All Articles Logic Pro
آموزش زبان منطق های حرفه ای، قسمت 2
Jay Asher on Wed, April 17th 4 comments
Ola. Speak Spanish? No... Speak French? oh... Speak Logic Pro? Excellent! Jay Asher continues his crash course to help you fully grasp the language of Apple's flagship DAW.

من بازخورد مثبت تر در مقاله اول در مورد این موضوع و درخواست ها بیش از هر مقاله دیگر من را کمک کرده اند. بنابراین، یک بار دیگر به نقض!


مناطق را کلیک کنید

در PIC 1، من تنظیمات صوتی را باز کرده اند و در زبانه General را به تب ویرایش پیمایش. در ابزار اشاره گر به ترتیب بخش فراهم می کند، می بینید کلیک کنید ابزار محو شدن مناطق و مناطق متحرک ابزار کلیک کنید. خوب است، اما آنچه را که هک یک منطقه کلیک است و چه این اجازه می دهد تا شما را به انجام؟

Pic 1

عکس 1


کاملا به سادگی، یک ناحیه کلیک تغییر رفتار از ابزار اشاره گر در منطقه ترتیب هنگامی که این بررسی و یا بدون کنترل.

به طور معمول، اگر شما نگه داشتن اشاره گر ابزار بیش از هر منطقه، آن را به ابزار حلقه تغییر، به شما اجازه می دهد در یک تعداد دقیق از حلقه ها را به منظور جلب. اگر شما تیک بزنید مناطق محو ابزار کلیک کنید با این حال، پس از آن هنگامی که شما را از ابزار اشاره گر بر روی سمت راست بالای منطقه، آن را به عجیب و غریب به دنبال آیکون تغییر که شما می توانید در عکس 2 را ببینید که به شما اجازه می دهد به منظور جلب در فهم و outs محو محو بدون نیاز به انتخاب ابزار محو و یا رفتن به منطقه بازرس جعبه پارامتر.

Pic 2

PIC 2


Pic 3

PIC 3


به طور مشابه، اگر شما بررسی مناطق متحرک ابزار کلیک کنید، و سپس وقتی که شما در مناطق نگه داشتن اشاره گر ابزار بیش از زمینه های مختلف، آن را به marquee tool را تغییر می دهد.

هنوز هم ممکن است آن را به تغییر ابزار اشاره گر به ابزار حلقه با این انتخاب ترجیح بسته و در جایی که شما با قرار دادن اشاره گر ابزار. پایین نگه داشتن کلید های موجود به طور موقت رفتار عادی بازگرداند.


ترجیحات ویرایش های دیگر در تب عمومی

برخی از گزینه های دیگر ترجیح جالب توجه در این برگه وجود دارد. مشاهده عکس 4.

Pic 4

PIC 4


اضافه کردن آخرین ویرایش تابع به نام منطقه است، من فکر می کنم، کاملا واضح است. تقسیم منطقه به عنوان مثال، در حال حاضر در منطقه دوم به تازگی ایجاد شده داشتن کلمه تقسیم به نام آن اضافه شده است، همانطور که شما در تصویر 5 می بینید، می شود.

Pic 5

PIC 5


من هم می گویند که انتخاب مناطق در انتخاب مسیر خود به توضیح است، اگر چه من هیچ وقت نمی دانید که چگونه این بچه ها تصمیم می گیرند که کلمات باید در کلاه که نه می شود و. اما زندگی اتصال به شیار؟ به چه معنا است؟

خب، چک کردن آن به این معنی است که اگر شما یک قالب شیار (بسیار مفید و IMHO تحت روش تدریج مورد استفاده برای ساخت آهنگ احساس بزرگ با هم) در ویرایش اصلی منطقه ایجاد کرده اند نیز تغییر می دهد هر قالب تدریج مشتق شده از آن منطقه است. بنابراین به عنوان مثال، اگر شما یک باس منطقه ابزار نرم افزار با تنظیمات تدریج که شما یک قالب شیار از اعمال به طبل ضربه، تغییر تنظیمات اصلی به منطقه باس به طور خودکار آنها را برای ضربه درام تغییر خواهد کرد و همچنین ایجاد کرده اند.

در نهایت، ما باید حلقه جابجایی هوشمند از قیچی و تقسیم شده توسط Playhead. این یک امر مستقیم به جلو است. در عکس 6، من یک منطقه لوپ است. با استفاده از این اولویت را فعال کنید، اگر من منطقه در منطقه لوپ قطع، آن را ایجاد منطقه دیگری که من می توانم حلقه یا حلقه نیست، همانطور که شما در عکس 7 را ببینید.

Pic 6

PIC 6


Pic 7

عکس 7


به یاد داشته باشید مردمی، این تنظیمات، تنظیمات پروژه هستند، و به همین ترتیب به برنامه جهانی هستند.


شناور ویندوز

هنگامی که منطق طرفدار 8 معرفی رابط کاربری گرافیکی جدید خود را که اجازه به کاربران برای انجام تقریبا همه آنها مورد نیاز برای انجام این کار در پنجره ترتیب، متأسفانه یک تلفات توانایی به پاره کردن تقریبا هر ویرایشگر را به یک پنجره شناور است که می تواند در سراسر رابط کشیده و بود استفاده شده است. تنها دو نفر باقی می ماند و در تجربه من بسیاری از کاربران منطق که با LP8 یا 9 آغاز شد از آنها بی اطلاع است و چقدر مفید هستند.

اول، شناور رویداد، که می تواند یا با رفتن زیر منوی گزینه ها یا با کلید فرمان باز وجود دارد. مشاهده عکس 8.

Pic 8

PIC 8


این که آیا رفتن شما به ویرایشگر MIDI پیانو رول یا ویرایشگر امتیاز است، هیچ انکار وجود دارد که لیست رویداد ویرایشگر دقیق ترین است، به عنوان آن را به شما نشان می دهد که اطلاعات مربوط به رویداد در سطح کنه. اما برای آن دسته از کاربران که اهمیتی به ترک یکی به علت عدم از املاک و صفحه نمایش واقعی باز، مانند بر روی یک لپ تاپ، یا فقط احساس نیاز به اطلاعات دقیق یک رویداد در یک زمان، شناور رویداد یک دارایی فوق العاده است. شما می توانید آن را در هر نقطه در رابط شما موقعیت و قفل کردن screenset خود را و هر رویداد شما در دیگر سردبیران MIDI را انتخاب کنید نمایش داده خواهد شد. من نمی توانم تصور کار بدون آن. مشاهده عکس 9.

Pic 9

PIC 9


دیگر پنجره شناور واقعا ارزشمند منطقه شناور بازرس، به طور مستقیم در زیر شناور رویداد در منوی گزینه ها یافت شده است. در حالی که من معمولا مناطق با تئوري و فرمول صفات و کیفیت چیزی را تعیین کردن، بسیاری ترجیح می دهند، و غالبا من به عنوان خوب، تنها وقایع خاص در ویرایشگر پیانو رول با تئوري و فرمول صفات و کیفیت چیزی را تعیین کردن، و از آنجایی که من به ندرت سخت نیرو را با فرمول اندازهگیری کردن به 100٪ و در نتیجه Q-قدرت و تنظیمات Q-محدوده، منطقه شناور بازرس باعث می شود آن را واقعا آسان به انتخاب حوادث در ویرایشگر پیانو رول و با تئوري و فرمول صفات و کیفیت چیزی را تعیین کردن برای تنظیمات مورد نظر، به عنوان من انجام در عکس 10.

Pic 10

PIC 10


اگر شما هنوز دوستان با این ابزار فوق العاده است، من به شدت توصیه می کنند که شما این کار را.

ذکر کمتر مفید است اما ارزش توانایی برای باز کردن به تازگی بازدید ترین لایه محیط زیست خود را به عنوان یک مرز، پنجره بازرس کمتر است. پایین نگه داشتن کلید های موجود در در حالی که مرور در منوی ویندوز به محیط زیست، PIC 11، باز خواهد شد تا پنجره محیط زیست است که به عنوان شرح داده شده است. مشاهده عکس 12.

Pic 11

PIC 11

Pic 12

PIC 12


شخصا، من را به یاد داشته باشید نیست احساس نیاز به آن، اما همان طور که در اینترنت می گویند صحبت می کنند، YMMV.


پروژه های در تحکیم

هنگامی که منطق طرفدار 8 معرفی مفهوم پروژه، به وضوح یک نوع گردش کار جلسه در ProTools، آن را به ما توانایی برای نگه داشتن فایل های صوتی وارد شده، ضبط فایل های صوتی در پروژه، پرش، و غیره در همان پوشه پروژه، و همچنین به عنوان ابزار نمونه ، نمونه، IRS، و غیره در زیر پوشه مناسب.

اما بر خلاف ProTools، که نشانی از این که آیا شما می خواهید یا نه، طرفدار منطق به ما می دهد گزینه ها، و گزینه های منجر به انتخاب و برخی از کاربران انتخاب someerrunfortunate را. بنابراین، به خصوص اگر شما یک پروژه منطق از کاربر دیگری دریافت خواهید کرد، شما ممکن است بخواهید به شما پروژه تحکیم. این به سادگی قرار می دهد فایل های در زیر پوشه درست.

شما می توانید این یا توسط کلید فرمان و یا با رفتن زیر انجام دهید

Pic 13

PIC 13


همانطور که می بینید، آن را به شما می دهد طیف خوبی از گزینه های که کار ارزش پروژه خود را، و یا آرشیو آن باعث می شود، پاک تر و کارآمد تر. به خوبی به ارزش انجام می دهند، IMHO.


Related Videos
Comments (4)

You must be logged in to comment.

 • BlueFielder
  Great 2 Part article. The 'Region Inspector float' tip deserves a fist-bump. Yo
  • 7 years ago
  • By: BlueFielder
  Reply
 • Magic Fingers
  My workflow keeps progressing thanks to these kinds of articles. Thanks again!
  • 7 years ago
  • By: Magic Fingers
  Reply
 • EdgarRothermich
  Another proof that no matter how much you know about Logic, you always can learn something new. Did not know about the option+click on the Environment menu item. Thanks Jay
  • 7 years ago
  • By: EdgarRothermich
  Reply
 • Jay Asher
  Boy, is that the truth Edgar.
  • 7 years ago
  • By: Jay Asher
  Reply
Core Logic
Logic 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Core Logic?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: