All Articles Logic Pro
خودآموز طراحی صدا : ایجاد درام و پا زدن در منطق
G.W. Childs IV on Fri, April 1st | 4 comments
There are some who play music, there are some who create music. There are some who use sound to create music, then finally, there are some who create sound to create music. I, honestly, haven't figure

برخی که پخش موسیقی وجود دارد ، برخی که ایجاد موسیقی وجود دارد. که استفاده از صدا برای ایجاد موسیقی وجود دارد ، و سپس در نهایت ، برخی که ایجاد صدا برای ایجاد موسیقی وجود دارد.

I ، صادقانه ، نمیفهمد نشده در صورتی که گروه تاریخ و زمان آخرین شاخه ای از اختلال وسواسی اجباری برخی از موسیقیدان است. وضعیت داشته باشید که در آن مردم همه از حوله های خود را کاملا تا خورده؟ اگر این مورد است ، من نمی ممکن است به دور از داشتن یک حوله مسابقه تاشو در خانه خودم در آینده ای نزدیک.

All jokes aside, sound design has been a passion of mine since I was 11 years old, when I got my Korg Poly-800 for Christmas. I spent hours creating new pads, leads, etc. It was just as fun as playing music, and just as challenging.

من پیشرفته تر در موسیقی ایجاد و مولد ، جستجو برای یکی "جام مقدس" آغاز شد خود را در حال حاضر -- طبل ضربه کامل ! این وسواس از معدن شد. من به یاد داشته باشید هزینه های ساعت پس از ساعت ایجاد یک درام و پا زدن پس از دیگری. سپس ، هنگامی که من با چیزی که من فکر ضربات کامل به پایان رسید ، من آنها را خارج را به ماشین و گوش دادن به هر یک از آنها به صورت جداگانه.

برای سال ها رفت. من یک روز متوجه شدم که طبل و پا زدن در crackpipe صوتی از من تبدیل شده است ، و من را به یک استودیوی ساخت این thumps به جای ساختن موسیقی به نقصان بود. در این مرحله متوجه شدم حقیقت قطعا روشن -- هیچ و پا زدن بی نقص وجود دارد. آنها همه در راه خود را خنک. شما ممکن است خفه و پا زدن برای آهنگ آکوستیک ، و یا breakbeat نیاز دارند. شما ممکن است با صدای بلند ، ضخیم و پا زدن جسورانه برای تکنو نیاز است ، فهرست می رود و در.

با این حال ، در میان صدا طراحی اجبار و پا زدن من ، من زیادی یاد بگیرند!

در این آموزش من قصد دارم کمی در مورد میوه ها از کار من با طبل و پا زدن را به شما نشان می دهد. برای این کار ، ما قصد داریم به استفاده از طرفدار منطق. با این حال ، شما می تواند در حقیقت این روش با هر مرغی شبیه کلاغ است که سنتز بیدرنگ و صادر کننده صوتی استفاده کنید... در واقع ، ممکن است آن را یک چالش بزرگ برای پیدا کردن یک مرغی شبیه کلاغ است که این ویژگی ها را به رخ کشیدن.

مرحله 1 -- انتخاب منبع صدا

هر صدا خوب است همیشه از یک منبع سرچشمه می گیرد. برای مثال ، اگر شما ساخت پچ سینت سایزر ، اولین چیزی که شما انتخاب کنید چه چیزی است؟ شکل موج نوسان ساز. در این مورد ، ما با استفاده از تمام synth ، و یا دو به عنوان منبع صدا و یا نوسان ساز است.

ایجاد یک Klopfgeist در منطق و شبیه سازی تنظیمات در داخل شکل زیر نشان داده شده ، همراه با تنظیم منطق به "چرخه" برای اندازه گیری حلقه تمام توجه داشته باشید تنها C2 بازی 4 بر روی کف.

نقطه تمام گام اول برای ایجاد یک بخش اواسط برد و پا زدن ما ، و راه اندازی یک حلقه از صدا به عنوان یک مرجع است. مفید برای شنیدن تکرار صدا ، شما می توانید آن را به عنوان آن را از تکرار حرکت می کند ، به تکرار حجاری. برچسب این آهنگ 'کم'.

گوش دادن به دست و پا زدن پایین : (هدفون توصیه می شود!)

[صوتی ID = "2349"]

مرحله 2 -- تکراری منبع صدا

با آهنگ های Klopfgeist جدید خود را انتخاب ، پایین نگه داشتن دکمه فرمان و شیر 'D' (فرماندهی D). این تنظیمات Klopfgeist ، تکثیر و وارد کردن پلاگین در آهنگ جدید. شما همچنین می خواهید به تکراری منطقه MIDI است که باعث می شود صدای ما را به بازی می خواهید. (انتخاب کشیدن منطقه به مسیر جدید).

در مسیر Klopfgeist دوم ما ، ما قصد داریم به تنظیم لحن و رنگ پذیری. با این کار پاپ بسیار زیاد است ، که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای دادن پا زدن برخی از پایان بالا ، ایجاد و اجازه می دهد آن را به تشخیص در انتهای فوقانی طیف. همچنین سیلی شبیه سازی اولیه بر روی یک شخص برتر از اقران ، مانند با یک لگد واقعی است.

تکراری شما را در شکل 2 در زیر را ببینید و برچسب این آهنگ 'سلام'.


The High Kick:

[صوتی ID = "2351"]

مرحله 3 -- اضافه کردن اواسط

در پایان ، اجازه دهید اضافه کردن یک کمی با محدوده میانی و پا زدن برای دادن بدن. باز هم ، اجازه دهید تکراری آهنگ و سپس تکراری منطقه MIDI. باز کردن Klopfgeist به تازگی ایجاد شده و نسخه برداری از این تنظیمات. باز هم ، آن تنها اندکی تغییرات در لحن و رنگ پذیری. هیچ بزرگ مخفی شود.


The Mid Kick:

[صوتی ID = "2353"]

گام 4 -- مخلوط کردن آن

خوب ، ما داریم تمام عناصر درام و پا زدن با هم ، اجازه دهید آن را به مخلوط کردن. 'X' را فشار دهید برای باز کردن میکسر منطق.

تنظیم خروجی از «کم ، متوسط ​​، و سلام به گذرگاه 1. این اتوبوس های جدید کمکی 1 مسیر ایجاد می شود ، علت و همه درام (drum) آهنگ از طریق تنها کمکی است. این صدای پا زدن ما به حجاری آن را آسان.


Kick without FX:

[صوتی ID = "2355"]

گام 5 -- بررسی اثرات

درج اوردرایو ، طراح فضا و کمپرسور (در این منظور) در مسیر کمکی خود را با تنظیمات زیر. این موجب خواهد شد و پا زدن ما بزرگتر ، و ثابت تر است.


Final Kick with FX:

[صوتی ID = "2357"]

ما با استفاده از اوردرایو به دادن برخی از شخصیت و صدای خرد کردن یا خرد شدن چیزی زیر دندان یا زیر چرخ و غیره به دست و پا زدن است. Reverb استفاده در تهیه است تابعیت ، ساخت و پا زدن نشستن در یک نوع از اتاق "، و کمپرسور آن له ، و آن را پانچ و کنترل حجم کلی با آن محدود است.

شما در شکل توجه کنید ، من نیز تنظیم سطح ترکیبی از هر بخشی از طبل و پا زدن است. کمی کمتر در سلام ، به دلیل آن را می توان پر سر و صدا کمی. تنظیم به سلیقه خود هر چند!

مرحله 6 -- جهش

خوب در حال حاضر ، نیشگون گرفتن و کشیدن نهایی. تنظیم تنظیم چرخه در سنجش توالی و تسلسل را به فقط یک چهارم اندازه گیری 1. سپس را انتخاب کنید : فایل

تنظیم آن به در لایه ای می تواند مسیر استریو و تقسیم دو نسخه تک بدهد. این خوب است چرا که ما انجام درام و پا زدن استریو می خواهید نیست به هر حال. راههای دیگری برای انجام این نوع از جستن وجود دارد ، اما اجازه دهید در نگه داشتن آن را سرگرم کننده و ساده در حال حاضر.

همچنین ، تنظیم چرخه به یک چهارم از اندازه گیری به این معنی است ما تنها یک تکرار از طبل و پا زدن. این فوق العاده است چرا که واقعا نیاز به فایل صوتی صادر شده به ما به یک ویرایشگر صوتی به ارمغان بیاورد. در حال حاضر آماده است در پرتاب به Ultrabeat ، و یا هر نمونه بردار درام خود را است!

علاقه مند در طراحی صدا در منطق و درام پا زدن؟ اتمام منطق 404 آموزش الکترونیک اختلاط !

Comments (4)

You must be logged in to comment. Login Now

 • Hamish H
  Hi GW This is Awesome. Thanks very much! Hamish
  • 8 years ago
  • By: Hamish H
  Reply
 • BPGeez
  Haha... sonic crackpipe:) Good Stuff
  • 8 years ago
  • By: BPGeez
  Reply
 • bunda
  In the last sentence you mentioned that there are other ways to do the bounce. Can you elaborate or point me/us in the direction where we can learn more about this?
  • 8 years ago
  • By: bunda
  Reply
 • Rounik Admin
  Hi evs, There are a few ways to "Bounce", export tracks and even route the audio signal via an Aux channel to a new audio track. You can find out about "Bounce In Place" in this article (Heading 4): http://www.macprovideo.com/blog/logic-pro/5-favourite-logic-keyboard-shortcuts and more about exporting your music in Logic here: http://www.macprovideo.com/blog/logic-pro/logic-9-howto-export-music-logic HTH Rounik
  • 8 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: