All Articles Logic Pro
منطق 9 نکته : گام به گام اتوماسیون در Ultrabeat
Rounik Sethi on Sat, June 18th 4 comments
When it comes to automating effects and instrument parameters over time, Logic gives the end user a lot of excellent choices. For example, it’s possible to use Hyper Draw (Region-based automation)...

هنگامی که آن را به خودکار اثرات و پارامترهای ابزار در طول زمان می آید ، منطق به کاربر اجازه میدهد بسیاری از گزینه های بسیار عالی. به عنوان مثال ، ممکن است خود را به استفاده بیش از حد قرعه کشی (بر اساس ناحیه را اتوماسیون) و یا آهنگ های اتوماسیون و برنامه های این آفلاین یا ضبط آنها را در زمان واقعی بیشترین تعداد کاربرانی که به راه اندازی اتوماسیون در یکی از ویراستاران MIDI منطق و یا حتی به طور مستقیم در داخل منطقه ترتیب خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد. با این حال ، یکی دیگر از حوزه منطق (خوب ، ابزار پلاگین در منطق) ، فراهم می کند که حالت های اتوماسیون خود را وجود دارد : Ultrabeat.

یکی از ویژگی های که Ultrabeat است این است که منطق ابزار دیگر dontand IM به دنبال مستقیما در EXS24 را به عنوان نوع thisis ترتیب سنج گام. این ترتیب سنج مرحله باعث آن نسیم به سرعت و بدون دردسر الگوهای طبل برنامه تا کنون که بدون خروج از رابط Ultrabeat. بهتر است هنوز هم ، در منطق 9 ، Ultrabeat وصله پینه کردن داده شد. نه تنها گام ترتیب سنج منطقه مشاهده کامل آن را داشته باشد ، اما شما هم اکنون می توانید تنظیم تنظیمات صدا به طور مستقل برای هر مرحله. آن بسیار آسان است با به کار شده و به خوبی در این نوک سریع نگاهی به اصول اولیه خودکار پاکت ADSR برای بدام انداختن صدا در Ultrabeat.


مرحله 1 -- مرحله

شما می توانید هر گونه تنظیم و یا کیت های از پیش تعیین شده در Ultrabeat و را انتخاب کنید ، در واقع ، هر صدا به طور خودکار. نکته مهم این است برای بررسی است که شما برخی از مراحل برنامه ریزی شده وارد پس از انتخاب youve کیت Ultrabeat شما مطمئن شوید که شما را در "نمایش کامل" را انتخاب کنید و صدای دایره زنگی است. اگر وجود دارد هیچ گام های قابل مشاهده به سادگی بعضی از افراد در را با کلیک کردن بر روی اعداد بالاتر از میله های عمودی در منطقه ترتیب سنج رسم.

با کلیک بر روی "گام" را فشار دهید در سمت چپ و پایین از رابط Ultrabeat را وارد کنید حالت مرحله.


مرحله 2 -- مراقب جلوی پایتان باشید

شما بلافاصله که کنترل های بسیاری را در منطقه سینتی سایزر اصلی Ultrabeat ، در حال حاضر هایلایت زرد متوجه. این برجسته نشان می دهد پارامترهای صدا

در ابتدا ما باید یک گام در Ultrabeats ترتیب سنج را انتخاب کنید. با کلیک بر روی یک مرحله به آن را انتخاب کنید. برای این مثال سلام انتخاب مرحله 5.


مرحله 3 -- تنظیم پارامترها

بعد ، یک پارامتر صدا (سلام مناظر من مجموعه بر روی پاکت ADSR ، و در زمان حمله خاص) را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که هر یک از پارامترهای هایلایت زرد می تواند به متفاوت برای هر مرحله فرد تنظیم شده است.

به سادگی با کلیک بر روی پارامتر یا انتقال ارزش خود را گرافیکی :


شما می توانید این روند برای گام های دیگر با انتخاب یک مرحله ای و سپس تنظیم مقدار پارامتر به عنوان مورد نظر تکرار کنید.


گام 4 -- پارامتر افست

در بخش قدم به ترتیب سنج است 'پارامتر افست منوی کشویی. پارامتر (ها) شما باید در منطقه سینتی سایزر کلیک در دسترس خواهد بود از این منوی کشویی است.


شما همچنین می توانید ارزش پارامتر ها را برای مرحله انتخاب شده را با کشیدن بالا یا پایین در مرحله خود را تنظیم کند. پس پیش برو و تغییر مقادیر پارامتر برای مراحل مختلف.


مرحله 5 -- در ویراستاران منطق

هنگامی که شما انجام می شود خودکار شما ممکن است بخواهید الگو را به منطق ترتیب منطقه. کشیدن دکمه الگوی (گوشه پایین و سمت چپ از پنجره Ultrabeat) و محل آن را در مسیر خط Ultrabeat در منطق ترتیب منطقه.

شما هم اکنون می توانید داده ها قرعه کشی بیش از حد در هر ویرایشگر MIDI را مشاهده کنید. در این مثال سلام در پیانو رول و از فلش سمت چپ به انتخاب "Autodefine" برای دیدن اتوماسیون که ما در Ultrabeat ایجاد منطقه Ultrabeat افتتاح شد.


برای راه ساده تر برای مشاهده و کنترل تغییر (CC) داده شده است به منطقه شما می توانید مطالب مناطق را در لیست پنجره رویداد را مشاهده نوشته شده. شما می توانید ،


راه های دیگر به طور خودکار Ultrabeats پارامترهای صدا با استفاده از یک کنترلر MIDI را در زمان واقعی و یا آفلاین یا با استفاده از اتوماسیون مسیر وجود دارد ، اما تاپیک چیزی در مورد اینکه قادر به آزمایش و پارامترهای برنامه را به طور مستقیم در داخل ترتیب سنج Ultrabeat satisfyingly آسان است. آنرا امتحان کنید!

Get deeper into Logic's ES2 Drum Synth/Sampler with:
Logic 204 - Ultrabeat Unleashed

Comments (4)

You must be logged in to comment.

 • logicluvva
  Thank you, Rounik for this tutorial. I was looking for help over the manipulation of the stepped'automation after dragging onto the arrange page.Without the need for Track Automation.....and this is excellent. I just get confused with which CC is responsible for which parameter.I suppose I could tweak and see directly the effects. Thanks so much for this as it is just what I was wishing for ! A video on this would be great too.Showing Logic's Editors,Autodefine etc and it's direct link to Ultrabeat.
  • 7 years ago
  • By: logicluvva
  Reply
 • Rounik Admin
  Thanks Logicluvva! I'd recommend using a Monitor object to view the CC values coming from UB's channel strip... :)
  • 7 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • logicluvva
  D'oh ! Thanks.Funny how I drifted from Ultrabeat and now I'm realising it's true standing amongst all the third party drums I have.It used to be quite buggy.Ultrabeat is great. Cheers
  • 7 years ago
  • By: logicluvva
  Reply
 • Rounik Admin
  Hi logicluvva, Ultrabeat certainly is more capable and robust than many realise. Having said that I do enjoy using FXpansion's Tremor and SonicCHarge's SynPlant too! :)
  • 7 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: