All Articles Logic Pro
چرا استفاده از پیش فیدر اندازه گیری در منطق نرم افزار X؟
Jay Asher on Sat, December 21st 2 comments
What is Pre Fader Metering? How would it affect your projects in Logic Pro X? Should you care? Jay Asher answers all this and more in this illuminating article.

برگشت در روز از کنسول های ضبط و ماشین آلات نوار (آنها را به یاد داشته باشید؟) به ویژه هنگامی که ردیابی و مخلوط کردن مهندس ضبط می شود مشاهده سطح فیدر مطمئن شوید آنها را به منطقه قرمز قرار نیست، چرا که به معنای امر می تواند اعوجاج در وجود دارد ضبط. اگر مهندس پایین کشیده فیدر، او را از شنیدن آهنگ پخش آرام تر است، اما صفحه نمایش باقی خواهد ماند همان دلیل آن است که یک صفحه نمایش قبل از فیدر بود، به این معنی آن را قبل از هر تنظیم فیدر سطح نشان داد به عنوان مخالف به ارسال فیدر، که منعکس کننده سطح بعد از حرکت فیدر.

این به مهندس بسیار مهم بود، به ویژه در فرایند ردیابی، و او نیاز به دیدن دقیقا همان چیزی را به نوار کانال جریان بود تا اطمینان حاصل شود که هیچ آهنگ های ضبط شده با اعوجاج وجود دارد. سپس در حالی که مخلوط کردن، او را در گوش خود را وابسته به تعادل در سطح جریان خارج از آن. بنابراین، من تصریح کرده است که مهندسان من با همیشه در حالت پیش فیدر ماند در حالی که پیگیری کار می کرد اما گاهی اوقات روشن به ارسال فیدر در مخلوط کن برای بررسی مسائل را، و سپس بازگشت به حالت قبل از فیدر.


برای اولین بار بود 48 بیتی عدد صحیح نقطه ثابت وجود دارد ...

پس چگونه این مربوط به دنیای دیجیتال صوتی؟ اولین ایستگاه کاری دیجیتال صوتی (DAW) است که به طور گسترده ای برای ردیابی و مخلوط کردن استفاده می شود طرفدار ابزارهای DIGIDESIGN بود. نرم افزار ابزار مورد استفاده، سخت افزار اختصاصی گران قیمت و ساختار طراحی خود را 48 بیتی عدد صحیح نقطه ثابت نامیده می شد. بدون گرفتن بیش از حد نخبه، این به سادگی بدان معنی است که به عنوان سیگنال جریان را به یک نوار کانال، نوار کانال به سقف خود را تنظیم کنند. پس چون جهان آنالوگ، مهندس نمی خواست نوار کانال برای رفتن به قرمز. بنابراین، مهندسین ردیابی و مخلوط کردن در نرم افزار ابزارهای بیشتر با اندازه گیری قبل از فیدر به همان دلایلی کار می کرد به عنوان آنها در هنگام کار در دنیای آنالوگ از کنسول و ضبط صوت انجام داد.


سپس 32 بیتی با ممیز شناور

بعدها با این حال، DAWs دیگر مانند منطق نرم افزار، نوازنده دیجیتال و Cubase و همه به اصطلاح سیستم های مادری چون آنها سخت افزار اختصاصی نیاز ندارد، با 32 بیتی با ممیز شناور اعداد صحیح معرفی شده است. ابزارهای حرفه ای، در حال حاضر متعلق و توسعه یافته توسط مشتاق، همچنین مادری با بسیاری از سیستم های خود را رفته است و آنها نیز 32 بیتی شناور می باشد. نقطه شناور را تنظیم می سقف از نوار کانال آن را به عنوان در می آید، به طوری که به غیر از خروجی استریو، آن را خوب است برای هر نوار کانال به رفتن به قرمز، به عنوان بدون اعوجاج های دیجیتال است که ایجاد شده است. با این حال اگر خروجی استریو، که تحریف اگر آن را در حال رفتن به قرمز، یکی نیاز به سادگی کشیدن فیدر خود را و مشکل حل شده است. بنابراین من می توانم بشنوم که می پرسم، آیا من واقعا نیاز به استفاده از اندازه گیری قبل از فیدر؟


اندازه گیری ارسال فیدر، انتظار: کاهش پیش فیدر

نخست، اجازه دهید من به شما چند عکس را نشان می دهد برای نشان دادن دقیقا چه تفاوت در رفتار در منطق نرم افزار X در حال پیش فیدر و پست فیدر اندازه گیری، در مورد شما هنوز نه کاملا آن را دریافت کنید.

در عکس 1، شما سطح آهنگ های صوتی با تنظیم فیدر را ببینید (0.0 dBfs.)

Pic 1

عکس 1

در عکس 2، I سطح فیدر را پایین کشیده اند و چون من در پست فیدر حالت، من نه تنها هستم از شنیدن آن پخش آرام تر، که سطح در صفحه نمایش منعکس شده است.

Pic 2

عکس 2


بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد اگر ما را قادر می سازد قبل از فیدر اندازه گیری. اگر من در نوار کنترل کلیک کنید و در حالی که نگه داشتن کلید کنترل، من باید این گزینه برای سفارشی کردن آنچه در نوار کنترل نمایش داده شده و حتی آن را به عنوان یک به طور پیش فرض ذخیره کنید. در حالت و توابع ستون توجه کنید که قبل از فیدر اندازه گیری بررسی کرده اند. عکس 3 را ببینید.

Pic 3

عکس 3


اگر من آیکون پیش فیدر است که در حال حاضر در نوار کنترل کلیک کنید، آن را به آبی تبدیل می شود، که شما در عکس 4، که بدان معنی است که من در حال حاضر در حالت پیش فیدر هستم.

Pic 4

عکس 4


حالا زمانی که من بازی برگشت، من می شنوم آهنگ آرام تر اما آنچه که من در سطح faders دیدن هنوز هم آنچه که از طریق نوار کانال جریان، صرف نظر از تنظیمات فیدر من.

Pic 5

عکس 5


چرا استفاده از پیش فیدر اندازه گیری

پس از سال با اعتراف خود من، به سادگی پایین کشیدن استریو خروجی فیدر حل هر گونه مسائل اعوجاج، به همین دلیل برای اندازه گیری قبل از فیدر استدلال می کنند؟

1. پلاگین: اگر شما تنها با استفاده از پلاگین ها که با منطق نرم افزار X آمده، شما هرگز این موضوع را مشاهده کنید، اما از آنجایی که جریان سیگنال با پلاگین در شروع می شود در بالای نوار کانال و جریان را به پس از آن پلاگین، سوم خاص حزب پلاگین انجام دهنده سیگنال قرار دارند داغ که از پلاگین های دیگر را به خوبی اداره کند نیست و می تواند در داخل تحریف، یا فقط صدای ضعیف و کوچک ساده.

بنابراین، هنگامی که با اندازه گیری قبل از فیدر مخلوط کردن هستم، اگر من از شنیدن چیزی که برای تلفن های موبایل کمی کردن و من می بینم نوار کانال خاص در حال رفتن شدید راه را تا در قرمز، در حالی که هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها مجرمان وجود دارد، آنها بسیار منطقی می باشد مکان برای شروع عیب یابی.

2. شما واقعا بیشتر باید با گوش خود، چشمان خود را مخلوط کنید. عناصر مختلف در ترکیب خود می تواند نگاه متعادل اما صدا عدم تعادل.

3. قوام گردش کار: اگر شما این عمل را اتخاذ و شما که اگر شما از DAW سفر به آنالوگ، شما تنظیم کوچک را داشته باشد.

4. نتیجه نهایی: زمانی که من در سطح خروجی استریو من به سطح مورد نظر خود را تعیین و تنظیم خروجی از نوار کانال دیگر من است که در آن جریان توسط کنترل سطح پلاگین در، من به نظر می رسد در نهایت با ترکیبی بهتر و بیشتر باز صدایی. من می دانم که علم می گوید این نباید تا اما من آن را بشنوند. این ممکن است به سادگی این باشد که با انجام این کار من پرداخت می کنم توجه بیشتر به جزئیات بیشتر در مورد من تنظیمات پلاگین از من در غیر این صورت، اما تجربه من به من می گوید من یک نتیجه نهایی بهتر است در این راه.

در نهایت، آن را فقط با جوانب مثبت در نظر گرفته عمل مخلوط خوب است. سعی کنید آن را برای خودتان، و من فکر می کنم شما دوست دارید کار این راه را پیدا کنید.

Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • murgatroyd
  Pre fader settings allow a signal input, eg. the vocal signal from an Apogee mic, to be attenuated before the vocal signal is effected by any added plugins on the channel strip. A post fader setting attenuates the final, finished vocal distorted by plugin channel strip signal that is then flowing to the master channel. Tricky finding the words to describe this signal flow I am attempting to understand now. 😁
  • 7 years ago
  • By: murgatroyd
  Reply
 • Excluded
  I've just discovered this & it's saved my life Thanks again Jay you rock. It's these little things that make me as a writer want to keep my daw not throw it through the window like I considered recently
  • 5 years ago
  • By: Excluded
  Reply
Core Training: Mixing and Automation
Logic Pro X 105
Dream It. Do It.
Do you want to learn Core Training: Mixing and Automation?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: