All Articles Mac OSX
سیستم عامل Mac OS X شیر : نکات و اسرار گفتوگو
Richard Lainhart on Sun, October 23rd | 0 comments
If you're familiar with the iOS way of displaying Apps then you'll feel right at home in Lion's Launchpad. Richard Lainhart goes through the basics and shows you some cool tips.

سیستم عامل Mac OS X 10.7 شیر شامل ویژگی های جدید به نام گفتوگو ، یک راه آسان برای پیدا کردن و باز کردن برنامه های خود را است. در این مقاله ، خواهیم برخی از راهنمایی و ترفندها در کار با این تکنولوژی جدید را پوشش میدهد.


راه اندازی و هدایت

اول ، باز کردن گفتوگو ، روی آیکون آن کلیک کنید در بارانداز و یا در مورد مکینتاش که با شیر قبل از نصب ، با کلیک بر روی کلید گفتوگو اختصاصی. اگر شما یکی از جدید ترین مکینتاش را نداشته باشند ، اما هنوز هم مانند خود کلید میانبر اختصاصی خود را به این مراحل را دنبال :

باز کردن تنظیمات سیستم خود را ، صفحه کلید قطعه را انتخاب کنید ، سپس زبانه میانبر صفحه کلید را کلیک کنید. با کلیک بر گفتوگو

An alert if shortcut is already in use


F8 را فشار دهید ، یکی از کلید های تابع در امتداد بالای صفحه کلید ، انتخاب خوبی است اگر شما آن را به چیز دیگری در حال حاضر نمی نقشه برداری :

Choose F8 which is normally not assigned to any other function


گفتوگو بر روی صفحه نمایش APP بر روی دستگاه های IOS مانند آی فون و اپل است. بنابراین ،


سازمان

برای حرکت دادن آیکون برنامه از یک صفحه به صفحات دیگر ، نماد ویجت را به لبه صفحه فعلی و برگزاری آن وجود دارد به "جستن" آن را به صفحه بعد. کشیدن به سمت چپ این حرکت را به صفحه قبلی ، کشیدن به سمت راست به این حرکت را به صفحه بعد .

در حال حاضر ، شما احتمالا متوجه شده که هر برنامه را روی کامپیوتر خود را در گفتوگو ، از جمله قطرات ، uninstallers ، واژهنامه راهنما ، و هر چیز تصادفی شما را دانلود کرده ، برای یکبار استفاده می نمایش داده شده ، فراموش کرده و به دور انداختن. این رفتار بعدها ممکن است تغییر کند ، اما برای حال حاضر ، این نوع از درد. یک راه برای تمیز کردن این یک بیت است ، به سازماندهی آن دسته از برنامه ها را به پوشه.

برای ایجاد پوشه در گفتوگو کشیدن یک نرم افزار آیکون را بر روی دیگری (دوباره ، درست مثل در IOS). در آن نقطه ، صفحه نمایش گفتوگو محو خواهد شد و تقسیم شده تا شما محتویات پوشه را نشان می دهد. برای تغییر نام پیش فرض پوشه ، بر روی نام در بالای صفحه پوشه و نوع در یک کلیک کنید :

renaming a folder


برای اضافه کردن آیتم های بیشتری را به پوشه ، فقط آیکون های برنامه بر روی پوشه بکشید.

توجه : شما همچنین می توانید حذف برنامه ها از گفتوگو با کلیک کردن و نگه داشتن بر روی آیکون برنامه تا زمانی که همه شروع به wiggling ، سپس با کلیک کردن بر روی "X" در سمت چپ بالای آیکون. با این حال ، تنها این کار با برنامه های دانلود و که از فروشگاه App مکینتاش نصب شده است ، و انجام این کار به طور کامل برنامه از سیستم شما حذف ، و نه فقط آن را حذف از گفتوگو. به همین دلیل ، یک راه حل عالی برای این مشکل نیست.


گفتوگو کنترل!

در حال حاضر ، یک راه برای روشن کردن تمام برنامه های در گفتوگو و نشان دادن فقط آنهایی که شما می خواهید وجود دارد ، اما آن را شامل با استفاده از ترمینال و دستکاری در پایگاه داده گفتوگو ، که می تواند به یک مشکل کمی (و خطرناک) برای برخی از کاربران است. یک راه بسیار ساده تر و امن تر برای اهدای افزار قطعه به نام گفتوگو کنترل است ، از برنامه نویسان شاد در Chaosspace در آلمان ، جایی که شما می توانید دانلود کنید .

هنگامی که شما آن را دانلود ، فقط کشیدن Launchpad-Control.prefPane فایل را به پوشه PreferencePanes در پوشه سیستم کتابخانه (یکی در سطح ریشه از هارد دیسک خود را ، در کنار برنامه های کاربردی و کاربران). سپس ، باز کردن تنظیمات سیستم خود کلیک کنید و پنجره سمت ترجیح گفتوگو در پایین پنجره ترجیحات سیستم.

شما وجود دارد به انتخابی می توانید و یا مخفی شود نمایش هر یک از برنامه ها که گفتوگو می خواهد برای نشان دادن ، و یا حتی کل صفحات ، تنها با چک کردن و یا unchecking نمایش به صورت گزینه انتخابی را در لیست و کلیک کردن بر روی "تائید".

Show or hide Apps in Launchpad!

گفتوگو کنترل یک سیستم بزرگ کمی افزودنی را مشاهده کنید و به خوبی ارزش حمایت شما اگر شما تصمیم به استفاده از آن می باشد.

شما بروید وجود دارد : چند راهنمایی ساده برای کمک به شما در سراسر گفتوگو و کار با آن کمی ساده تر. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیر X سیستم عامل مک از این آموزش و تصویری .Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: