید ، من 'محیطی' از پیش تعیین شده را انتخاب و تنظیم مخلوط تا 30 ٪ است. برای این مثال آن را می دهد صدای احساس فلزی کوتاه که به گمان من یک شروع خوب برای گرفتن یک صدا شبح مانند. باز هم ، نیشگون گرفتن و کشیدن این تنظیمات به مزه.

نگاهی به گوش :

[ID صوتی = "303"]

تفاوت ممکن است بسیار ظریف (و نه ممکن است از نمونه در اینجا MP3 با کیفیت پایین). من توصیه با استفاده از هدفون.

گام 7 -- ساخت هواپیماهای بدون سرنشین وهم آور

در حال حاضر این مرحله را به استفاده از طیفی SOUNDMAGIC مایکل نوریس "

OK را بزنید. بنابراین ، شما آنها را دریافت؟ ما قصد داریم به استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین ساز طیفی در فقط یک لحظه ... اول اجازه استفاده از نمونه صدای اصلی برای شروع ایجاد پس زمینه هواپیماهای بدون سرنشین ما وهم آور. شما به طور موقت می توانید مسیر آهنگ صدای وهم آور در حالی که ما کار بر روی ایجاد صدای هواپیماهای بدون سرنشین لال.

ایجاد یک آهنگ جدید صوتی ، نام آن را 'هواپیماهای بدون سرنشین" و منطقه اصلی به مسیر جدید کپی کنید. را انتخاب کنید مشاهده

منطقه اصلی من در حدود 1 نوار در طول. من گزینه لبه سمت راست کشیده میشوند به طوری که آن را در مورد 8X کندتر / طولانی تر است (برای پایان دادن به نوار 8). در اینجا آنچه را که دوست صدا تا کنون :

[صوتی ID = "304"]

گام 8 -- استفاده از سحر و جادو طیفی

SpectralDroneMaker است تا حد زیادی و به دور یکی از راه های مورد علاقه من برای ایجاد صداهای هواپیماهای بدون سرنشین ، بدون توجه به آنچه منبع ! بنابراین برای روکش کردن ، ما باید به منطقه اصلی صدا به یک مسیر جدید کپی شده ، خم آن را به مورد 8X آن طول اولیه است و در حال حاضر ما آماده به درخواست برخی از اثرات طیفی به آن و در واقع ، این مرحله نمی تواند راحت تر.

On the Drone track insert the SpectralDroneMaker plugin:
Audio Units > Michael Norris > Spectral DroneMaker > Stereo

چند تغییرات به تنظیمات پیش فرض من ساخته شده و به شدت توصیه به شما تجربه کار با این پلاگین فوق العاده بیش از حد. به عنوان یک خلاصه ای از پارامترهای من تغییر کرده است. باز هم این تنها راه برای رفتن ، اما سعی کنید با تغییر دادن یک مقدار در یک زمان و مانیتور چگونه هر یک از پارامتر تغییر صدا نمی باشد.

 • Interpolation length - 5.8 sec
 • Interpolation variance - 6.28 sec
 • Scale Type - Fifths
 • FFT Size - 4096

[صوتی ID = "307"]

آخرین چیزی که برای انجام شده است کاهش fader حجم در مسیر هواپیماهای بدون سرنشین پس از آن آهنگ صدای ما وهم آور فتح و غلبه نیست... یا ناآرام همسایگان خود!

مرحله 9 -- اضافی بعدی

این همه خوبی است تا کنون. حالا که ما ایجاد کرده اید مسیر هواپیماهای بدون سرنشین وهم آور ، من با unmuted آهنگ صدای وهم آور نقل مکان کرد و آن را در نوار 4 از 9 نوار ترتیب من شروع.

برای اضافه کردن ابعاد اضافی به صدای وهم آور اصلی ما می توانیم می فرستد از نوار کانال استفاده کنید. در این مورد من ایجاد کرده اید می فرستد :

 • Send to Bus 1 --> Aux 1 (Echo, Pitch Shifter II at -4 Semi tones)
 • Send to Bus 2 --> Aux 2 (Lowcut Ch Eq, Echo, Pitch Shifter II at +2 Semi tones)

مرحله 10 -- لمس نهایی

برای اضافه کردن بیشتر از یک ذات شبح مانند به اثر صدا وهم آور ما ، من قصد دارم به ایجاد لایه های اضافی "صدای وهم آور" ما مسیر و معکوس آنها. در نهایت ، من می خواهم صدای هر یک از کانال های AUX برای معکوس کردن. در حال حاضر ما می تواند یک پلاگین از 3rd party برای این استفاده کنید ، اما من ترجیح می دهم گزاف گویی هر یک از کانال AUX به یک فایل صوتی ، بنابراین ما باید کنترل بیشتری بر روی موقعیت صدا در تنظیم ما.

انفرادی AUX نوار کانال در میکسر و انتخاب فایل

کشیدن فایل های منعکس شده بر روی آهنگ های صوتی خود را خود را در منطقه ترتیب. اصلاح و یا تغییر اندازه مناطق به عنوان مطلوب و با دوبار کلیک کردن بر روی اولین منطقه برای باز کردن آن در ویرایشگر نمونه. را انتخاب کنید توابع

تکرار این فرآیند از سوی دیگر منعکس منطقه AUX. در حال حاضر در این مرحله شما ممکن است مایل به انعطاف پذیری این فایل های صوتی ، اضافه کردن و یا هر اثر بریدن دیگر شما مراقبت برای استفاده ی Reverb اضافی. انتخاب من به انباشتگی مناطق تازه معکوس در موقعیت های مختلف در آرایش من سرب بدهد و سرب را به صدای اصلی وهم آور. آزمایش و پیدا کردن نقاط شیرین و ترسناک است که برای آرایش خود را که متفاوت خواهد بود با توجه به عبارت (های) شما را ثبت و اثرات استفاده کرده ایم شما کار می کنند.

OK پس از شما اضافه شده لایه به عنوان بسیاری از شما نیاز دارید و شما با نتایج نهایی آن زمان برای تست از اثر صدای خود را شبح وار خوشحال است. یافتن قربانی مایل... ام ، دوست داشت یکی (ترجیحا کسی که به راحتی نمی بترساند) نظر خود را به استنباط! اینجا نهایی شبح وار هالووین صدای من است و من آماده هستم و در حال انتظار برای دست کشیدن بر در خانه من آمده Twilight در 31 اکتبر!

[ID صوتی = "312"]

تکنیک فوق می تواند مورد استفاده برای ایجاد انواع نتایج مختلف صدایی و بهتر از همه انجام می دهند نمی شود وهم آور... در قسمت 2 که در آن خواهیم کاوش که چگونه برای ایجاد صداهای بیشتر هیولا تضمین شده برای ارسال یک لرز پایین ستون فقرات خود را به من بپیوندید! تا آن زمان ، من خواب با چراغ در...

Related Videos
Comments (4)

You must be logged in to comment.

 • Dekuruy
  Hi Rounik! Thanks for this fun and useful post. I especially love the Michael Norris plug-in!
  • 10 years ago
  • By: Dekuruy
  Reply
 • Martin
  Wow ... that IS scary ... Nice post Rounik ... !! Can't wait for Part 2 ...
  • 10 years ago
  • By: Martin
  Reply
 • Rounik Admin
  Hi Adam! Thanks. It was fun making this! Stay tuned for Part 2 this Friday when we get more...well... monstrous ;-) Cheers Rounik p.s. The Michael Norris plugins were one of my best kept secrets until now ;-)
  • 10 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • Rounik Admin
  Thanks Martin! I'll going to lock all the windows and doors while creating Part 2!! :)
  • 10 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
Flexing Vocals: Time and Pitch
Logic Pro X 108
Dream It. Do It.
Do you want to learn Flexing Vocals: Time and Pitch?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: