All Articles Logic Pro
جریان سیگنال در منطق 101
Peter Schwartz on Fri, October 7th 6 comments
In our digital DAW studios it's easy to ignore the virtual cables carrying audio signals. But understanding signal flow can lead to a greater degree of control over your sound. Peter Schwartz sums up.

این مقاله به خوبی می تواند تحت عنوان "مبانی سیگنال عمومی جریان" چرا که اصول ما در مورد به اکتشاف و قابل انطباق با هر موقعیتی صوتی ، اعم از آن خانه استریو ، آجر و ضبط ملات و یا استودیو تمرین ، یا یک کامپیوتر در حال اجرا ادم کند و تنبل است. اما منطقی است که به خوبی برای یادگیری به عنوان هر ، پس اجازه دهید حق فرو رفتن در شروع با چهار کلمه ساده که قانون طلایی جریان سیگنال :


خروجی برو به ورودی های

(و آن را دور راه دیگر هرگز!)

با نگه داشتن این مفهوم ساده را در ذهن شما به راحتی می تواند سیگنال های صوتی را به جریان از نقطه A به نقطه B و فراتر از آن! این قانون ارزشمند ثابت در زمانی که ردیابی جریان سیگنال در یک پروژه قدیمی تر که در آن شما دیگر به یاد داشته باشید روش جنون خود را ، و یا در هنگام کار بر روی شخص دیگری پروژه و شما را به کشف خودمانی!

اما اگر این مفهوم از "خروجی به ورودی" به نظر می رسد کمی بیش از اندازه انتزاعی ، ما می توانیم جایگزین ماکسیم "جریان منابع به مقصد". هر دو صورت یکی خوب است.

ما می بینیم این مفاهیم در عمل تمام زمان ها در هنگام پخش آهنگ های صوتی. در اینجا ، منبع سیگنال منطقه صوتی بر روی آهنگ می باشد. سیگنال خود را در ورودی از نوار کانال صوتی را دریافت کرده اید ، بنابراین ما می توانیم از منطقه خود را به عنوان خروجی صوتی (منبع) و کانال های صوتی فکر می کنم دریافت این سیگنال در ورودی آن (مقصد). در حال حاضر ، ما در واقع ورودی به نوار کانال مراجعه کنید چرا که ما در حال کار در یک دنیای مجازی مخلوط کردن که در آن بسیاری از اتصالات ورودی و خروجی فرض وجود ، و در نتیجه مخفی. اما واقعا درک جریان سیگنال ، ما را به در نظر گرفتن هر یک از مجازی ما صوتی "دستگاه" (نوار کانال ، اثرات ، و غیره) در صورتی که تا به حال فیزیکی ورودی و خروجی برای دریافت و ارسال سیگنال های صوتی.

بدون FX قرار داده شده در نوار کانال ، جریان سیگنال دریافت شده توسط نوار کانال fader نوار کانال و خروجی از fader (در سطح شما در fader) را به مقصد خروجی ، به طور معمول خروجی استریو است.

Typical signal flow in Logic


توجه : با کلیک کردن و نگه داشتن در انتخابگر خروجی از نوار کانال انتخاب مقصد برای آن سیگنال را نشان دهد. انتخاب عبارتند از : خروجی استریو ، اتوبوس ، و جفت خروجی اضافی (اگر شما رابط کاربری چند خروجی ). "خاموش" تابع (بدون خروجی) حتی وجود دارد ! اما برای اهداف ما خواهیم کاوش در جریان سیگنال از نوار کانال از انتخاب "خروجی استریو" ، مقصد است که منطق اختصاص به طور پیش فرض به هر نوار کانال به تازگی ایجاد شده است.

Change the Output selector of a channel strip


خروجی به خروجی؟ نه واقعا...

یک منبع بالقوه ای از سردرگمی نهفته است در این واقعیت است که خروجی از نوار کانال fader ما به یک دستگاه به نام خروجی استریو روت ، و در نگاه اول این ممکن است به درگیری با حکومت است که خروجی به ورودی های به نظر می رسد. اما این تنها موردی نمی تواند اگر ما این واقعیت است که خروجی استریو به خودی خود دارای یک ورودی ، مجازی هر چند ممکن است آن را نادیده می گیرند!

Even the Stereo Output's Output goes to an input


هنگامی که یک سیگنال می رسد در ورودی از خروجی استریو در صورت وجود ندارد اثر در خروجی استریو در اسلات FX ، سیگنال خواهد شد مسیر به طور مستقیم به fader که در آن شما می توانید سطح سیگنال که است که به ورودی های صوتی خود را تغذیه تنظیم سیستم (این یکی دیگر از "پشت صحنه" اتصال).

به نوبه خود ، خروجی سیستم صوتی این زمان ، کابل فیزیکی و واقعی به ورودی یک جفت بلندگو و یا هدفون که خروجی امواج صوتی به هوا متصل است. این امواج پس از آن در ورودی از مغز شما معمولا به عنوان گوش خود را ارجاع می رسند !


جریان سیگنال از طریق یک نوار کانال با FX

اگر پلاگین ها در نوار کانال های صوتی ، همانطور که در تصویر زیر وجود دارد ، جریان سیگنال که همان مسیر همانطور که در بالا به جز شرح داده شده در حال حاضر سیگنال های منطقه های صوتی به اجرای وسعت از یک سری از عوارض در کانال های صوتی ، به شرح زیر را دنبال :

منطقه صوتی

FX1 خروجی

FX 3 خروجی

خروجی Fader به طور مستقیم گره خورده است را به مقصد خروجی : خروجی استریو

سیگنال پس از رسیدن به ورودی خروجی استریو بازدید Fader ورودی خود را

خروجی Fader

Signal flow through a channel strip with FX


اگر خروجی استریو با برخی از عوارض ، مانند AdLimiter یا EQ تعیین می شد ، مسیر های صوتی را می توان دقیقا همانطور که فقط با یک استثنا : صوتی پس از رسیدن به ورودی خروجی استریو را از طریق کسانی که اثرات قبل از تغذیه به fader اجرا و بعد به سیستم صوتی.


چیزی که در مورد جمع LIL

: ورودی از خروجی استریو می تواند خروجی از منابع چندگانه صوتی مسکن نوار کانال از تمام توصیفات از جمله کانال های صوتی ، ابزار ، و Auxes. بنابراین ، ورودی خروجی استریو می توان به عنوان ورودی جمع نامیده می شود. این حساب برای توانایی ما برای ارسال آهنگ های مختلف صوتی به یک کانال استریو خروجی.

Summing input


اجازه دهید تا به...


جریان سیگنال از ارسال

در من مقاله بر روی نوارها کانال اتوبوس من به تشریح رابطه می فرستد و اتوبوس ، و این چیزی ارزش جستجو را در شرایط "خروجی به ورودی" .

هنگامی که شما ایجاد یک ارسال بر روی یک نوار کانال ، آنچه شما در واقع انجام این است که توانایی به شیر سیگنال های صوتی که از طریق آن کانال جریان و ارسال آن به یک مقصد جدید ، جای دیگر غیر از خروجی کانال. این روش معمول استفاده می شود برای تغذیه سیگنال مسیر به AUX میزبانی پلاگین اثر مانند Reverb استفاده می باشد.

هنگامی که شما ایجاد ارسال در منطق ، شما این کار را با عمل انتخاب در یک اتوبوس : سیم مجازی و یا خط لوله که در آن سیگنال را در راه خود را به AUX سفر. منطق به طور خودکار این AUX برای شما ایجاد بلافاصله پس از انتخاب یک اتوبوس. خروجی از اتوبوس به ورودی AUX متصل شود ، و انتخابگر ورودی AUX است به طور خودکار تنظیم برای دریافت سیگنال از اتوبوس شما را در کانال انتخاب شده است.

گام بعدی این است که برای نمونه از پلاگین تاثیری بر AUX (در اینجا ، یک فضای Reverb استفاده طراح). با چرخش تا ارسال ، سیگنال در طول اتوبوس به AUX جریان میزبانی Reverb استفاده.

سیگنال تولید شده توسط پلاگین Reverb استفاده پس از آن بازدید ورودی از fader AUX است بنابراین شما می توانید سطح Reverb استفاده ترک AUX و بر روی قسمت انتخاب شده توسط انتخابگر خروجی AUX در اینجا به خروجی استریو ، مجموعه ای مثل نوار کانال ما تنظیم .

هنگامی که آهنگ ما بازی می کند ، سیگنال های خشک را از نوار کانال و سیگنال مرطوب از AUX هر دو به همان مقصد فرستاده می شود ، بنابراین ، این سیگنال در ورودی از خروجی استریو ما جمع است.

علاوه بر این ، ما می بینیم در اینجا یک مثال از جریان سیگنال های موازی ، که در آن سیگنال از دو sourcesstraight سیگنال و signalare پردازش در نهایت به همان مقصد جریان است. یکی از بسیار - صحبت در مورد وضعیت که ویژگی های جریان سیگنال های موازی رخ می دهد با...

summing at the input of the Stereo Output's channel strip


جریان سیگنال جدید فشرده سازی سبک نیویورک

خنده دار ، من برای بیشتر از زندگی حرفه ای من در استودیو نیویورک کار می کرد و ما به عنوان سبک NY - فشرده سازی به این هرگز ارجاع شده است . این یکی از آن چیزهایی است که باعث به من برو "جهت مشاهده" است. به هر حال...

این سبک از فشرده سازی ، به عنوان فشرده سازی موازی نیز نامیده می شده و مورد استفاده برای تولید عطر و طعم خاص صدای درام پرخاشگر است ، با پردازش سیگنال با یک کمپرسور (که گاهی با EQ قبل از) و مخلوط کردن ایجاد می شود که با نسخه فرآوری نشده از همان سیگنال. وای ، به نظر پیچیده بیاید ، درست است؟ حقیقت این است ، جریان سیگنال مورد نیاز برای این سناریو است که بسیار متفاوت از آنچه که ما به کاوش در بالا نیست. در اینجا ، من به شما نشان می دهد...

در این سناریو ، ما قصد داریم به پخش آهنگ طبل در کانال های صوتی ، ایجاد ارسال سیگنال به شیر و خوراک آن به AUX. به سایت چیز جدیدی وجود دارد. اما این بار AUX ما رفتن به میزبان دو پلاگین : EQ توسط یک کمپرسور می شود. سیگنال "راست" می آید از نوار کانال ما به طور مستقیم به خروجی استریو ، و پردازش سیگنال است برای رسیدن به آنجا از AUX. سیگنال مسیریابی دانا ، این هیچ تفاوتی ندارد از سناریو ی Reverb ما بالا است. سیگنال های راست و فرآوری شده ما هم به خروجی استریو فرستاده می شود به طور همزمان و یا به آن راه دیگری قرار داده...

فشرده سازی موازی!

Parallel compression signal flow


در مقاله آینده در جریان سیگنال خواهیم تنوع را در این راه اندازی است که به ما قدرت کنترل بیشتری بر نصب مورد نیاز برای تولید موثر فشرده سازی سبک NY - ، و همچنین بینش های اضافی را در جریان سیگنال منطق را کشف کند.


پیتر شوارتز MIDI 101 : MIDI Demystified آموزش و تصویری در اینجا !

Related Videos
Comments (6)

You must be logged in to comment.

 • Dekuruy
  Thanks, Peter, for this very clearly explained and illustrated article. This is stuff I do all the time, without thinking much about what's really going on with the signal flow. Now I can be much more aware of it. Hey, btw, who IS 'the voice of the producer' on your MIDI Demystified tut??
  • 9 years ago
  • By: Dekuruy
  Reply
 • Peter Schwartz
  Thanks Adam! Regarding the voice of my producer, that's... the voice of my producer, and his name is a closely-guarded secret LOL!
  • 9 years ago
  • By: Peter Schwartz
  Reply
 • Dekuruy
  OK, cool. I just hope he one day can find it in his heart to give you a MPV t-shirt! :-)
  • 9 years ago
  • By: Dekuruy
  Reply
 • Peter Schwartz
  LOL! Unfortunately, the powers that be at MPV don't provide a clothing allowance. Bread and water, yes, but nothing to keep us warm or to use as a dust rag. : - )
  • 9 years ago
  • By: Peter Schwartz
  Reply
 • Dekuruy
  Touche, Peter! Just for the record, though, I would never use my MPV t-shirt as a dust rag!
  • 9 years ago
  • By: Dekuruy
  Reply
 • Peter Schwartz
  You say that now. But after, oh, 5 years or so when you explain the threadbare, tattered and stained garment to your wife as "but it's my favorite shirt!", it becomes a dust rag. LOL!
  • 9 years ago
  • By: Peter Schwartz
  Reply
Overbridge 2
Elektron 108
Dream It. Do It.
Do you want to learn Overbridge 2?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: