All Articles Logic Pro
بالا 5 امتیاز ویژگی های جدید سردبیر در منطق نرم افزار X
Jay Asher on Mon, July 29th 2 comments
Perhaps one of the less shouted about areas of Logic Pro X is the Score Editor. Jay Asher discovers that changes have been made, and good ones at that! Read about his top 5 in this article.

منطق نرم افزار X است که در اینجا و در خیلی لذت من را. برای اولین بار در کاملا در حالی که برخی از توجه شده است به منطق مزایا امتیاز ویرایشگر پرداخت می شود. در حالی که 90٪ از کتاب من، نتیجهی با منطق طرفدار هنوز بسیار مرتبط است، شما ممکن است این مقاله در نظر گرفتن یک ضمیمه برای منطق طرفدار X.

اگر شما در عکس 1 نگاه کنید، شما می توانید ببینید که شکاف بین مناطق هر دو فلوت و ابوا قطعات وجود دارد. در نسخه های قبلی از منطق نرم افزار اگر شما امتیاز ویرایشگر به طور پیش فرض آن نمایش خطی افتتاح شد، خواهد بود شکاف ها در صفحه نمایش که در آن مناطق وجود دارد از دست رفته وجود دارد.

1. نمایش پیچیده

Pic 1

عکس 1


اما در حال حاضر یک گزینه جدید به نام نمایش پیچیده وجود دارد، جایی که شما می توانید ببینید من انتخاب در PIC 2.

Pic 2

PIC 2


در PIC 3، لطفا توجه کنید که تمام اقدامات از دست رفته اند پر شده است. من عاشق این!

Pic 3

عکس 3


2. جعبه قسمت های قابل برنامه ریزی

در PIC 4 شما می توانید قسمت جعبه را به عنوان آن را در منطق به نظر می رسد طرفدار 9. در حالی که شما به طور خاص می توانید ببینید چیزی است که در یک گروه بخشی با کلیک کردن بر روی آن، انرا به خوبی قادر به سفارشی گروه؟ (این سوال بلاغی است.)

Pic 4

PIC 4


در PIC 5، در اینجا قسمت جعبه باز به زیر گروهی به نام سفارشی در حالی که در PIC 6، شما می توانید فیلترهای اختیاری که در هر پروژه جدید هستند را ببینید.

Pic 5

PIC 5


Pic 6

PIC 6


در PIC 7، من همه انتخاب شده اند و در سپس به سادگی deselected شده از گروه های خاص من نمی خواهم برای دیدن. من پس از آن می توانید انتخاب کنید برای ایجاد یک مجموعه جدید و نام آن، همانطور که در عکس 8 انجام می شود. من پس از آن میتوانید به همه بازگشت و ایجاد مجموعه ای دیگر.

Pic 7

عکس 7

Pic 8

PIC 8


این مجموعه قسمت جعبه سفارشی برای LP X جهانی هستند و به همین دلیل در حال حاضر در هر پروژه باشد.


3. سبک کارکنان

دیگر نمی توانید با دوبار کلیک بر روی سبک کارکنان برای دیدن خواص آن. در عوض شما باید به پایین انتخاب حرکت، و یا در زیر منو و طرح بندی و نمایش را انتخاب کنید سبک کارکنان، و یا ضربه زدن به فرمان کلیدی اختصاص یافته به این.

اولین واکنش من این چه کشیدن بود تا زمانی که من تو را دیدم کارکنان جدید سبک ویرایشگر باز کردن است که شما در عکس 9 را ببینید.

Pic 9

PIC 9


در حال حاضر ما توانایی برای ایجاد، کپی و ویرایش تمام سبک های کارکنان ما را در یک پنجره، که یک محافظ هم فوق العاده است.

ایضا تقریبا به همه چیز من در مورد ستاد سبک سردبیر برای نمره تنظیم ویرایشگر نوشت. ابزار قدرتمند. مشاهده عکس 10.

Pic 10

PIC 10


4. استخراج قطعات از امتیاز کامل

در گذشته، من همیشه به حال برای ایجاد یک مجموعه امتیاز یا هر ابزار برای قطعات چاپی را در یک پروژه منطق جداگانه. اگر این ثابت می کند که به عنوان عملی که من فکر می کنم آن را به اثبات می شود، که ممکن است ضرورتی نداشته باشد. در هر صورت، آن را آسان تر است.

برای انجام این کار، صرفا به گزینه کلیک کنید و نتیجه رو به تنظیم در بالای بازرس و یک ابزار را انتخاب کنید. آن را به یک سبک کارکنان با نام واقعی ابزار ایجاد کنید

Pic 11

PIC 11


Pic 12

PIC 12


5. میله مدت زمان بیشتر دقیق

یک نوک کلاه به دوست من و همکار عوامل MacProVideo، پیتر شوارتز، برای مشاوره به من از این یکی: میله مدت زمان در حال حاضر به درستی نمایش طول توجه داشته باشید از مدت زمان مشابه در گذشته درست بود که همیشه نمی. مشاهده عکس 13.

Pic 13

PIC 13


من مطمئن هستم که به عنوان من عمیق تر به منطق طرفدار XI رفتن به کشف بسیاری از سنگهای پنهان تر که شاید بیشتر مفید تر از این پیشرفت به امتیاز ویرایشگر خواهد بود. اما صحبت کردن برای مدت زمان طولانی منطق کاربران نرم افزار که کاملا رک و پوست کنده شروع به شک است که تا کنون وجود دارد که قرار بود به پیشرفت بیشتر به ویرایشگر امتیاز، از شما سپاسگزارم اپل!


Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • Syjefuu
  I am not able to duplicate your process in Item #4 Part extraction where a staff style is created. Can you elaborate a bit more and provide a little more info (exact key strokes) on what you are option clicking on? Thanks Enjoyed your books
  • 6 years ago
  • By: Syjefuu
  Reply
 • S7elvin
  Is here any tutorial to understand musical symbols and notations I don't know to read these?
  • 7 years ago
  • By: S7elvin
  Reply
What's New In Logic Pro X 10.0
Logic Pro X
Dream It. Do It.
Do you want to learn What's New In Logic Pro X 10.0?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: