All Articles Logic Pro
راهنمای Volans مو به تسلط در منطق نرم افزار
Mo Volans on Thu, May 26th 5 comments
Mastering is an essential part of the production process but many still remain in the dark about how to produce a professional sounding master at home. The truth is it’s really not that difficult to g

تسلط یک بخش ضروری از فرایند تولید است ، اما هنوز هم بسیاری از در تاریکی در مورد چگونگی تولید یک استاد حرفه ای صدایی در خانه باقی می ماند. حقیقت این است که خود را که واقعا دشوار است برای گرفتن واقعا خشنود نتایج ، حتی بدون سخت افزار یا گران ترین پلاگین نیست.

برای شروع بیمار شما نشان می دهد که چگونه به درخواست برخی از پردازش تسلط به پروژه های شما با استفاده از تنها جوانب منطق به همراه پلاگین. شما می توانید به نتایج بسیار مشابهی را در فقط در مورد هر مرغی شبیه کلاغ در حال حاضر تنها با استفاده از plug - in ها را دریافت کنید. امیدوارم این به شما خواهد کرد بدون در نظر گرفتن از نرم افزار شما با استفاده از.


01 -- اولیه واردات و چک قبل از پرواز

قبل از هر گونه پردازش اعمال می شود به شدت نگاه نزدیک در صوتی که شما در حال کار با آیدی را به شما توصیه می کنند. این که آیا شما این کار را در یک ویرایشگر صوتی سوم حزب (چنین به عنوان موسیقی فیلم نرم افزار و یا نرم افزار قله) و یا خود در منطق ، این نوع از جلسه کنترل کیفیت واقعا می تواند در پرداخت کردن.

شما باید به دنبال گسله ها ، کلیک ، بالا میآید و هر تکه چیده شده است که ممکن است وجود داشته باشد در قبل از کارشناسی ارشد. در حالت ایده آل فایل را باید حداقل 3 4db سقف و در عمق بیت بالا. 24 بیتی / 44.1khz حل عالی برای کار در است و سازش خوب بین حجم فایل و راحت و کاربر پسند را ارائه می دهد.

آن نیز یک ایده خوب به یک بافر شامل مقدار کمی از سکوت در شروع و پایان فایل و ایده آل هر صوتی به شدت محدود و یا فشرده باید رد می شود و یا دوباره صادر شده برای یک جایگزین شفاف تر است.

در اینجا شما می توانید یک کلیپ IM آهنگ طبل و باس با استفاده از اهداف این آموزش را ببینید. من آن را در قله طرفدار افتتاح شد و تا کنون همه چیز خوب به نظر می رسد. IM آماده برای شروع به استفاده از پردازنده های من.


Our audio is checked in Peak Pro for faults and levels

صوتی ما این است که در نرم افزار اوج و سطح گسل چک


صوتی unmastered و با استفاده از توان :

[صوتی ID = "6239"]


02 -- دینامیک کنترل

پویایی های کارشناسی ارشد شما حق باید در بالای لیست که آن را به پردازش می آید ، در واقع آن مسلما مهم ترین جنبه های تسلط است. اولین چیزی که به فکر کردن در مورد اینجا برخی از راست بالا فشرده سازی باس است.

همه سلام انجام داده است با شتاب یکی از منطق کمپرسور استاندارد کرده و آن را در سراسر مخلوط بسته است. تفاوت اصلی این نوع فشرده سازی و پردازش شما را در طول فرایند مخلوط اعمال تنظیمات به طور کلی بسیار زیرکانه تر است.

شما متوجه حمله به من و تنظیمات آزادی بسیار طولانی ، این بدان معنی کمپرسور گیره نمی تونم سرعت بیش از حد بر روی هر گذرا متمرد و بدون مصنوعی پمپاژ باید معرفی می شود. در نتیجه باید شفاف اما موثر است.

نسبت و تنظیمات آستانه نیز در راستای این کمتر بیشتر است فلسفه ، تنها 2 یا 3db از کاهش افزایش اعمال می شود. شما می توانید با لمس تر دور در بلندترین نقاط مسیر خود را. البته این در سنگ نوشته نشده ، آن که هر چیزی که گذشته این را در استاد به وضوح فشرده شود. اگر این است که آنچه شما دنبال برای رسیدن به و سپس شما می تواند کارها را کمی بیشتر فشار.

در زیر شما می توانید ببینید و بشنوید منطق کمپرسور اولیه انجام یک کار عالی از جعل هویت تسلط کمپرسور باس. کیفیت منسجم اضافه شده است که با استفاده از یک کمپرسور در این راه و هیچ قله خیره سر باید اتو از سادگی.


Logic’s compressor performing as a buss compressor

کمپرسور منطق انجام به عنوان کمپرسور باس


صوتی فشرده بازی می کند به عقب :

[صوتی ID = "6242"]


03 -- Equaliser بزرگ

بعدی تا شما می خواهم به نگاهی به کیفیت های مربوطه به اهنگ صدا مخلوط شما است. اگر همه با توجه به طرح در طول از اختلاط رفت شما باید مقدار عظیمی از کار را به انجام در اینجا داشته باشند نیست ، و به یاد داشته باشید که اگر است فرکانس مشکل واقعی برای مقابله با وجود دارد ، اگر شما می توانید به مخلوط و رفع آن شما ، شما باید .

مگر در مواردی که شما در حال کار با ترکیبی که نمی تونم تغییر ، تغییرات شما را اینجا می تواند واقعا ظریف ، و دوباره ، شفافیت آن چیزی است که ما برای هدف. کلید واقعی اینجا را کلیک کنید با استفاده از سکته قلم مو گسترده و بزرگ ، است. نقاط Q بسیار پائین و اضافات یا کسورات از تنها چند دسی بل در یک زمان.

همانطور که شما در حال کار با کل مخلوط حتی از این تغییرات کوچک می تواند تفاوت های بسیار شدید در صدای کلی. 2 یا 3db فرکانس بالا اضافه شده در این مد می توانید کل ترکیب اضافه کردن هوا و وضوح ، بلند و بدون هر گونه نفوذ در شخصیت اصلی.

منطق من استفاده کرده اند با کیفیت بالا اکولایزر فاز خطی به القاء برخی از پایان فوق العاده بالا و همچنین لمس باس زیر است. اثر بسیار خشنود است و در طبیعت بسیار شفاف است. برش پایین مجموعه ای در 2h0z برای حذف فرکانسهای زیر هر ناخواسته فوق العاده پایین نیز وجود دارد.


Our very subtle EQ settings are dialled in

بسیار ظریف تنظیمات EQ ما در تماس گرفته شده


EQ به زنجیره اضافه شده :

[صوتی ID = "6244"]


04 -- دور و گسترده

ارتقاء استریو چیزی من از طرفداران عظیم نیست ، اما من می دانم که افرادی که استفاده از آن وجود دارد. اگر شما باید این نوع پردازش کارشناسی ارشد خود را استفاده از آن به روشی کاملا کنترل شده باشد و آن را واقعا باید فرکانس خاص.

خوشبختانه ، منطق استریو تقویت پلاگین قادر است برخی اثرات ظریف برای روند تسلط کامل. نه تنها می تواند سیگنال های مرطوب و خشک را هم بزنید ، اما شما همچنین می توانید شماره گیری در دقیقا همان جایی که در محدوده فرکانس گسترش می گیرد.


The high frequencies are expanded

فرکانسهای بالا گسترش


این ضروری است به عنوان هر وسعت دهنده استریو در فرکانس های پایین تر می تواند مشکلات واقعی ، از جمله از دست دادن فهم و مسائل مربوط به فاز شود. گسترش فرکانس های بالاتر ، کمی بیشتر احمق اثبات است. همانطور که شما می توانید از مثال من را ببینید من به برخی از گسترش نامحسوس در پایان بالا کلیپ من استفاده می شود.


صوتی استریو درمان :

[صوتی ID = "6246"]


05 -- محدودیت های خود را بدانید

نکته نهایی در زنجیره دوره anyones باید محدود. ما تسلط محدود می کند دو شغل واقعی ، آن را تضمین است که سطح نهایی رو به بیش از یک نقطه از پیش تعیین شده ، اما آن را نیز قادر به افزایش حجم درک استادان ما است.

این مرتب سازی بر اساس درجه تسلط محدود است که اغلب به عنوان آجر دیوار محدود کننده شناخته می شود ، این به سادگی به حد مطلق آن را تحمیل اشاره دارد. برخی از محدود کننده دیگر ممکن است به عنوان سخت و شاید به اندازه کافی برای کار از تسلط اطلاق کردنی نیست.

این محدود تسلط معمولا در مرحله ورودی خود رانده می شود ، پس از آن که سیگنال در برابر آجر دیوار (در مرحله خروجی محدود) افزایش کاهش رخ می دهد تحت فشار قرار دادند کار می کنند. این افزایش باعث کاهش از دست دادن از محدوده پویا و به نوبه خود افزایش در حجم درک.


Logic’s Adaptive Limiter doing it’s thing

منطق تطبیقی ​​محدود انجام چیزی که آن


منطق تطبیقی ​​ها محدود می کند شغل های عالی از محدود کردن استادان و دارای یک رابط بسیار ساده است. من در حدود 4 دسی بل از افزایش اضافی در مرحله ورودی گرفته شده است. همیشه مراقب باشید که شما محدوده دینامیکی از بین بردن و اجازه می دهد استاد نهایی برخی از اتاق تنفس.

The final mastering chain

زنجیره تسلط نهایی


صوتی نهایی تسلط در عمل :

[صوتی ID = "6248"]


یادگیری راه SteveH بر تسلط در منطق .

Comments (5)

You must be logged in to comment.

 • Ominous Red
  Awesome. Can't ever get enough info regarding Mastering audio.
  • 8 years ago
  • By: Ominous Red
  Reply
 • Dekuruy
  Thanks, Mo. The audio examples, along with the screen shots of the plugins, really helped clarify what you were talking about.
  • 8 years ago
  • By: Dekuruy
  Reply
 • GaryHiebner
  Great tutorial!
  • 8 years ago
  • By: GaryHiebner
  Reply
 • Gorynui
  Great tutorial, but one question: Why did you add the plug-ins where you did, as opposed to on the output channel?
  • 7 years ago
  • By: Gorynui
  Reply
 • movolans
  Hey sammydave. In all honesty this was a mistake! The plug-ins should most definitely be on the master output. Of course the result here was the same but I'll actually get the screen shot updated.
  • 7 years ago
  • By: movolans
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: