All Articles Logic Pro
آشنایی با جریان سیگنال در منطق نرم افزار X
Peter Schwartz on Sat, January 11th 0 comments
Have you ever struggled to set up effects like vocoding or side-chain compression or wanted to set up a headphone mix for a singer in Logic Pro X? Peter Schwartz explains how in his new video course.

آیا تا به حال تلاش تلاش است تا اثرات مانند vocoding و یا زنجیره جانبی فشرده سازی (که بی می شود خسته مصنوعی پمپاژ صدا)؟ یا شما همیشه می خواستم به راه اندازی یک مخلوط هدفون برای یک خواننده و یا دیگر عملکرد در استودیو خود را، اما اولین سرنخ که چگونه به آن ندارد؟

در اینجا برخی از پرسش های بیشتر به ظاهر نامربوط آیا تا به حال قرار دادن آهنگ های صوتی را ضبط، تنها برای پیدا کردن که آهنگ دیگری از رکورد رفت؟ و آنچه در مورد زمان تاخیر - آیا تا کنون فکر که چرا منو اندازه بافر یک مقدار صفر را ارائه نمی دهد؟

در سطح، هیچ یک از این حالات به نظر می رسد هر چیزی مشترک هستند. اما در واقع آنها را انجام دهد، چرا که هر یک از آنها را می توان به، توضیح، یا حل با استفاده از اصول شگفت آور ساده از جریان سیگنال، موضوع از موضوعات من دوره آموزش macProVideo .

اتصال نقطه

جریان سیگنال همه چیز در مورد درک روشی است که سیگنال های صوتی از نقطه نظر یک سفر به نقطه B در مخلوط کن منطق، و گزینه های خلاق که در دسترس است به عنوان یک نتیجه تبدیل شده است. گاهی اوقات این نتایج شگفت انگیز و الهام بخش خواهد بود، از جمله از ارسال سیگنال به اثر فقط در راه حق برای اضافه کردن بعد جدید به یک مسیر. بار دیگر، شیوه های جریان سیگنال اولیه استفاده می شود برای ارائه یک موسیقیدان با صدایی مخلوط هدفون بزرگ است. هر چند مثال اول ممکن است درخواست تجدید نظر بسیار بیشتری دارند، هر دو به همان اندازه به عنوان مهم است که آن را به ضبط می آید. از سوی دیگر، هر دو شرایط می تواند در نا امیدی آخر اگر شما نمی دانید که چگونه به آنها می کنند.

Analog to digital conversion diagram from the Logic Pro X Signal Flow video course.

در استودیوهای ضبط تجاری، همه از حالات ذکر شده من دارم میرم معمولا مسئولیت یک ضبط یا مخلوط مهندس، جنبه های مهندسی از عنوان شغلی خود را تا حد زیادی به کار با درک راه سیگنال های صوتی را می توان به جریان بین کانال و اثرات در یک میکسر. اما، اگر شما توسط خودتان کار در یک DAW و بدون بهره گیری از کارکنان به شما کمک کند موسیقی خود را ایجاد کنید، شما هم باید در این نقش است. تبدیل شدن به یک مهندس در سطح جهانی یک چیز است، اما شما می توانید اصول جریان سیگنال بسیار به سرعت یاد بگیرند چون آنها فقط که پیچیده نیست، و اینجا یک مثال ...

قانون طلایی از جریان سیگنال

در زمینه تولید موسیقی، جایی است که به ندرت فقط یک راه برای انجام هر کاری وجود دارد، شما خوشحال می دانم که انگار حداقل یک حکومت شما می توانید در بانک: سیگنال های صوتی همواره از خروجی به ورودی جریان. ساده به نظر می رسد و به عنوان صادق است، بسیاری از افراد جدید به ضبط آن عقب مانده است. در حالی که شما به راحتی می توانید یک سیگنال صوتی ردیابی از منبع به مقصد آن، اقدام به انجام این کار راه دیگری در اطراف معمولا فقط باعث سردرگمی. همانگونه که شما ممکن است تصور کنید، یکی از آموزش در این دوره این نکته کلیدی نشان می دهد.

Output signal flow diagram from the Logic Pro X Signal Flow video course.

نمودار جریان سیگنال خروجی از منطق نرم افزار درس های تصویری X جریان سیگنال.

از خارج شدن از مشکل

دلیل مهم دیگر برای یادگیری در مورد مفاهیم جریان سیگنال است که شما را قادر به عیب یابی در آن شرایط صوتی است که در آن شما باید آن را به جریان نیست! برآورد شناسه که 10٪ - 15٪ از زمانی که شما بر روی یک پروژه کار می کنند صرف عیب یابی مشکلات فنی. بنابراین، مفاهیم جریان سیگنال های پایه در زیر کلاه خود را می توانید خلاقیت خود را از اینکه در آهنگ های آن مرده را متوقف جلوگیری می کند.

کار سیمی و وصل شده

شما می توانید در منطق نه آنقدر با ضربه به استارباکس (دوباره) قبل از شما نشستن به انجام overdubs تر است، اما با یادگیری اصول اولیه جریان سیگنال سیمی. با این حال، سیگنال های مسیریابی از اینجا تا همیشه وجود دارد و نه وسیله ای برای پایان. در اغلب موارد، اثرات خواهید می خواهید برای رسیدن، مانند vocoding، نیز درک درستی از نحوه پلاگین خاصی کار نیاز دارد. بنابراین برای ارائه یک تصویر کامل تر، جریان سیگنال در منطق نرم افزار شامل دوره های فشرده در مورد چگونگی به استخدام سه نفر از پلاگین ها محبوب ترین مورد استفاده برای ایجاد جلوه های ویژه: دروازه سر و صدا، کمپرسور، و EVOC-20 vocoder.

The Logic Pro X Signal Flow video course also teaches you about compression amongst a plethora of other creative tips for using signal flow.

منطق طرفدار البته ویدیو X جریان سیگنال همچنین شما می آموزد که در مورد فشرده سازی در میان مجموعهای از دیگر نکات خلاقانه برای استفاده از جریان سیگنال قرار دارند.

برای مرور کامل از موضوعات I در جریان سیگنال در منطق نرم افزار پوشش، لطفا یک نگاهی به فهرست مطالب . امید آن من است که انگار چیزی کمی در آن وجود دارد برای همه، که آیا آن را به یاد چه هک ارسال ارسال فیدر است، چگونه جریان MIDI در منطق، و به همین دلیل ارزش زمان تأخیر را نمی توان به صفر تنظیم شده است.

سازمان دیده بان منطق طرفدار X 102 - جریان سیگنال در اینجا.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Core Training: Signal Flow
Logic Pro X 102
Dream It. Do It.
Do you want to learn Core Training: Signal Flow?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: