All Articles Logic Pro
Softsynth -- منطق ES2
Martin Sitter on Wed, March 17th 7 comments
Spot the Preset - My Favourite Musical Game There's a game all music producers play from time to time, whether they know they are doing it or not. The game is called "Spot the Preset" ... Have you ev

نقطه پیش تنظیم -- بازی موسیقی مورد علاقه من

یک بازی تمام تولید کنندگان موسیقی بازی از زمان به زمان وجود دارد ، که آیا می دانند که آنها آن را انجام می دهند یا نه. این بازی به نام "نقطه preset" تغییر... آیا شما تا کنون ایفا کرده است؟

ایستگاه از پیش تنظیم شده ، البته ، تکه های از پیش برنامه ریزی شده (برای تلفن های موبایل) که با هر سینت سایزر شما خرید می آیند. این بازی در اواخر 80s سینت سایزر لحظه شروع به حافظه غیر فرار است که نجات برای تلفن های موبایل آغاز شده است.

من به یاد داشته باشید اولین بار بازی بازی waaaaaayyy در اواخر 80s. من با گوش دادن به "رویاهای شیرین" توسط Eurythmics و آن را بر من dawned که خط synth فربه صدا دقیقا مانند یک وصله من Multitrak مدارهای متوالی. من به خانه رفتم و پچ را در بر داشت ، و سپس خوشحال چند دقیقه را صرف بازی خط synth و تصور من یک ستاره راک بود. رویاهای شیرین از این در واقع ساخته شده است...

با گذشت زمان که من پیدا کردم خودم این بازی بیشتر و بیشتر ، با شناخت صداهای از پیش تعیین شده از ابرنواختر نوسازی یا سرب NORD... و یا حتی از Softsynth ES2 در منطق!

که من به ارمغان می آورد به نقطه از این وبلاگ... یکی از پیش تعیین شده در ذهن من ایستاده بود که آزمون زمان را بیش از سایر... من آن را بشنوید همه جا. در واقع ، فقط آخر هفته گذشته من با دوست دخترم رانندگی به عنوان او را در آی پاد خود را DJ'ed. یک ترانه را با یک خط softsynth عظیم آمد و همانطور که گوش من لبخند زد در داخل و آهی کشید با صدای بلند : "آه ، ترنس بزرگ در حال حاضر است."

مرا ببخشید؟ " گفت : دختر من است.

"ترانس بزرگ در حال حاضر آن را به نام پچ مورد استفاده برای خط synth که است." من توضیح داد.

او گفت : "بزرگ ، عسل ،" و رفت و برگشت به گوش دادن به این آهنگ. واضح است که او فکر نمی کنم این بازی به عنوان یک سرگرمی بود تا من...

به هر حال ، این پچ صدا # 1 در Synth ES2 منطق... من آن را بشنوید همه جا! و هر بار که من آن را بشنود من نگاهی به رضایت کمی در شناخت من تا حدی مسئول این ، به دلیل ترانس بزرگ بود که همیشه نمی وصله # 1 در ES2.

در واقع ، زمانی که من نوشت : "اپل نرم افزار آموزش سری : منطق 6" چند سال پیش ، ترنس بزرگ در حال حاضر در لیست پچ به خاک سپرده شد... دور و خارج از دید را از گوش های کنجکاو توده ها. اما من پچ و آن را به سرعت مهار اصلی که از نوک شاه دگل تا پای دگل جلو امتداد دارد از گردش کار موسیقی من تولید شد. فقط آنقدر بزرگ و فربه است ، و آن را برای تلفن های موبایل خیلی خوب است زمانی که شما فیلتر lowpass پیچ و تاب و پایین که من فقط نمی توانست جلوگیری از فراگیر آن را از طریق آهنگ های من است.

در "اپل نرم افزار آموزش سری : منطق 6" ، من هم این پچ را با لایه بندی آن بیش از ساقه ارائه شده برای آن کتاب توسط هربی هنکاک استفاده می شود. در متن اشاره کردم که چقدر من عاشق که وصله. از بچه ها در تیم منطق اپل این ، و در کمال تعجب بزرگ من آنها ساخته شده ترانس بزرگ در حال حاضر پچ برای اولین بار در softsynch ES2 زمانی که منطق 7 وارد... با تشکر از بچه ها!

یا شاید من باید سپاسگزار... چرا که از زمانی که ترانس بزرگ در حال حاضر پچ # 1 در منطق ES2 شد ، من بوده ام آن را شنوایی در همه جا. جهت مشاهده... آه خوب ، آن یک پچ بزرگ آن را می سازد و آن را واقعا سرگرم کننده بازی نقطه از پیش تعیین شده ، بنابراین من گله ای ندارم.

Related Videos
Comments (7)

You must be logged in to comment.

 • Rounik Admin
  Great article Martin! This is so true. Now we know who to thank for the fat Big Trance Now following me around on the radio ;-) There's also a game called "Spot the Apple Loop" - ever heard Rihanna's Umberella? Take a listen to the Apple Loop: Vintage Funk Kit 03... Sound familiar? hmmm... I remember a few years ago when I begun using Stylus RMX. I Was amazed how many tv and internet adverts had the stock loops too. :)
  • 11 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • Martin
  Or how about sample CDs ... When Eric Persing's Distorted Reality came out there wasn't many sample CDs on the market, so everyone bought it. Even to this day I here it in TV commercials and movies all the time. And it speaks to a fact of presets ... people are lazy. They already have and know the distorted reality cd, so they use it to this day. They hit patch 1 in the ES2 and it's so good, there's no need to cycle through the rest of the synth's sounds. Lazy lazy lazy ... :)
  • 11 years ago
  • By: Martin
 • Rounik Admin
  I didn't explore the Distorted Reality sample cd... might explain why my music rarely made it onto the big screen! ;-) But, Eric Persing must be solely responsible for countless sounds used in film, all genres of music, tv, radio, computer games... over the past many years. I find presets are a great starting point and a fantastic way to reverse engineer a sound and learn more about how a sound is created or how a synth works. I guess when the author of the Logic 6 and 7 Apple Training series on Logic pinpoints one of the best presets for the ES2 it's no surprise that it becomes one of the staples of electronic music production and a great 'go-to' starting point for creating a track! :)
  • 11 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • jorgefilemon
  Martin, well I very often hear the ES2 in lady gaga's music...Yeah Big Trance preset all the way with some little tweaking. you should get some money from her!....haha.. i mean, i guess she is loaded now thanks to that sound cheers, Jorge
  • 10 years ago
  • By: jorgefilemon
  Reply
 • Kyjocuy
  how about sample envy? shakuhachi sledgehammer stylee!?!?!?
  • 11 years ago
  • By: Kyjocuy
  Reply
 • How about the Fender Rhodes. Without it, real or otherwise we would not have Deep House as we know it today. Full Stop. Period.
  • 11 years ago
  • By:
  Reply
 • Martin
  My old production partner and the other half of "The Flash Bros" ... we had some great times in the 90's hey Matt :). Ahh the Rhodes ... Baaaaa ba baaaa ... Love it. Love your new label too: http://gretacottageworkshop.co.uk/
  • 11 years ago
  • By: Martin
Photoshop For Video Editors
Photoshop 302
Dream It. Do It.
Do you want to learn Photoshop For Video Editors?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: