All Articles Mac OSX
5 OS X شیر تنظیمات برف کاربران پلنگ عشق
Francesco Schiavon on Sun, July 31st 1 comments
A Leopard cannot change its spots - or so the saying goes. If you've upgraded to Mac OSX Lion there may be some additions (& omissions) that you don't like! Here are 5 settings you can change in Lion.

حالا که شیر OS X را برای چند روز بوده است ، مدت ها کاربران مکینتاش که پیدا کردن برخی از ویژگی های جدید و یا پیش فرض کمی گیج کننده و یا فقط ساده مزاحم وجود دارد. خبر خوب این است که بسیاری از این تغییرات را می توان یا از طریق نوعی از اولویت ، و یا راه حلی بازگشته است.

در اینجا برخی از آنهایی که سلام دیده می شود ذکر شده توسط برخی از کاربران به هیچ منظور خاص :


نکته 1 -- پنهان کتابخانه

همانطور که در دوره شیر هسته OS X به آن اشاره شده ، به نظر می رسد که اپل تصمیم گرفت برای مخفی کردن پوشه کتابخانه های که در پوشه خانگی خود را در نسخه های قبلی از سیستم عامل ظاهر می شود.

پیشنهاد من این است برای رفتن به آن با استفاده از رفتن به پوشه... از منو در یاب (SHIFT - CMD - G ) :


آدرس کتابخانه ، که در ~ / کتابخانه / و ضربه زدن به بازگشت را وارد کنید.


بعد پوشه کتابخانه خود را به موارد مورد علاقه خود را در نوار کناری از هر پنجره یاب بکشید.


نکته 2 -- پیمایش قبلیها

این یکی هم می شود آزار دهنده ترین از آنجا که هر بار که شما آن را رفته به نظر می رسد شما انجام آن را در جهت مخالف است. فرض من این است که اپل در تلاش برای ایجاد رابط کاربری سازگار میان لای شیار و ماوس اسکرول است. بنابراین ، زمانی که شما فشار با لای شیار ، در حال حاضر به طور پیش فرض این است که شما باید به فشار بر روی اسکرول ماوس خود را.

اگر این ها باعث ناراحتی تان می توانید رفتار به طور پیش فرض با غیرفعال کردن محتوای حرکت در جهت حرکت انگشت در هنگام اسکرول کردن یا پیمایش در بالای پنجره ماوس در تنظیمات سیستم را تغییر دهید :


نکته 3 -- نمایش / عدم نمایش نوارهای ابزار

پنجره یاب قبل از شیر ، یک دکمه به شکل قرص در بالا و سمت راست است که نوار ابزار مخفی داشتند. در حال حاضر در شیر ، که دکمه رفته است و به نظر می رسد که هیچ راهی برای مخفی کردن نوار ابزار وجود دارد. خوب ، وجود دارد.

به سادگی بر روی نوار ابزار راست کلیک کنید و انتخاب کنید مخفی کردن نوار ابزار و یا استفاده از میانبر انتخاب کردن CMD - T در حالی که در یاب.نکته 4 -- اسکرول قابل مشاهده

گرفتن یک صفحه از IOS ، شیر در حال حاضر اسکرول که پنهان به طور خودکار زمانی که شما اسکرول نیست. شخصا شناسه حدس می زنم که بعضی از مردم ممکن است محتوای چرا که آنها را دیدم که اسکرول نشان داد در پنجره و یا بر روی صفحه وجود داشت از دست. شات زیر صفحه نمایش نشان میدهد که آنچه منظور من است.

در اینجا شما فقط یک بار شما ماوس اسکرول بیش از آن منطقه را ببینید یا شروع پیمایش ، بنابراین به نظر می رسد هیچ زبان پس از چینی ساده شده وجود دارد.


بنابراین ، اگر شما می خواهید به اسکرول همیشه قابل مشاهده ، به سادگی سمت عمومی در تنظیمات سیستم و باز همیشه دکمه های رادیویی برای بخش نمایش میله های رفته را قادر می سازد :


نکته 5 -- نوار وضعیت پنهان

این یکی دیگر که در آن مقدار پیش فرض بین شیر و نسخه های قبلی از OS X. قبل از شیر متفاوت است ، پنجره یاب نوار وضعیت به طور پیش فرض نشان می دهد. نوار وضعیت نشان دادن اطلاعات مفید ، مانند تعدادی از فایل ها در یک پوشه و یا در انتخاب ، فضای خالی موجود بر روی یک درایو ، و غیره

برای اینکه نوار وضعیت قابل مشاهده شما را مجبور به فعال کردن نمایش نوار وضعیت را از منوی View در یاب


نتیجه

بنابراین ، وجود دارد شما آن را دارند. اینها برخی از چیزهایی که تغییر در شیر است که شما ممکن است کمی آزار دهنده در صورتی که شما به نسخه های قبلی از سیستم عامل استفاده می شود. شخصا من در یادگیری استفاده از این ویژگی های جدید / پیش فرض به عنوان سلام نگه داشته کشیدن برخی از رفتارهای قدیمی از 10.0 بسیار اصلی بوده باشد چرا که هیچ میله سمت وجود دارد ، و خود را مانند اپل نمی خواهد راه من پشت من مک را در روز استفاده می شود به ارمغان بیاورد. بنابراین آیدی به ماندن بگیرید پیش با آخرین امکانات.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیر سیستم عامل Mac OS X (10.7) 101 -- هسته خودآموز شیر توسط فرانچسکو Schiavon .

Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Christian L
    Great tips Francesco! Another way to access the hidden library in Lion is to hold down the Option and Alt keys and choose "Library" in the "Go" menu in the Finder. It will take you straight to the Library folder.
    • 7 years ago
    • By: Christian L
    Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: