All Articles Logic Pro
سریع نکته : 3 راه برای بهبود صدای گیتار خود را در منطق طراح AMP
Rounik Sethi on Sun, November 28th 0 comments
There are a lot of guitar simulation plug-ins available for digital musicians these days. Included with Logic 9 is Amp Designer and Pedal Board - a welcome departure from the older Guitar Amp Pro plug

بسیاری از شبیه سازی گیتار plug - in های موجود برای نوازندگان موسیقی های دیجیتال این روزها وجود دارد. با منطق (9) گنجانده شده است طراح Amp و پدال صفحه -- خروج استقبال از AMP گیتار های قدیمی تر نرم افزار پلاگین در. آنها انباشته می شوند تا به خوبی در برابر رقابت و در لحن ، تقلید و طرح چند منظوره هستند. به نظر من ، آمپر تمیز دستیابی به نتایج چشمگیر زمانی که نسبت به پسرعموهای سخت افزار خود را.

فراتر از ایستگاه از پیش تنظیم ، خیلی بیشتر شما می توانید با طراح آمپر است که آشکار انجام دهید وجود دارد. توبی مقنی می رود بسیار عمیق تر در آموزش عالی خود ، "منطق 402 -- گیتار ضبط جعبه ابزار منطق است ". بسته بندی شده با راهنمایی و ترفندها و عملی روش های گام به گام با استفاده از هر دو ، طراح AMP و هیئت دوچرخه.

In this Quick Tip I'm going to highlight 3 useful tips for guitar tone sculpting glory built-in to Amp Designer.

01 -- حرکت MIC

هنگام ضبط آمپر گیتار سنتی دو ملاحظات مهم وجود دارد : چه نوع میکروفن به استفاده از و که در آن به موقعیت میکروفن. تن در نتیجه می تواند بسیار متفاوت است اگر MIC مرده از مرکز قرار می گیرد و یا به طرف مخروط بلندگو است.

در طراح AMP شما می توانید بین با استفاده از کندانسور ، روبان و یا پویا تقلید میکروفون از MIC پاپ آپ منو را انتخاب کنید.

موس خود را بر کابینه در سمت راست از رابط (بالاتر از MIC پاپ آپ منو) و تنظیم بلندگو گرافیک نمایش داده شده است. کشیدن نقطه سفید به تنظیم قرار دادن میکروفن. به طور کلی ، برای راک و گیتار روشن تر تن از آن محل را به سمت به عنوان زیر نشان داده شده است.

02 -- بیشتر اکولایزر

مقدار زیادی از انواع و ایستگاه از پیش تنظیم آمپر وجود دارد. اگر شما هنوز هم می تواند کاملا صدای گیتار را ایجاد کنید شما به دنبال شما می توانید ترکیب و مطابقت مدل ، Amp و کابینه آمپر سفارشی برای ساخت خود را! باور نکردنی... اما یکی کمتر شناخته شده نوک این است که شما می توانید انواع مختلف EQ در هر آمپر را انتخاب کنید.

ماوس را روی کلمه "EQ" کلیک کنید و به نمایش پاپ آپ منو EQ. از اینجا می توانید بین بریتانیا روشن ، گفتگوی ، کلاسیک ایالات متحده ، مدرن و بوتیک را انتخاب کنید.

من خودم را به سمت ایالات متحده و گفتگوی کلاسیک رسیدگی بیشتر از.

03 -- بیشتر Reverb استفاده

به جای وارد کردن نمونه ای از طراح فضا (یا Reverb استفاده دیگر پلاگین) روی نوار کانال گیتار خود را برای اضافه کردن فضا به صدای خود را ، شما می توانید سطح Reverb استفاده به طور مستقیم بر روی رابط طراح AMP مجموعه. مانند EQ ، طراح آمپر همراه با بیش از یک نوع Reverb استفاده است.

Click on the Reverb label (top, middle of the amp) to display this Reverb type pop-up menu.

شما می تواند در میان فهرست بهار ، بهار ساده ، بهار دلپذیر ، بهار روشن ، بهار تیره ، بهار رزونانس ، بهار بوتیک ، Reverb استفاده شیرین ، Reverb استفاده غنی و Reverb استفاده گرم را انتخاب کنید.

آن را به خوبی به ارزش چک کردن این نوع در برای تلفن های موبایل گیتار خود را. تغییر صدای خود را می تواند ناراحت کننده و نجات شما از با استفاده از Reverb استفاده جداگانه پلاگین!

توبی مقنی منطق 402 -- منطق جعبه ابزار ضبط گیتار برای یادگیری بسیار ، بسیار بیشتر در مورد چگونه می توانید بهترین نتیجه را از طراح آمپر ، هیئت پدال و منطق است دیگر ساخته شده در ابزار برای گیتاریست.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Quick Start Guide
Studio One 5 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Quick Start Guide?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: