All Articles Logic Pro
Screensets در منطق طرفدار -- قسمت 1
Tobias Escher on Mon, September 27th 0 comments
When looking at the setup of most Logic users, one thing stands out: Hardly anyone ever changes the default appearance of the Logic window. Some open the occasional e

هنگامی که به دنبال راه اندازی بیشترین تعداد کاربرانی که منطق ، یک چیز می ایستد : به سختی کسی تا کنون هیچ تغییر ظاهر پیش فرض پنجره منطق.

بعضی از میکسر گاه به گاه اضافی و یا پیانو رول باز ، اما بیشتر از هر کس زمان استفاده می کند که چه اپل به عنوان طرح پیش فرض پنجره.

هیچ چیز در برابر طرح استاندارد -- آن است که در واقع بسیار خوب است ، اما شما ممکن است دریابید که با سفارشی سازی ویندوز منطق خود را و همچنین با استفاده از screensets شما می توانید بهره وری خود را با بسیاری را افزایش!

Screensets چه هستند؟

درست به میراث منطق به عنوان یک برنامه پنجره چند ، علاوه بر به تنها پنجره رویکرد دقیق قبل از ، هنوز بسیاری از ویژگی های می توانند در یک پنجره اضافی باز می شود. این است که در آن screensets دستی می آیند. screenset در واقع یک تصویر لحظهای از وضعیت فعلی از تمام پنجره های باز بر روی تمام مانیتور است.

ساختمان Screenset

در این آموزش من به شما برنامه ریزی و ایجاد screensets و شما چند راهنمایی در مورد آنچه آنها می تواند شبیه را نشان می دهد. من فرض منطق طرفدار 9 ، اما این نیز با منطق طرفدار 8 و (بیشتر) حتی 7 و قبل از آن کار می کند. بزرگترین نقطه ضعف در منطق 7 و قبل از آن ، عدم وجود بازرس است ، آن را به عنوان تنها با منطق 8 معرفی شد.

من همه چیز را بر اساس دو صفحه نمایش ، توضیح دهید با صفحه نمایش اصلی معمولا ماندن همان. شما می توانید و باید از انطباق به نیازهایتان داشته باشید. حتی اگر شما تنها دارای یک صفحه نمایش در اختیار شما است ، screensets با این حال می تواند به شما سریعتر کار را!

ایجاد و قفل Screensets

ایجاد screenset است که در واقع بسیار آسان است : شما باید انجام دهید این است که تعداد کلید مربوطه را فشار دهید که در آن شما می خواهید screenset قرار دارد (به عنوان مثال دکمه "3") ، باز کردن و ترتیب تمام پنجره ها را به میل خود و پس از آن صرفه جویی در این پروژه. هر بار که شما هم اکنون دکمه "3" ، تمام پنجره ها را دقیقا در همان حالت لود می شود. برای اینکه منطق نگه داشتن طرح screenset حتی اگر آن را تغییر دهید ، شما می توانید در منو screenset screenset قفل. موضوع قفل شده screensets یک نقطه در مقابل از تعداد آنها.

سپس زمانی که چیزی را تغییر دهید و تماس بگیرید تا screenset دوباره ، حالت اولیه خواهد شد RELOADED. Screensets صرفه جویی در هر جنبه ای از ویندوز خود و را می توان به پروژه های جدید وارداتی.

پنجره ترتیب

پنجره ترتیب مرکز پروژه شما می باشد. اغلب از آن زمان آن را بر روی صفحه اصلی شما ساکن از آن است که در آن شما "نگاه کنید به" در تمام آهنگ های خود را. من می خواهم ترتیب استاندارد پنجره را به عنوان یک اساس و ایجاد تعدادی از screensets در اطراف آن برای مراحل مختلف در گردش کار خود را با استفاده از دو صفحه نمایش است. در این بخش اول از آموزش ، ما را در مقابله با "ضبط" عمومی screenset ، مورد استفاده برای فرآیند واقعی ضبط / آهنگسازی.

در اینجا یک عکس صفحه استاندارد های خالی من ترتیب :

بسیار وجود دارد وجود ندارد. بدون نوار حمل و نقل ، هیچ بازرس ، هیچ کتابخانه. فقط خطوط پیست ، که حداکثر فضای کار و اجازه می دهد تا دیدن من تا آنجا که ممکن.

برای ضبط واقعی از آهنگ های خود را ، پنجره ترتیب مکانی که در آن شما از وقت خود را صرف بیشتر است. برای اینکه به آن آسان برای دیدن آنچه که به آن تعلق دارد که در آن و تمام اطلاعات لازم در یک نگاه ، آن را بسیار مفید است برای ساختن یک تنظیم چند به این پنجره بسته به نوع پروژه شما :

الف) حسابرس (بازرس)

در بازرس ، شما alway نوار کانال (یعنی همه می فرستد ، درج ، I / O و fader استاد) نیز به عنوان اطلاعات اضافی در باره مسیر فعلی شما. بازرس به طور پیش فرض تغییر کرده و من توصیه می کنم خروج از آن ، این راه است. برای مناطق MIDI ، این همچنین مکانی است که در آن شما می توانید تابع را با فرمول اندازهگیری کردن. حسابرس (بازرس) نشان داده شده است / پنهان با "من" -- به یاد داشته باشید که دستور کلیدی و شما می توانید آن را هنگامی که شما نیاز به فضا بر روی یک صفحه نمایش کوچک پنهان است.

ب) ارتفاع آهنگ و حل

در گوشه سمت راست پایین ترتیب دو لغزنده کنترل ارتفاع از خطوط ردیابی و همچنین قطعنامه (یعنی که چگونه بسیاری از میله در یک صفحه بر روی صفحه نمایش جا داد) وجود دارد. با توجه به گردش کار شما ، شما باید با این ارزش ها را بازی کند. من شخصا دوست دارم یک مقدار نسبتا کوچک برای قطعنامه ، اما مانند ارتفاع مسیر بزرگتر ، چرا که با کمی تجربه آن شما قادر خواهید بود به خواندن محتوای آهنگ های این راه است.

مقایسه دو اسکرین شات های زیر. با اشاره گر چرخه شما می توانید تفاوت بین دو قطعنامه و همچنین خوانایی بسیار بهتر از خط مسیر بالاتر را ببینید.

ج) مدیریت املاک و مستغلات

بسیاری از آن زمان ، حداقل با بیش از یکی صفحه نمایش ، شما می خواهید فضای به همان اندازه که ممکن است در دسترس داشته باشند. گذشته از بازرس ، واقعا هیچ نقطه به هر چیز دیگری در ترتیب وجود دارد.

One thing I quite like to do is to put the transport bar on a second screen, freeing up space on my main screen.

علاوه بر این ، اگر شما استفاده از یک کنترل کننده سخت افزار اختصاص داده شده مانند Mackie کنترل ، کنترل کننده Euphonix هنرمند یا چیزی در امتداد این خطوط ، شما دکمه های حمل و نقل لازم نیست! نگاهی به تصویر زیر یک نوار حمل و نقل بسیار حداقل :

این نوار حمل و نقل تنها کنترل یکی از اساسی ترین و نمایش می دهد. این بخشی از یک صفحه نمایش دوم ، که در آن کلی "طرح ضبط" واقع شده است است. همه چیز است که به هنگام ضبط صدا مورد نیاز است بر روی یکی صفحه نمایش وجود دارد. صفحه نمایش اصلی ، دارای فقط یک پنجره ترتیب.

صفحه نمایش ضبط

در زیر تصویر را از روی صفحه نمایش برای ضبط در قالب من استفاده کنید وجود دارد. از آنجا که من به طور انحصاری با ابزار نرم افزار به میزبانی خارج از منطق کار ، همه چیز در اینجا این است به MIDI در حال ویرایش طراحی شده است. اگر شما به خرید و فروش بیشتر با صدا ، شما باید از این به نیازهای شما وفق دهند و شامل ابزار های صوتی به جای ، یعنی پیانو رول.

ما نگاهی به بخش های مختلف از این صفحه :

  1. This is actually another arrange window, with only the inspector visible. On the main arrange (which fills the whole primary screen), there is no inspector. Here on the second screen, the inspector is out of sight when you don't need it, but is readily available for setting quantization or sending MIDI information to External Instruments.
  2. A small score editor which only shows the currently selected region. I like this for recording, because it allows me to see an important region for reference. The editor follows the selection, so whatever is selected in the arrange, will be displayed here.
  3. The aforementioned mini-transport with only two buttons: Capture Recording (which created a region from your last play pass, even if you forgot to press record!) and Click. I especially recommend using Capture Recording - it is a true life-saver when you just played a great pass, but were only in playback mode!
  4. A simple Bar Position window. It is easily visible there and does not mess with the main window.
  5. When using External MIDI tracks, it is not possible to have the Master Output channel strip in the inspector, so you cannot see the output level that goes to your monitors. I recommend just inserting a Level Meter plugin into the output so you can see the level all the time. This is mainly for convenience and easy access as you could also open the mixer for this.
  6. Large SMPTE time display.
  7. A Piano Roll, which is pretty useful for quick fixes to botched parts, i.e. stray notes or velocity corrections. If you do not work with MIDI tracks so much or do the cleaning up after recording, you may want some other window there, but I have found it really handy to be able to do all the editing there while recording.

باز هم ، شما دکمه های حمل و نقل را ببینید در اینجا ذکر نشده ، و نه هر پنجره میکسر برای همه faders. این است چرا که با کنترل کننده سخت افزاری است ، هیچ نیازی نیست که برای این چیزها وجود دارد.

توصیه من؟ نگاه داشتن هر چیز از راه شما لازم نیست! درهم و برهمی رابط خود را با چیزهایی شما در حال حاضر دارند در جاهای دیگر نیست.

من امیدوارم که این مرور را در مورد عملکرد کلی screensets و همچنین صفحه نمایش ضبط کمک کرد ، این مفهوم را درک کنید.

بسیار برای قسمت یکی از این

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Recording Drums
Pro Tools 503
Dream It. Do It.
Do you want to learn Recording Drums?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: