All Articles Logic Pro
با استفاده از دنبال پاکت ها و فیلترهای خودکار در منطق و عقل
Mo Volans on Sat, March 5th 0 comments
Filtering is a great way to add life and attitude to your audio but sometimes the results can be a little static. Aside from adding time consuming automation to introduce movement you have the option

فیلتر کردن یک راه بسیار خوبی برای اضافه کردن زندگی و نگرش های صوتی خود را ، اما گاهی اوقات نتایج را می توان کمی استاتیک می باشد. گذشته از اضافه کردن اتوماسیون وقت گیر به معرفی جنبش شما باید گزینه استفاده از یک فیلتر خودکار و یا پیرو پاکت.

Quite a few DAW's feature these as bundled plug-in's but I'm going to focus on two in particular, Logic's 'AutoFilter' and Reason's Simpler Envelope controlled filter.

مرحله 1 -- بارگذاری 'AutoFilter'

AutoFilter منطق پلاگین را می توان در بالای پوشه فیلتر یافت می شود. پس از لود ، شما متوجه آن بسیار پیچیده و غنی از قابلیت. آیا نگران آن بسیار آسان است به شکستن و بسیاری از سرگرم کننده برای استفاده از نیست.

با AutoFilter به عنوان درج در مسیر انتخاب شده خود را بارگذاری می شود شما متوجه است که صدا تغییر کرده است فورا. این است با توجه به این واقعیت است که تنظیمات پیش فرض بسیار سنگین تحویل.

من همیشه پلاگین در و مقداردهی اولیه شما می توانید این تنظیمات را در تصویر زیر استفاده کنید. شروع در این راه فقط اجازه می دهد تا شما را به عدم درمان های صوتی خود را بشنوند.

مرحله 2 -- درخواست برخی از تنظیمات پایه فیلتر

در حال حاضر به بالا و سمت راست از رابط plug - in های سر که در آن شما کنترل فیلتر هسته. سعی کنید تبدیل رزونانس کمی و دستکاری فرکانس قطع است. برای این مثال من از فیلتر در حالت پایین گذر باقی مانده ، اما آن را به خوبی به ارزش چک کردن از حالت های دیگر.

کنترل چاقی را لمس جالب در اینجا است و اجازه می دهد تا به شما اضافه کردن یک مقدار زیادی از رزونانس بدون کاهش انتهای پایین سیگنال بیش از حد است. به عنوان یک قانون ، من فقط این کار را 100 ٪ ترک!!

مرحله 3 -- تنظیم پاکت

با برخی از تنظیمات اولیه در محل در بخش فیلتر ما هم اکنون می توانید شروع به یک ظرف غذا با پیرو پاکت. همه تنظیمات پاکت مبتنی بر به سمت چپ از فیلتر. اولین چیزی که من در اینجا این موضوع را مطرح می باشد ، به نوبه خود تا قطع مدولاسیون به مقدار مناسب و معقول ، این بدان معنی است که شما تمام تنظیمات شما را ، اثر در بیدرنگ را بشنود.

در حال حاضر مقدار آستانه را پایین بیاورد تا زمانی که می شنوید اثر را نگه دارید. به یاد داشته باشید این است پیرو پاکت ، آن را با سنجش از پویایی ورودی سیگنال شما کار می کند ، بنابراین به طور طبیعی آن را کار بهتر با برخی از سیگنال ها از دیگران.

شما می توانید تنظیمات پاکت را به طعم و مزه را تغییر دهید ، آزمایش کلید کار اینجا این است ، اما من تمایل برای پیدا کردن که فروپاشی

گوش دادن به حلقه خشک درمان نشده :

[صوتی ID = "1942"]

گوش دادن به همان حلقه با پاکت فیلتر اعمال :

[صوتی ID = "1943"]

مرحله 4 -- با استفاده از LFOs AutoFilter

اگر بخش پاکت کمی بیش از حد برای شما غیر قابل پیش بینی ، و یا به شما تنها با استفاده از صوتی است که امضا پویا مجزا ندارند شما می توانید سعی کنید dabbling با LFO (اسیلاتور فرکانس پایین).

این کار در راه همان LFO در synth و آن را قادر به تعدیل فیلتر قطع است. LFO با استفاده از تعدادی از شکل موج است و می تواند ضربان ادم کند و تنبل خود را همگام سازی شده است. من استفاده کرده اند یک موج سینوسی بر اساس LFO اینجا.

شما همچنین می توانید از کنترل فاز استریو خودکار از سوژه متحرک از روبرو اثرات مستقیم رو به جلو برای ایجاد استفاده کنید.

گوش دادن به حلقه با LFO اضافی در عمل :

[صوتی ID = "1945"]

گام 5 -- جایگزین ساده تر

اگر شما کاربر دلیل ، یا فقط علاقه داشتن به چیزی تلاش کمی ساده تر ، شما می توانید انجام دهید بدتر از گرفتن یک نگاهی به دلیل 'ECF - 42 پاکت فیلتر کنترل'. این بسیار پایین امر سخت بازپرسی کردن از نیم با تنها یک کنترل چند قالب بندی نشده این مطلب هستید.

اساسا این واحد کوچک قادر است از اثرات نوع پیرو پاکت و ویژگی های یک صافی بسیار خوبی رزونانس است که دو پایین گذر و یک باند عبور در حالت است. اگر چه AutoFilter منطق قطعا دیگر از ویژگی های غنی ،

Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: