All Articles Mac OSX
ایجاد خدمات خود را در سیستم عامل Mac OS X پلنگ برفی
Rounik Sethi on Wed, May 5th 6 comments
Mac OS X Snow Leopard is widely thought to be the most advanced operating system currently available. It is indeed beautifully designed, intuitive to use, stable and secure. Snow Leopard can also be

سیستم عامل Mac OS X Snow Leopard از پیشرفته ترین سیستم عامل در حال حاضر در دسترس است به طور گسترده ای تصور می شود. این در واقع به زیبایی طراحی شده است ، بصری برای استفاده ، با ثبات و امن است. پلنگ برفی نیز می تواند نصب به طور خودکار وظایف مشترک و تکراری شما کنترل از این وظایف را با استفاده از یک میانبر صفحه کلید به من بدهید. در نوک امروز ما قصد داریم برای ساختن خدمات خود ما را در Automator. خدمات به سیستم عامل مک خود را در ساخته شده و دستورات زمینه حساس است که به شما اجازه می دهد برای رسیدن به یک کار یا انجام یک تابع بدون نیاز به باز کردن نرم افزار همراه هستند.

به عنوان مثال ، اجازه دهید به شما می گویند که برخی از تصاویر از دوربین های خود را دریافت و شما در حال دیدن سایت از طریق آنها را در یاب. شما متوجه برخی از آنها نمایش داده می شود نادرست است و نیاز به چرخش است. برای اصلاح این شما ممکن است انتخاب کنید برای باز کردن آن تصاویر را در پیش نمایش آنها را بچرخاند ، صرفه جویی در آنها و سپس ترک پیشنمایش. خدمات را بیرون می کشد بدون هیچ زحمتی با اجازه دادن به شما برای درخواست یک عملیات موجود در یک نرم افزار (به عنوان مثال پیشنمایش) به یک آیتم در برنامه دیگری (در این مورد یاب).

شما می توانید از منوی خدمات متنی را با راست کلیک کردن بر روی یک فایل یا پوشه را در یاب و یا از منوی برنامه در نوار منو مک دسترسی داشته باشید. بنابراین ، راست کلیک کردن بر روی فایل تصویر در جستجوگر شما خدمات نشان می دهد در پایین منوی کشویی مربوط به فایل های تصویری. به عنوان مثال می توان تصویر دسکتاپ. بر روی یک فایل صوتی راست کلیک کنید و از خدمات نمایش داده شده متفاوت خواهد بود و فقط مربوط به فایل های صوتی. برای اطلاعات بیشتر در مورد Automator ، خدمات و نحوه ی استفاده از آنها را بررسی کنید سیستم عامل Mac OS X 201 پیشرفته برف آموزش پلنگ.

در نوک زیر شما به سرعت می خواهید (و بدون دردسر) ایجاد خدمات خود را در Automator که به شما این امکان را می دهد که شما برای راه اندازی یک برنامه کاربردی با استفاده از یک میانبر صفحه کلید از انتخاب شما.


مرحله 1 -- اتوماتیک رفتن

واقعیت : کامپیوترها را به زندگی ساده تر طراحی شده اند. Automator در ذهن اجازه دهید راه اندازی (در پوشه برنامه های کاربردی). Automator به طور خودکار وظایف تکراری بر روی مک شما طراحی شده است. این شما را قادر به ایجاد و مشخص گردش خارج از عملیات های از پیش ساخته شده است. هیچ دانش برنامه ریزی مورد نیاز است! Automator ، در برف پلنگ ، پس از آن میتوانید به گردش خود را به خدمات به نوبه خود...

پس از راه اندازی Automator ، انتخاب کنید خدمات از پنجره قالب.


مرحله 2 -- تنظیم ورودی

راه خدمات کار می کند ، با مشخص در چه وضعیت و در آنچه به آن برنامه نمایش داده خواهد شد. به عنوان مثال ، ما یک سرویس است که به کپی کردن متن از یک آدرس ایمیل و ایجاد یک آدرس جدید ورود کتاب به نظر می رسد در هنگام انتخاب یک تصویر در هر برنامه در خارج از ایمیل اپل طراحی شده است را نمی خواهم.

این نکته مهم به خاطر داشته باشید. با این حال ، برای از خدمات ما ، تحمل در ذهن هدف آن به راه اندازی نرم افزار با استفاده از یک میانبر ، ما می خواهیم به غیر فعال کردن ورودی بنابراین ما می توانید نرم افزار انتخاب ما بدون در نظر گرفتن که برنامه ما هستند در حال اجرا راه اندازی و هر چه آیتم (های) هستند در حال حاضر انتخاب شده است.


From the Services receives selected drop-down menu choose No Input. Leave the next selection as Any Application.


مرحله 3 -- با در نظر گرفتن اقدام

در Automator ما می توانیم یک گردش کار توسط اعمال در ترکیب ایجاد کنید. عمل وظیفه خود شامل واحد است. با ایجاد یک ترکیبی از اقدامات گردش کار پیچیده را می توان ایجاد می شود. گاهی اوقات ، در این وضعیت ، گردش کار ممکن است بسیار ساده و شامل تنها یک عمل.

نوع کاربرد را در جعبه جستجوی بالای کتابخانه منطقه عملیات در سمت چپ است. اقدامات فقط مربوط به "نرم افزار" را در کتابخانه نشان داده خواهد شد.

عملی به نام نرم افزار راه اندازی و کشیدن آن را به منطقه گردش کار.

در عمل نرم افزار راه اندازی در منطقه گردش کار یک برنامه را انتخاب کنید. من قصد دارم برای انتخاب صفری.


گام 4 -- ذخیره به عنوان خدمات

شما می توانید گردش کار را با کلیک کردن در نوار ابزار اجرا تست کنید. نرم افزار انتخاب شده توسط شما باید راه اندازی شود. خروج از برنامه و بازگشت به Automator. در حال حاضر ما می دانیم توابع گردش کار به درستی ، ما می توانیم آن را به عنوان یک سرویس ذخیره کنید.

را انتخاب کنید فایل

نام ، مانند راه اندازی صفری را انتخاب کنید کلیک کنید و ذخیره هنگامی که شما انجام می شود. شما می توانید Automator ترک.

Your Service can now be accessed from any application's menu in the OS X Menu Bar.
Choose Finder > Services to see if it is available.


مرحله 5 - اختصاص یک میانبر صفحه کلید را به خدمت شما

در مورد ما مرور به منوی سرویس برای راه اندازی برنامه انتخاب ما به عنوان مناسب به عنوان با استفاده از کانون توجه و یا بارانداز نیست. با این حال ، ما می توانیم یک میانبر صفحه کلید برای راه اندازی نرم افزار به راحتی اختصاص دهید.

باز کردن تنظیمات سیستم و صفحه کلید را انتخاب کنید

در پنجره سمت راست پایین حرکت کنید تا خدمات خود به تازگی ایجاد شده. در حال حاضر به حق از نام سرویس دوبار کلیک کنید. هنگامی که فیلد متنی ظاهر می شود را پایین نگه دارید میانبر خود را از انتخاب (انتخاب من گزینه فرمان کنترل S) است.

اطمینان حاصل کنید که جعبه چک است که در کنار خدمت شما است ticked. شما همیشه می توانید به این پنجره بازگشت و خاموش جعبه چک برای غیر فعال کردن این سرویس است. شما در حال حاضر خوب است برای رفتن. شما می توانید تنظیمات سیستم را ترک کنید. در حال حاضر هر درخواست شما در حال اجرا هستند شما می توانید میانبر خود را برای اجرای سرویس که برنامه راه اندازی استفاده کنید.Interested to learn more about Mac OS X? These tutorials will help you to become proficient in using your Mac whether you're starting out or want to become a power user!

Comments (6)

You must be logged in to comment.

 • Stevesaxman
  I love Apple. I would leave my job today to work for them. Any Apple HR peeps tuning in???? Thx for yet another nice chunk of knowledge, Rounik. You guys are amazing... U guys hiring?lol
  • 9 years ago
  • By: Stevesaxman
  Reply
 • Rounik Admin
  Hey Steve, Take a look at Apple's website. They list their currently available jobs, both in Retail Stores and other departments. The retail store positions can be very fulfilling. I know a few fellow trainers who work directly for Apple Retail and love it. Glad you are enjoying the tips! :-) Best Rounik
  • 9 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • In the last step, I cannot assign single keyboard shortcut, such as f2, to service. Any suggestion?
  • 8 years ago
  • By:
  Reply
 • Rounik Admin
  Hi seedman, Do you have any other shortcuts assigned to F2 already? If you are using a portable mac (MB, MB Air or Pro) try holding down the Fn (Function) key when assigning the F2 to your Service.
  • 8 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • Hi Rounik, I don't have other shortcut assigned to F2, and I already select F2 as a normal function key (fn + F2 to light up). Ideally it would soon be assigned to service after I pressed F2, but on my MB Pro, the input focus simply stay at right column. In fact, I cannot assigned any combination contain F2 in service. But in Dashboard/Dock, Expose/Spaces part, this is okay. Looks like OS X don't allow F2 in service part?
  • 8 years ago
  • By:
  Reply
 • [...] Rather than “re-invent the wheel”, I have excerpted and adapted his walk-through below (thanks to the kind permission of Rounik and the people at MacProVideo). If you’re interested in reading his complete blog post on the subject, please check it out at the excellent MacProVideo blog. [...]
  • 8 years ago
  • By:
  Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: