All Articles Logic Pro
چگونه به ایجاد کم فی Synths صدایی در منطق نرم افزار
Gary Hiebner on Mon, February 11th 0 comments
Reduce the bits and squeeze the hi-fidelity out of your synth sounds in Apple's Logic Pro. Gary Hiebner, reductionist and expert, shows you how.

در برخی از آخرین تولیدات موسیقی الکترونیک صداها تلفیقی است که یادآور یک دهه رفته وجود دارد. در دهه هشتاد، زمانی که بازی های ویدئویی لگد کردن، بازی تا به حال این آهنگ تم واقعا جذاب در عین حال ساده است. سبک ساده با توجه به محدودیت های موتورهای های صوتی در کنسول های بازی در آن زمان بود. اما در حال حاضر کاملا خنده دار خود را چگونه تولید می شوند با استفاده از چرخ دنده های مدرن خود را به تکرار این برای تلفن های موبایل. انگار حتی یک سبک تمام پشت آن را به نام Chiptune. من می خواهم به شما نشان می دهد که چگونه برای ایجاد این صداها کم بیتی در منطق. این بازی های ویدیویی محصول تا به حال آهنگ تم قاتل، که هنوز هم خاطرات زنده بازی. اما به اندازه کافی از آن، اجازه می دهد که از وارد شدن به صداهای chiptune.


مرحله 1

سلاح های انتخاب من در حال رفتن به P ES و Bitcrusher. P ES تلفیقی بسیار ساده است، و آن را به یک انتخاب خوب از شکل موج که شبیه به شکل موج مورد استفاده در موسیقی بازی در 80S هستند. بیمار نیز با تکیه در Bitcrusher به downsample صدا به عنوان این صداها همه در روز 8 بیتی بودند. P ES، کشیدن تمام شکل موج پایین، و مطمئن شوید که چی INT و VIB / وا به صفر است. شما می توانید بر روی دکمه در وسط کلیک کنید تا آنها را تنظیم مجدد شده است. روشن کردن فرکانس تمام راه را ماکس، و شما می توانید به رزونانس در موقعیت به طور پیش فرض آن را ترک. اجازه می دهد که کار برای اولین بار با شکل موج مربعی است. آوردن این تا حدود نیمه راه، در حال حاضر به شما اجازه می دهد تا پرش در سراسر چی. من می خواهم حمله به تا 0، تنظیم، تنظیم فروپاشی و حفظ تمام راه را، و پس از آن نیشگون گرفتن و کشیدن آزادی به جایی که شما آن را می خواهم. من معدن در حدود یک چهارم از راه اندازی شده است. در حال حاضر برخی از یادداشت ها، بازی و شنیدن شما چیزی صدایی بسیار نزدیک به بازی صوتی صداهای تلفیقی از 80S.

ES P


مرحله 2 Bitcrusher

در حال حاضر به تنزل صدا از 16 بیتی به 8 بیتی، درج Bitcrusher در channelstrip و در تنظیمات زیر را شماره گیری نمایید:

  • درایو: 2.0dB
  • Resloution: 8bit
  • Downsampling: شده 7x


در حال حاضر یک حالت را انتخاب کنید. من با حالت متوسط ​​رفته است. شما می توانید Downsampling اگر شما می خواهید صدا را به تنزل بیشتر افزایش می دهد، و یا اگر آن را بیش از حد آن را کمی.

Bitcrusher.


نگاهی به گوش دادن به تلفیقی من برنامه ریزی شده است. استیک را به بازی الگوها توجه داشته باشید تنها به اقامت معتبر.

[صوتی شناسه = "19،092"]


مرحله 3: اضافه کردن Synths برخی بیشتر

ایجاد برخی از آهنگ های ابزار جدید. کپی P ES و Bitcrusher به آنها و شروع به برنامه نویسی در برخی از خطوط هماهنگی مبارزه. با ES P سعی کنید موج های مختلف، و یا حتی بیش از یک که برای ماده. نگاهی به گوش دادن به خط من می آیند:

ES P - Bitcrusher settings.

[صوتی شناسه = "19،091"]


ES P - Bitcrusher settings.

[صوتی شناسه = "19،094"]


ES P - Bitcrusher settings.

[صوتی شناسه = "19،093"]


مرحله 4 باس 8 بیتی

کنسول های بازی زود در تخصیص حافظه بسیار محدود است، بنابراین طراحان صدا، به مقدار کمی در مورد چگونگی طراحی synths خود را. چیزی که شما اغلب در بر داشت این بود که خط باس نگهداری ستون فقرات از آهنگ، واقعا وجود دارد و پا زدن و صداهای دام. چه کار می کند به خوبی به استفاده از قطع خطوط باس احتمالا با استفاده از الگوها توجه داشته باشید 1/8th. P ES استفاده از شکل موج مربعی و جلو و فرکانس برگشت به حدود 60٪ است. شما می توانید از اوردرایو کشیدن برای صدای آلوده. تنظیم انتشار یادداشت به طوری که بازی نمی کنم برای بیش از حد طولانی است.

Bass settings.

[صوتی شناسه = "19،095"]


مرحله 5 اضافه کردن برخی از سر و صدا!

یک راه برای گرفتن snares و صداها کلاه بود، به استفاده از یک شکل موج سر و صدا. P ES را آورد و شکل موج سر و صدا. ریز لحن انتشار و اوردرایو تا شما یک صدا سر و صدا تیز است که شما می خواهم.

در حال حاضر و گوش دادن و ببینید که چگونه این امواج سر و صدا تعارف دیگر صداهای تلفیقی.

Snare settings.

[صوتی شناسه = "19،097"]


در اینجا این است که مسیر نهایی chiptune من:

[صوتی شناسه = "19،096"]


نتیجه

این واقعا می تواند سرگرم کننده باشد محدود کردن synths شما را در اختیار شما و ارسال آهنگ chiptune. این همه پایین می آید به ملودی ها و هارمونی های مقابله با خطوط تلفیقی. شگفت انگیز آنچه که شما می توانید با استفاده از الگوهای تنها توجه داشته باشید که تنها انجام.

اما این شما را از استفاده از این synths کم بیتی در تولیدات جدید خود را متوقف کند. شاید از synths chiptune در برابر ضرب و شتم DUBSTEP بزرگ و باس تلو تلو خوردن ممکن است ترکیب کاملا جالب توجه است. شاید thatll چیز بزرگ بعدی خواهد بود.

[صوتی شناسه = "19،102"]


من امیدوارم که شما تا به حال برخی از سرگرم کننده از ایجاد این 80S معتبر برای تلفن های موبایل. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در صوتی در حال حاضر و روند موسیقی چک کردن آموزش های زیر:

صوتی 101:

صوتی 102:Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

EVD6 and EFM1: User Guide
Logic 209
Dream It. Do It.
Do you want to learn EVD6 and EFM1: User Guide?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: