All Articles Mac OSX
سیستم عامل Mac OS X آموزش : روزی خواهد آمد -- مراحل به سهولت پاسخ ، تاسیسات
Tobias Escher on Sun, January 23rd 0 comments
If you have read my tutorial on Backing up your Logic System, you should have an idea how important securely storing your data is. A complete backup of all your work data, and possibly also administra

اگر شما از آموزش من در دفعات بازدید : پشتیبان گیری سیستم منطق خود را ، شما باید یک ایده تا چه حد مهم و ایمن ذخیره سازی اطلاعات خود را داشته باشد . پشتیبان کامل از تمام داده ها کار خود را ، و چیزهای احتمالا اداری (رسید ، دفترچه آدرس و...) را قادر خواهد ساخت که شما را به ادامه کار با وقفه های کمی در مورد نارسایی های فنی است.

اما ، به ویژه برای هنرمندان دیجیتال از هر نوع ، فایل های کار واقعی نه تنها چیزی است که به جریان کار شما بسیار حیاتی است. اگر شما را به ضبط صدا ، ادم کند و تنبل خود را با همه تنظیمات آن ، احتمالا تعداد زیادی از پلاگین ها ، فایل های قالب ، تکه و یک میلیون چیز دیگر وجود دارد. برای ادامه کار بدون وقفه ، تمام این کارها باید وجود داشته باشد پس از یک تصادف ، بیش از حد. چه استفاده شما فایل های منطق اگر شما تمامی پلاگین AU را از دست دادند؟

در این مقاله من می خواهم به بحث در مورد تعدادی از کارهای شما نیاز به انجام زمانی که درایوهای خود را شکست و شما را مجبور به نصب مجدد همه چیز است. من نشان میدهد شما چند چیز ساده شما می توانید انجام دهید برای بالا بردن و در حال اجرا در هیچ زمان. ما نیز نگاهی به آنچه که شما می توانید برای جلوگیری از انجام ثبت نام مجدد نرم افزار خود را داشته باشد.

01 -- نصب مجدد OSX

درایو جدید ، سیستم عامل جدید. اگر می خواهید با یک بشقاب تمیز شروع به کار ، شما می توانید OSX از دی وی دی اصلی عرضه با مک خود را نصب کنید. شما همیشه می توانید آخرین سیستم عامل ، استفاده کنید تا اگر مک خود را با 10.5 ، اما شما تا 10.6 ارتقا بعد ، شما می توانید DVD 10.6 برای نصب حتی اگر آن را ارتقا استفاده کنید. همه نصب OSX نسخه کامل "، پس به صحبت.

اما راه ساده تر وجود دارد : اگر شما دستگاه زمان تهیه پشتیبان از درایو سیستم شما ، نصب OSX به شما این امکان را می دهد که شما این سیستم را به از پشتیبان گیری بازگرداند. نصب OSX به طور معمول و شروع به پیروی از دستورالعمل های زمانی که آن را می پرسد شما از نسخه پشتیبان تهیه بازگرداند. این سیستم شما قرار می دهد در دولت دقیق که در آن شما آن را ترک ، با تمام برنامه های کاربردی نصب شده و آماده اجرا (برخی ممکن است بی درنگ به ثبت نام مجدد) در وسط یک پروژه ، این است که بهترین گزینه است.

شما همچنین می توانید هر برنامه دیگر کلون درایو سیستم شما به طور مرتب استفاده کنید ، اما فقط ماشین زمان اجازه می دهد تا به شما برای بازگرداندن به طور خودکار در هنگام نصب.

همچنین توجه داشته باشید که احیای یک درایو بر روی سخت افزار های مختلف کار می کند ، بنابراین شما می توانید ماشین زمان سیستم را به از از iMac به MacPro استفاده کنید. شما خواهد شد ، با این حال ، سست ثبت نام نرم افزاری است که وابسته به سخت افزار (بیشتر در مورد آن بعد).

02 -- نصب مجدد نرم افزار

اگر شما از یک پشتیبان از درایو سیستم شما برگردانده شود ، تمام برنامه های کاربردی هنوز هم باید نصب شده باشد و کار است. در غیر این صورت ، شما هیچ راه حل دیگری نسبت به نصب مجدد همه چیز ، از رسانه اصلی است.

موضوع حفاظت از کپی کنید و مطمئن شوید که برنامه های خود را نشان می دهد به ثبت نام ، 3) پلاگین ها و ثبت نام برنامه.

Application Content Files
Some Applications have a large number of content files (for example Logic Pro and Final Cut Studio). If you had installed these to another drive, they should theoretically still be there. If not, make sure to reinstall them, i.e. if you cloned the system to another machine, but did not migrate your other drives. It would also be a good idea to periodically check for files you don't use at all. If you never use any loops, then you can delete them from your drive, making backups smaller and therefore restoring the drive quicker.

03 -- پلاگین ها و ثبت نام برنامه

پلاگین ها احتمالا بزرگترین مشکل زمانی که آن را دوباره نصب و راه اندازی می آید. فایل های خود از اقامت در پوشه کتابخانه بر روی هارد سیستم ، بنابراین با ماشین زمان و برنامه های کاربردی مشابه ، آنها هنوز هم وجود دارد خواهد شد پس از بازگرداندن. اما بسیاری از پلاگین ها ، و همچنین برنامه های کاربردی ، به نوعی حفاظت از کپی. این همه در که روش حفاظت از برنامه یا پلاگین استفاده می کند بستگی دارد :

a) Simple Serial Number
If you restored your system from a complete backup, all applications with just a serial number, but no other protection (for example Logic Pro) will show as registered and should work without any problems. The serial number is saved somewhere in the system so after a restore it is still there. As these numbers are hardware-independent, even another machine will still recognize the number.

b) Serial Number with Challenge/Response
This is the difficult part! Some applications use a serial number, but bind it to your hardware via a Challenge/Response method. That means that the unlock code that was sent to you after registering is only valid for the original hardware. Usually minor hardware changes are ok (hard drives), but if you change the processor or even get a whole new machine, those registrations will not work anymore. Usually you can contact the vendor and ask for a new registration, but this takes time. So if possible avoid bigger hardware updates when in a hurry!

به خصوص با برنامه های کاربردی منسوخ و یا برنامه های کاربردی ، رفته است که خالق راه dodo محتاط. اگر آنها را خاموش سرور ثبت نام و انجام هر کانال پشتیبانی نمی کنند ، شما نمی قادر خواهد بود به استفاده از آن نرم افزار هرگز دوباره. این برای من اتفاق افتاده است و مزاحمت واقعی است. این است چرا من به شدت توصیه برای پشتیبان گیری از درایو سیستم شما. همانطور که زمانی که شما هر گونه قطعات سخت افزاری بزرگ را تغییر دهید ، شما هنوز هم می توانید نرم افزار ، حتی پس از جایگزین کردن درایو سیستم استفاده کنید.

برخی از شرکت ها دارای ابزارهایی است که سهولت دوباره ثبت نام بعد از تغییرات سخت افزاری ، یعنی ابزار های بومی است. برخی دیگر پلاگین ها شما باید دوباره ثبت نام در وب سایت.

اگر شما نصب و راه اندازی مجدد سیستم خود را برنامه ریزی ، شما باید برای "سازمان ملل متحد ثبت نام در انجمن" گزینه در برنامه نگاه کنید. سیبلیوس این به عنوان مثال. اساسا به سرور است که شما نرم افزار را در این پیکربندی استفاده کنید دیگر نمی می گوید و مجوز آزاد است. بعد از آن شما می توانید دوباره آن را بدون مشکل ثبت نام کنید.

c) Dongle
There are a lot of dongle based systems out there, the most important being eLicenser and iLok. If software is protected by a dongle, the license sits on the dongle, not on your machine. So unless the dongle breaks, everything will continue to work on any new system, even on a new machine, as long as the drivers are installed. In terms of ease of use, dongles are probably the most convenient copy protection. Take care of your dongles and you should be ok.

04 -- نمونه های صوتی ، ابزار کتابخانه

اگر شما با استفاده از کتابخانه های نمونه های بزرگ ، این معمولا در دیسک های اضافی اقامت. تمامی پلاگین های شما هنوز هم باید کتابخانه خود را پس از بازگرداندن. اما اگر شما دارند به نصب مجدد همه چیز به دلیل پشتیبان گیری خود را از درایو سیستم کند کار نیست و یا شما می توانید از آن استفاده نوک : برای تقریبا تمام پلاگین ها ، شما تنها می توانید کپی کنید همه چیز را به محل جدید ، است نیازی به نصب از وجود دارد اصلی دی وی دی ()! این می تواند به شما زمان زیادی صرفه جویی کنید. اگر شما یک کپی از هر درایو را در دستگاه خود ، در صورت شکست ، شما فقط می توانید درایوهای سوئیچ.

Note from the Editor: It's also advisable to double-check with the software manufacturer's installation to check how that particular plugin, sample library, applications stores it's files and how they may be referenced by your Mac. - RS

05 -- پیدا کردن درایور ، نصب و چیزهای مهم

یک قاتل هم تنها زمانی که آن را به نصب مجدد هر کامپیوتری می آید -- -- -- به دنبال رانندگان و نصب! شما احتمالا این مسئله برای خودتان در گذشته تجربه است. نصب واقعی طول می کشد کسری از زمانی که شما به دنبال تمام سی دی ، دی وی دی و نصب صرف!

تا آنجا که به عنوان کتابخانه های صدا بروید ، بیشتر و بیشتر محصولات فقط دانلود ، بنابراین شما خواهد شد هر گونه کپی فیزیکی ندارد مگر اینکه شما می توانید یکی از خودتان. این کار! عادت از سوختن هر دانلود تک سی دی یا دی وی دی. همچنین این کار را هر چند ماه برای به روز رسانی های اخیر. به روز رسانی ها گاهی اوقات می تواند بزرگ و از آن است که درد واقعی برای به روز رسانی چندین 1.0.0 نسخه از دی وی دی به یک نسخه بالاتر توسط گیگابایت اولین دانلود از به روز رسانی از gazillion از سایت های مختلف. ایجاد یک تعداد دی وی دی بروز رسانی است که به روز رسانی های اخیر برای خود پلاگین ها استفاده می شود و برنامه های کاربردی. شما می توانید یک دی وی دی قابلیت دوباره نویسی را برای این استفاده کنید و فقط آن را بازنویسی هر چند ماه.

همچنین لیستی از تمام شماره سریال و کدهای پاسخ نگه دارید. این در بیشتر قسمت ها از طریق ایمیل آمده است. البته شما باید از آنها نسخه قابل چاپ کردن ، اما با داشتن یک لیست از تمام کدهای در دست است ، بهتر از زمانی که در عجله به دنبال از طریق شمع عظیمی از استراحتی که چاپ. همین امر برای ورود به سایت اطلاعات را از وب سایت فروشنده.

اگر شما این مراحل را دنبال و همیشه یک درایو سخت آماده یدکی در مورد یکی نتواند ، شما هرگز نباید به هیچکدام از مشکلات جدی است. من امیدوارم که این مقاله کمک به جریان کار خود را امن تر و برای آماده کردن شما برای هر گونه وقفه بدون برنامه ریزی قبلی است.

اگر سوالی دارید و یا بازخورد به ما یک دیدگاه را ترک!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Ozone 9 Mastering Toolbox
Ozone 9 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Ozone 9 Mastering Toolbox?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: