All Articles Mac OSX
چگونه iCloud تغییر زندگی شما؟
G.W. Childs IV on Sat, January 14th 0 comments
[UPDATED] If you've shied away from using Apple's iCloud then stop whatever you're doing and read this. G.W. Childs outlines compelling reasons why you should embrace the iCloud!

بعد از چند سال دوباره بسته بندی مکینتاش ، موبایل ، و غیره ، در اشکال مختلف و قیمت های مختلف ، ما در حال حاضر iCloud. اپل رفت و تمام ، و برای تمام کاربران آی فون را به استفاده از آن را ناممکن ساخته شده است. آنها حتی جلوتر رفت و ساختمان پنتاگون در اندازه بزرگ ، با چیزی جز سرورها در آن به حمایت از زیرساخت های iCloud برای مدت طولانی و بلند ، ایجاد.

همانطور که در آغاز پایان ضرب المثلی جهان در سال 2012 ، و به عنوان بسیاری از نویسندگان در حال حاضر به نوشتن مقاله مثل چگونه 2011 شما تاثیر می گذارد ، 2011 : یک سال در زندگی شما و بسیاری از دلقک آیا شما را با خودرو شما در سال 2011 اتفاق افتاد ، ما؟ در اینجا در MacProVideo فکر کردم این امر می تواند بسیار جذاب برای دیدن چگونگی iCloud زندگی شما تغییر کرده است... ، حداقل را تایید زندگی تغییر آن برای همه ما.

نخست ، اجازه دهید این سوال را از من بپرسید :


آیا شما با استفاده از iCloud؟

اگر شما تازه آغاز شده با استفاده از iCloud برای هر دو ترس از حریم خصوصی ، یا تورم بیش از حد از ویژگی های جدید ، و شما خود آیفون... شما از دست رفته است. نصب بسیار ساده غیر قابل باور آن است.

رفتن به تنظیمات :

Settings


روشن کردن iCloud :

Enable iCloud


و به دنبال دستورالعمل...

آنچه که به ما داده تمام iCloud؟ و چرا باید به شما مراقبت؟


عکس

بیایید چهره آن ، کاربران آیفون تن از عکس های. این که آیا شما در این باشگاه مهمانی ، در یک حزب تولد نوزاد ، و یا فقط فانتزی داشتن تصویر خود را با برخی از مرد لباس به عنوان شخصیت کارتون مورد علاقه دوران کودکی خود را گرفته ، شما ناچار خواهد شد یک عکس با استفاده از آی فون خود را ، گرفتن و پد... و غیره آن نیز درست است که همه ما دوست دارم برای نشان دادن عکس ها ، خوبی ، حداقل دارای امتیاز G - ، و PG امتیاز عکس.

جریان عکس ، گنجانیده شده است زمانی که iCloud بر روی آی فون خود را را فعال کنید ، و یا اپل به طور خودکار سهام هزار تاریخ و زمان آخرین عکس ها را بین هر دستگاه... و آن بسیار مفید است. من حمایت می بود عکس های من چند شب پیش ، و تمام عکس های من از گوشی من پاک شد ، بنابراین من می تواند آزاد کردن فضای شده است. بعدها ، در طول گفتگو با دوستان ، من می خواستم برای نشان دادن یک عکس ، یا دو شناسه گرفته است. عکس های من رفته بودند! سپس من به یاد... جریان به عکس بر روی آی فون من فعال شد!

وجود دارد در فضای مجازی اپل مشخص شده (iCloud) ، تمام عکس های من در انتظار من نشان دهد ، و به دنبال زیبا مثل همیشه. بعدها در همان روز ، وقتی که من با استفاده از پد من ، لذت واقعی برای پیدا کردن که تمام عکس های من بدون نیاز به انجام هر کار به آنها به آن را از آیفون من از طریق پد من قابل مشاهده بود.

برای علاقمندان به عکس ، این واقعا در به لذت واقعی تبدیل شده... از آنجا که خود کاربر روبرو بدون درز است. اگر شما چندگانه I - دستگاه ، مطمئن شوید که به جریان تصویر در ، در همه دستگاه به طوری که شما می توانید هر یک از عکس ها را در هر دستگاه ، مشاهده و حتی اپل تلویزیون. به عنوان مثال : در تنظیمات آی فون خود را ، به عکس ، و فعال کردن جریان عکس.

Photo stream


گوشی من

بیایید آن صورت ، اپل و iPads نمی روی درختان رشد می کنند ، و به همان اندازه که ما نمی تونم بدون آنها زندگی می کنند ، سرقت می توانید در هر زمان اعتصاب ، و ما را وادار به بدون آنها زندگی می کنند. یا می توانید آن را؟

یافتن آیفون من این است که سیب برای اولین بار گامی به جلو در اجازه دادن به من کاربران را به قانون به دست خود. با به سادگی قادر می سازد گوشی من تحت خدمات پست ها در آیفون و iPad خود ، شما به راحتی می تواند مسیر خود را نقاط دستگاه I - ، باید از آنها گم شده.

Find My Phone


اما ، اپل آن را در زمان یک گام دورتر است. این واقعیت است که شما می توانید iDevices خود را را از راه دور پاک کردن (در صورتی که شما در حال حاضر نمی به خود هر پنجه بوکس) و یا ارسال پیام های دوستانه (یا ارعاب پیام در حالی که شما را پیدا پنجه بوکس خود را) به سادگی با ورود به iCloud از هر رایانه ای می کند شما احساس می کنید خیلی بهتر درباره سرمایه گذاری شما را... و همچنین سرمایه گذاری اپل در مشتری خود است.

در تمام جدیت ، باید دستگاه خود را از دست بدهند ، بهترین خود را برای جلوگیری از گرفتن این قانون به دست خود شما. پلیس که در آن گوشی خود را ارسال یک پیام مودبانه. هیچ کس نیاز به آسیب ببینید!


نتیجه گیری و حرکت به جلو

چند دلیل برای پرش در سرویس رایگان است که iCloud است وجود دارد ، اما قبل از دیدن آن را به عنوان یک سرویس همگام سازی آزاد که از راه دور ، می تواند ظاهر شود gimmicky ، در نظر گرفتن این :

از آنجا که از چگونه iCloud شده توسط اپل ، می توان آن را در هر نقطه به روز رسانی برای ترکیب ویژگی های حتی جدید تر است. این می تواند شامل ذخیره سازی ، به اشتراک گذاری اسناد ، همکاری موسیقی ، و بیشتر.

آیا خودتان را به نفع در سال 2012 و دریافت iCloud!

Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: