All Articles Logic Pro
ساخت آهنگ های خود را پاپ در منطق نرم افزار X
Darren Burgos on Wed, April 2nd 0 comments
Making sounds pop out in stereo can add much needed dimension to flat sounding mixes. In this tutorial, Darren Burgos shows you how using Logic Pro X.

ساخت تلفن های موبایل پاپ در استریو می توانید بعد نیاز زیادی به مخلوط صدایی صاف اضافه کنید. آن را نیز می توانید در بخش ترتیب، تعریف نمود؛ مانند صدا گسترده تر در دروس. این در خواننده، synths، و بیشتر بزرگ است. در این مقاله بد نشان دادن چند تکنیک ها و اثرات که مناسب برای انجام این می باشد. همانطور که با تمام اثرات استریو، این، بهترین با هدفون شنیده می شود، اما حتی در مانیتور خود را به شما باید به راحتی تفاوت را بشنود. من با استفاده از یک الگوی آکورد ساده برای نشان دادن و هر یک از روش قبل و بعد از یک نمونه. بیایید شروع کنید!

راه اندازی

بسیاری از فرایندهای به خوبی دنبال در در این مقاله به طور مستقیم در یک کانال استریو انجام شده، اما این بدان معنا نیست که شما نمی تونم پردازش ضبط مونو مانند آوازی. در واقع، برای تلفن های موبایل تک بیشتر از این روش ها بهره مند خواهند شد. اگر آهنگ شما می خواهید به پردازش تک است، کلیک کنید منطق ورودی گزینه Format (به طور مستقیم به سمت چپ ورودی را انتخاب کنید کشویی) تا آن را نمایش دو دایره به جای فقط یک.

وارونگی فاز با منطق سود

نخست اجازه می دهد بحث در مورد معکوس فاز از یک طرف از یک مسیر دو کاناله. هنگامی که شما این کار، شما یک لحظه پاپ گسترده تر دریافت کنید. شما می توانید منطق به دست آوردن استفاده از پلاگین به راحتی انجام این ترفند سرد. اضافه کردن به دست آوردن استریو پلاگین در و از بخش فاز برعکس آن را انتخاب کنید یا سر به سمت چپ و یا راست! گاهی اوقات این فرایند باعث می شود که صدا به نظر می رسد تعادل. با استفاده از دکمه دست آوردن پلاگین تعادل برای کاهش این.

Phase Inversion With Logic’s Gain

[شناسه های صوتی = "25854"]

نمونه تاخیر اثر

در حال حاضر اجازه می دهد سعی کنید اثر تاخیر نمونه. بای پس بهره پلاگین در اگر شما همراه و تنظیم یا تاخیر چپ و راست را به حدود 200 تا 300 نمونه برای گسترش بسیار موثر استریو. این ساده ترین از همه روش ها است بنابراین برای تعمیر سریع، این معمولا فوت و فن. سعی کنید آن را در خواننده را با یک تنظیم تاخیر نمونه بالاتر برای انسانهای فقیر دو برابر!

Sample Delay Effect

[شناسه های صوتی = "25858"]

گسترش استریو

تا بعد، اجازه می دهد تا نگاهی به منطق اثر گسترش استریو. این یکی از اثرات مورد علاقه من در تمام دسته منطق است. شما می توانید آن را به طرف استفاده از به راحتی فشار برای تلفن های موبایل و. این رفتار به سمت چپ و کانال استریو راست به طور جداگانه ایجاد مخالفت با ضربه EQ. این کاملا تاثیر بسیار زیادی حتی از پیش تعیین شده به طور پیش فرض به شما که پاپ استریو فوری را است. سعی کنید تنظیم دکمه سفارش برای یک تغییر سریع است. بیمار اغلب پایین را اثر گسترش در فرکانس های پایین تر از این می تواند گل را ایجاد کنید. شما می توانید این را با پایین کشیدن اسلاید پایین متوسط، و یا کشویی ماژولهای عملیاتی پایین را به سمت راست انجام دهد.

Stereo Spread

[شناسه های صوتی = "25857"]

میکسر جهت

میکسر جهت دیگر اثر منطق است که برای پخش از صدا کار می کند. تنظیمات پیش فرض آن 1.00 است، بنابراین هر چیزی فراتر از یک اثر گسترش داشته باشد. این اثر می تواند به شدت تغییر حجم برای تلفن های موبایل در زمانی که شما با استفاده از نوار لغزنده گسترش، به طوری که من اصلا استفاده از آن را به عنوان اغلب به عنوان روش های دیگر. یک چیز عالی در مورد این پلاگین در این است که می توان آن را در حالت اواسط / جانبی استفاده می شود. بگو: به عنوان مثال شما یک صدای مونو است که با پردازشگر استریو مانند آوازی درمان شده اند. هنگامی که در حالت اواسط / جانبی، تنظیم از 0 اجازه می دهد تا شما را به شنیدن تنها اواسط (میانه / مونو) داده ها در صدا و با یک تنظیم از 2 را می شنوید تنها جانبی (استریو) اطلاعات در صدا.

Direction Mixer

[شناسه های صوتی = "25856"]

اثر سخت Panned در گذرگاهها

یکی دیگر از ترفند های سرد به گرفتن عرض را برای تلفن های موبایل خود را به استفاده از اثر در اتوبوس که به سختی در طرف مقابل panned. اضافه کردن دو

Hard Panned Effects On Busses

[شناسه های صوتی = "25860"]

پردازش جانبی با منطق جدید EQ

این نکته گذشته تنها در مواد استریو را می توانید اهمیت فقط اطلاعات استریو در یک صدا را در مسیر شما از آن محل در کار می کند. اگر شما تلاش برای پردازش ضبط مونو (حتی بعد از تنظیم کردن دکمه فرمت های ورودی به استریو همانطور که در بالا انجام داد) شما هیچ تغییر صدا را بشنوند! اجازه می دهد در منطق نرم افزار X ها جدید کانال EQ است. چیز زیادی در مورد آن این است که آن را هم اکنون می توانید اطلاعات اواسط / جانبی به طور مستقل پردازش. اواسط / پردازش جانبی اجازه می دهد تا به شما برای تنظیم اطلاعات مونو در یک صدا به طور جداگانه از اطلاعات استریو. شما آن را از طریق منوی پردازش کشویی جدید تغییر دهید. در مثال زیر صدای من دارم میرم تغییر کانال EQ به طرف تنها. من دارم میرم و سپس با استفاده از یک EQ قفسه بالا به واقعا دست انداز تا چه اطلاعاتی استریو موجود در صدا است. هنگامی که فهرست به عنوان مثال من زیر را در ذهن داشته باشیم که صدا وتر تشکر شده در نمونه های قبلی پردازش است که در واقع یک صدای مصنوعی تک پخش در استریو است. من عمدا انتخاب مصنوعی تک به طوری که اکثریت از نمونه های واقعا درخشید. هنگامی که شما به عنوان مثال من گوش دادن، شما متوجه است که تنها چیزی که توسط کانال EQ بر استریو با طراح فضای من در بالای آن قرار داده شده است! اگر شما پردازش صدای استریو با کانال EQ مجموعه را به طرف تنها شما به شنیدن یک اثر خیلی جالب تری را در مقایسه با به عنوان مثال من زیر وارد نمایید.

“Side” Processing With Logic’s New EQ

[شناسه های صوتی = "25861"]

نکات مهم و ملاحظات

به خاطر داشته باشید که در هنگام استفاده از وارونگی فاز، اگر مسیر بازگشت در یک سیستم تک (مانند یک سخنران آیفون) بازی فاز کانال معکوس را لغو خواهد کرد از کانال های غیر وارونه زمانی که دو طرف با هم ادغام شدند. برای ساده، شما معتاد به آن را بشنوند! برای حل این مشکل، به سادگی استفاده از منطق تاخیر نمونه پلاگین برای تغییر هر کانال به جلو و عقب با چند نمونه ده. که شما هشدار داده شده است! این مقدار معمولا پخش تک را قادر خواهد ساخت، و معتاد بیش از حد بزرگ از یک اثر در صدا زمانی که در استریو بازی. من همون استودیو من استفاده از یک مکی بزرگ دستگیره (بله، snickers تضمین شده) است که دارای یک دکمه برای نظارت در تک. اگر شما اصلا یک راه پخش در تک، اضافه کردن یک اثر بهره بر روی خروجی اصلی و دکمه تک آن کلیک کنید. اگر می خواهید بعضی از این فرآیندها اثر با کیفیت برای تلفن های موبایل را احساس کنید، در نظر بگیرید با استفاده از آنها را به عنوان ارسال / اتوبوس به جای. اگر شما احساس می کنید مثل یک صدا به نظر می رسد تعادل، شما احتمالا راست (حتی اگر متر به نظر می رسد محور آن) تابه صدا یک مقدار recenter از گوش. ترکیب آنها را برای اثر حتی گسترده تر!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Mixing EDM Tracks
Logic Pro X 406
Dream It. Do It.
Do you want to learn Mixing EDM Tracks?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: