All Articles Mac OSX
5 نکته برای نوازندگان با استفاده از سیستم عامل مک ایکس 64 بیت
Mo Volans on Mon, March 19th 3 comments
So you've got a shiny new Mac, the latest Mac OS running in 64-bit mode. Potentially musicians can utilize almost unlimited amounts of RAM, right? Mo Volans shows how to make the most of 64-bit mode!

انتقال به 64-بیتی ممکن است چیزی به فکر شما بوده است. برای بسیاری از آن حرکت زیبا و شفاف است، اما برخی از چیزهایی که ارزش فکر کردن در مورد تا مطمئن شوید که سیستم شما انجام شده است در بهترین حالت آن وجود دارد ... به علاوه خوب است که بدانید چه در زیر کاپوت!


1 - با استفاده از ابزار 64-بیت

چند سرد آب و برق کمی در مورد آن وجود دارد نه تنها به شما بگویم اگر مک خود را

من با استفاده از انتخاب حالت راه اندازی است که می تواند از MacUpdate دریافت شده: http://www.macupdate.com/app/mac/32252/32--or-64-bit-kernel-startup-mode-selector

همانطور که می بینید زمانی که این است که در اجرا Core2Duo لپتاپ MacBook Pro که همه چیز 64-bit و سازگار است، اما زمانی که بزرگتر مک نرم افزار 2،1 استفاده می شود برخی از چیزهایی که از دست رفته وجود دارد. این اطلاعات مفید است و واقعا به شما اجازه می دهد که چه سیستم شما در حال انجام است.

A newer MacBook Pro shows a fully 64-bit system.

جدیدتر مدل MacBook Pro نیز کاملا 64 بیتی سیستم را نشان می دهد.


با بوت سیستم خود را در 64-بیت شما می توانید از مزیت و یا 64 بیتی برنامه ها قادر و مهمتر از رسیدگی به بیش از 4GB حافظه RAM است که سیستم های 32-bit محدود.

While an older Mac Pro is able to run 64-bit apps it still shows some 32 bit architecture

در حالی که نرم افزار مکینتاش های قدیمی تر 64 بیتی برنامه ها قادر به اجرای آن نشان می دهد برخی از معماری های 32-bit است.


2 - اطمینان از Apps شما در حال افتتاح در 64-بیتی

حتی اگر همه سیستم خود را راه اندازی 64-بیتی اجرا شود و در واقع در 64 بیتی بوت، اگر برنامه های خود arent 64-بیتی قادر و یا در حال اجرا در حالت راست به شما معتاد بهره گیری از افزایش کارایی ممکن.

اولین گام این است که اطمینان حاصل شود شما آخرین نسخه از هر برنامه در حال اجرا خود را در حال اجرا هستند. اگر شما در حال اجرا منطق نرم افزار (یا هر برنامه دیگر اپل) خواهد شد مراقبت از طریق به روز رسانی نرم افزار گرفته شده است، در غیر این صورت خواهید نیاز به بازدید از تولید وب سایت.

هنگامی که همه برنامه های خود هستند تا خراش شما می توانید بررسی کنید که آیا آنها قرار است در 64-بیتی با انتخاب نرم افزار و رفتن به دریافت اطلاعات باز است. شما در حال حاضر باید به باز کردن در جعبه های 32-bit حالت را ببینید. مطمئن شوید این گزینه علامت نخورده است گاهی اوقات آن را به طور پیش فرض چک.

Ensuring Logic Pro will open in 64-bit

تضمین پرولوجیک 64-بیتی را باز کنید.


بدیهی است شما می توانید از این جعبه اگر شما همیشه نیاز به باز کردن برنامه های خود را در حالت های 32-bit را تیک.

32 bit mode can be engaged at any time

32 بیتی را می توان در هر زمان مشغول اند.


3 - به روز رسانی پلاگین های شما

این ممکن است به نظر می رسد کمی واضح است، اما به سادگی به روز رسانی برنامه های خود را معتاد اطمینان حاصل شود که هر از plug-in ها و پسوند های در حال اجرا در 64-بیتی. این نیز باید به روز شود.

بسیاری از پلاگین در تولید شروع به حرکت به 64-بیتی در حال حاضر، بنابراین شما ممکن است دریابید که برخی از مورد علاقه های شما به طور کامل 64-بیتی آماده است. ابزار های بومی پیشگامان در این زمینه بوده و در حال حاضر ساخته شده اطمینان حاصل کنید که کل خط تولید محصول خود را کاملا در 64 اجرا می شود.

A lot of companies have already updated their products to 64-bit

بسیاری از شرکت ها در حال حاضر محصولات خود را به 64-بیتی به روز شده است.


اگر شما پلاگین به 64-بیتی هنوز به روز نشده اکثر DAWs از ویژگی های برخی از انواع پل های 32-bit، اجازه می دهد شما را به اجرای ادم کند و تنبل در 64 بیتی، اما هنوز هم اجرای پلاگین های 32-bit و ابزار.

A 32 bit bridge will allow you to run 32 bit plug-ins in a 64-bit environment

پل های 32-bit به شما اجازه می دهد پلاگین های 32-bit در یک محیط 64-بیتی اجرا شود.


4 - چک کردن در حال اجرا در 64-بیت

اگر شما کنجکاو هستند تا ببینید که کدام برنامه ها و آب و برق در حال اجرا در 64 یا 32 بیتی بر روی سیستم شما می تواند نظارت بر فعالیت های است که با OSX شامل استفاده کنید شما می توانید مانیتور فعالیت در برنامه های کاربردی / نرم افزار / پوشه - اد] به سادگی آن را باز کنید و در سمت راست می بینید یک ستون نوع. در اینجا شما می توانید به مشاهده حالت هر یک از فعالیت خاص در حال اجرا در:

The Activity Monitor will allow you to see exactly whats running in 64-bit

نظارت بر فعالیت به شما اجازه می دهد تا دقیقا دسته در حال اجرا در 64-بیتی.


5 - حافظه خود را ارتقا دهید!

حالا که شما می دانید چیزی است که در حال اجرا در 64-بیتی (و چه نشده باشد)، واقعا امکان استفاده از سیستم به روز شده شما نیاز به در حال اجرا به عنوان رم را به عنوان شما می توانید دست خود را بر روی وضع.

Running as much RAM as possible will help to take advantage of a 64-bit system

در حال اجرا به عنوان RAM آنجا که ممکن است کمک خواهد کرد را به استفاده از یک سیستم 64-بیت.


بعضی از برنامه ها خواهد شد بیشتر از این ارتقا از دیگران بهره مند شوند، اما اگر جلسات سنگین با ابزار که با استفاده از مقدار زیادی از نمونه ها را اجرا می کنید شما واقعا باید دیدن و احساس کردن سود. من جلو رفتم و لود می شود من طرفدار مک با 16 گیگابایت و لپ تاپ من با 8 گیگابایت و متوجه بهبود در هر دو نرم افزار با استفاده از منطق در 64-بیتی.


Related Videos
Comments (3)

You must be logged in to comment.

 • redlogic
  Just wanted to clarify something. Mo mentions, "With your system booted in 64-bit you can take advantage or 64-bit capable apps and more importantly address more than the 4GB of RAM that 32-bit systems are limited to." My MacPro 1.1 will only boot into the 32 bit kernel. But, as long as the app is 64 bit, I can address more than the 4GB of RAM that 32-bit APPS are limited to.
  • 8 years ago
  • By: redlogic
  Reply
 • Mr Sam
  Hey all, 64-bit presents a significant challenge for those wanting an efficient portable DAW system. First, most MacBooks, even relatively recent MacBook Pros have restrictive amounts of RAM space. The 4Gb limitation of 2010 models means the move to 64-bit is essentially valueless, while the most recent can only be expanded to 16Gb. So we've effectively seen a software limitation being replaced by a hardware one. The move to 64-bit also seems to have placed a greater burden on individual threads used during audio processing. Prior to the move to 64-bit I rarely saw my CPU being overwhelmed in relatively simple arrangements, now a single instance of, say, Native Instruments' Razor can be too much. Native Instruments though leading in the move to 64-bit seem to be the worst offenders, especially as their instruments are not multi threaded. The upshot is that the move to 64-bit has simply pushed the bottlenecks of music production further upstream and until Apple develop laptops with suitable specs to cope, it will actually prove an impediment to many.
  • 8 years ago
  • By: Mr Sam
  Reply
 • Wipavue
  Unfortunately, a couple of my plugins haven't been updated to 64 bit (Miroslav, Addictive Drums) and I find the 32 bit bridge isn't very efficient. Miroslav won't even boot via the bridge in 64 bit mode, and Addictive Drums won't be making a free upgrade for Mac anytime soon, as they say that the coding in 64 bit will have to be re-done from the ground up. I am just glad that I didn't upgrade my RAM when it would've cost me €500.00!!!
  • 8 years ago
  • By: Wipavue
  Reply
64-Bit Logic Unleashed
Logic 107
Dream It. Do It.
Do you want to learn 64-Bit Logic Unleashed?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: