All Articles Logic Pro
راه اندازی ابزار های خارجی MIDI در بخش منطق 1
Richard Lainhart on Sat, May 28th 15 comments
Using Logic Pro's built-in software instruments and controlling them with an external USB controller is pretty straightforward, and many people work in Logic this way exclusively. But suppose you have

با استفاده از منطق نرم افزار نرم افزار ساخته شده است در اسناد و کنترل آنها را با کنترل کننده های خارجی USB بسیار ساده است ، و بسیاری از مردم در منطق کار می کنند منحصرا از این راه است. اما فرض کنید شما یک صفحه کلید چند timbral MIDI یا ماشین درام با پورت استاندارد MID -- چگونه شما در مورد تنظیم که به کار با منطق؟ در این مقاله ، ما شما را چگونه نشان می دهد. ما قصد داریم فرض کنیم که شما دارای یک واسط استاندارد MIDI که به سیستم شما متصل است ، و شما باید حداقل یک استاندارد منبع صدا با کنترل کننده یکپارچه مانند یک صفحه کلید MIDI MIDI ، که شما را به یک میکسر خارجی وصله نوعی برای مانیتورینگ است.


مرحله 1 -- راه اندازی صوتی MIDI

اولین چیزی که ما نیاز به انجام است ، پیکربندی OS X صوتی MIDI ابزار نصب -- منطق نیاز دارد که پیکربندی بدانید که چگونه به مسیر ابزار MIDI خارجی خود را به داخل و خارج از منطق خود. بنابراین ، باز کردن پوشه نرم افزار را در پوشه خود نرم افزار ، کردهاید صوتی MIDI Setup.app و با دوبار کلیک آن را به آن را راه اندازی. اگر شما یک پنجره دارای برچسب MIDI استودیو را نمی بینید ، پنجره را انتخاب کنید


شما توجه کنید که راه اندازی های صوتی MIDI به صورت خودکار شناخته می MOTU 896HD رابط صوتی ، اکسپرس MOTU 128 MIDI رابط و KORG NanoPAD کنترل کننده USB که من آن را از طریق FireWire و USB را به کامپیوتر من متصل شده است. اما من Kurzweil K2500 صفحه کلید است که من هم با کابل MIDI به رابط MIDI متصل به رسمیت شناخته شده نیست ، به عنوان قبل از USB MIDI ارتباطات برای این نوع از خودکار پیکربندی اجازه نمی دهد. ما نیاز به انجام این کار دستی.


مرحله 2 -- اضافه کردن صفحه کلید MIDI شما برای راه اندازی صوتی MIDI

برای اضافه کردن صفحه کلید MIDI خود ، بر روی دکمه دستگاه اضافه کردن در بالای پنجره ، که آیکون جدید عمومی دستگاه های خارجی به پنجره اضافه کنید :


ما فقط می تواند از آن که در آن ترک است ، اما آن را حس می کند بیشتر به نام صفحه کلید خود را به درستی ، به عنوان است که نام آن را در منطق ظاهر می شود.


گام 3 -- صفحه کلید MIDI شما نام و نام خانوادگی

نام دستگاه خود را به درستی ، با دوبار کلیک کردن آیکون های جدید دستگاه های خارجی برای باز کردن پنجره خواص :


بعد ، برای دستگاه نام ، نوع در نام که تحت آن شما می خواهید از صفحه کلید به نظر می رسد -- این می تواند نام مدل واقعی برای دستگاه ، اما شما می توانید آن را هر چیزی که دوست نام ، واقعا. شما همچنین می توانید نام سازنده و شماره مدل صفحه کلید ، اگر دوست دارید اضافه کنید ، هر چند که اختیاری. شما حتی می توانید آیکن ها را به چیزی بیشتر از نزدیک شبیه به دستگاه خود را تغییر دهید. برای انجام این کار ، با کلیک بر روی آیکون مرورگر دکمه در سمت چپ باز و از آیکون های موجود را انتخاب کنید :


اگر صفحه کلید خود را انتقال و یا دریافت در تمام 16 کانال MIDI ، شما می توانید آنهایی که غیر فعال از طریق کلیک کردن بر روی جعبه های آبی رنگ زیر انتقال غیر فعال نمایید و دریافت. K2500 من می توانید تمام 16 کانال استفاده کنید ، بنابراین در اینجا پیکربندی نهایی من به نظر می رسد مانند :


با کلیک بر روی دکمه Apply پیکربندی را به پایان برساند ، سپس پنجره دستگاه نزدیک است.


گام 4 -- اتصال پورت های MIDI

گام نهایی ما در راه اندازی های صوتی MIDI برای اتصال به پورت های MIDI بین صفحه کلید و رابط MIDI. در مورد من ، من کابل MIDI فیزیکی که از خارج MIDI K2500 بر روی اکسپرس 128 ورودی MIDI بندر 8 متصل ، و را از MIDI بندر 8 بر روی اکسپرس به MIDI در K2500.

البته ، خارج MIDI از K2500 می تواند به هر پورت در اکسپرس اتصال ، فقط به عنوان هر MIDI کردن بندر در اکسپرس می تواند اتصال به MIDI در 2500 -- برای من ، آن را کمتر گیج کننده از هر دو 8s بندر در استفاده اکسپرس برای K2500 ، اما شما ممکن است دلایل خود را برای انجام در غیر این صورت داشته باشند. با این حال ، ما حداقل می خواهید به MIDI رفتن در هر دو جهت بین سیستم و صفحه کلید ، همانطور که ما خواهید بود با استفاده از K2500 را به عنوان هر دو کنترل کننده و به عنوان یک منبع صدا.

در هر صورت ، شما نیاز دارید که به راه اندازی صوتی MIDI که پورت های فیزیکی بر روی رابط MIDI شما متصل است. شما این کار را با اتصال کابل مجازی بین صفحه کلید و رابط MIDI -- با کلیک بر روی MIDI پورت خروجی بر روی صفحه کلید ، و کشیدن از آن به پورت 8 در رابط . آیا از همان پورت 8 از رابط کاربری را با MIDI در بندر در K2500 :


اگر شما به اشتباه ، شما می توانید یک کابل پچ با کلیک کردن بر روی آن و هدف قرار دادن حذف حذف شده است. در این نقطه ، اگر شما دستگاه های دیگر استاندارد MIDI در سیستم شما ، شما می خواهید برای اضافه کردن ، نام ، و اتصال آن بیش از حد. در غیر این صورت ، کار ما در اینجا انجام می شود و ما می توانیم راه اندازی صوتی MIDI و بستن حرکت بر روی طرفدار منطق.


گام 5 -- منطق راه اندازی و ایجاد پروژه جدید خالی

بعد ، به منظور آموزش راه اندازی منطق ما ، ایجاد یک پروژه جدید خالی ، و هنگامی که از شما خواسته شده برای ایجاد آهنگ های جدید ، یک آهنگ MIDI خارجی را انتخاب کنید ، مطمئن شوید که گزینه کتابخانه های باز نیز چک. استاندارد ترتیب پنجره شما را با ابزار عمومی عمومی MIDI انتخاب شده به طور پیش فرض با پیانو GM بزرگ انتخاب شده به عنوان صدا به طور پیش فرض و یا پچ باز :


بعد ، با آن آهنگ جدید انتخاب ، برو به تب کتابخانه در سمت راست صفحه ، که در آن شما باید لیستی از پورت های رابط MIDI ، همراه با ابزار MIDI شما پیکربندی پیش از آن در راه اندازی صوتی MIDI -- در مورد من ، K2500 روی پورت 8. با کلیک بر روی ساز خود ، و انتخاب کانال 1 در ستون دست راست :


ما فقط K2500 را به عنوان ابزار MIDI برای آهنگ جدید اختصاص داده ، و مجموعه ای که در مسیر خروجی MIDI کانال 1.


مرحله 6 -- غیرفعال کنترل محلی خاموش

پیکربندی اولیه ما این است که فقط در مورد انجام شده ، اما یک گام مهم شما باید قبل از ادامه در وجود دارد. در حال حاضر ، اگر صفحه کلید MIDI شما است در پیکربندی معمولی ، آن را خواهد می شود به کنترل محلی در مجموعه ، به معنی که زمانی که شما بازی کلید ، صفحه کلید است تولید صداها از ساز در موتور صدای خود ، و همچنین ارسال MIDI به منطق است. منطق ، با این حال ، به حلقه پیکربندی است که داده های MIDI را از طریق فعال

با این حال ، با کنترل محلی در بازی توجه داشته باشید باعث دو صدای ، چرا که از این حلقه کنترل MIDI. در دست کم ، بازی دو صدای هر نت تا حد زیادی به صداهای متعدد و گوناگون در دسترس شما را کاهش دهد. و بدتر از آن ، برخی از صفحه کلید واکنش نشان می دهند به شدت به این نوع حلقه MIDI و می تواند شروع به اقدام عجیب و غریب و یا حتی قفل کردن. بنابراین ، آنچه ما می خواهیم در اینجا به "قطع" صفحه کلید MIDI را از موتور صدای خاص خود را دارد ، به طوری که بازی صفحه کلید یادداشت ها را آغاز کند نه به طور مستقیم. که کنترل محلی خاموش می کند -- آن صفحه کلید را از تحریک یادداشت ها به طور مستقیم بر روی موتور صدای خود را غیر فعال و صفحه کلید را از بخش تولید صدا از دستگاه جدا و در نتیجه غیرفعال کردن حلقه MIDI. کنترل محلی Off (غیر فعال) یکی از ویژگی های که صفحه کلید چند timbral پشتیبانی ، به این دلیل بسیار است ، هر چند ممکن است آن را به نام چیز دیگری بر روی ابزار خاص خود است.

بنابراین ، قبل از حرکت در ، تنظیم کنترل محلی به خاموش ، در صورت امکان. شما می توانید تکرار که کنترل محلی است که توسط ضبط آماده برای آهنگ اول خود را ناتوان و نواختن کیبورد -- شما باید چیزی بشنوند. فعال کردن ضبط نهایی دوباره و بازی کنند ، و در حال حاضر شما باید ارسال MIDI از صفحه کلید خود را را از طریق منطق و عقب دوباره به ساز خود را.


گام 7 -- یک صدا را انتخاب کنید

در حال حاضر ، در نهایت ، آن زمان برای ضبط چیزی است. شما می توانید صدا می خواهید به طور مستقیم بر روی صفحه کلید خود را به استفاده از ، انتخاب کنید اگر دوست دارید ، و یا ارسال پیام تغییر به یک برنامه آن را از منطق به جای. برای انجام این کار ، دوبار کلیک کنید نام آهنگ قسمت از هدر مسیر در پنجره ترتیب برای باز کردن برنامه پنجره نام :


در این پنجره ، با کلیک بر روی یکی از شماره برنامه که تغییر برنامه به ارسال به ساز خود را انتخاب کنید و آن صدا. البته ، شما باید بدانند که صدا است که در آن ساز خود. اگر این کار را بکنید ، شما می توانید این روند کمی بیشتر بصری با تغییر تعداد برنامه های عمومی برای نام صدای واقعی در ساز خود است. برای انجام این کار ، فقط بر روی تعداد برنامه مناسب دوبار کلیک کنید و تغییر آن به یک نام صدا ، همانطور که در بالا نشان داده شده. هنگامی که شما انجام دهید ، نام آهنگ نیز تغییر خواهد کرد. اگر شما صبر و شکیبایی ، شما می توانید از طریق این لیست به اینجا بروید و نام صدای خود را در مکان برنامه تغییر صحیح را وارد کنید -- آن را یک فرایند خسته کننده خواهد شد ، اما شما فقط باید آن را انجام دهد یک بار ، و از آن پس شما می توانید را انتخاب کنید برای تلفن های موبایل با نام به جای شماره.

[جستجو در اینترنت سریع می تواند کمک به قالب منطق موجود برای خارجی ابزار MIDI خود را پیدا کنید. همچنین پروژه خود را به عنوان یک قالب را ذخیره کنید ، بنابراین شما همچنین اصلا نیازی به هر زمانی که شما ایجاد یک پروژه جدید را از طریق این روش راه اندازی رفتن به یاد داشته باشید! -- اد]


گام 8 -- ضبط برخی از آهنگ

هنگامی که شما صدای خود را انتخاب ، روی دکمه Record را آمار و ثبت میله چند به آهنگ برای اولین بار در منطق. بازی آنها را به عقب تا مطمئن شوید که شما آنها را به درستی ثبت شده است. در حال حاضر ، برای ضبط یک آهنگ دیگر با صدا های مختلف بر روی یک کانال جداگانه MIDI ، اضافه کردن یک مسیر MIDI دیگر از طریق کلیک کردن بر روی آهنگ فوق آهنگ های منوی کشویی در پنجره ترتیب و انتخاب جدید با کانال بعدی MIDI ، و یا با تایپ کردن ، انتخاب فرمان - M :


برای مشخص کردن صدا و یا تغییر برنامه برای این آهنگ جدید ، رول کردن فلش کنار نام این ساز به سمت چپ آهنگ جدید ، و سپس بر تعداد برنامه روی لیست اسامی برنامه کلیک کنید برای باز کردن یک برنامه را انتخاب کنید :


(توجه داشته باشید که صدای باس Moogy انتخاب در اینجا نام من وقتی که من در برنامه پنجره نام وارد شد که بود -- مگر اینکه شما وارد نام برنامه خاص بیش از حد ، شما تنها خواهید دید شماره برنامه عمومی)

در حال حاضر مسیر دوم سابقه بوده است. از اینجا ، شما می توانید بر روی اضافه کردن آهنگ جدید و ضبط یادداشت های MIDI را به آنها ادامه پیدا کند ، تا 16 کانال MIDI حداکثر ، و یا به عنوان بسیاری به عنوان دستگاه شما پشتیبانی.

و آن! من امیدوارم که شما در این آموزش مفید و اتمام منطق 101 : منطق اصلی و MIDI 101 : MIDI Demystified آموزش.


Related Videos
Comments (15)

You must be logged in to comment.

 • Anne
  I can't get sound when I set up the audio track. My synth is connected to my computer via USB and I have instrument cables connecting the synth to my audio interface. The input in Logic are the same as the input I plugged my cable into and there is no sound in my audio track.
  • 4 years ago
  • By: Anne
  Reply
 • Anne
  I'm not getting audio in my audio track. My yamaha motif xf8 is connected to my computer via usb and I have an instrument cable connecting it to my audio interface. The inputs in Logic are correct. Logic is receiving the midi data just fine but it's not receiving audio from the audio track. What am I doing wrong? Do I still need to connect my yamaha to the interface in the audio midi set up even though the midi data is been transmitted through the usb cable?
  • 4 years ago
  • By: Anne
  Reply
 • Matthias
  Hey I got a new question. I bought a microkorg xl plus and i did connect it with logic pro via usb. Here is my question: When I record notes from my microkorg and i want to do a new audio track with different settings the old audio will change too. Does have anybody advices? thanks :)
  • 3 years ago
  • By: Matthias
  Reply
 • Zoniruy
  Hi Richard, I've followed your tutorial to the letter, but I'm getting no sound from my microkorg. Midi messages are being sent, and when I change the patch name via logic, the microkorg's display also changes, so they're definitely connected. But no sound from the korg! Any thoughts?
  • 8 years ago
  • By: Zoniruy
  Reply
 • Rounik Admin
  Hi RIchy, Do you have the audio outputs from your MicroKorg connected to the inputs on your audio interface? You will also need to create an audio track in Logic and set the input for that track to match the connected input on your audio interface. Remember to click the "I" (Input Monitor) or "R" (Record-ready) on the track so you can hear the Microkorg's audio coming through Logic.
  • 8 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • Zoniruy
  Thanks for your quick reply, Rounik. No, my audio ouputs from the Korg are not connected to the inputs on my audio interface (which is a focusrite saffire pro, if that helps). I know how to record the audio form the Korg, but I want to record the Korg's sounds using MIDI for greater flexibility.
  • 8 years ago
  • By: Zoniruy
  Reply
 • Rounik Admin
  Hi RIchy, Sure. I understand what you're saying. But it's important to remember that MIDI isn't sound. MIDI is information or data - there's no sound contained in a MIDI message. That's why, if you wish to hear the sounds generated by the Microkorg, you need to route it's audio output through Logic. You don't "need" to record it - you can simply record the MIDI data sent from the Korg, and monitor the audio created by the Korg within Logic or via a separate headphones or speakers connected to the Korg. Hope this helps, Rounik
  • 8 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • Zoniruy
  Thanks. I just wanted to know if it was possible to record with midi data instead of audio, but from what you're saying, it isn't possible.
  • 8 years ago
  • By: Zoniruy
  Reply
 • Rounik Admin
  Hi Richy, Well, you can of course record the MIDI note event data from the MicroKorg. Think of it like recording your performance without any sound. MIDI data and cables don't carry audio just this "performance data". And that is the beauty of MIDI... you record the MIDI performance and then change the sound source later. so you might record a piano sound... but you can change the sound source on the MicroKorg or in Logic to create completely different sonic possibilities. Plus, even though you need to monitor your audi signal to actually hear sound generated when you play MIDI notes, you don't need to record the audio... just record the MIDI and then the MIDI notes will trigger the sound source on your MicroKorg synth. Hope this helps and makes sense. R
  • 8 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • Zoniruy
  "you can of course record the MIDI note event data from the MicroKorg". HOW?! I've been through this tutorial and I still can't do it! That was my original point.
  • 8 years ago
  • By: Zoniruy
  Reply
 • Rounik Admin
  So you've followed every step... OK. What happens for you in step 08 when you hit record in Logic and hit the keys on your Microkorg? Are all physical connection setup correctly? What about in your AudioMIDI Setup? In Logic, when you hit a key on the Microkorg, do you see the note data begin received by Logic? (Look in the Transport display).
  • 8 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • Zoniruy
  Thanks Rounik. When I hit record and play some notes, the MIDI data is displayed as usual in the piano roll, and the transport bar is showing the note data received by logic. The audio midi setup is correct as far as i can see (i followed this tutorial to do it) and the physical connection must be fine because i play all the other synths/instruments perfectly fine using the Korg.
  • 8 years ago
  • By: Zoniruy
  Reply
 • Rounik Admin
  Thanks Richie. That's great. SO it sounds like you simply need to - set some cables and take the audio output from the synth into your Mac's Audio Interface. This will carry the audio sound waves from the MIDI device into your Mac and into Logic. (The other MIDI connection only outputs notes into Logic - but no sound. When used with Software Instrument tracks the sound is generated by the Instrument in Logic - not from any external source). - Create an audio track in Logic - Set the inputs to match the inputs on your audio interface. - record-enable that audio track - Play some keys on the Microkorg and you should see the MIDI notes being recieved by Logic (look in the Transport display)... and you should see some audio signal in the audio track. Hope this helps R -
  • 8 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • sus4
  Hello, I have a Korg X5DR sound module and I can't get Logic Express 9 to recognize it. This is my set up: KaySound keyboard controller. (no sounds) Technics 88 key weighted keyboard which I also use as a controller. I like playing the weighted keys. Midiman midisport 2x2 interface Korg X5DR sound module. I'm able to record using the sounds from Logic. My KaySound controller is going in the "in" of the Midisport. My Technics is going into the other "in" of my Midisport and the Midisport goes into my iMac via USB. Now just that set up alone allows me to record using the sounds from Logic, but shouldn't I be able to see the Midisport in Library of Logic. It's not there, but I'm still able to record. I don't understand that. Now as far as the Korg module, I tried every conceivable set up going into Midisport and cannnot get Logic to see it. At one point about a year ago I had it working and recording in Logic, but I don't remember how it was set up. I tried checking for a driver for the Korg, but all I could find is one for a PC. I don't remember having a driver for the iMac. This is driving me crazy. Thanks for any help. sus4
  • 7 years ago
  • By: sus4
  Reply
 • PDXstudio
  Is it necessary to check "receives MIDI beat clock" in Audio MIDI Setup if the synth needs to receive clock for tempo synchronized modulations (LFOs, delays, etc.)? I usually leave it checked just in case, but, as far as I've seen, the only parameters that are critical are the modules internal settings (receive clock=on, or whatever it is for that device), and the Logic project setting>synchronization>MIDI tab>Transmit MIDI clock destination (must be checked and specified. I leave it set to All). Thanks for your helpful tutorials.
  • 7 years ago
  • By: PDXstudio
  Reply
Pigments - The Video Manual
Pigments 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Pigments - The Video Manual?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: