All Articles Logic Pro
نیازهای ویژه موسیقی کلاس درس: منطق نرم افزار 2 نرم افزار اپل = پاپ جدی
Adam Goldberg on Sat, June 23rd 0 comments
Question: What brings about more fun (and learning) in the music classroom than 2 iPads? Answer: 2 iPads plus Logic Pro. Adam Goldberg shares his special needs music lesson experience in this article.

در مقالات قبلی، من به عنوان یک برنامه با کیفیت بالا است که می تواند تغییر را با توجه به نیازهای دانش آموزان عملکرد حتی پایین تر ذکر شده Animoog. abcdefg ... نرم افزار، توسط JRG Piringer، در حالی که یک برنامه موسیقی جدی، می تواند راه سرگرم کننده برای تعامل با دانش آموزان در یادگیری و برخی از الفبای فونتیک، ارائه در حالی که لذت بردن از برخی از سرگرم کننده ریتمیک و صوتی. در اینجا من هر دو برنامه ها از لحاظ درس های سرگرم کننده برای دانش آموزان با طیف وسیعی از توانایی های اکتشاف، و چگونه منطق می تواند برای اضافه کردن و بالا بردن این درس است.


با توجه به پالس جیرجیرک - در اتحاد

در برنامه abcdefg (نام و نام خانوادگی خود را شامل تمام 26 حرف از حروف الفبا)، چهار حالت وجود دارد: گرانش، جیرجیرک، وسایل نقلیه، و پرندگان است.

abcdefghijklmnopqrstuvwxyz

abcdefg .. alphabetizing!


هر کدام ارائه می دهد با نام تجاری خود را از لذت PHONIC و scapes های صوتی است که توصیه میکنم به خواننده نگاه. برای این مقاله من خواهد شد با تمرکز بر جیرجیرک.

در حالت جیرجیرک، نامه شروع به صدا وقتی در کنار یکدیگر است. پالس برای این صداها 120bpm ثابت است. داشتن 3، 4، یا بیشتر iPads را در حال اجرا برنامه abcdefg در حالت جیرجیرک می تواند برخی از نتایج دیوانه، سرگرم کننده و جالب را تولید کند. دانش آموزانی که شروع کردن با بعضی از لذت راه را بر خود با حروف می آیند دور با توجه به برخی از بسیار سرگرم کننده و گوش امکانات صوتی باز کردن. بهترین حالت آن برای ضبط جلسه را به منطق و بازی آن را به عقب به طوری که دانش آموزان می توانند در گوش دادن به چه theyve فقط انجام می شود تمرکز می کنند. اینجا به عنوان مثال:

[صوتی ID = "13،104"]


با توجه به گام منطقی بعدی

در مثال بالا، منطق به ردیف هر یک از آهنگ های صوتی به طوری که عملکرد دانش آموزان در سنکرون مورد استفاده قرار گرفت، در نتیجه ارائه قوی، ضرب و شتم یک صدایی. اما در منطق، این آهنگ های صوتی را می توان دستکاری کرد تا بی نهایت به ایجاد تنوع و علاقه است. اینجا فقط یک مثال اساسی است. (آیا گوش دادن به آن بیش از حد - ممکن است شما شروع به شنیدن کلمات عجیب و غریب ..)

[صوتی ID = "13،103"]

Editing the tracks in Logic

در منطق، دو نفر از شش آهنگ (افرادی که انتخاب شده) در امتداد جدول زمانی منتقل شدند
برای ایجاد احساس شنیده شده در کلیپ صوتی فوق است.


به عنوان مقدمه ای بر این، من استفاده از میکسر منطق برای تدریس به دانش آموزان چگونه به گوش دادن با دقت بیشتری به هر بخش فرد، و چه اختلاط کاملا می تواند تغییر صدای کلی از تولید. این است که در دست انجام می شود، هر دانش آموز می شود به انجام مخلوط خاص خود است.

با برخی از کلاس های پیشرفته تر، من به آنها میآموزد که چگونه به استفاده از منطق به ریز ریز کردن، کشش، معکوس، و در غیر این صورت له کردن ضرب و شتم پایه، شبیه به این دو مقاله توپی عالی در اینجا و در اینجا نشان داده اند . این یک نمونه از آنچه که از دانش آموزان من است:

[صوتی ID = "15،194"]


صداهای متحرک با Animoog

مثال زیر صوتی نشان می دهد که چگونه Animoog می تواند نرم افزار شگفت انگیز است که همه می توانند در راه های خلاقانه و بسیار سرگرم کننده است، دسترسی داشته باشید. کلیپ از چهار دانش آموز، پخش ایستگاه از پیش تنظیم مختلف در Animoog. اکثر آنها به نگه داشتن فقط یک نکته و حرکت نقطه محل صدای سبز برای تغییر صدا آموزش داده شد. من در یک یا دو مورد تغییر صفحه کلید به طوری که آن را ساده تر برای دانش آموزان به بازی یادداشت درست بود، و این یک مثال از نتیجه:

[صوتی ID = "15،196"]


Animoog و abcdefg در ترکیب = چند بار پاپ است.

در پایان، مایل به ارائه چکیده ای کوتاه از یک دانش آموز با استفاده از Animoog بازی bassline به خرد تا abcdefg شیار. GrittyAttack از پیش تعیین شده است مورد استفاده قرار گرفته است.

[صوتی ID = "15،195"]


شروع اکتشافات سرگرمی خود را برای به اشتراک گذاشتن با دانش آموزان خود را!

بنابراین، همانطور که می بینید، این همه می تواند مقدار زیادی سرگرم کننده است. فراموش نکنید که تنها یکی از حالت های در abcdefg در اینجا بررسی شد. سه تن دیگر نیز می تواند برخی از نتایج دیوانه، عملکرد و همه آنها را می توان در ترکیب استفاده می شود. برنامه ها چه دیگر می تواند برای برخی از تفریح ​​خلاق مورد استفاده قرار گرفته است؟


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

OBS 101 - The OBS Video Manual
OBS 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn OBS 101 - The OBS Video Manual?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: