All Articles Logic Pro
صدا طراحی : ساخت دایره زنگی مدرسه قدیمی در منطق
G.W. Childs IV on Thu, June 9th 1 comments
Recently I wrote a tutorial on how to quickly make an electro kick drum in Logic Pro. If you recall, the exercise merely utilized a few iterations of Logic's Klopfgeist with a bit of effect.

من به تازگی نوشت : آموزش در مورد چگونه به سرعت الکترو درام و پا زدن در طرفدار منطق . اگر شما به یاد می آورند ، ورزش صرفا تکرار چند Klopfgeist منطق با کمی اثر استفاده است. این خیلی دشوار نیست و آن را خنک ، راه آسان برای ساختن یک درام و پا زدن نقل قول شما داد!

این ماه ، شناسه به شما نشان دهد که چگونه به همین کار را برای یک دایره زنگی! با این حال ، این زمان ، Klopfgeist واقعا برای این کار نیست. بنابراین به جای رفتن به استفاده از یکی از پسران منطق بد ، ES2 ... در راه است که ترسناک نیست.


مرحله 1 -- راه اندازی مرحله

برای پروژه های صدای طراحی خاص ، بیمار به جلو بروید و در ابتدا با راه اندازی یک ضرب برای خودم... حتی اگر خود را ابتدا ضرب و شتم است که در واقع باعث به هیچ چیز. این ممکن است عجیب به نظر برسد ، اما که من شروع به افزایش سرعت ، من می توانم کار من در زمان واقعی را بشنود و من مجبور به نشستن وجود دارد و با فشار یک کلید و بیش از رفتن ، آیا این حق صدا؟

بنابراین برای اولین بار ، برو جلو و آهنگ ساز ایجاد کنید. سپس جلو بروید و با استفاده از ابزار مداد که در کمند در دنباله بازی قرعه کشی. به طور کلی ، زمانی که بدام انداختن بازی می کند ، بر روی آن 5 و 13 است. بنابراین بیمار به جلو بروید و قرعه کشی ضرب و شتم کمند من در همان نقطه در داخل رول پیانو.


فقط یک نکته : خواهید دید یک علامت هش در بالای بین 1 و 1.3 است. سپس شما دیگر بین 1.3 و 2 را ببینید. جلب بازدید در آن وجود دارد!

پس از به پایان رسید ، مجموعه نقاط حلقه بنابراین شما باید یک اندازه گیری بین یک حلقه نوار 1 و نوار 2.


مرحله 2

خوب ، همیشه سرگرم خود دانستن که ما دنباله منم تحریک هیچ چیز. بیایید جلو بروید و ترمیم این در حال حاضر. در اسلات I / O در سمت چپ به تازگی ایجاد شده ، کانال خود دستگاه خالی ، نمونه ES2. برو جلو ، آن خو گرفته ، نیش می زنند. اطمینان حاصل کنید که ترتیب سنج در حال اجرا است ، توسط روش ، هنگامی که شما در ES2 پرتاب ، و یا شما یک حلقه از یک بالشتک فازی!


مرحله 3

هنگامی ES2 راه اندازی شده است ، به خوبی نیاز به آن را مقداردهی اولیه ، و یا رفتن به حال لغو تعداد زیادی از کار سخت از یکی از طراحان منطق صدای خوب. برو پچ جدید برای ES2 را انتخاب کنید ، انتخاب کنید و


در پچ جدید INIT ، جلو بروید و غیر فعال کردن نوسان ساز 1 با فشار دادن دکمه 1 و سپس انتخاب اسیلاتور سوم ، است که شکل موج جادویی نویز سفید ما بسیار زیادی میل! مجموعه


در بخش روتر ES2 ، به نوبه خود اولین شماره گیری را برای قطع "2" مسیریابی. این خواهد شد که پاکت فیلتر مزاحم را از ساخت آن را مانند تفنگ لیزری صدا بعد نگه دارید. در واقع ، همه شاخص های سبز و نارنجی باید در مرکز باشد ، همانطور که در زیر نشان داده شده است.


در بخش فیلتر ، فرکانس قطع شما را در چپ به 0.554 (در حدود 12 oclock) و طنین 0.79 (حدود 3 oclock). "مخلوط" را شماره گیری باید تمام راه را به سمت راست.


در حال حاضر ، به شما اجازه می دهد تا به صورت کمند را حجاری. در بخش "پاکت 3" ، نسخه برداری از این تنظیمات می پردازیم. بعدها اگر شما می خواهید یک بدن بزرگتر ، تغییر فروپاشی است. اگر شما تصمیم می گیرید شما می خواهید دم طولانی در بدام انداختن ، تنظیم آزادی (پوسیدگی = D ؛ فایل = R).


در نهایت ، این اجازه می دهد تا گرفتن برخی از اعوجاج در بدام انداختن آن را بالا بردن کمی ، و آن را می گویند سلام. اعوجاج خود را بر روی هارد قرار دهید و تنظیم شدت به حدود 2 oclock.


در این نقطه ، بدام انداختن شما باید شبیه به این در درون حلقه خود را صدا :

[صوتی ID = "6585"]


مرحله 4

خوب ، weve خیلی خشک است ، آتاری 2600 - صدایی دایره زنگی و تاپیک واقعا هیچ چیز با آن اشتباه است ، اما باید کمی بیشتر به صدا... زنده!

بنابراین ، اولین قدم این خواهد شد راه اندازی برخی از Reverb استفاده است. من یک کمی از حس شوخ طبعی در هنگام طراحی برای تلفن های موبایل ، بنابراین من انتخاب را به استفاده از ضربه دایره زنگی واقعی است. و دسته ی Reverb تنها در منطق که چیزی شبیه به این داشته باشد؟ چرا ، طراح فضا!

تنظیم طراح فضا به عنوان درج در مسیر دستگاه خود را با ES2. در مرحله بعد ، به خوبی در داخل و راه اندازی یک وصله ی Reverb. پچ را انتخاب کنید


هنگامی که شما باید از پچ مناسب در جای خود ، ما نیاز به انجام خفیف نیشگون گرفتن و کشیدن. با سلام ، ما نمی می خواهم به یک پچ وانیل ساده با استفاده از ، درست است؟ تنظیم خروجی Reverb استفاده -19.5 دسیبل است. این Reverb استفاده از بیش از حد از خود راضی نگه دارید. در واقع ، هنوز هم کمی از خود راضی در این تنظیمات می شود ، اما ما arent انجام نشده است. قطع در آن وجود دارد.


[صوتی ID = "6586"]


مرحله 5 -- اضافه کردن برخی از صدای خرد کردن یا خرد شدن چیزی زیر دندان یا زیر چرخ و غیره

خوب ، weve صدا و محیط است ، اما ما نیاز به یک صدای خرد کردن یا خرد شدن چیزی زیر دندان یا زیر چرخ و غیره کمی. چیزی برای نگه داشتن بچه های دیگر از messing با کمند ما زمانی که او را به مدرسه می رود. چیزی که می گوید ، "من سخت است ، و من اصلا نیازی به دود سیگار". خوب در پادشاه تلخه ، سنگ شکن بیت اضافه کنید. تنظیم Bitcrusher به عنوان درج دوم شما ، و تنظیمات زیر را کپی کنید.


خوب ، weve کمند ، weve برخی از ستون فقرات و موهاک بنفش را به او داده است. Hes دشوار است ، اما به نقطه است. بیمار نقطه حلقه من به جایی که درست در کمند در پی رفت سنج ضربه شروع می شود و به پایان می رسد حق در 1.3 حرکت می کند. وقتی که من جستن ، آن را حق شروع خواهد شد با کمند و فروپاشی را باید نگه داشته شود.


بیایید نگاهی به گوش :

[صوتی ID = "6574"]


بنابراین ، در آنجا شما! بدام انداختن ، سریع با تلاش بسیار کمی است. شما میتوانید به راحتی به نیشگون گرفتن و کشیدن تنظیمات را آن گونه که مایلید تغییر دهید و آن را به شما!

اتمام منطق 206 -- ES2 در معرض و 204 منطق -- Ultrabeat اینجا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ES2 و Ultrabeat !

Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Pytoche
    First i have to thank you... Great tutorial!!!! - accidentally i turn up the occilator 1, then i change it to (-36 semitones), then a bit of FM (between the filters)... at the end my snare sounds more like a clap... so the Name of the article must be percussive instruments rather than snare... because it works fine for almost any drum imaginable... and i love the bit-crush part...
    • 10 years ago
    • By: Pytoche
    Reply
Polymer Explored
Bitwig Studio 204
Dream It. Do It.
Do you want to learn Polymer Explored?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: