All Articles Logic Pro
منطق خودآموز نرم افزار : مجموعه نمره ، قسمت 3
Peter Schwartz on Wed, July 13th 0 comments
In this third and final article in my series on Score Sets in Logic Pro, we're going see how Score Sets can be used to create two different score displays from the same parts in the arrangement.

در این مقاله در سری سوم و نهایی را در مجموعه های طرفدار منطق در نمره ، ما قصد داریم ببینید چگونه مجموعه امتیاز می تواند مورد استفاده برای ایجاد دو صفحه نمایش نمره های مختلف از قطعات همان قطعاتی در ترتیب : نمره یک هادی کامل ، و یک امتیاز بخش . ما همچنین در گزینه های که ما برای نامگذاری هر یک از ابزار در نمره.

دفعات بازدید : قسمت 1 از این امتیاز مجموعه در سری منطق در اینجا و بخش 2 اینجا را کلیک کنید.


چوب ارکستر

در شکل 1 ، ما می بینیم نمره برای یک نشانه کوتاه انتقالی به همراه ارکستر را در زمین کنسرت (نمره C) است. نمره هادی کامل برای 11 "x17" کاغذ (اندازه تلخیص) فرمت شد ، و برای این مقاله من به عمد حذف بسیاری از نشانه گذاری های پویا و نمادهای دیگر را که ممکن است بر روی صفحه نمایش نمره به عنوان خوانا است.

Figure 1

شکل 1


قبل از ادامه می دهیم ، اجازه دهید نگاهی به ترتیب صفحه من (نگاه کنید به شکل 2). انتساب برای تلفن های موبایل ساز به بعد از آهنگ (1) در حال حاضر به منظور نمره مربوط ، با شروع با باد ، سپس برنج ، timp ، کوبه ای و در نهایت ، رشته است. بنابراین در این مورد است لازم باشد به ترتیب قطعات با استفاده از مجموعه ای امتیاز آن را نمی خواهد. با این حال ، ما هنوز در حال رفتن به ایجاد یک نمره سفارشی برای مقاصد دیگر است. برای مطالعه بیشتر در!

Figure 2

شکل 2


ایجاد یک نمره تنظیم امتیاز کامل

در شکل 3 مشاهده می کنیم نمره ویرایشگر تعیین می کنند ، نشان دادن جزئیات بیشتر از مجموعه ای از این قطعات را ایجاد. همانطور که در مقالات قبلی توضیح داده ، من این مجموعه را با انتخاب مناطق به طور کامل در ترتیب و باز کردن یک پنجره ویرایشگر جدید نمره آفریده شده است. سپس این مجموعه را به "امتیاز کامل" تغییر نام داد. بسیار اصلی است ، فکر نمی کنید؟

Figure 2

شکل 3


بحران هویت

باقی می ماند ، وجود دارد با این حال ، چندین تناقض جالب بین آنچه که ما را در صفحه ترتیب را ببینید و چیزی که ما در نمره را ببینید : نام دستگاه اگر شما مقایسه نام نشان داده شده در نمره هادی با نام نوار کانال که همانطور که در ستون دوم از هدر آهنگ دیده می شود ، شما که همه انجام می دهند ، مطابقت ندارد.

برای تفاوت ها چه حساب؟ بیایید پیدا کردن!

در ویرایشگر ، ما می بینیم دو ستون ، "نام کامل" و "نام کوتاه". و هنگامی که شما ایجاد مجموعه ای امتیاز ، منطق به طور خودکار کانال نام نوار برای نام و نام خانوادگی columna محافظ زمان واقعی اتخاذ! اما این اسامی را می توان تغییر ، در صورت دلخواه. و من میل ، و در اینجا این روش :

شروع شده توسط تک کلیک کردن بر روی بر روی نام یک ابزار در ستون نام و نام خانوادگی. منطق خواهد شد و سپس نماد مرموز "@ (مرجع)" ، همانطور که در شکل 4 دیده می شود نشان می دهد. در نگاه اول این ممکن است به نظر برسد به نوعی از اشکال است ، اما آن را فقط نشان میدهد که منطقی است که با استفاده از نام کانال نوار همانطور که از نام به طور پیش فرض کامل برای آن ابزار. برای تنظیم و ذهن شما را در سهولت ، "@ (مرجع) شر و ور است به اطراف از روز اول بوده است ، بنابراین هیچ نیازی به نگرانی که منطقی است که گوشی وقتی که شما این را ببینید.

Figure 4

شکل 4


در این نقطه ، به سادگی در یک نام جدید را تایپ می خواهید آن را در نمره ظاهر می شود. در این مورد ، من در حال تغییر نام بخش ترومبون از "تربیم 1 -- 3" را به "2 ترومبون". توجه داشته باشید که اگر شما می خواهید برای تغییر نام و نام خانوادگی ، بار دوم ، شما دیگر نمی خواهد "@ (مرجع)" نشانه. با این حال ، اگر شما می خواهید برای بازگرداندن نام و نام خانوادگی به نام کانال آن نوار اصلی ، به سادگی "@ (مرجع)" ، را وارد کنید بدون نقل قول.

بعضی از ریز نکات اضافی در مورد نامگذاری :

تغییر نام کانال نوار پس از نام و نام خانوادگی تغییر نام ساز در مجموعه ویرایشگر امتیاز سفارشی وارد نام شما تاثیر نمی گذارد.

در هنگامی که شما نام و نام خانوادگی تغییر در نمره مجموعه ویرایشگر آن را به نوبه خود ، نه ، تغییر نام کانال نوار. و ما به زودی خواهید دید مزایای این رفتار یک طرفه.


من مجاز به تغییر ذهن من ، من نمی؟

در حاملگی نمره ، اما قبل از نوشتن هر گونه موسیقی ، من را در ذهن داشت تا به مدت 2 ترومپت و 3 ترومبون تنور نوشتن ، از این رو به نام من در اصل می داد نوار کانال جهت برای ترومپت و قطعات ترومبون. در نهایت هر چند ، من تصمیم گرفت که از یک ترومپت و یک "استخوان کمتر است. به جای تغییر نام کانال نوار ابزار جدید برای منعکس کردن ، تغییر نام برای ترومپت و 'استخوانها (در میان دیگران) به راست در مجموعه نمره. در حال حاضر ، شما ممکن است تعجب ، از آن شده اند easieror شاید به نوعی betterto تغییر نام نوار کانال و آن نام را به طور خودکار در نام و نام خانوادگی نمره تنظیم ظاهر می شود به جای تغییر نام را در ویرایشگر خود را؟ برای پاسخ به این سؤال ، بیایید ببینید که چه کارهایی کاتالان را...

اگر نمره تنها من از این ترتیب تولید نمره هادی ، جایی که من به تغییر نام شد بخش خواهد بود یکی از کسانی که "شش از یکی ، نیمی از یک دوجین از دیگر شرایط. پس از همه ، تغییر نام می توانست در جایی که باید انجام شود ، و من تصمیم گرفتند تا آنها را در مجموعه نمره را تغییر دهید ، نام کانال نوار نیست. در این مرحله من می دانم که موسیقی من است ، پس داشتن نام کانال نوار خود منعکس کننده ابزار دقیق خواهد بود که دست کم از نگرانی در غیر این صورت به طور معمول وابسته به عالم نمایی وفضل فروشی من است. علاوه بر این ، برای اهداف ما ، این وضعیت نشان می دهد که ماهیت یک طرفه تغییر نام پیش فرض کامل در ویرایشگر :

همانطور که معلوم شد ، من نیاز به آماده سازی دوم ، برنج فقط نمره برای پیمانکار من که تصمیم گرفتم به نام قطعات برنجی متفاوت ، و در اینجا چگونه است که بازی از...

پیمانکار ارکستر من می خواستم به دیدن یک نمره فقط برنج ، بنابراین او می تواند tessitura از قطعات را قبل از توصیه بازیکنان خاص ارزیابی. که ما در حال زندگی در قرن 21 ، به طور طبیعی او پرسید که آیا من می توانم به او نمره برنج ایمیل. "البته!" ، من به او گفتم ، فکر کردن در پشت ذهن من ، "من منطق ، من می توانم انجام دهید... هر چیزی! بنابراین اجازه دهید ببینیم که چگونه من در مورد ایجاد که رفت.


ایجاد یک "امتیاز بخش"

با استفاده از روش ایجاد تنظیم خودکار نمره در قبل شرح داده ، من انتخاب همه از قطعات برنجی در صفحه ترتیب و باز یک پنجره ویرایشگر نمره. Voil ، منطق ایجاد یک نام تجاری تنظیم جدید امتیاز (شکل 5) که من تغییر نام "برنج". باز هم ، بسیار اصلی است.

Figure 5

شکل 5


در حال حاضر ، اجازه دهید به یاد بیاورید که نمره هادی برای 11 "17 ×" کاغذ فرمت شد. برای پیمانکار ، با این حال ، من می خواستم به او چیزی او می تواند نسخه قابل چاپ کردن در 8.5 نرمال "× 11" کاغذ (که مثل A3 به من برادران بریتانیا و sistren است) ارسال. اما وقتی که من thisby تغییر اندازه کاغذ در صفحه منطق Setupthe نسبت کلی از نمره تغییر است. به عنوان یک نتیجه ، برخی از نام ها ، مانند "کارشناسی. ترومبون" و "3 ترومپت" به پایان رسید تا مصرف مقدار زیادی از فضای در حاشیه سمت چپ ساخته شده و نمره نگاه بی دست و پا. برای اصلاح این موضوع تصمیم گرفتم به مختصر کردن نام از ابزار مختلف برای بهبود ظاهر این نمره فقط برنج (شکل 6).

Figure 6 - a brass section score derived from the full arrangement

شکل 6 : نمره بخش برنج به دست آمده از آرایش کامل.


NMS Shrt

فرم خلاصه شده از نام ابزار اغلب در کنار یا در بالای کارکنان در صفحات یک امتیاز بعدی به صفحه اول به نظر می رسد ، و منطق "نام کوتاه" ویژگی برای این منظور فراهم می کند. همانطور که در شکل شاهد نشانه تمام scorethe هادی 1the متناسب سادگی در یک صفحه واحد تلخیص. با این حال ، ممکن است آن را به خوبی آن را به عنوان دو صفحه قالب بندی ، ساخت شکستن در نقطه ای که در آن پایان woodwinds و بقیه برنجی ، کوبه ای و رشته ها را وارد کنید. همانطور که پایین را نگاه کنید (شکل 7) به نام کوتاه در مجموعه امتیاز (شکل 3) وارد به نظر می رسد در سمت چپ هر بخش در نسخه دو صفحه از نمره.

Figure 7

شکل 7


و هنگامی که آنها "کوتاه" می گویند ، آنها واقعا معنی کوتاه! هر یک از نام کوتاه عظیم هفت کاراکتر کل محدود است!


نامگذاری گزینه ها و مواضع

هنگامی که آن را به نمایش نام کامل و کوتاه می آید ، ما باید گزینه های مختلف برای تصمیم گیری به نام در نمره ظاهر می شود ، و که در آن صفحات است. با این حال ، این گزینه در ویرایشگر امتیاز مجموعه خود مجموعه. این تنظیمات نمره جهانی ساخته شده در داخل تنظیمات پروژه

Figure 8:  Project Settings (Score) Numbers and Names

شکل 8 : تنظیمات پروژه (امتیاز) اعداد و نامهای.


خلاصه

در زیر ، بررسی ، و همچنین برخی از نکات ظریف نامگذاری قطعات در مجموعه امتیاز :

اگر شما به نام پیش فرض کامل در هر مجموعه ای نمره را تغییر نمیدهند ، هر گونه تغییر به نام نوار کانال را خواهد شد منعکس شده و به روز رسانی در تمام مجموعه امتیاز.

با تغییر نام و نام خانوادگی ابزار در مجموعه هر امتیاز به نام نوار کانال تاثیر نمی گذارد.

هر مجموعه نمره را نام کامل و کوتاه می تواند از هر گونه دیگر (و به یاد داشته باشید ، یک پروژه می تواند هر تعداد از مجموعه نمره جداگانه و فردی داشته باشد) متفاوت است.

نام کوتاه همیشه باید به صورت دستی وارد شود.

گزینه های نامگذاری در بخش امتیاز از تنظیمات پروژه در بر داشت.


اتمام منطق آموزشهای ویدیویی و آماده demystify MIDI .

Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: