All Articles Logic Pro
مقدمه ای بر مدلسازی فیزیکی در مجسمه سازی منطق
Mo Volans on Sat, April 16th 1 comments
Physical modeling synthesis is arguably the most fascinating form of sound creation at the disposal of the modern music maker today. This technology was once reserved for the elite and was only really

سنتز مدل سازی فیزیکی است مسلما جذاب ترین شکل از ایجاد صدا در اختیار سازنده موسیقی مدرن امروز است. این تکنولوژی یک بار برای نخبگان محفوظ بود و تنها واقعا در ابزار سخت افزار بسیار گران قیمت در بر داشت.

Now we can find this form of synthesis popping up in more and more virtual instruments. Logic's Sculpture is probably one of the best examples of these instruments, so let's look into programming a basic patch using some of Sculpture's key features.

01 -- انجام تنظیمات اولیه

اولین نگاه شما در مجسمه سازی شما را در شکی نیست که آن را یک ابزار پیچیده را ترک کنند. این تعداد زیادی از گروه شاهد و تبدیل شدن به آشنا با همه از ویژگی های آن کمی طول می کشد.

گفت ، این ، برنامه نویسی صدا ساده در مجسمه سازی و رسیدن به درک با اصول اولیه لازم نیست به مبارزه سربالائی. کار شما بسیار آسان تر خواهد شد با راه اندازی با یک پچ به طور کامل خالی ساخته شده است. برای این کار به سادگی در منطقه مجسمه سازی از پیش تنظیم شده در بالای رابط گرافیکی آن کلیک کنید و تنظیمات پیشفرض را انتخاب کنید.

این باید به شما یک پچ ساده و بدون تلفیق یا عوارض اضافی بدهد ، این به معنای بدون حواس او را پرت و قوی نقطه شروع است.

به عنوان مثال به طور کامل تنظیم مجدد ما از مجسمه سازی است آماده رفتن است.

02 -- راه اندازی رشته ها و اشیاء آن

اولین چیزی که در مورد مجسمه سازی به تحقق بخشیدن به این است که هر چند آن را با استفاده از مدل سازی فیزیکی برای تولید صدا از آن ، ساختار واقعی از ابزارهای قابل مقایسه با synths ساده تر است.

اگر شما به ابزار مجازی آنالوگ استفاده می شود آن را به احتمال زیاد اولین چیزی که شما برای زمانی که برنامه نویسی تکه های خود را بخش نوسان ساز نگاه. به عنوان مجسمه سازی با هدف به تمدد اعصاب سازهای آکوستیک واقعی ، به عنوان مخالف به سینت سایزر آنالوگ است ، آن را با استفاده از منبع صدا 'رشته های مجازی ، به جای یک اسیلاتور است.

رشته دارای صفحه نمایش خود از آن جایی که حرکت آن می تواند متحرک ، برنامه نویسی در حالی که برخی از بازخورد بصری را به شما بدهد. 'وانت' در پنجره صفحه نمایش این است که می تواند به حرکت در اطراف دایره زنگی کلی برای تنظیم وجود دارد.

رشته و سپس توسط سه 'اشیاء دستکاری شده است. اشیاء را می توان به رفتار در روش های گوناگون ، چیدن تقلید ، تاثیر ، دمیدن و رکوع اقدامات برنامه ریزی شده است. هر یک از حالت های مختلف شی رشته را در روشهای کاملا متفاوت تحریک ، منجر به نتایج بسیار متفاوت است.

توالی ها با استفاده از شی 'اعتصاب Grav :

[صوتی ID = "2482"]

این سیستم اجازه می دهد تا انعطاف پذیری بسیار بیش از یک بخش نوسان ساز استاندارد و صدای تولید شده را می توان تکان دهنده ای واقع بینانه نسبت به هر چیز دیگری شما ممکن است شنیده. برای اهداف این آموزش ، و برای نگه داشتن چیزهای ساده ، من برای فقط یک شی 'را انتخاب و استفاده کرده اند به طور پیش فرض حالت ایمپالس. این باید یک ابزار ساده رشته ای است و تقلید و نگه داشتن چیزهای خوب و روشن است.

رشته مجسمه سازی و بخش شیء

رشته انتخاب راه اندازی بازی می کند با یک الگوی ساده :

[صوتی ID = "2484"]

03 -- انتخاب نوع مواد خود را

شاید یکی از نوآورانه ترین ویژگی های مجسمه سازی ، توانایی و قابلیت شبیه سازی انواع مختلف مواد است. اساسا شما دقیقا می توانید تصمیم بگیرید چه رشته واقعی است و البته تغییر این ساخته شده به طور چشمگیری تغییر می دهد صدای خود را.

صفحه نمایش در مرکز معاملات مجسمه سازی با تمام تغییرات مواد مبتنی بر. این در واقع به روشنی گذاشته و سرگرم کننده برای استفاده است. چهار ماده مختلف در دسترس (فولاد ، نایلون ، چوب و شیشه) به راحتی می توان با استفاده از یک توپ شناور انتخاب شده است.

مجسمه سازی بخش مواد مرکزی

با حرکت توپ در اطراف صفحه نمایش و بازی چند یادداشت در واقع شما می توانید مجسمه سازی شکلگیری بین مواد مختلف می شنوید. با تجربه با ترکیبات مختلف و چند در حال اجرا توالی MIDI شما باید به سرعت در نتیجه شما می خواهید پیدا کنید.

الگوی ما در بازی برگشت و شکلگیری بین مواد :

[صوتی ID = "2486"]

این مواد واقعی شما در اینجا می توانید تغییر دهید ، بلکه خواص آن نیست. دو تا از پارامتر جالب ترین ها "وضوح تصویر و کنترل از دست دادن رسانه ها و. کنترل قطعنامه قادر به اقدام تقریبا شبیه سنگ شکن بیت شما با دادن پیشرو ، اینک - Fi را برای تلفن های موبایل.

کشویی از دست دادن رسانه ها ارائه می دهد که کاربر توانایی تصمیم گیری چقدر رزونانس و پوسیدگی از دست رفته است در حالی که رشته ارتعاش است. در تنظیمات بالا رشته توانایی آن را به ارتعاش خیلی زود به شما یک عمر کوتاهی را از دست بدهند. تنظیمات پایین به شما این امکان را می دهد صدا به حلقه به پتانسیل کامل آن است.

برای این گیتار (ish!) پچ برای یک رشته نایلون تصمیم گرفتند ، با تنظیم ترد بسیار کم با وضوح کامل و رسانه های تنظیمات از دست دادن.

تنظیمات مواد نهایی مورد استفاده قرار

انتخاب تنظیمات مواد در عمل :

[صوتی ID = "2488"]

... و با اثر از دست دادن برخی از رسانه ها اضافه شده :

[صوتی ID = "2489"]

04 -- با استفاده از پاکت نامه و LFO مدولاسیون

به چیزهایی ادویه تا کمی شما می توانید از موتور synth مجسمه سازی برای تغییر صدای خود را بیشتر استفاده کنید. در این مورد تصمیم گرفتم که یک لمس vibrato ، کار بسیار ظریفانه. برای اجرای این من استفاده LFO از شماره 1 تا زیر و بم زمین رشته من. من استفاده می شود بسیار سریع تنظیمات LFO ، همراه با عمق کم مدولاسیون است.

اگر عمیق تر حفاری شما را در بخش وزارت دفاع مجسمه سازی شما برخی از بخش های بسیار غیر معمول را ببینید ، برای مثال من می تواند تصمیم گرفتند برای ژنراتور Vibrato اختصاص داده شده در اینجا ، و یا استفاده از ژنراتور با عصبانیت سخن گفتن جالب است. این موارد و بسیاری از پارامترهای دیگر مجسمه سازی در آموزش های آینده مورد بررسی خواهد شد.

من هم باز از انتشار بر روی پاکت دامنه در اینجا به بخشی تنفس کمی. اگر شما قصد دارید برای انجام این کار نیز نیاز به اطمینان حاصل شود که پچ با استفاده از حالت پلی به عنوان مخالف به مونو یا پیوسته ، در غیر این صورت شما خواهد شد توجه داشته باشید سرقت و استراحتی که برش را تجربه کنند.

برخی از Vibrato اضافه شده است با استفاده از یکی از LFOs مجسمه سازی

اثر Vibrato در عمل :

[صوتی ID = "2491"]

05 -- اضافه کردن برخی از نکات اضافی با FX داخلی مجسمه سازی است.

بنابراین در حال حاضر هسته پچ جدید ما ساخته شده است و ما شروع به دیدن برخی از نتایج بزرگ است. ما یک صدا های ساده است که تقلید یک گیتار آکوستیک کلاسیک. من می خواستم به فشار کمی و تبدیل پچ به چیزی است که پیشرو کم و اثرات مجسمه سازی بیش از قادر به انجام این کار هستند.

من برای یک مقدار سالم اشباع لوله از Waveshaper تصمیم گرفتند ، برخی از سرعت همگام سازی تاخیر استریو و با وجود آن که به شدت 'اثر' من همچنین افزود : برخی از سر خوردن. پس از کند تا زمان حمله پاکت AMP من پچ بود به پایان رسید.

همانطور که شما می توانید بشنوید ساختمان ساده ، پچ قابل استفاده در مجسمه سازی این است که مشکل نیست و یک کار تنها در چند مرحله ، شما واقعا می توانید شروع به خود را آشنا با آرایه ای موثر از گروه شاهد است.

برخی از اثرات تاخیر و دیگر صدای ما اضافه شده

پچ نهایی پخش :

[صوتی ID = "2493"]

می خواهید بیشتر بدانید؟ برو عمیق تر به مجسمه سازی .

Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Great run-through! Definitely want to spend some more time in Sculpture now. But it also makes me wonder: are there other physical modeling synths worth checking out?
    • 8 years ago
    • By:
    Reply
What's New in Logic 10.4.5
Logic Pro X 10.4.5
Dream It. Do It.
Do you want to learn What's New in Logic 10.4.5?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: