All Articles Mac OSX
چگونه می توان به همکاری در پروژه های خلاقانه بر روی اینترنت
G.W. Childs IV on Tue, August 2nd | 0 comments
Chances are you've had (or will have) the opportunity to work creatively with someone in a different part of the country/world. Knowing how best to share your project data is crucial! Read on for more

بیایید چهره آن ، خود را 2011 و در برخی از نقطه شما خواهد شد انجام یک پروژه با کسی است که دور از شما زندگی می کند. سلام تنها راه آن است که... اما این رو باید ترسناک باشد. قبل از اینکه شما بمباران با اطلاعات وب سایت به شما اجازه می دهد تا شکستن اصول اولیه است که شما باید بدانید که قبل از اینکه شما به اشتراک گذاشتن یک پروژه با کسی که در سراسر اینترنت.


هکرها احتمالا فقط درباره آنچه شما به اشتراک گذاری مراقبت

بسیاری از مردم این ایده است که در اولین فرصت شما را بر روی اینترنت ، خود را به سرقت رفته است ، به یک وب سایت دزدان دریایی غول پیکر هک و توزیع. در اکثر موارد ، این است که در واقع به دور از حقیقت است. مگر در مواردی که شما با قرار دادن بازی های ویدیویی بزرگ برای به اشتراک گذاشتن با شخص دیگری ، و یا از یک اسکریپت برای فیلم بعدی بتمن ، و حتی هکرها را معتاد مراقبت. ترک نگران کننده!


شامل همه اطلاعات لازم

اگر شما فرستادن پروژه های صوتی ، به یاد داشته باشید به برچسب زدن به آهنگ های خود را است. اگر شما به اشتراک گذاری یک پروژه در فتوشاپ ، به یاد داشته باشید به برچسب لایه ها ، ایستگاه از پیش تنظیم قلم مو ، و غیره به طوری که شرکت همکار می داند شما دقیقا چه چه. هیچ چیز تحریک کننده تر از گرفتن کار از کسی و نه قادر به ادامه چرا که شما به طور کامل اشتباه است!چیزهایی که خود به توضیح

قبل از هر چیز شما ارسال سایبر و همکار خود ، مطمئن شوید که شما می توانید کار خود را آسان آنها را به درک. به عنوان مثال : اگر شما با به اشتراک گذاری یک پروژه موسیقی در طرفدار منطق با کسی ، و شما آنها را ارسال فایل پروژه خود را با تمام صوتی منطق واقعی ، مطمئن شوید که شما به آهنگ های خود را با نام است که به خوبی برچسب ، "منطق - AL. اگر شما یک آهنگ را فقط با درام و پا زدن ، برچسب آن را لگد طبل. اگر شما یکی از synth است که عمل به عنوان synth سرب خود را در داخل این ترانه ، آن را در سرب برچسب Synth. برخی از مردم این ایده که برچسب زدن ضربه آهنگ Synth الاغ است به نحوی مفید به همکاری ، همکار. اما ، لگد زدن الاغ Synth رو توضیح قصد از مسیر ، که منجر به یک تلفن تماس درخواست ، کجا اتصالات Synth الاغ لگد می بینید را به مخلوط... ؟ BLAH ، BLAH ، BLAH... کارهای خود به توضیح را به اجتناب از گفتگوهای بی نیاز.


دستورالعمل های اضافی

اگر شما یادداشت های خاصی برای به اشتراک گذاشتن با همکار خود ، مطمئن شوید که شامل همه یادداشت ها در یا یک متن یا فایل صفحه گسترده. من شخصا مانند صفحات گسترده زیرا شما می توانید درخواست های خاصی به همکار خود را ، پس از آن یک نقطه نظر همکار خود را به پاسخ همراه با یادداشت های خود را ترک. علاوه بر این ، در درون آن یادداشت ها ، مطمئن شوید که ترک اسکایپ ، AIM ، یا شماره تلفن در صورت همکار شما نیاز به برخی از دستورالعمل زمان واقعی.


راه برای به اشتراک گذاشتن فایل های خود را

در نهایت ، به شما اجازه می دهد تا با بحث در مورد چگونه برای به اشتراک گذاشتن فایل های خود را. در اینجا برخی از خدمات بزرگ که باعث این ضربه محکم و ناگهانی :

  • MegaFileUpload.com: upload big files with ease for free (up to 350 MB), or pay them a little cash and upload up to a gigabyte. The only thing with this site is that it does have some pop-ups! You can set up an account that you and your collaborator can upload to, etc. If you do this, make sure you don’t use one of your regular passwords (you do use different passwords for different sites, right?).

  • SendThisFile.com: This is a really slick service that is relatively inexpensive and in most cases has no file size restriction. With the free account, you can send up to 2GB. Nothing to cough at. 

  • MobileMe: If you are lucky enough to have procured a MobileMe account before Apple quit accepting new accounts, re-upping, etc, than you need to use this! MobileMe allows you to set up specific folders for others that have specific privileges, etc. For example: set up a file for your partner, and then give him/her access to upload, and download only within this directory. This takes all the work out of it for you!

  • Your Website: Remember to that you can use your personal website as an FTP. Set up a directory, set up specific privileges and upload the file. Again, this is very little work. 

[اد : همچنین از بررسی Dropbox به عنوان یک راه بسیار خوبی برای به اشتراک گذاشتن فایل ها بیش از خالص. به همین سادگی حذف یک فایل را به یک پوشه در یک پنجره یاب. شما همچنین می توانید اطلاعیه ها ببینید که زمانی که یک فایل اضافه شده است ،

تن از راه های دیگر برای انجام این کار ، در بالای پیشنهادات ذکر شده در بالا هستند به معنای واقعی کلمه وجود دارد. در واقع ، اگر شما هر گونه خدمات به اشتراک گذاری فایل های مورد علاقه در این پست ذکر نشده است ، مطمئن باشید و ترک نظر!


Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: