All Articles Logic Pro
کاربر قدرت نکته : فعال کردن هر پنجره را به عنوان یک پنجره شناور در منطق 9!
Rounik Sethi on Thu, May 6th 1 comments
I'm a sucker for trying out the latest utilities and applications for the Mac and I even featured a few of my favourites in my Advanced OS X 201 Snow Leopard tutorial. However, there were so many fr

من یک حیوان یا عضو یا الت مکنده برای تلاش از آخرین خدمات شهری و برنامه های کاربردی برای مک و من حتی یک تعداد کمی از مورد علاقه های شما در من پیشرفته OS X 201 برف آموزش پلنگ برجسته. با این حال ، بسیاری از ابزار های رایگان "شناور" در اطراف رقابت برای توجه من است که من به سادگی زمان شامل و یا تست آنها همه وجود دارد -- و البته ، برخی از آنها چیزی بیش از دیگر علاوه بر این فراموش شده به پوشه من دانلود شد . خوشبختانه ، روز ، دیگر عضو انجمن macProVideo.com ،

من پس از آن تصمیم گرفت به بررسی بیشتر و به لطف موهاوی کشف شناور عمیق در recesses از پوشه My دانلود به خاک سپرده شد. شما می توانید آن را برای پلنگ و پلنگ برفی را دانلود کنید .

پس چه چیزی شناور انجام؟ به عبارت ساده ، پنجره ابزار مدیریت است که برای اکثر برنامه های کاربردی است. پس از نصب شما می توانید پنجره انتخاب شده را به عنوان یک پنجره شناور تعیین PIN ، یک پنجره به دسکتاپ ، تنظیم شفافیت کدورت / یک پنجره و بسیاری دیگر. آیا من ذکر در این سایت رایگان است می توانید قرار دهید؟

نیمی از انتظار شناور به کار به خوبی با iChat ، سافاری ، و غیره ، اما منطق نیست. خوشبختانه من اشتباه بود ، که چرا من تایپ کردن انگشتان هیجان زده ام به همان سرعتی که به شما این امکان را می دهد بنابراین من می توانم این نکته را به شما!


مرحله 1 -- ویندوز. شناور ، انتظار : کاهش از غیر شناور

OK را بزنید. بیایید با تکنیک های مدیریت پنجره ساده در منطق 9. از منوی پنجره منطق است شما می توانید انواع پنجره های در حال ویرایش اصلی در یک پنجره جدید باز شود. به عنوان مثال پنجره میکسر. از منوی پنجره میکسر را انتخاب کنید و سپس باز کردن لیست رویداد بیش از حد. میکسر پنجره استاندارد است. هنگامی که فعال آن را در بالای پنجره های دیگر است. وقتی که غیر فعال (با کلیک بر روی ترتیب هستند) آن را در پشت پنجره انتخاب شده ناپدید می شود و یا نوار ابزار آن خواهد شد خاکستری از. لیست رویداد یک پنجره شناور است ، بنابراین حتی زمانی که آن پنجره فعال است ، آن را در بالای تمام پنجره های دیگر غیر شناور باقی می ماند. (تصویر زیر).

پنجره شناور به طور کلی می توان توسط لبه های چهارگوش و نزدیک مینیاتور خود را متمایز ، به حداقل رساندن و زوم دکمه در قسمت بالا سمت چپ نوار عنوان پنجره.


مرحله 2 -- اگر آن شناور...

بعضی از پنجره ها طراحی شناور به طوری که اطلاعاتی که آنها همیشه دیده می شود بدون توجه به چه منطقه ای از واسط انتخاب شده است. شخصا ، من می خواهم توانایی برای باز کردن هر پنجره در منطق به عنوان یک پنجره شناور را به... اما ما که بعد

در حال حاضر ، پنجره های زیر را در منطق 9.1.1 می تواند 'شناور : (با تشکر از استیو H برای کمک به این لیست)...

 • Plugin windows
 • The Environment (View > Frameless Floating window)
 • Tempo List
 • Signature List
 • Event List
 • Marker List
 • Region Inspector Float
 • Event Float
 • I/O Labels
 • Step Input Keyboard
 • Key Commands window
 • Automation Event List
 • Marker Text
 • Transport Bar
... and a few more...

اما اگر شما می خواهید میکسر ، رول پیانو ، سردبیر نمونه ، بن صوتی ، امتیاز ، سردبیر بیش از حد ، ترتیب ، و غیره باقی می ماند همیشه در بالای پنجره شناور شما از شانس. با این حال ، منطق 9 روش های قدرتمند برای ایجاد و قفل Screensets و / یا استفاده از یک مانیتور دوم را برای کمک به شما در حرکت و ببینید که بیشتر اطلاعاتی که شما نیاز دارید وقتی که شما به آن نیاز دارید.


مرحله 3 -- آن را بر روی زبانه من

وقتی منطق 8 وارد یکی از ویژگی های حق بیمه دراز در آن نگهداری می شود ، طرح ساده. پنجره تثبیت در منطق 8 و 9 به شما اجازه می دهد برای باز کردن سردبیران اصلی و فهرست درون زبانه است. اما بیش از آن ، بسیاری از زبانه ها را می توان به «پاره کردن» را در یک پنجره جداگانه است.

نگران نباشید ، نوار را به سمت منطقه ترتیب کشیدن و انتشار این دکمه ماوس خود را هنگامی که شما یک نسخه جدید از پنجره در نظر.

متاسفانه ، بسیاری از پنجره های این تب زده تبدیل ویندوز به طور منظم و نمی تواند در بالا باقی بماند ، مگر اینکه که شما دارید یک کپی از شناور!


مرحله 4 -- در بالا بماند

اگر شما قبلا انجام داده است ، بنابراین شما شناور می توانید دانلود کنید از اینجا . پس از نصب ، راه اندازی مجدد منطق است. در حال حاضر به طور منظم شناور بدون پنجره با استفاده از هر یک از روش های بالا باز کنید.

بیایید بازدید منوی پنجره منطق. شما برخی از گزینه های جدید در دسترس است ، یعنی "نگه دارید شناور" ، اختصاص یافته به میانبر صفحه کلید ، کنترل فرماندهی A.

پنجره انتخاب شده در حال حاضر در بالا باقی بماند حتی زمانی که پنجره ترتیب انتخاب شده است! و مقررات ، با این حال ، که پنجره هیچ نشانه بصری آن است که یک پنجره شناور را نشان نمی دهد.


گام 5 -- بررسی اثرات شفافیت و پنجره

هنگام استفاده از شناور عملیات به ویندوز ، اطمینان حاصل کنید که شما پنجره مورد نظر انتخاب شده قبل از ساخت آن شناور و یا ناتوان از توانایی های شناور آن.

لمس خوبی در شناور این است که شما می توانید شفافیت هر پنجره انتخاب شده ، تنظیم در جمع کردن روشی مشابه EH کلاه صفحه کلید قفل است.

گزینه های بیشتر وجود دارد که به خوبی ممکن است تغییر کند راه شما را در منطق کار برای همیشه لطفا برای. انتخاب یک پنجره ، من باز رول پیانو و "آن را نگه داشته شناور'. حالا از منوی پنجره را انتخاب کنید تنظیم اثر. HUD باز متصل به پنجره در حال حاضر انتخاب شده است. در اینجا شما باید گزینه های که فعال کردن پنجره نوع مقاله : معمولی ، شناور ، ثابت را روی کامپیوتر.

اگر می خواهید از یک پنجره به در نظر باقی می ماند و توانایی برای تعامل با آن نیاز ندارد ، آن را به Overlay را.

این پنجره را می توان بر روی صفحه نمایش در تمام فضا های خالی وجود دارد.

شفافیت را را می توان بین به سختی قابل رویت و مات است. اما زیبایی در اینجا پنجره مات کمتر می تواند به صورت مات در زمانی که مشغول به کار در. بنابراین هر زمان که ماوس بیش از پنجره آن به طور کامل مات می شوند. ماوس دور و آنچه نهفته است پشت رول پیانو را می توان مشاهده.

شناور ماندن در منطق شده است ساده تر نمی شود و یا سرگرم کننده تر است -- و اگر چه ساخته شده است در نه به طور مستقیم به منطق ، شناور می توانید هر پنجره در شناور منطق را. به یاد داشته باشید سعی کنید این کار به برنامه های کاربردی دیگر مورد علاقه خود را بر روی مک شما.


Interested to learn more about Logic? These tutorials will help you to become proficient whether you are starting out or looking for advanced tips and tricks!

Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

 • Boll
  I'm trying to get it to work for Logic Pro X, and I'm not having any luck. Anyone else managed to get it working?
  • 5 years ago
  • By: Boll
  Reply
OBS 101 - The OBS Video Manual
OBS 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn OBS 101 - The OBS Video Manual?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: