All Articles Logic Pro
هوشمند گوش دادن
Rounik Sethi on Fri, March 25th 4 comments
In this Quick Tip we're going to explore how to effectively use Logic's Prelisten channel to preview audio with and without effects. Let's imagine two common scenarios often experienced by Logic users

در این نکته سریع ما در حال رفتن به کاوش چگونه به طور موثر استفاده از منطق در کانال Prelisten به پیش نمایش های صوتی با و بدون عوارض. بیایید تصور دو سناریوهای رایج است که اغلب توسط کاربران منطق تجربه... A) شما در بررسی حلقه ها در مرورگر حلقه به منظور جایگزین کردن یک حلقه درام موجود در پروژه های شما. که طبل حلقه نوار کانال دارای اثرات انتخاب خود قرار داده که به شدت صدای آن را تغییر دهید. اما وقتی بررسی حلقه های دیگر در مرورگر حلقه شما تنها می توانید آنها را خشک و فرآوری نشده را بشنود...

یا ب) عملکرد پر سر و صدای ضبط شده بر روی آهنگ های صوتی است که برخی از سیگنال فرستاده شده به کانال AUX برای برخی از EQ ملایم و اثرات Reverb استفاده شما داریم. اجازه دهید بگویم که شما نیاز به معکوس این منطقه ، و یا اعمال برخی از ویرایش گر صوتی مخرب به آن ، که می تواند در ویرایشگر نمونه انجام می شود. با این حال ، هنگامی که شما آن را در ویرایشگر نمونه پیشنمایش شما فقط خشک ، بدون عملکرد درمان نشده ی Reverb دوست داشتنی و EQ را بشنود.

Enter the Prelisten channel strip...

مرحله 1 -- آیا فقط نمی گوش... Prelisten

هر صوتی که می خواهید در ویرایشگر نمونه پیش نمایش ، بن صوتی و یا مرورگر حلقه آن را بسیار خود نوار کانال منحصر به فرد در منطق است. خوشبختانه ، ما می توانیم این نوار کانال حتی بدون ورود به پنجره محیط زیست دسترسی داشته باشید.

میکسر منطق را باز و بر روی "ALL" نمایش در بالا و سمت راست پنجره کلیک کنید. شما باید ببینید که یک نوار صوتی جدید کانال ظاهر می شود در نظر نام Prelisten. این خواهید بود آخرین نوار صوتی خود را کانال ، پس از آن نیز ممکن است به نام های صوتی 256.

مرحله 2 -- ارتباط دوره Prelisten

کشویی حجم در پایین از سطل و حلقه browser tab ها در واقع نوار لغزنده سطح نوار کانال Prelisten را کنترل کنید. در این مثال ، من پخش فایل های صوتی در بن من و با حرکت لغزنده حجم. شما می توانید آن را کنترل سطح کانال Prelisten در میکسر.

مرحله 3 -- Prelisten با اثر برگزیده

بنابراین ، من آزمون حلقه ها برای پیدا کردن یکی از مناسب به جای حلقه موجود درام های صوتی در پروژه های من ، که تا به برخی از اثرات عجیب و غریب روی نوار کانال آن قرار داده است. شما می توانید بیش از عوارض قرار دادن فرد از یک کانال خود را به دیگر کپی کنید توسط گزینه فرماندهی کشیدن اثر از اسلات اضافه کردن به اسلات درج دیگری (مشابه و یا یک نوار کانال های مختلف).

در این مثال ، من FB EVOC از آهنگ های صوتی 3 تا Prelisten من کانال نوار (صوتی 256) کپی شده است.

در حال حاضر هر صوتی که من در بن پیشنمایش ، سردبیر نمونه ای از مرورگر حلقه خواهد شد EVOC 20 درج اثر پردازش.

گام 4 -- Prelisten با تنظیمات کانال نوار

به جای کپی کردن اثرات به Prelisten کانال نوار در یک زمان ، شما می توانید تمام کانال تنظیمات نوار را از طریق کلیک کردن بر روی "تنظیمات" را فشار دهید در بالای نوار کانال و مرور از طریق تنظیمات را از منوی کشویی به یاد می آورند.

راه سریعتر برای تکراری تنظیمات بین نوار کانال را انتخاب کنید "کپی کانال تنظیمات نوار" را از همان منوی کشویی و "چسباندن" این نوار کانال Prelisten.

دستورات کلید پیش فرض برای این انتخاب ، فرماندهی - C و گزینه - V فرمان بود . به یاد داشته باشید نوار کانال مناسب را انتخاب کنید تا منطق می داند که شما می خواهید برای کپی کردن تنظیمات و که شما می خواهید برای چسباندن به.

گام 5 -- ارسال از کانال Prelisten

این امکان وجود دارد شما در حال ارسال سیگنال از یک کانال صوتی برای اثر (ها) بر روی کانال AUX به جای قرار دادن اثر به طور مستقیم در نوار کانال قرار می گیرد. اگر چنین است ، سپس آن را آسان به راه اندازی می فرستد متعدد برای مقاصد مختلف در نوار Prelisten کانال خود را که به شما می دهد بسیاری از انعطاف پذیری صوتی در هنگام بررسی های صوتی است.

در میکسر کلیک بر روی اسلات ارسال بر روی نوار کانال Prelisten و انتخاب واحد اتوبوسرانی شما در حال حاضر راه اندازی کردم. در مثال زیر من راه اندازی سه می فرستد از Prelisten من و برخی از سیگنال شروع به طراح فضایی (از طریق اتوبوس (1)) فرستاده شده در AUX 1 و EVOC 20 (از طریق اتوبوس 3) در AUX 3. هیچ سیگنال به کانال EQ (از طریق اتوبوس 2) در AUX 2 فرستاده شده است.

Utilising Prelisten نوار کانال می تواند کمک به ساخت آزمون حلقه ها مناسب و فایل های صوتی بسیار آسان تر قبل از آوردن آنها را به آرایش خود را.

یک سوال و یا نظر؟ لطفا اجازه دهید ما در پایین این صفحه می دانیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد منطق؟ نگاه هیچ بیشتر است که طیف گسترده ای از آموزشهای ویدیویی منطق ما در اینجا !

Related Videos
Comments (4)

You must be logged in to comment.

 • cashko
  Question I am new to logic x and for some reason my when preview audio files in the media window the audio is playing through my computer speakers instead of my audio interface where all of my track play. Is there a setting where the audio plays in the Pre-listen channel.
  • 6 years ago
  • By: cashko
  Reply
 • Great tip--thanks!
  • 9 years ago
  • By:
  Reply
 • Rounik Admin
  Thanks!
  • 9 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • Mojave
  I always wondered why that channel strip was there. Makes sense. Always another way to do it with Logic!
  • 9 years ago
  • By: Mojave
  Reply
Overbridge 2
Elektron 108
Dream It. Do It.
Do you want to learn Overbridge 2?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: