All Articles Mac OSX
5 نکته برای استفاده از صدا در سیستم عامل مک ایکس شیر
Mo Volans on Wed, November 2nd 3 comments
Mac OS upgrades and updates bring with them excitement for new and useful features. Now that the dust has settled, Mo Volans explores the benefits for all audio users across OS X 10.7.

پس شیر است در اینجا و برخی از ما به روز رسانی بسیار سریع و برخی شاید کمی بیش از حد سرعت (اصلا بپرسید!) است . این که آیا این حرکت شما را ساخته اند یا خوب نیست خود را در مورد هر گونه ویژگی های کلیدی است که ممکن است به معنای چیزی برای شما می دانم.

تعداد زیادی از بهبود در منطقه صوتی وجود دارد اما در اینجا 5 راهنمایی برای استفاده از ، مشاهده و سازماندهی های صوتی خود را در OS X شیر. اجازه دهید ما می دانیم اگر شما هر گونه که شاید مفید به مردم.


نکته 1 -- پلیر نگاه سریع بههنگام شده

خوب ، پس حقیقت آن تمام این ویژگی ها بسیار جزئی هستند (هیچ نونما CoreAudio اینجا!) ، اما از لحاظ گردش کار روزمره آنها شده اند واقعا برای من مفید و زندگی را که کمی آسان تر است.

با استفاده از این در ذهن برای اولین بار سلام انتخاب شده برای بحث در مورد نرم افزار پخش نگاه اجمالی به روز شده است. من با استفاده از سریع برای پیش نمایش فایل های صوتی به طور مداوم و در حال حاضر همه چیز به روز رسانی شده نگاه کنید. اولین چیزی که متوجه شما شده است یک رابط کاربری جدید ، همه چیز کمی روشن تر و پاک کن کمی.

همچنین ، شما هم اکنون می توانید مسیر خود را مستقیما به داخل iTunes از بازیکن جدید باز. یا اگر شما ترجیح می دهید ، شما می توانید تمام چیزی که به عنوان یک نرم افزار تمام صفحه نمایش.

The new updated look of the Quick Look player

نگاه جدید به روز شده از پخش نگاه سریع.


نکته 2 -- جدا کردن صدا در QuickTime

این لمس خوب کمی است : زمانی که شما مشغول به کار با ویدئو ، و یا چیزی شده اند با یک قطعه بزرگ صوتی بر روی آن فرستاده می شود شما ممکن است بخواهید تنها صداست برای جدا کردن. معمولا این به معنی باز کردن فیلم در فاینال کات ، منطق یا مشابه آن و رفتن به محل کار... خوب ، دیگر نیست.

حالا شما می توانید باز کردن خوب قدیمی QuickTime Player را به صادرات و انتخاب گزینه های صوتی فقط . های صوتی خود را خواهد منظمی در حال حاضر از این ویدئو برش داده شده و فرستاده شده را روی کامپیوتر خود ببینید. این یک ویژگی کمی مفید است.

Separate audio from a video in Quicktime X

صوتی جدا از ویدئو در QuickTime X.


نکته 3 -- صوتی رمزگذاری در پرواز

یکی دیگر از ویژگی های صادرات بزرگ اضافه شده به OS X کدگذاری انتخابی فایل های صوتی تابع اضافه شده به منوی میانبر . این را می توان قابل دسترسی در هر نقطه X سیستم عامل و به شما اجازه می دهد تا فقط در مورد هر گونه طعم و یا صدا به تعداد مختلف با کیفیت بالا فشرده سازی در قالب های صوتی تبدیل.

Audio being encoded in Lion

صوتی که در شیر کد گذاری شده است.


برای دریافت این کار تنها کافی است که بر روی هر فایل صوتی بر روی سیستم خود کلیک راست کنید و را انتخاب کنید

The encoded audio options

گزینه های صوتی کد گذاری شده.


نکته 4 -- با استفاده از نرم افزار تمام صفحه صدا

با وجودی که این دستور از برنامه ها تمام صفحه دقیقا نمی های صوتی مربوط به آن می تواند در بسیار سودمند هستند در هنگام کار با برنامه های کاربردی صوتی محور. کاربران منطق به عنوان مثال واقعا از رفتن تمام صفحه بهره مند شوند.

ضربه آیکون روی صفحه نمایش کامل ضامن در سمت راست بالای برنامه خود را به شما روی صفحه نمایش با ارزش املاک و واقعی به دست آورید و از تمام حواس او را پرت های ناخواسته را از فیس بوک و eBay را بسته! هدیه دادن آن را امتحان کنید زمان بعدی خود را در یک جلسه و یا حتی پخش موسیقی خود را با iTunes. شما باید youve اتاق بیشتر از plug - in ها و چند آهنگ های صوتی اضافی.

Logic in fullscreen mode

منطق در حالت تمام صفحه.


نکته 5 -- استفاده از رزومه در آغاز جلسه

یکی دیگر از ویژگی های خاص صوتی در اینجا ذکر نشده تابع رزومه جدید است. در حال حاضر زمانی که مک خود شما راه اندازی مجدد شما می توانید انتخاب کنید که آیا پنجرهها را ، برنامه ها و طرح بندی را از نو به مقام اولیه خود رساندن.

تصور کنید شما در حال کار با مشتری ، جلسه در جریان است اما شما همه خسته. خاموش شدن سیستم مک شما و معمولا شما را مجبور به باز کردن هر برنامه که شما با استفاده از. با رزومه کاری شما هم اکنون می توانید تقریبا به طور کامل تعلیق جلسه خود را در حالت قبلی خود و شروع به از دقیقا همان جایی که شما را ترک کردن روز بعد. این رو به یک چیز خوب است.

The new Resume feature in Lion

رزومه از ویژگی های جدید در شیر است.


بیشتر صوتی خاص OS X راهنمایی شیر؟ قطره آنها را در یک نظر زیر!


Comments (3)

You must be logged in to comment. Login Now

 • shiftjam
  So, are you telling me that you ved upgrade to Lion ? Thats a bold move :) Except for some good tips that you gave, how is it afetr the two updates? is it ready for audio the way you had it before (soundhack spectral shapers is not ready for lion yet). Tell us more Best regards Ionut
  • 7 years ago
  • By: shiftjam
  Reply
 • BenB
  I'm still having major stability problems with Apogee, AJA Kona, and ProSonus drivers. It's so messed up it's not funny.
  • 7 years ago
  • By: BenB
  Reply
 • BenB
  FYI, you can the same shortcut for video files, right-click, and the bottom of the pop-up menu shows an option to convert to H.264 or ProRes. Very cool stuff.
  • 7 years ago
  • By: BenB
  Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: