All Articles Logic Pro
با استفاده از Rewire های حرفه ای ، با منطق عقل 5 و Ableton زنده
Mo Volans on Sat, January 29th 9 comments
Rewire is a really valuable tool that's now available to users of just about every DAW out there. It acts as a virtual pipeline sending audio, MIDI and even sync data between any number of application

Rewire ابزار واقعا ارزشمند است که در حال حاضر در دسترس کاربران مرغی شبیه کلاغ فقط در مورد هر خارج وجود دارد می باشد. آن را به عنوان یک خط لوله مجازی ارسال های صوتی ، داده های MIDI و حتی همگام بین هر عدد از برنامه های کاربردی عمل می کند.

به عنوان بسیاری از برنامه های کاربردی وجود دارد که حمایت Rewire من تصمیم گرفته اند برای نشان دادن استفاده از آن با برخی از عناوین محبوب ترین ، یعنی منطق ، عقل و زنده است. اگر مرغی شبیه کلاغ های مختلف استفاده می کنید انجام ناامیدی نیست به عنوان راه اندازی شده است بسیار مشابه از برنامه برای برنامه و قطعا شما را در مسیر درست حرکت.

01 -- استاد و برده برنامه های کاربردی

در هنگام استفاده از برنامه های کاربردی در حالت Rewire آن بسیار مهم است که شما درک مفهوم اساسی

وضعیت برنامه های خود خواهد بود که سفارش آنها با نام کاربری وارد نشدهاید. برنامه ای که باز برای اولین بار به طور خودکار تبدیل به استاد خود را Rewire باز تصمیم گرفته شده است ، هر برنامه باز پس از آن تبدیل خواهد شد برده.

نرم افزار استاد اساسا در به همان شیوه عمل می کنند که شما را با خروجی های کارشناسی ارشد خود را به مقصد طبیعی تغذیه انتظار. استفاده از CPU ، حمل و نقل و BPM اطلاعات نیز به روش معمول نمایش داده می شود.

نرم افزار برده خواهد شد هر گونه اطلاعات حمل و نقل مبتنی بر از استاد می گیرد و تنها قادر به ارسال های صوتی آن را از طریق نرم افزار کارشناسی ارشد. استفاده از پردازنده کاربرد برده خواهد شد در برنامه های کاربردی متر کارشناسی ارشد CPU نیز مستقر شده اند.

این ارزش به خاطر سپردن در اینجا است که شما نیز خواهد شد که برای بستن برنامه های کاربردی خود را در نظم معکوس که شما آنها را باز کرد وارد بعضی از برنامه ها خواهد شد در واقع اجازه نمی دهد شما را به آنها قبل از بستن بردگان Rewire تعطیل است.

02 -- راه اندازی ورودی Rewire شما

با برنامه های کاربردی Rewire ما باز کنید (در این منطق مورد و عقل) ، ما می توانیم شروع به ایجاد اتصالات مورد نیاز اجازه می دهد تا داده های صوتی و دیگر به جریان بین آنها. خواهیم با تنظیم ورودی برای صدا ورودی در Rewire کارشناسی ارشد (منطق طرفدار) شروع می شود.

منطق با استفاده از کانال های کمکی در هر صوتی خارجی به ارمغان بیاورد و این شامل صوتی Rewire. برای ایجاد کانال های تازه 'AUX' برو به میکسر و فشار به علاوه () آیکون است که در سمت چپ بسیار ساکن.


You will now be presented with an Options dialogue, here you can ensure it's a stereo channel and you can choose your input. Both Reason and Ableton Live should be in this list by default. Pick the first two channels from the Reason list for this demonstration.

03 -- ساخت اولین اتصال صوتی

در حال حاضر ما باید ورودی ما تا ما تنها کاری که باید را به حرکت به نرم افزار برده و اتصال کامل شده است. هنگام استفاده از عقل تمام این اتصالات در منطقه رابط سخت افزار ساخته شده است.

در واقع 64 خروجی های صوتی است که می تواند در علت 5 مورد استفاده وجود دارد. این بسیار قابل توجه است و اساسا می تواند جای 32 جریان استریو کامل صوتی. این باید برای حتی پروژه های بیشتر خواستار رفع میکند.

ما نیاز به استفاده از دو خروجی ها ، اول که هم اکنون باید روشن سبز نشان می دهد که آنها فعال هستند و در دسترس است. معمولا اولین میکسر ، دستگاه و یا تسلط بر ترکیب خواهد شد به طور پیش فرض به این خروجی متصل است. مطمئن باشید که به بررسی دو برابر این است هر چند و همچنین حصول اطمینان از کارشناسی ارشد خود را

شما در حال حاضر ساخته شده ارتباط صوتی بین شما دو برنامه ها و هر دستگاه متصل شده در دلیل در حال حاضر باید شنیده شود و سطح های دریافتی باید در کانال جدید کمکی در منطق خود را نمایش داده است.

04 -- با استفاده از اتصالات Rewire MIDI

این فقط صوتی است که می تواند فرستاده شود بین برنامه های خود ، شما همچنین می توانید ارسال اطلاعات MIDI را به بردگان نیست. این به این معنی شما می توانید از ابزار های مجازی در علت مستقیما از منطق را آغاز کند. با استفاده از منطق در این راه به طور موثر به شما می دهد یک قفسه کامل از ابزار های اضافی برای استفاده در هر برنامه دیگر و به عنوان برخی از ابزار آن هستند تا خوب این است که مطمئنا علاوه بر خوش آمدید به هر راه اندازی است.

برای تنظیم این مورد در منطق به سادگی آهنگ جدید با استفاده از به علاوه () را فشار دهید در بالای صفحه نمایش ترتیبی ایجاد کنید. این خواهد آورد تا گفت و گو گزینه به شما این امکان را می دهد که "ابزار خارجی' را انتخاب کنید. همچنین اطمینان حاصل شود که "کتابخانه باز" در این نقطه ticked.

آهنگ جدید MIDI شما در حال حاضر خواهد شد و بنظر می رسد کتابخانه رسانه ها نیز باز خواهد شد به حق از این. در کتابخانه آن است که شما می توانید ابزار های خاص هستند که باز در منطق را انتخاب کنید. شما حتی متوجه خواهید شد که هر نام سفارشی شما با توجه به دستگاه خود را نشان خواهد داد تا در اینجا. خوشبختانه ادغام شده است خیلی تنگ است.

با ساز خود را برجسته و فعال کانال MIDI انتخاب شما باید قادر به ورودی MIDI مستقیما از منطق و صوتی نیز مستقیما به میکسر آمده است. به یاد داشته باشید که هر MIDI شما در اینجا می توانید بازی همچنین می توانید ثبت خواهد شد ، بنابراین به معنای واقعی کلمه همه چیز را می توان مستقیما از رابط Rewire کارشناسی ارشد انجام می شود!

05 -- نگهداری در همگام

یکی دیگر از ویژگی های بزرگ از Rewire توانایی آن برای ارسال سنکرون و سرعت اطلاعات بین برنامه ها است. تغییر در نقاط حلقه یا ضربان در هر دو مقطع کارشناسی ارشد و یا برده خواهد شد آینه در هر برنامه دیگر در یک مجموعه. همه ابزار و صوتی خود را تلاش خواهد کرد در همگام ماندن وقتی که هر چیزی تغییر است.

همچنین شما می خواهد که شما قادر خواهید بود به بازی ، توقف ، سریع به جلو و از هر یک از برنامه های کاربردی سیستم های حمل و نقل فعال عقب پیدا کنید. این فوق العاده است که شما می تواند کار بر روی دستگاه را در نرم افزار برده و هنوز هم اثر نظرات پروژه.

06 -- با استفاده از برنامه های کاربردی دیگر (مانند Ableton زنده) به عنوان برده Rewire

همانطور که می بینید راه اندازی ارتباطات Rewire بین منطق و عقل فرآیند بسیار سر راست است و هنگامی که شما انجام داده ام آن را چند بار شما باید پیدا کنید که آن را تبدیل به طبیعت دوم.

سوال این است که چگونه می توان این کار را با برنامه های کاربردی دیگر به دست آورد. حقیقت این است که بسیاری از این روند است بیشتر یا کمتر ، مشابه آنچه شما در اینجا بخوانید. تنها تفاوت واقعی این است که چگونه شما خروجی در برنامه برده شما.

بدیهی است که این روش از یک برنامه به دیگری متفاوت است و ممکن است خواندن سریع کتابچه راهنمای کاربری خود را اما Ableton به عنوان مثال زندگی می کنند نیاز به یک فرایند زیبا و شفاف است. همه که شما باید انجام دهید این است خروجی اصلی را به یکی از ورودی Rewire در دسترس است.

هنگامی که این خروجی ، ورودی Ableton مجموعه پس از آن می تواند در کانال های منطق کمکی انتخاب می شود. به یاد داشته باشید مهم نیست که برنامه شما با استفاده از ، برای اضافه کردن کانال های بیشتری را در این روند به سادگی می تواند تکرار شود ، با استفاده از یکی دیگر از کانال کمکی و جفت آزاد بعد از خروجی Rewire از برنامه برده خود.

امیدوارم به شما نشان می دهد که چگونه از آن آسان است برای به دست آوردن چیزهایی راه اندازی و استفاده از برنامه های خود را در حالت Rewire. این موضوع باید به شما اجازه می دهد برای استفاده از ابزار در برنامه های کاربردی دیگر ، ترکیب پروژه از یکی از برنامه ها در مخلوط کن دیگری و به طور کلی خلاق تر می شود.

می خواهید بیشتر بدانید؟ اتمام طیف گسترده ای از آموزش منطق در اینجا ، Propellerheads آموزش علت و آموزش Ableton اینجا زندگی می کنند .

Related Videos
Comments (9)

You must be logged in to comment.

 • Stevesaxman
  Hey Mo! Thanks for your blog contributions, I've been reading them all....good stuff. I've tried in the past to use rewire with Ableton but had some issues. For one, ableton always tells me that midi is disabled when using rewire. It seems as though it can only send audio. This makes sense for when Live is the slive. However, I do quite a bit of live performance use Ableton and I would love to use some Logic sounds in Ableton. It seems like that should be possible by opening Ableton first and then Logic. Is this correct? If so, would the next step be to instanciate a midi track in Live and then search for AU plugs? Where would I find my Logic instruments? Any help clearing this up would be appreciated. Btw, I'm using Live 7.18 and Logic 9.1 on an 8 core power mac. Thanks!!
  • 8 years ago
  • By: Stevesaxman
  Reply
 • movolans
  Hiya Steve, Thanks for your comments. As for your questions, let's see if we can clear things up for you a little. Your totally correct in thinking that your Rewire slave can only send audio. MIDI can only be sent the other way, with your master triggering instruments and devices within the slave app. As far as using Logic as your Rewire slave, I'm afraid this isn't possible. Logic can only be used as the master presently. There are some work arounds where third party applications such as Soundflower can be used to route audio but this wouldn't include MIDI and it is fairly convoluted. Hope this helps, although it may not be the answer you wanted to hear ;) Cheers! Mo
  • 8 years ago
  • By: movolans
  Reply
 • Stevesaxman
  Hey Mo! Cool, thx for the advice. Interestingly, the Logic manual does say that Logic can be used as master or slave. At any rate, I can always bounce Logic samples to audio and bring them into Ableton. I generally like composing in Logic and performing live with Ableton. For the most part, I generally use 3rd party plugs anyway (e.g. I have all the Native Instrument stuff which I love). I try to stick with VI's and midi to keep my CPU load down as opposed to a slew of audio clips. However, since I have spent so much time in Logic, I have a few favorite instruments that I have created that I would like to use in Ableton. Would you agree that it sounds like bouncing those samples would be the thing to do?
  • 8 years ago
  • By: Stevesaxman
  Reply
 • movolans
  Hey again Steve ;) To be honest I haven't delved into the manual on this subject, I seem to remember trying this myself and running into issues. Of course this may have been rectified in more recent versions so I would encourage you to try it. Maybe our resident Logic Jedi Rounik could shed some light on this subject for us? ;) If you do run into problems then I would strongly suggest considering your bouncing idea as your first option. I tend to find Ableton works much better with loops and clips anyway. Mo
  • 8 years ago
  • By: movolans
  Reply
 • movolans
  It appears you can't use Logic as a slave. At least not with Ableton! On opening Logic, after Live, you are presented with a helpful message saying "A different Rewire host application is running : Remember that you need to start Logic Pro first to use it as a Rewire host application." Bit of a shame.
  • 8 years ago
  • By: movolans
  Reply
 • Rounik Admin
  Hey Steve & Mo (great post Mo btw!) You can't use Logic as the slave in rewire mode as Mo says. However, you can however, send the audio out from Logic to Ableton using Soundflower (by Cycling74). Soundflower, I believe has upto 16 outputs... so you can in theory send the audio signal of a few different instruments from Logic to another application like Live. You'll need to create an aggregate device in the Audio MIDI Setup (Applications/Utilities/) In this case, you'd need to select Soundflower as your audio device, assign your channel strips to output on one of those SF outs. In Ableton, assign the inputs on certain tracks to their corresponding outs from Logic... and assign the output of Ableton to your audio interface's main output. You should be good to go... though I smell a blog post coming on for this topic ;-) Would be much nicer if Apple allowed Logic to used as Master and Slave with rewire though!
  • 8 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • Stevesaxman
  Thx guys! @Rounik: I've used the soundflower way before and it definitely works. I'm in an experimental phase right now and this post tweaked my curiosity:-) BTW, I've said it before and I'll say it again....MPV is the absolute best place to come for knowledge, dialogue, encouragement, etc. There are no egos here and everyone is completely helpful every step of the way. @Rounik again: I told you before that I was going back to school and as part of one of my courses, I must do a service project. I would really be interested in doing something for MPV and the community at large that frequents this site. If you have any ideas of how I could do something for you guys, please let me know. My time would be completely voluntary. Maybe you could run it by Martin and the rest of the gang:-)
  • 8 years ago
  • By: Stevesaxman
  Reply
 • Rounik Admin
  Hey Steve, Thanks for the kind words again!! Glad you find macProVideo such an excellent place to learn software... a lot of thanks goes to Mo Volans and our other trainers and authors... and there's more on the way too ;-) Drop me a line (with my name in the subject) to Support: http://www.macprovideo.com/support/ This sounds interesting! In the email to Support could you explain the concept behind a "service project"? I'm not familiar with what this would mean in a practical sense... :) Thanks again Steve!
  • 8 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • Mo, I just wanted to thank you for the detailed tutorial you have supplied us with. How are you liking Reason 5? I hardly ever rewire as a I like to write music with Reason 5 but I do rewire when scoring to film.
  • 8 years ago
  • By:
  Reply
What's New in Logic 10.4.5
Logic Pro X 10.4.5
Dream It. Do It.
Do you want to learn What's New in Logic 10.4.5?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: