All Articles Mac OSX
5 بزرگ پروژه های منبع باز برای کسب و کارهای کوچک
Mike Hjörleifsson on Sun, September 30th 0 comments
Want to save your small business a small fortune? Check out these 5 open source (and sometimes free) apps/projects that cover all the bases for small businesses, entrepreneurs and home-users alike.

نرم افزار منبع باز می شود رپ بد در ایالات متحده آمریکا برای برخی از دلیل ناشناخته می باشد. تصورات غلط، سردرگمی و درک است که به دلیل منبع باز این برنامه رایگان و یا به عنوان نه به عنوان نرم افزار تجاری خوب وجود دارد. این کاملا نادرست است، منبع باز، به سادگی بدان معنی است که تولید کننده و یا جامعه است که توسعه نرم افزار کد منبع در دسترس را به مشتریان خود و یا عموم مردم (گاهی هر دو) را می سازد.

چرا این را انجام می دهند؟ در برخی از موارد به خوبی از برنامه های کاربردی رایگان هستند، اما در تمام موارد در جامعه منبع باز معتقد است که شما باید به کد منبع را به برنامه های کاربردی استفاده می کنید برای جلوگیری از شرایط مانند آنهایی که مردمی خود را در زمانی که یک نهاد تجاری discontinues یک قطعه از نرم افزار برای همیشه و یا هیچ دلیل خوب است. علاوه بر این، فرض به طور گسترده ای برگزار شد و اکنون به خوبی ثابت شده است که مردمی که در حال کمک، تست و ارائه ورودی در توسعه نرم افزار، بهتر است از نرم افزار خواهد بود. من می گویم اثبات شده هستند زیرا ده ها تن از مطالعات است که نشان می دهد، به عنوان مثال در Netcrafts 2011 بررسی سرور وب از بیش از 346 میلیون وب سایت، بیش از 70٪ از این وب سایت ها با استفاده از منبع باز سرور های وب مانند Apache و Nginx میزبانی وجود دارد. علاوه بر این کاربران اپل بزرگترین در میان مصرف کنندگان ناشناس از نرم افزار منبع باز هستند، هر چند اپل در بازار سیاهی حضور منبع باز خود را با افتخار و با صدای بلند. به عنوان مثال وب سرور بر روی دستگاه شیر یا شیر و سرور خود را با استفاده از آپاچی، شما با استفاده از CUPS (مشترک یونیکس سیستم چاپ) به چاپ اسناد خود را، شما با استفاده از SMBX (مایکروسافت نسخه منبع باز از آن SMB پروتکل) به دستگاه های مایکروسافت بر روی شبکه و اتصال است.

بنابراین در حال حاضر که ما در برخی از تصورات غلط، چگونه می تواند کسب و کار کوچک اهرم باز منبع خود را برای به دست آوردن نرم افزار بزرگ و حتی پول خود را صرفه جویی نمایند؟ در اینجا پنج مورد از تراکم منبع باز نرم افزار که در سیستم عامل OS X است که کسب و کارهای کوچک می تواند در کسب و کار خود را استفاده، آنچه این نرم افزار انجام می دهد و به همین دلیل من می خواهم و توصیه می شود آن را اجرا کنید.

Vtiger

Vtiger ( www.vtiger.com ) نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) است که کسب و کارهای کوچک می توانید استفاده کنید برای پیگیری مبارزات بازاریابی، ارتباطات مشتری، ارائه نقل قول مشتری، تولید و پیگیری فاکتورها و حتی دریافت، پیگیری، و مدیریت درخواست های پشتیبانی خود را از مشتریان می باشد.

به تازگی آنها مدیریت پروژه به برنامه اضافه شده است نیز هست. چندین گزینه را انتخاب کنید از اجازه می دهد که مالک کسب و کار کوچک به یکی از دو در استفاده برای Vtiger پرداخت، یا دانلود و نصب آن را بر روی سرورهای خود را به صورت رایگان (منبع باز https://www.vtiger.com/crm/open نسخه وجود دارد منبع) و یا شما می توانید برای ثبت نام اشتراک و پشتیبانی و ویژگی های بیشتری را دریافت خواهید کرد. از آنجا که آن را مبتنی بر وب است، آن را می توانید سرور OS X، ویندوز، لینوکس و دستگاه های تلفن همراه و حتی برنامه های کاربردی تلفن همراه است که اجازه می دهد به شما برای دسترسی به عنوان مثال خود را از Vtiger در جاده فراهم کند.

vtiger


CMS (سیستم های مدیریت محتوا)

وردپرس، جوملا و دروپال سیستم های مدیریت محتوای منبع باز (CMS) است که به کسب و کار کوچک خود را با قابلیت های وب سایت کسب و کار بزرگ است. همه آنها به جامعه با تن از حمایت جامعه و رایگان یا پرداخت برای اضافه کردن ماژول ها و ویژگی های شما بیشتر به گسترش سیستم های خود را برای رفع نیازهای خود می توانید استفاده کنید اگر نصب به طور پیش فرض و ماژول ها به طور معمول انجام این کار برای اکثر فعالیت های کسب و کار کوچک است.

پس چه CMS برای کسب و کار خود را انجام دهد؟ به سادگی آن را از هم جدا نگاه سایت از محتوای وب سایت و تصدیق هویت، به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید نگاه امروز قرار داده است، و آن را تغییر دهید فردا بدون نیاز به recode کل وب سایت خود را. علاوه بر این، شما می توانید وبلاگ ها، فیلم ها، انجمن های کاربر و ده ها تن از ویژگی های دیگر بر روی وب سایت خود را به حضور اینترنت و اعتبار خود را افزایش دهد.

کدام یک مناسب است برای شما و کسب و کار شما؟ خوب است که بستگی به تنظیمات خود را. وردپرس است که تا حد زیادی محبوب ترین، اما جوملا و دروپال نیز بزرگ (دهها هزار نفر) حضور بر روی اینترنت است. من پیشنهاد می کنم شما را در وب سایت خود (نگاه کنید www.wordpress.org ، www.joomla.org و www.drupal.org )، از ویژگی های، نگاه و احساس، و سطح راحتی خود را با هر یک از. با Vtiger، شما باید گزینه ای را برای انتخاب یک ارائه دهنده است که پیاده سازی و میزبان سایت برای شما و یا شما می توانید دانلود و مدیریت آن در داخل است.

sites made using open-source Content Management Systems


SnomOne

SnomOne منبع باز و رایگان (تا ده ضمیمهها) صدا های ویژه بر روی سیستم تلفن IP، که شما می توانید در OS X و یا OS X سرور نصب کنید و با اتصال به یکی از هزاران نفر از ارائه دهندگان جرعه به ارائه شماره تلفن و خطوط خود را، به نام کانال در جهان SIP است. این یک سیستم تعاملی صدای، صوتی، ایمیل آگاه سازی از صوتی، وب سایت یک رابط ساده برای مدیریت فراهم می کند. در حالی که گزینه ای می خواهم که شما این نرم افزار را با تلفن های IP خود استفاده کنید، شما به تلفن های خود را محدود نمی شود، هر چند ایشان خیلی ناهموار تلفن های جامد انجام شده است.

یکی از چیزهایی که من در مورد سیستم های منبع باز تلفن دوست قابل اعتماد بودن خود را، آنها فقط کار و کار. فقط به عنوان به شما به عنوان یک صاحب کسب و کار مهم است این است که از آنجایی که شما باید به کد منبع، شما می توانید سیستم تلفن به ارائه برخی از توابع خیلی باحال برای کسب و کار خود را گسترش. به عنوان مثال، من شخصا کدی است که ارتباط سیستم های منبع باز تلفن را به یک سیستم مدیریت مشتریان برای ارائه به مشتریان خواستار روش برای چک کردن وضعیت سفارشات و دریافت اطلاعات ردیابی از طریق تلفن، بسیار شسته و رفته چیزهای نوشته شده است. ( http://www.snom.com/en/products/ip-pbx/snom-one-free/ )

SnomOne


GIMP

GIMP ( www.gimp.org ) برای تلفن های موبایل مانند یک مطلبی را حذف کردن سیاسی نادرست است، اما آن را در واقع برای برنامه تصویر دستکاری گرافیکی می ایستد، و نرم افزار Adobe Photoshop را فراهم می کند مانند قابلیت های OS X، ویندوز و لینوکس کاملا رایگان و منبع کاملا باز است.

در حالی که یک منحنی یادگیری وجود دارد، در جامعه تلاش را به این نرم افزار بیشتر و بیشتر کاربر پسند و تن از آموزش به شما برای شروع وجود دارد. بنابراین، اگر شما نیاز به انجام گرافیک وب برای وب سایت خود را، تنظیم عکس محصول و یا عکس های بازاریابی، در اینجا یک منبع فوق العاده باز و ابزار رایگان برای جعبه ابزار شما.

GIMP


یکی دیگر از برنامه های کاربردی در یک ورید مشابه اینکاسکیپ ( www.inkscape.org ) است که تصویر منبع باز نرم افزار مانند ادوبی ایلوستریتور، استفاده می شود برای ایجاد لوگوها، کارت های کسب و کار و گرافیک بازاریابی و تصاویر تبلیغاتی برای پوستر و مانند آن است، آن را باز فوق العاده است پروژه منبع.

Inkscape


خروجی زیر

خروجی زیر ( http://www.mysql.com ) و MariaDB ( http://mariadb.org/ ) سیستم عامل پایگاه داده است که شما می توانید به قدرت استفاده از وب سایت شما، ذخیره Vtiger شما یا داده های CRM دیگر در و یا هر وب سایت و یا حتی نرم افزار گرافیکی برای. صد در صد رایگان و صد در صد منبع باز است.

است که سابقه کمی وجود دارد که باید در این مورد هر چند افشا شود، MariaDB شاخه ای از سیستم پایگاه داده MySQL است که بنیانگذار اصلی، با خورشید و پس از آن خرید اوراکل از حقوق خروجی زیر ناراضی، تصمیم به انتشار MariaDB برای اطمینان از باز ادامه داد دسترسی به منبع، توسعه و پشتیبانی از پلت فرم های محبوب خود را، و به همین خاطر من می خواهم شخصا از او تشکر می کنم. هزاران اگر در MySQL یا MariaDB صدها هزار نفر از برنامه های کاربردی تحت وب و وب سایت ها اجرا نمی شود.


ماشین مخصوص مخلوط کردن

خب من قول دادم پنج برنامه بزرگ، اما من می شود بی ذکر دو مورد دیگر. اول بلندر ( www.blender.org ) است که گرافیکی منبع باز کامپیوتر و نرم افزار ترکیب. این مورد علاقه پروژه منبع باز است که من در حرکت رشته گرافیک کار می کنند و آن را فوق العاده به یک ابزار حرفه ای درجه است که می تواند شبیه سازی محصول، انیمیشن، گرافیک متحرک فراهم می کند و ترکیب حرفه ای درجه. این 100٪ رایگان و منبع باز است!

Blender


تاریخ و زمان آخرین اما نه کم برای بستن این بخش، شما باید نگاهی به macports.org که حاوی یک مخزن از پروژه های منبع باز است که به طور رسمی بیش از به پلت فرم OS X از روی پلتفرم های دیگر مانند لینوکس یا BSD منتقل شده است. اگر شما استفاده از منبع باز است، کمک به این پروژه اظهار نظر، تست، برنامه نویسی و یا فقط به بررسی ویژگی های آن چیزی است که منبع باز بزرگ نگه می دارد.


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

RX 8 - The Video Manual
iZotope RX 8 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn RX 8 - The Video Manual ?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: