All Articles Logic Pro
با استفاده از Ringshifter منطق به عنوان یک اثر آوازی
Mo Volans on Mon, April 11th 2 comments
There's no doubt that ring modulation is one crazy effect. It's this craziness that sometimes stops people from using the process in everyday mix situations, but with a little restraint and the right

شکی نیست که مدولاسیون حلقه یک عارضه دیوانه وجود دارد. این دیوانگی است که گاهی متوقف می شود مردم را از با استفاده از این فرایند در شرایط مخلوط روزمره است ، اما با کمی خویشتنداری و تعدیل کننده تنظیمات سمت راست حلقه می تواند اثر خلاق کامل است.

Here we'll take a look at Logic's Ringshifter plug-in and how we can use it to twist a vocal line. I'll show you how to add a new dimension to the original audio without twisting it beyond recognition.

مرحله 1 -- بار آوازی و پلاگین

شما می توانید این اثر را با معنای واقعی کلمه هر ضبط آوازی یا عبارت را امتحان کنید. من یک نمونه از حق امتیاز آزاد از Jampack صداهای اپل بسیار عالی استفاده می شود. با آوازی خشک لود ما آماده هستیم برای قرار دادن Ringshifter در محل.

برای من Ringshifter تمایل به کار به عنوان بهترین اثر درج شده است و این دقیقا چگونه من از آن استفاده اینجا. این است که به سادگی مستقیم در سراسر کانال آوازی ما بسته شده است. این به این معنی هر اختلاط بین خشک و سیگنال اثر برگزار خواهد شد در داخل پلاگین به خودی خود.

آواز و پلاگین لود

صدا : آوازی خشک است که این مورد خواهد بود :

[صوتی ID = "2396"]

گام 2 -- شماره گیری در تنظیمات اولیه

رابط Ringshifter بیشتر یا کمتر تحت سلطه شستی فرکانس غول پیکر و آن را در این پارامتر که خواهیم کشف اولین. در نمایی 'حالت به طور پیش فرض فرکانس شستی به شما می دهد یک مقدار زیادی از کنترل بر روی خروجی تولید Ringshifter و می تواند اثر از ظریف به ظالمانه در یکی رفت و برگشت.

با استفاده از پلاگین در 'تنظیمات' دو حالت کم شما را جارو بدهد ، تقریبا مانند اثر با یک اشاره از تابه خودکار کر. حرکت کردن مقیاس و ما می شنویم که تحریر و vibrato ، و فراتر از این کلاسیک رباتیک ، اثرات فلزی ، معمولا با مدولاسیون حلقه همراه است ، شروع به نظر می رسد.

ترفند این است که پیدا کردن مناطق در مقیاس است که کار خود را با عبارت خاص آوازی است. این احتمال وجود دارد که چند مناطق وجود دارد که قابل استفاده و این احتمالا خواهد شد مختص به بخش خاصی از آوازی. این جایی است که اتوماسیون در می آید و خواهیم یک نگاه که در آن بعد را.

قبل از اینکه ما در حرکت آن ارزش اشاره در اینجا است که شما نیاز به پرداخت با توجه به ترکیب مرطوب / خشک در تمام زمانها است. اگر شما احساس می کنید در اثر کلی است که شنوایی شما بیش از حد شدید یا از دست داده اند احساس عبارت اصلی ، شماره گیری برخی از سیگنال های خشک به دست آوردن مجدد کنترل.

برخی از تنظیمات اولیه در تماس های گرفته شده

گام 3 -- اتوماسیون و تنظیم خوب مخلوط

برای من کلید موفقیت با Ringshifter اتوماسیون است. بدون آن فهم را می توان از دست رفته و صوتی شما می توانید به حرف شکسته و نا مفهوم روبات به نوبه خود. در طول اکثریت از عبارت من تمایل برای تنظیمات ظریف انتخاب کردن و پس از آن در نقاط کلیدی شدت افزایش یافته است ، می تواند ایجاد تضادی جالب توجه است.

ضبط حرکات خود را یک روند مستقیم به جلو است و البته اتوماسیون را می توان ویرایش دستی پس از آن به شما نتایج بیشتر دقیق به من بدهید. من ثبت کرده اند برای مثال است و شما می توانید به این زیر گوش می دهید.

اتوماسیون دوست شما در اینجا

صوتی : Ringshifter خودکار است :

[صوتی ID = "2399"]

مرحله 4 -- با استفاده از جلوههای اضافی Ringshifter

با اثر حلقه خود را در وزارت دفاع در محل شما هم اکنون می توانید برخی از اثرات و ویژگی های اضافی Ringshifter ها به قرار دادن نکات تکمیلی به صدای خود استفاده کنید. یکی از بهترین از این اثر تاخیر استریو ، که می تواند فضا و عمق را بدون بارگذاری پلاگین هر اضافی اضافه شده است.

سعی کنید با افزودن مقدار کمی تاخیر با بازخورد متوسط ​​تنظیم بخشی خود را در ابتدا. بیش از حد هر کار دیگری که انجام داده اید باتلاق.

بدیهی است که بسیاری از ویژگی های دیگر ، از جمله LFOs و پیروان پاکت وجود دارد و من در این آموزش به طور کامل برجسته در تاریخ بعد را پوشش میدهد.

صدا : اثر نهایی با تاخیر اضافه :

[صوتی ID = "2400"]

شما منطق دانش به سطح بعدی است .

Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • The Jammer
  Nice tip! I will definitely try using this plugin more often!
  • 8 years ago
  • By: The Jammer
  Reply
 • BPGeez
  Coolest guy I Know, Mo.
  • 8 years ago
  • By: BPGeez
  Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: