All Articles Logic Pro
با استفاده از مانیتور گوش با MainStage
Ian Graham on Thu, October 21st 0 comments
One of the biggest problems that a band faces is hearing themselves onstage and protecting themselves from hearing loss, especially when they go from venue to venue and each room can sound different.

یکی از بزرگترین مشکلاتی که یک گروه چهره خود را شنیدن روی صحنه و حفاظت از خود را از دست دادن شنوایی ، به ویژه هنگامی که آنها از محل به محل برگزاری دیگر برود و هر اتاق می توانید صدا های مختلف. مسئله دیگر این است که برخورد با FOH مرد صدا (جلوی مجلس) است که کار نه تنها شما صدای زیادی خارج جلوی بلکه در صحنه شما. زمان های بسیاری که از طریق دوره نشان می دهد ، شما می شنوند کسی بگوید "آیا من می توانم" درج ساز / آواز / ME! "اینجا ، من همیشه این منحرف از عملکرد باند و همچنین می تواند مخاطبان خود را احساس "جریان نشان می دهد" است که قصد ندارم تا به خوبی.

پس از سال ها از برخورد با این گروه خود من قافیه چشم ، من به تجربه بیشتر با MainStage. ما در حال حاضر با استفاده از MainStage به ماشه نمونه ، برای تلفن های موبایل صفحه کلید من ، و غیره پس چرا نیست که ترکیبی است که همه ما می تواند از آهنگ به آهنگ لذت بردن؟ من هم به پایان رسید تا از دست دادن دکل باس من که پشت به من با تشکر برای

راه اندازی مرحله من. خیلی "geddy لی" من می دانم!

2 اولین نشان می دهد آنچه که انجام دادیم تا به حال مردان صدا به ما نظر مانند : "شما برنده؟ T آواز خواندن به عنوان با صدای بلند و برگشت برگزار خواهد شد بازی" ، "چه... دان؟ T اعتماد مخلوط من؟" اما... زمانی که ما آنها را متقاعد به ما اعتماد و شروع به نواختن ، شما می تواند سبب آرامش را ببینید. مرد صدا در واقع می تواند مخلوط کردن موسیقی برای مخاطب لذت ببرید و در مورد گروه نگران نباشید. اما در اینجا؟ ها یکی از مزایای حتی بزرگتر است. صدا تنها آینده مرحله درام که باعث می شود انسان صدا؟ کار ها را حتی آسانتر می شد. همانطور که اشاره کردم ، هیچ دکل باس وجود دارد که من مستقیم به هیئت مدیره از سر من آمپر باس و گیتاریست من چهره آمپر 2x12 خود را مانند یک مانیتور ، بنابراین او هنوز هم می توانید انجام بازخورد کنترل قطع و احساس از رابطه آمپر / گیتار است که نمی بسیار مهم است که آن صدا ها. اگر شما با استفاده از کابین های بزرگ 4x12 ، شما همیشه می توانید شستشو طرف انجام دهید.

در حال حاضر چگونه می توانم مخلوط مانیتور های ما؟ اولین گام این است که به شکل از بسیاری از کانال های شما استفاده و تقسیم آن سیگنال ها را با شکاف XLR از آن؟ منبع ها است. سیگنال و سپس به FOH و به چند ورودی / خروجی کارت صدا ارسال می شود. ما استفاده از یک مسافر MOTU با 8 ورودی است.

XLRSplitter

کارت صدا MOTU ، آمپر هدفون و سر آمپر باس GK

فعلا : 2 خوانندگانی که کانال 1 و 2 را وجود دارد. گیتاریست آمپر جانسون است که XLR خروجی استریو و این طول می کشد تا کانال های 7 و 8 استفاده می کند. باس آمپر سر من تا به DI FOH ، اما آن را به کانال 6 از کارت صدا ، من آن را استفاده می شود؟ ارسال FX ها که به من دست در کنترل حجم صدا.

(درامز) ، به طور معمول ، یک معمای جالب برای مقابله با! (مجبور به استفاده از آن کلمه conun - DRUM) ما استفاده کرده اند تا هر سه کانال به جز بر روی کارت صدا است. پس چه کار میکنید؟ دو سربار و پا زدن؟ لگد زدن ، بدام انداختن ، و یکی سربار؟ پس از بسیار تجربه ، ما تصمیم به استفاده از Glynn جان؟ روش درامز miking با تغییرات اندکی از روش معمولا شامل 4 MICS. یک میکروفن در دست و پا زدن ، یک میکروفون فائق امدن بر کمند ، و نزدیک میکروفن سوم به شانه راست درامر و فاصله مساوی از کمند به عنوان اولین میکروفون بالای سر بود. در غیر این صورت ، شما می توانید به توقف تدریجی مسائل! با استفاده از 2 درامز چوب برای اندازه گیری فاصله یک شروع خوب است. سربار را به کانال های 3 و 4 (این نیز تا به حال فانتوم قدرت) خورانده شد و پا زدن کانال 5 بود. صدا کار می کند برای ما و ما می توانیم همه چیز را به خوبی بشنوند.

در نهایت ، برای تلفن های موبایل و نمونه های صفحه کلید در MainStage و می تواند به ما مانیتور در گوش و همچنین FOH فرستاده شده است. که به ما به ارمغان می آورد به بخش خروجی چند است. کارت صدا MOTU مسافر دارای 8 خروجی است. کانال 1 و 2 برای تغذیه از صفحه کلید برای تلفن های موبایل به FOH مورد استفاده قرار گرفت. اما کانال های 3 تا 8 به عنوان استریو به هر یک از آمپر هدفون ما می فرستد و برای استفاده از مخلوط مانیتور مستقل مورد استفاده قرار گرفت. از آنجایی که ما با هدفون ، باس و گیتار کابل "سیمی" ، ما در زمان حرارت لوله های کوچک قرار داده و ما هدفون کابل و کابل گیتار با هم. ما همچنین مطمئن ساخته شده به پشتیبان گیری بیش از حد! همانطور که برای ناظران در گوش ما را انتخاب ، که واقعا ترجیح شخصی اما درامر و من هر دو عاشق Westone UM3 - X برای پایان پایین صاف. دوستان و طرفداران مهندس الکترونیک از گروه بدست ما آمپر هدفون های سفارشی بر اساس " چو Moy طراحی است. "

در حال حاضر.. راه اندازی MainStage! علاوه بر این کانال برای تلفن های موبایل صفحه کلید من را راه اندازی کنم 8 کانال VOX ما / ابزار ورودی و 3 اتوبوس گروه برای هر یک از خروجی ما هدفون مخلوط. شما همچنین باید مراقب باشید که fader هر یک از کانال پایین در غیر این صورت FOH که صدا بیش از حد! تنها صدای FOH نیاز به صفحه کلید است. شما می توانید هر نام افراد برای اتوبوس ارسال ها را ببینید.

هر کانال در 3 باس می فرستد و مجموعه را به "پیش" ارسال شده بود. رنگ ارسال خواهد شد از آبی به سبز تغییر دهید.

یکی از چیز بسیار مهم به نظر با گوش مانیتور این است که محدود در غیر این صورت شما به خطر می اندازند گوش خود را به آسیب است. بی سیم را در و گوش این حفاظت ، اما از آنجایی که ما با استفاده از آمپلی فایر هدفون سفارشی ، ما محدود کننده بر روی اتوبوس های خروجی ارسال. هر کانال را می توان به صورت جداگانه EQ؟ D ، فشرده ، و غیره برای مانیتور مخلوط بیش از حد.

هر باند خواهد شد راه اندازی های مختلف ، اما شما باید قادر به استفاده از آنچه که من اید به عنوان یک نقطه شروع داده می شود. ما نیز آزمایش شده است با اثرات تاخیر و ارسال برخی از کسانی که به FOH. یک چیزی بیشتر مرد صدا به دست آورد؟ T نگران! از آنجا که انجام این تنظیم ، در می یابیم که نه تنها شما را تبدیل به یک بازیکن تنگ تر با گروه ، اما شما همچنین می توانید تمرین با افت شدید در حجم بسیار طولانی تری است. وضوح نیز به مخلوط باند و خوانندگان به ارمغان آورده کمتری را در تلاش برای آواز خواندن برتری جستن از باند. هر آهنگ را می توان به ترجیح خود را سفارشی بیش از حد. تاب!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی نصب و استفاده از Mainstage برای اجرای زنده خود را باید بررسی کنید آموزش Mainstage اینجا .

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Studio Series - Recording Vocals
Pro Tools 502
Dream It. Do It.
Do you want to learn Studio Series - Recording Vocals?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: