All Articles Logic Pro
واردات صوتی و MIDI از Maschine به منطق طرفدار
Mo Volans on Mon, May 6th 0 comments
Maschine is so deep you could happily work only with it... but, there'll probably come a time when you want to move your patterns and sounds into a DAW. Mo Volans shows how to do this with Logic Pro.

اگر شما یک کاربر Maschine و کار در درون منطق طرفدار هستند، بسیار محتمل است که در برخی از نقطه شما می خواهید به حرکت صوتی خود را از پلاگین در به صدا اختصاص داده شده و یا آهنگ های MIDI. این یک فرآیند ساده و در عین حال ضروری است. اینجا چگونگی آن انجام می شود ...


مرحله 1 - انتخاب نوع صادرات

در ابتدا، شما نیاز به Maschine لود شده به عنوان یک پلاگین در درون منطق و ضرب و شتم (یا الگوی موزیکال) به برنامه ریزی. شما به حرکت بعدی را به به Maschine بگویید چه نوع از صادرات می خواهید آن را به انجام.

A simple beat ready to export into Logic

ضرب و شتم ساده آماده برای صادرات به منطق.

حلقه مبتنی بر Maschine را با استفاده می شود:

[صوتی شناسه = "20324"]


این است که با استفاده از یک قطره کوچک پایین منو در قسمت های پایین تر Maschines ترتیب انجام می شود. شما می توانید بین MIDI و صوتی را انتخاب کنید. هر دو نوع داده ها می تواند کشیده شده و کاهش یافته، تبدیل الگوهای مبتنی بر Maschine خود را به منطق اطلاعات تواند هضم کند.

Choosing the export type

انتخاب نوع صادرات.


هنگامی که شما گزینه درست را انتخاب کرده اید، شما آماده برای شروع حرکت الگوهای خود را در اطراف هستند. خوب MIDI برای اولین بار با.


مرحله 2 - MIDI داده ها صادرات

الگوهای شما هم اکنون می توانید به یک کانال MIDI خالی کشیده می شود، البته آن را حس می کند برای استفاده از این کانال که Maschine و در حال حاضر با استفاده از. این الگو با گرفتن آیکون خط کش کوچک و حرکت بخشی به دست آمده که به محل اقامت خود را انتخاب کشیده است. این فرایند تقریبا آنی است.

Exported MIDI data in Logic

صادراتی داده های MIDI در منطق.


هنگامی که MIDI شما را در جای خود بسیار مهم است که به یاد داشته باشید برای انتخاب یک الگوی در Maschine خالی. اگر شما اصلا، شما در نهایت شنیدن بخش بازی تکراری. این یک اثر توقف تدریجی ایجاد کنید. بزرگ نیست.

شما در حال حاضر رایگان برای ویرایش بخشی خود را در منطق به عنوان شما می توانید هر MIDI دیگر. به یاد داشته باشید که اگر شما استفاده از نسخه چند خروجی از Maschine است، شما همچنین می توانید قطعات و درام جداگانه خود را به کانال های خود را در این نقطه بیش از حد. ، با این حال، این موضوع برای یکی دیگر از آموزش است!


گام 3 - کشیدن و رها کردن صدا

تا بعد به شما اجازه می دهد تا نگاهی به روند مشابه برای صادرات صوتی. در حقیقت به شما امکان انجام یک دنباله بسیار شبیه از اقدامات به دریافت صوتی خود را به منطق اما چند تفاوت اساسی وجود دارد.

Making a fresh audio track ready for our export

ساخت یک مسیر صوتی تازه آماده برای صادرات ما.


البته شما نیاز به تغییر حالت کشیدن و رها کردن به صوتی. یک بار انجام می شود شما می توانید توالی خود را در همان شیوه ای که قبل بکشید. تفاوت واقعی در اینجا این است که آن را در واقع طول می کشد در حالی که کمی برای کلیپ جدید تولید می شود. از شما می خواهند از این هشدار داده و حتی مطلع هنگامی که Maschine آماده است، بنابراین آن واقعا بسیار ساده است.

The audio is prepared for drag ‘n’ drop

صوتی برای کشیدن قطره نفر آماده شده است.


با صوتی خود را در محل، شما در حال حاضر به نوبه خود به عنوان مثال خود را از Maschine و آزاد کردن برخی از منابع CPU گرانبها. به یاد داشته باشید که هر چیزی که در حال حاضر در الگوی Maschine خود را به طور دائم به فایل های صوتی جدید خود تعبیه شده بود، به طوری که به خوبی به ارزش آن با دقت فکر کردن در مورد چه عناصر و جلوه های شما در اینجا شامل.

The Maschine audio is in place in Logic

صوتی Maschine در محل در منطق است.


این دو روش ساده باید به شما همه شما نیاز به الگوهای Maschine شما را به پروژه های منطق شما و استفاده از آنها برای ساخت یک آرایش تازه جدید.Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Maschine Mk2: Track Construction
Native Instruments 305
Dream It. Do It.
Do you want to learn Maschine Mk2: Track Construction?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: