All Articles Mac OSX
سیستم عامل Mac OS X 10.7 شیر را به وحش منتشر شد
Rounik Sethi on Wed, July 20th 6 comments
Whenever Apple release a new OS it's guaranteed to be big news. While Lion looks & feels like an evolutionary, rather than revolutionary, upgrade there are plenty of reasons to be excited about it.

امروز اپل منتشر شد آخرین نسخه از سیستم عامل Mac OS X شیر تنها موجود در فروشگاه App مک . اگر شما در حال اجرا انتقادی طرفدار صوتی ، ویدئو و یا بر اساس استودیو طراحی بر روی مک شما تعدادی از دلایل به همین دلیل ممکن است آن را محتاطانه به قبل از ارتقاء به شیر صبر کنید وجود دارد. بررسی کنید که نرم افزار ها و پلاگین های مهم خود را OS X سازگار با شیر برای اولین بار! برای بقیه از ما (و یا کسانی که با Mac یدکی) OS X شیر است و آماده! این فوق العاده برای خرید آسان ، ارزان و بسته بندی کامل از ویژگی های جدید و تکاملی است.

این مصاحبه اختصاصی در مورد هاب با فرانچسکو Schiavon ، ترینر macProVideo.com استاد ، که مذاکرات در مورد تجربه خود را با سیستم عامل Mac OS X.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم عامل مک جدید از هسته OS X شیر آموزش و تصویری . در ضمن به شما اجازه می دهد تا نگاهی به برخی از بزرگ ، ویژگی های جدید در شیر را.


حرکات

تعامل خوب


تمام صفحه

برخی از برنامه های شبیه صفحات در حال حاضر اجرا حالت تمام صفحه ، و اگر youve شده است با استفاده از این قابلیت ، شما به احتمال زیاد درک چه خوب می توان آن را برای جلوگیری از حواس او را پرت از اطلاعیه ها و برنامه های دیگر . با این حال ، این رو متوسط ​​شما قفل شده است را به یک راه کار از کار به عنوان آن بسیار آسان به سوئیچ بین نمایش تمام صفحه و رومیزی و به عنوان ضربه تند وشدید زدن بین برنامه های کاربردی دیگر باز و دسترسی به کنترل ماموریت ،.


در واقع ، کنترل ماموریت ، یک راه بسیار خوبی برای برنامه های کاربردی باز و فاصله ها را در یک لحظه قادر به حرکت به است. اگر شما فکر می کنید برهنه مفید بود ، پس از آن شما کنترل ماموریت پیدا کردن یک راه بسیار شهودی به آنچه شما بر روی صفحه نمایش می خواهید در حال حاضر. از کجا در معرض مورد نیاز به یکی از کلید های تابع زده شود ، کنترل ماموریت می تواند به راحتی از طریق ضربه تند وشدید زدن در لای شیار قابل دسترسی است. سوپر آسان.


گفتوگو

قبلا یک زن و شوهر از میانبرهای صفحه کلید می تواند مورد استفاده قرار گیرد به داخل پوشه نرم افزار خود را در یک پنجره یاب. در حال حاضر ، در شیر تاپیک آیکون ساده در بارانداز به نام گفتوگو که تمام برنامه های خود را در صفحه نمایش تمام صفحه نمایش است . صدا شبیه به روش برنامه ها بر روی آی فون یا آی پد نمایش داده؟ شما دقیقا درست است. و این یکی از عناصری است که اپل (SIC) از IOS swiped و اجرا در سیستم عامل X.


در حالی که مشاهده برنامه های خود را با یک sinlge کلیک مفید است ، که قادر به انتقال فایل ها از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر به طور سنتی مورد نیاز برخی از دانش متوسط ​​به راه اندازی است. ایده پشت Airdrop را آسان به انتقال فایل ها بین دو کامپیوتر در عرض 10 متر از یکدیگر و بدون نیاز به اتصال Wi - Fi را. تاپیک بسیار کمی از چپ به در مورد این ویژگی به جز فایل ها می گویند در فرمت های رمزگذاری شده ارسال و به آسانی به عنوان کشیدن فایل بر روی نام کامپیوتر می خواهید برای ارسال آن به آن.


رزومه ، ذخیره و نسخه های

این شاید ویژگی جالب ترین شیر برای من و آنها ممکن است ما با نرم افزار کار می کنند دوباره تعریف کردن. رزومه است راه ساده و مطمئن که برنامه های کاربردی از سیستم کل خود را می توانید در همان حالت باز که شما آنها را ترک زمانی که شما ترک . ساده ایده است ، اما در مورد ثانیه (یا دقیقه) شما صرفه جویی را از نیاز به جستجو برای اسناد / پروژه های شما را در قبل از اینکه شما یک برنامه را ترک کار شد فکر می کنم.

کاربران های iMovie ، iPhoto با ، و غیره می دانید که بدون صرفه جویی در اقلام زیر منوی File برای این برنامه وجود دارد. کار خود را به طور خودکار ذخیره شده است. بنابراین ، فراموش کردن برای صرفه جویی در کار خود را به این معنا نیست که شما خطر از دست دادن داده های ذخیره نشده به طور تصادفی. این جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه منطق نرم افزار دارای قابلیت ذخیره . زمان نشان خواهد داد. در حال حاضر ، این امکان وجود دارد برای قفل کردن اسناد برای جلوگیری از تغییرات در حال ساخته شده و به سرعت تکراری سند در صورت دلخواه.

پس چه می شود اگر شما نمی خواهید برای ذخیره کردن تغییرات اخیر به سند صفحات و به جای آن ترجیح می دهند به رول به سند قبل از اینکه شما فقط حذف یک دسته از متن ها و تصاویر؟ به نسخه خوش آمدید . این عمل به مانند ماشین زمان است. در اصل ، نسخه های عکس های فوری از اسناد خود را طول می کشد و در درون یک رابط به ماشین زمان الهام گرفته ، اجازه می دهد تا شما را به بصری این فایل نقد می نویسید : تکرار قبلی از سند خود را. علاوه بر بازگرداندن از نسخه های قبلی شما همچنین می توانید اطلاعات بین نسخه های مختلف از همان سند را copy و paste کنید. تصور کنید توضیح Grandkids که چگونه شما آن سند مهم را از دست داد چون شما را فراموش کرده ضربه فرماندهی - S و ملاقات با عبارات خالی!


و در نهایت...

خب ، بسیاری از ویژگی های جزئی ، مانند اینکه قادر به صادرات صوتی فقط در X Quicktime به iCals رابط کاربری جدید ، هوشمند بزرگ در پیشنمایش و شده بسیاری از جدید به ایمیل APP rethought! قیمت شیر ​​(25 دلار ایالات متحده و 20.99 GBP) باور نکردنی است بیش از حد. اگر شما تصمیم به نصب شیر از فروشگاه app ، لطفا کلون کردن سیستم شما و یا حداقل ، پشتیبان گیری اطلاعات خود را برای اولین بار.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیر X سیستم عامل مک

macProVideo.com Core Lion Tutorial-Video by Francesco Schiavon

macProVideo.com هسته شیر خودآموز ویدئو توسط فرانچسکو Schiavon


ارسال نظر شیر خود را در زیر...

Comments (6)

You must be logged in to comment.

 • Rohogay
  I'm always in fear of making this upgrade because of potential conflicts with DAW Plug-ins and drivers. I would suppose it means checking every single manufacture to find out if all is well with them first correct? Or is this a surface type upgrade, not going to effect applications like those I'm referring to?
  • 8 years ago
  • By: Rohogay
  Reply
 • Rounik Admin
  Yes! I've just been checking out the compatibility charts made available by Apogee and the info on the Propellerheads, Native Instruments, Spectrasonics websites too. This upgrade will affect your DAW and 3rd party plugins and drivers. So make sure to wait and consult the sites of 3rd party software websites... and as a general rule never update OS: 1. without Backing up your important data 2. without Cloning your system drive first 3. mid-project 4. until you know that all audio interfaces, 3rd party plugins and software support the new OS 5. on the first day of release ;-) 6. on your main studio machine. Use a second Mac as a test machine! This might sound over cautionary... but it can save a lot of heart ache!
  • 8 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • Rohogay
  That is how I figured it would be. I also see this upgrade to appeal more for lap top users, It really creates great surface control options, not that unfamiliar to iPhone type use and also iPad. It seems like Apple is always focused on the user and not just the fastest greatest computer like I have seen in many years of computer progress, mainly in the PC world. Each year of PC upgrades meant faster chips, but less user benefits for the cost. Apple brings massive user benefits and there is literally no hardware cost involved. Pretty cool if you look back at how it used to be. Thanks Rounik, the tips and hard work on your part are always superb.
  • 8 years ago
  • By: Rohogay
  Reply
 • jenniferlila
  So bummed-- Downloaded Lion. Now plug in's for macProvideo tutorials don't work!!!! Completely regret hasty download. Does anyone have any suggestions how to get back to my tutorials?
  • 8 years ago
  • By: jenniferlila
  Reply
 • jenniferlila
  Wish I would have read Rounik's post first.
  • 8 years ago
  • By: jenniferlila
  Reply
 • Rounik Admin
  Hi Jenniferlila, Sorry to hear about your experience. Our tech team are looking into this now and we should have more information soon. Are you experiencing problem with NED for Mac or NEDweb (online streaming tutorials in Safari)? DId you make a clone of your system before installing Lion? Thanks R
  • 8 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: