All Articles Mac OSX
تغییر shortname خود را در سیستم عامل Mac OS X
Gary Hiebner on Fri, July 15th | 0 comments
While it's possible to easily customise many aspects of OS X, changing your shortname (the name that appears next to your Home Folder icon) is a bit more tricky. Gary Heibner shows us solutions...

من اغلب در گرفتن خواسته چگونه به تغییر نام پوشه (که همچنین به عنوان shortname شناخته می شود). shortname شما ایجاد شده است زمانی که حساب کاربری خود را به شما راه اندازی بر روی مک شما. IM ترس است هیچ راهی آسان برای تغییر این در 10.6 وجود دارد ، اما اگر شما به دنبال این آموزش شما خواهید دید که آن این است که سخت به کار در هنگامی که شما می دانید مراحل است.


مرحله 1 -- فعال کردن ریشه

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که قادر به کاربر ریشه. برای انجام این کار برای رفتن به : / سیستم / کتابخانه ها / CoreServices / دایرکتوری سودمند است.


سپس به ویرایش برویدمرحله 2 -- ورود به سیستم به عنوان root

در حال حاضر از کاربر فعلی وارد بخش مدیریت شوید ، سپس وارد بخش مدیریت شوید ، به عنوان کاربر ریشه. برو به

برای ورود به سیستم به عنوان root ، گزینه دیگر و پس از آن برای نوع ریشه نام کاربری را انتخاب کنید و سپس با استفاده از رمز عبور شما ایجاد کرده است.


گام 3 -- ایجاد یک کاربر جدید با نام حق

هنگامی که شما باید به عنوان ریشه به تنظیمات سیستم بروید و اضافه کردن یک کاربر جدید با نام طولانی (نام و نام خانوادگی) و shortname (نام حساب) شما می خواهید وارد سیستم شوید. که برای ایجاد حساب جدید


اطمینان حاصل کنید که shortname است که نام شما برای پوشه خانه شما آرزوی.


شما اخطار بعد از حساب شما ایجاد کرده است ، که یک پوشه به نام 'گری تحت / کاربر برتر (در سطح ریشه از روی دیسک سخت خود) وجود دارد :


آنچه شما نیاز دارید هم اکنون برای انجام این تغییر نام پوشه 'soundbase' به 'گری'. اما در ابتدا نیاز به تغییر نام پوشه 'گری elseIve هر چیزی آن را به نام' gary2 '. اصلا نگران این نام جدید ما خواهد شد پاک کردن این پوشه بعد. در حال حاضر 'soundbase' پوشه 'گری' تغییر نام دهید.

بعد شما نیاز به تغییر مجوز در پوشه گری جدید.


گام 4 -- مجوز تغییر کاربری

بر روی پوشه گری راست کلیک کنید و انتخاب کنید اطلاعات . این به ارمغان خواهد آورد تا کادر محاوره ای با به اشتراک گذاری

در حال حاضر ما نیاز به تغییر مجوز برای کاربر جدید. هنوز در حال به اشتراک گذاری


آخرین مرحله ما این است که به درخواست این مجوز جدید به تمام محتویات پوشه خانه جدید. با کلیک بر روی منوی Action (آیکون دنده) را انتخاب کنید و درخواست برای آیتم های سربسته


این خوانده شده را اعمال می


مرحله 5 -- میزان در حدود

چسبیدن به در... این میزان در حدود وجود دارد! ورود به سیستم از کاربر ریشه (شما می توانید از کلید Shift فرماندهی - Q به عنوان یک میانبر استفاده کنید). هنگامی که شما روی صفحه نمایش ورود ، به عنوان گری وارد شوید.


هنگامی که شما وارد بخش مدیریت شوید ، اگر شما یک پیام آمدن پرسیدن در مورد Keychains خود را دریافت کنید. کافیست فقط بر روی "جدید Keychain ایجاد' کلیک کنید. بعد از شما به سیستم وارد شده ، به ~ / کتابخانه / Keychains بروید و حذف login.keychain . سیستم عامل مک ایکس این فایل هنگامی که شما برای ورود اینجا و دوباره از نو خلق کردن.

آخرین چیزی که به خاطر داشته باشید برای غیر فعال کردن ریشه است . بازگشت به / سیستم / کتابخانه / CoreServices / دایرکتوری سودمند ، و در زیر منوی Edit را انتخاب کنید غیر فعال کردن کاربر ریشه. همه چیز باید همان در حال حاضر نگاه کنید ، اما پوشه خانه شما باید shortname جدید داشته باشند. شما هم اکنون می توانید بروید و حذف کاربر قبلی خود را از حساب ها تنظیمات سیستم پنجره سمت. پس از انتخاب حساب های قبلی ، با کلیک بر روی '--' امضا در پایین سمت چپ آن پنجره را انتخاب کنید و "حذف پوشه اصلی".


گام 6 -- کاربرد دستی 10.5 و 10.4

خوشبختانه ، اگر شما بر روی سیستم عامل Mac OS 10.5 یا 10.4 یک برنامه مفید است که این در چند ثانیه وجود دارد . در حال حاضر یک برنامه کاربردی مانند این برای 10.6 وجود دارد (و من اصلا فکر می کنم وجود دارد تا کنون به عنوان خواهد شد از دیدن 10.7 نزدیک به انتشار است.)


مرحله 7 -- تغییر نام پوشه خانه خود را

برای تمام 10.4 و 10.5 تعداد خارج وجود دارد ، لطفا نمی امتحان کنید و تغییر نام پوشه خانه شما ! این همه انواع ویران کردن را ایجاد کنید. هنگامی که مک خود را راه اندازی مجدد ، سعی خواهد کرد و به دنبال پوشه shortname اصلی. اگر OS X آن را پیدا کند ، آن را به یک پوشه خانه جدید با ایجاد

خوشبختانه در 10.6 ، سیستم عامل Mac OS X اجازه نمی دهد که کاربر به تغییر نام پوشه خانه خود را ، که مانع از استفاده از از این اتفاق می است.


گام 8 -- نتیجه گیری

همانطور که می بینید بسیاری از مراحل وجود دارد ، اما در صورت انجام پی در پی نام شما پوشه یا shortname را می توان به سادگی عوض.

این آموزش macProVideo.com 101 ، مک OS X و Mac OS X 201 برای راهنمایی بیشتر OS X.


Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: