All Articles Logic Pro
با استفاده از M / S EQ در منطق نرم افزار X
Mo Volans on Mon, March 17th 0 comments
Logic Pro X's redesigned EQ plug-in is more than just a pretty interface. Now it enables us to use Mid Side (M/S) processing. Mo Volans will show you how!

به روز رسانی منطقی اخیر به منطق نرم افزار X شاهد معرفی EQ سهام جدید است. به غیر از یک رابط فلش ​​جدید نیز تغییرات مهم به راه EQ عمل در زیر کاپوت وجود دارد. یکی از این قابلیت به استخدام پردازش M / S است، اجازه می دهد تا نگاهی زیرچشمی نگاه کردن در یکی از راه های که شما می توانید آن را استفاده کنند.

مرحله 1 - با استفاده از بورس EQ

نگران نباشید، سنگ سهام EQ جدید قرار داده، رابط بزرگ، رنگارنگ و بصری است. همچنین یک تجزیه و تحلیل بسیار سرد نورد شوید حتی در حالت استاندارد آن این است در حال حاضر EQ پلاگین است که می تواند سر خود را بالا در میان ارائه ثالث نگه دارید وجود دارد.

The new Logic EQ in stereo mode

EQ منطق جدید در حالت استریو.

همچنین یک نسخه فاز خطی است که می تواند برای کاربردهای حساس تر مانند تسلط و یا درمان باس استفاده می شود وجود دارد. این همه می تواند در حالت پیش فرض استریو رخ می دهد اما لذت واقعی شروع می شود زمانی که ما به اواسط جانبی تغییر دهید.

مرحله 2 - حالت M / S

مسیریابی اواسط جانبی است چند استفاده منصفانه، که یکی از آنها اجازه می دهد تا شما را به یک سیگنال استریو و به طور موثر آن را به دو جریان از داده ها، استریو و مونو تقسیم می شود.

توسط کوه در می رم سوئیچ به حالت جانبی شما هر چیزی که حاوی سیگنال های مختلف در هر طرف را بشنود. در میان عناصر ترکیبی شما به احتمال زیاد برای منزوی کردن چیزهایی مانند بالا پایان کوبه ای استریو، reverbs، خواننده پشتیبان گیری، گیتار دو ردیابی و synths گسترده ای می باشد.

Switching to the added M/S mode is very straight forward

تعویض به اضافه حالت M / S بسیار ساده است.

حالت اواسط خواهد هر چیزی را که مواد تک بازی می کند به عقب در هر دو طرف، در اصل نشان می دهد. این البته شامل خواننده اصلی، گیتار تک، باس و دیگر عناصر فرکانس پایین مانند طبل ضربه.

مرحله 3 - یک کپی از EQ

در این مرحله شما به خواهید کپی کنید EQ در حالت پیش فرض آن است. این را می توان با پایین نگه داشتن کلید انتخاب و کشیدن به بعد اسلات درج موجود انجام می شود. این است که ما می توانیم سیگنال های اواسط و جانبی به طور همزمان روی یک کانال را پردازش کند.

Double EQs

روابط دو.

شما همچنین می توانید تجزیه و تحلیل در هر دو رابطه در این مرحله شرکت کنند. این به شما بازخورد های جامد از هر دو عناصر که شما آنها را پردازش می دهد.

مرحله 4 - درمان استریو سیگنال

پرش به اولین نمونه از دو رابطه خود را و پرتاب آن را به حالت جانبی. این اجازه می دهد تا ما را به استفاده از این EQ به روند تنها داده های استریو در صوتی است. در این مورد من فیلتر کردن هر پایان کم و اوج را افزایش داد. این در اصل پاک کردن هر گونه گل و لای ناخواسته و افزایش تاکید از هر گونه عوارض استریو و سازهای کوبه ای.

Side only mode being treated

سمت حالت فقط تحت درمان.

مرحله 5 - افزایش سرعت مونو

EQ دوم اواسط یا مونو پردازنده خود را در زنجیره ای است. استفاده از این برای افزایش پایان کم و انجام چند کاهش کلیدی است. از آنجا که اکثر از پایان کم در ترکیب من بود تک این راه عالی برای افزایش این ابزار و ترک داده استریو دست نخورده بود.

The Mono data being enhanced

داده ها مونو در حال افزایش یافته است.

مجموعه ساده این به شما می دهد به طور کامل پردار M / S بانک EQ و می تواند هر دو در ترکیب و حتی در زنجیره تسلط خود را برای اصلاح مهم تر و شیرین سازی استفاده می شود.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Mastering EDM Tracks
Logic Pro X 405
Dream It. Do It.
Do you want to learn Mastering EDM Tracks?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: