All Articles Logic Pro
منطق نرم افزار X و فاینال کات های حرفه X همکاری با یکدیگر: FCPXML
Ben Balser on Tue, July 23rd 10 comments
So, you want to roundtrip between Final Cut Pro X and Logic Pro X? Good news: Logic Pro X now reads and writes FCPXML. Ben Balser shows three ways to get both these apps talking to each other.

با انتشار اخیر منطق نرم افزار X (LPX)، فاینال کات X (FCPX) کاربران در حال حاضر یک نرم افزار بسیار قدرتمند صوتی برای کار صدای خود را. است که چون LPX می خواند و می نویسد: FCPXML. در حال حاضر سه راه برای ارتباط برقرار کردن بین LPX و FCPX. در این مقاله، لمس بیمار در این برای کمک به مردمی در بهره گیری کامل از این آغاز شده است.


AIFF قدیمی از مد افتاده

هنوز هم روش های قدیمی از مد افتاده صادرات فایل های صوتی به پس از آن در هر برنامه به جلو و عقب باز وجود دارد. با FCPX، ما می توانیم نقش به کلیپ های صوتی ما در خط زمانی اختصاص دهید و پس از آن صادرات به عنوان یک فایل کارشناسی ارشد. اگر شما می خواهید مرجع ویدیو در LPX، تنظیم فرمت صوتی و تصویری، و کدک ویدئو به ProRes (پروکسی). در حال حاضر برای صدا، نقش به عنوان نقش عنوان فایلهای جداگانه تنظیم کنید. این کار باعث ایجاد ساقه های رسانه ای نامیده می شوند، هر یک از کلیپ خود است، هر یک از طول دقیق از گاهشمار است. سپس این صادرات را به پوشه خود را در جایی.

Figure 1


در LPX، شما رفتن به منوی File، واردات، را انتخاب کنید و سپس وارد کردن فایل های صوتی (SHIFT فرمان-I) و باز کردن هر فایل. برای باز کردن فایل های ویدئویی به عنوان مرجع خود، به منوی File بروید، به فیلم، فیلم های باز را انتخاب کنید.

Figure 2


هنگامی که شما در LPX انجام می شود، شما باید انتخاب کند. اگر شما به منوی File بروید، به صادرات، را انتخاب کنید و تمام آهنگ به عنوان فایل های صوتی، شما معادل رسانه های خود را ناشی اصل با نقش FCPXs ایجاد شده است. نگران نباشید، آن دسته از واردات دستی به رویداد FCPX شما و ویرایش دور. یا از منوی فایل برای رفتن به گزاف گویی، پروژه و یا انتخاب، و صادرات فایل AIFF برای واردات و استفاده در FCPX.


مرورگر رسانه ها

در FCXP، ایجاد یک قسمت جدید از صادرات قالب فایل. وقتی که منو انجام شده برای انتشار در مرورگر رسانه ها. هنگامی که شما با استفاده از این تنظیمات، در تنظیمات نقش در چند فیلم Quicktime پیکربندی. پیکربندی نقش به عنوان شما می خواهید. در LPX پروژه خالی، باز کردن مرورگر رسانه ها (F)، به رسانه، به فیلم، به بخش برش نهایی طرفدار. کشیدن که پروژه FCPX را بر روی فهرست آهنگ به آن اضافه کنید. هر نقش خواهد بود یک تک آهنگ.

هنگامی که شما در LPX انجام می شود، شما به سادگی به منوی File بروید، برای به اشتراک گذاشتن، را انتخاب کنید و برای مرورگر رسانه ها. از آنجا شما می توانید عنوان صادرات خود را انتخاب کنید فرمت (AIFF توصیه شده)، و روی OK کلیک کنید. بازگشت به FCPX به مرورگر صوتی رسانه ها، بخش منطق، در پوشه پروژه های، به نام پروژه خود را به عنوان شما آن را در LPX را نجات داد. اشکال این روش این است شما را تا پایان پرشدن مرورگر رسانه ها خود را با فایل های شما ممکن است بعدا لازم نیست. اما بزرگ برای رسانه های شما اغلب ممکن است در بسیاری از پروژه ها استفاده کنید.

Figure 3


FCPXML سفر رفت و برگشت

خبر واقعا بزرگ برای ما کاربران FCPX است که LPX می خواند و می نویسد: فایل های FCPXML را. هنگامی که آماده به انجام برخی از ویرایش های سنگین و جدی، کلیپ های صوتی خود هستید، به منوی File بروید، به صادرات XML. نام آن را، آن را ذخیره کنید به یک مکان، و سپس رفتن به LPX. باز کردن پروژه جدید، خالی است. سپس از منوی File بروید به واردات، را انتخاب کنید و سپس فاینال کات طرفدار XML. فایل های FCPXML شما را انتخاب کنید. LPX ممکن است شما بخواهید برای تایید نرخ فریم ویدئو و نرخ نمونه های صوتی، پس از آن انجام هر گونه تبدیل لازم و ایجاد مروری. پس از آن انجام شده است، شما باید پیش نمایش های ویدئویی خود را در گوشه سمت چپ بالای صفحه نمایش خود را، و تمام کلیپ های صوتی خود را در بخش آهنگ گذاشته شد.

Figure 4


هنگامی که شما با کار خود را در LPX به پایان رسید، به منوی File بروید، صادرات، پروژه به فاینال کات طرفدار / XML را انتخاب کنید. خواهید پس از آن دو انتخاب در پنجره ورزش بعد از نام شما صادرات، و یک مکان را انتخاب کنید. شما می توانید انتخاب که شامل ویدئوهای خود را با صادرات است یا نه. شما همچنین می توانید انتخاب به آن صادرات عنوان یک کلیپ مرکب FCPX، یا فقط آن را به عنوان یک فایل FCPXML را ترک. اگر شما تصمیم به ایجاد یک کلیپ مرکب، LPX با نام تو به صادرات ایجاد یک رویداد جدید، و محل های صوتی (و ویدئویی اختیاری) به عنوان یک کلیپ مرکب به آن رویداد. که بعد از آن شما می توانید به گاهشمار خود را باز کنید، و یا قطره به گاهشمار دیگری.

Figure 5


اگر شما آن را صادرات فقط به عنوان یک فایل FCPXML است، آن است که فقط یک فایل FCPXML که شما بعدا می توانید به وارد کردن دستی به FCPX. در FCPX، در منوی فایل، رفتن به واردات، XML را انتخاب کنید.


نتیجه

با انتشار منطق طرفدار X، ما در حال حاضر راه های بیشتری از کار نه تنها با موسیقی و صوتی دیگر، اما با فیلم، پخش، ویدیو و کار ما، همچنین. من بسیار هیجان زده در مورد امکانات این باز کردن، و در مورد آنچه که توسعه آینده این ویژگی ها را در طول زمان باشد. این قطعا ارزش صبر کنید!


Related Videos
Comments (10)

You must be logged in to comment.

 • Jonathan Glazier
  I don't think we can talk about LogicX and FCPX having round trip capability. Mutli cam clips wont work, the audio for multi can doesn't really work in fcpx as it is impossible to break apart the audio from a multi cam. The video export has to be done separately and wont work with XML. The amount of prep within the fcpx time line for a successful export is ridiculous. I think that in future i will leave all audio for logic and export the cut movie and basic audio only. Doing all the track lay in logic. Only laying music in FCPX to cut to
  • 7 years ago
  • By: Jonathan Glazier
  Reply
 • BenB
  You absolutely can! Simply because at this time, this first gen version, you have to expand any type of compound clips doesn't mean you can't call it round tripping. Same has been true for other apps, and legacy FCP, too. And things will evolve continuously. I have good (not great) success with it. I'd rather have this first version of it, than nothing at all.
  • 7 years ago
  • By: BenB
  Reply
 • Jayvc
  Anybody experience this issue? FCPXML to LPX = Clip start times of 0...the timecode doesn't hold across the programs and every single clip in LPX starts at it's file start and not it's FCP start point. This is majorly irritating and I cannot get anything done
  • 7 years ago
  • By: Jayvc
  Reply
 • Jayvc
  it was a compound clip issue. shift + CMD + G on the compound clips breaks them apart which fixes the XML.
  • 7 years ago
  • By: Jayvc
  Reply
 • BenB
  Yes, I was about to post that Compounds Clips of any type (sync, multicam, etc) don't yet work in the FCPXML exchange to Logic Pro. I'm hoping there is an update to Logic Pro X that corrects this soon.
  • 7 years ago
  • By: BenB
  Reply
 • Chris
  Maybe someone here can help me. I have found many pieces of what I need to export an XML from Final Cut X & import it to Logic Pro X.....except....how in the world do I do this process if I need to get the XML AND associated files to my audio editor ******on another computer. Your assistance is truly appreciated!
  • 6 years ago
  • By: Chris
  Reply
 • BenB
  You would have to give that other editor a copy of your original Library FCPX first, then let him do the XML export. Before giving him a copy of the full Library, be sure to do a Consolidate Library command. http://help.apple.com/finalcutpro/mac/10.1/#ver9c7660349
  • 6 years ago
  • By: BenB
  Reply
 • Husojae
  Not are you only FAST with the info, your my favorite "no BS" teacher.
  • 7 years ago
  • By: Husojae
  Reply
 • Rounik Admin
  Thanks Ben! This is an excellent article and less than a week after the release of LPX!!! It should give Logic Pro X & Final Cut Pro X users cause for optimism for the future!
  • 7 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • Magic Fingers
  this is GREAT!
  • 7 years ago
  • By: Magic Fingers
  Reply
What's New In Logic Pro X 10.0
Logic Pro X
Dream It. Do It.
Do you want to learn What's New In Logic Pro X 10.0?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: