All Articles Logic Pro
راه اندازی ابزار خارجی در منطق ، قسمت 2
Richard Lainhart on Wed, June 15th 0 comments
In the first part of this Feature Tutorial we discussed how to configure external MIDI instruments in Logic that is, setting up a hardware MIDI keyboard or drum machine as both a MIDI controller...

در بخش اول از این خودآموز ویژگی مورد بحث ما نحوه پیکربندی خارجی سازهای MIDI در منطق است که به عنوان هر دو یک کنترلر MIDI ، که از آن شما می توانید ضبط اطلاعات MIDI ، و یک منبع صوتی MIDI ، راه اندازی صفحه کلید سخت افزار MIDI و یا ماشین درام ، که شما می توانید داده های MIDI از منطق را ارسال. این پیکربندی به عهده گرفت که دستگاه MIDI خود را به میکسر های خارجی متصل می شد ، و این که شما با استفاده از منطق به شدت به عنوان یک ترتیب سنج MIDI.

منطق ایستگاه کاری های صوتی و MIDI ترتیب سنج البته نیست ، و راه اندازی صفحه کلید MIDI خود را به عنوان دستگاه MIDI خارجی ساده شما تعطیل از همه قدرتمند پلاگین در اثر پردازنده و سایر ویژگی های صوتی موجود در منطق است. است ، وجود دارد با این حال ، به استفاده از دستگاه MIDI خود را به عنوان ابزار صوتی در منطق و آن راه همان شما که یک ساز نرم افزار داخلی ، از جمله پردازش خروجی صوتی دستگاه را با منطق در پردازش داخلی صوتی پلاگین ، و حتی تندرست درمان آهنگ MIDI را به آهنگ های صوتی ضبط شده است. شما این کار را با ابزار خارجی منطق پلاگین ، و در این مبحث ما شما را چگونه آن را راه اندازی نشان می دهد.


مرحله 1 -- تنظیمات اولیه

ما قصد داریم به فرض که شما در دستگاه های MIDI خود را در راه اندازی صوتی MIDI پیکربندی شده است ، همانطور که در توصیف شروع قسمت 1 . در مورد من ، ورودی و خروجی MIDI Kurzweil K2500 صفحه کلید من به من MOTU اکسپرس 128 8 پورت متصل :


ما همچنین مایلیم اطمینان حاصل کنید که کنترل محلی برای صفحه کلید از کار افتاده است (کنترل محلی : خاموش) ، بنابراین ما نمی شود دو یادداشت تحریک زمانی که ما بازی کند. بعد ، با این حال ، به جای از متصل کردن صفحه کلید خود را به میکسر خود را ، شما نیاز به اتصال به یک جفت از ورودی های صوتی بر روی رابط های صوتی خود را. این است بنابراین منطقی است که قادر به پردازش و کنترل صدا از دستگاه است. در مورد من ، 2500 من به ورودی 3-4 در رابط من MOTU 896HD متصل است. لازم است برای پورت های MIDI و ورودی های صوتی مربوط به یکدیگر نیست ، شما فقط نیاز به یاد داشته باشید که پورت ها و ورودی های دستگاه خود را به آن مرتبط است.


مرحله 2 -- منطق راه اندازی و ایجاد پروژه جدید خالی

بعد ، شروع به منطق ، ایجاد یک پروژه جدید خالی ، و در هنگامی که از شما خواسته شده برای ایجاد آهنگ های جدید ، یک نرم افزار آهنگ ابزار را انتخاب کنید :


اطمینان حاصل کنید که گزینه "کتابخانه باز" نیز بررسی شده است. ترتیب استاندارد پنجره را با پیش فرض EVP88 ساز مجموعه در اولین نوار کانال باز ، و شما به آهنگ های صوتی جدید در پنجره اصلی را ببینید.


گام 3 -- بار ساز به بیرون پلاگین در

بعد ، کلیک کنید و نگه دارید و بر روی دکمه EVP88 در بخش I / O نوار کانال در سمت چپ ، و انتخاب 01


گام 4 -- پیکربندی ابزار MIDI شما در مورد محیط زیست

اگر ابزار خارجی پلاگین در پنجره باز می شود که زمانی که شما آن را انتخاب می کنید ، آن نزدیک است ما باید به پیکربندی دستگاه MIDI در محیط زیست به استفاده از آن را با ابزار خارجی پلاگین. محیط زیست می تواند کمی دلهره آور به نظر می رسد اگر شما از آن استفاده نمی شود ، اما پیکربندی ما است که در واقع بسیار ساده است و فقط یک لحظه.

باز کردن پنجره محیط زیست (در پنجره


کلیک کنید و بعد بر روی منو محلی "جدید" را انتخاب کنید و چند ابزار "(فرض کنید شما کار با یک صفحه کلید چند timbral ، چند کاناله مانند K2500) شی چند ابزار جدید برای بارگذاری :


در حال حاضر ، اگر دستگاه شما می توانید داده های MIDI در تمام 16 کانال دریافت خواهید کرد ، همه شما باید انجام دهید این است کلیک کنید و "بندر" پاپ آپ در سمت چپ پنجره پورت MIDI بر روی رابط کاربری خود را که به دستگاه شما متصل است را انتخاب کنید.


این تنظیمات MIDI برای ابزار در سطح جهانی برای هر 16 کانال را تنظیم کنید. اگر ، از سوی دیگر ، ساز خود چند کاناله ، اما هر 16 استفاده نمی کند ، شما نیاز به پورت MIDI بر اساس یک کانال به کانال از طریق کلیک کردن بر روی هر شماره کانال ، در چند ابزار تعیین شی و تنظیم آن در سمت چپ در بازرس :


در نهایت ، با دوبار کلیک بر روی (چند Instr.) ژنریک نام در بالای ستون سمت چپ و تغییر آن به namein ابزار شما مورد من ، K2500. سپس در پنجره محیط زیست نزدیک ، که همه شما نیاز دارید برای انجام وجود دارد.


گام 5 -- پیکربندی ابزار خارجی پلاگین در

حالا که شما ساز MIDI خود را در محیط تعریف شده ، شما می توانید راه اندازی ابزار خارجی پلاگین. دوبار کلیک کنید ابزار پلاگین های خارجی در قرار دادن ورودی (به طور مستقیم در زیر برچسب I / O) برای باز کردن پنجره پلاگین :


با کلیک بر روی مقصد MIDI PULL - DOWN منو را انتخاب کنید و از ابزار MIDI خود را از لیست :


بعد ، گسترش ورودی PULL - DOWN منو را انتخاب کنید و نهاده ها در رابط های صوتی خود را که دستگاه های MIDI شما متصل شده ، استفاده شده است. در مورد من ، این ورودی 3-4 :


ابزار خارجی شما در حال حاضر آماده برای رفتن! ثبت فعال کردن مسیر ابزار خارجی و بازی چند یادداشت ، و شما باید دستگاه را بشنود. بازی در حالی که تنظیم نوار کانال ورودی سطح لغزنده ، می شنوید و ابزار سخت افزاری خود را محو بالا و پایین ، درست همانطور که آن ساز نرم افزار های داخلی بودند. در حال حاضر چند پردازنده اثرات پلاگین به درج در نوار کانال بار ، و می شنوید که ساز خود به اجرا درخواهد آمد آنها را به عنوان. در نهایت ، چیزی سابقه به آهنگ را فعال کنید ، و شما می خواهید داده های MIDI را به آنچه در غیر این صورت به نظر می رسد آهنگ های صوتی سابقه بوده است. شما حتی می توانید این آهنگ را جستن به داده های واقعی صوتی برای پردازش بیشتر و یا توزیع. فقط آگاه باشید که هنگامی که شما جستن آهنگ ابزار خارجی ، شما مجبور به استفاده از حالت زمان واقعی ، به جای در حالت آفلاین باشد. چرا که در حالت آفلاین را نمی توان هنگامی استفاده شود که تندرست آهنگ ابزار های خارجی.

و آن! شما می توانید از قدرت است که با استفاده از ابزار نصب خارجی به شما می دهد بیش از ابزار استاندارد MIDI را ببینید. مثل همیشه ، آزمایش ، و از آن لذت ببرید!

سر در گم توسط محیط منطق؟ این دو مقاله ؛

منطق 101 -- منطق هسته

منطق 304 -- منطق TNT 3 بازی شده :

آیا نیازمند درک MIDI از زمین تا؟ این آموزش توسط پیتر شوارتز :

MIDI 101 -- MIDI Demystified

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

EDM Production Tips
Logic Pro X 402
Dream It. Do It.
Do you want to learn EDM Production Tips?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: