All Articles Mac OSX
سیستم عامل Mac OS X شیر نکات بسیار سریع ، قسمت 2
Richard Lainhart on Wed, December 14th 0 comments
Getting to grips with some of the new features in Lion can take a little getting used to, but can also be changed to suit your needs. Richard Lainhart shares some more of his essential OS X Lion Tips.

برای کسانی از شما که ام به سیستم عامل مک ایکس 10.7 (کد نام شیر) به روز رسانی و یا فکر کردن درباره آن ، در اینجا مجموعهای از مطالب گوناگون از نکات شیر ​​سریع برای کمک به شما برای راحت با تغییرات زیادی در سیستم عامل جدید است.


1. استفاده از طرح بندی کلاسیک در ایمیل

پس از با استفاده از ایمیل اپل برای سال ها ، من واقعا می توانید دیدگاه جدید سه ستون در نسخه شیر از ایمیل ایستادن نیست. اگر شما مانند من هستید و می خواهید برای بازگشت به تنظیمات شما بدست مورد استفاده برای ، فقط ایمیل را انتخاب کنید


2. سفارشی کردن دسکتاپ در کنترل ماموریت

من شیر را تحت پوشش قابلیت کنترل ماموریت در مقاله هاب دیگر ، اما در اینجا یک نوک من اشاره نمی کند : از شما می توانید ماموریت خود دسکتاپ و کنترل مجازی را تغییر نام دهید (به طور پیش فرض

برای این کار ، باز کردن تنظیمات سیستم خود را در دسکتاپ فعلی شما و انتخاب کنید و روی دسک تاپ

Desktops in Mission Control


3. رفته میله رفته ، محتوای آن ندارد

دیدن بسیاری از ویژگی های جدید در شیر بر روی استاندارد IOS بر اساس ، آن را می سازد برخی از معنی است که هنگامی که شما با استفاده از لای شیار و یا دیگر دستگاه های چند لمسی ، کشیدن را با دو انگشت بر روی دستگاه drags محتویات یک پنجره به پایین ، آن را در آیفون یا آی پد است. این چه شیر خواستار پیمایش طبیعی است . اما این را حس می کند بسیار کمتر اگر شما استفاده از ماوس یا trackball های با چرخ اسکرول ، و شما به اسکرول کردن چرخ به حرکت barsand اسکرول contentup پنجره استفاده می شود.

به طور پیش فرض در شیر ، این رفتار است

Un-natural scrolling


هنگامی که شما انجام دهید اسکرول کردن چرخ میله اسکرول پنجره ، در جهت مورد نظر حرکت می کند. توجه داشته باشید که این نوک به کار می کند با بسیاری از غیر اپل موش و trackballs ، بیش از حد است.

همچنین توجه داشته باشید که تغییر این گزینه به شما این دستگاه چند لمسی خود را به همان روش و رفتار. اگر دوست دارید به بهترین از هر دو جهان ، چک کردن رایگان نرم افزار Pilotmoon Reverser اسکرول برای شیر ، که اجازه می دهد تا پیمایش طبیعی نگه دارید برای چند لمسی دستگاه اما پیکربندی اسکرول چرخ دستگاه راه شیر قبل از به کار.


4. نمایش پوشه کاربر در کتابخانه

در شیر ، پوشه کاربر کتابخانه (یکی در پوشه کاربری خود را ، در سطح سیستم یکی نمی) است از مشاهده ، بدون شک برای نگه داشتن کاربران جدید از messing آن را پنهان کند. اما برای بسیاری از ما ، از جمله بسیاری از اعضای MPV ، دسترسی به پوشه کاربر کتابخانه ضروری است. پلاگین های صوتی بسیاری از شخص ثالث ، برای مثال ، گرفتن وجود دارد به طور پیش فرض نصب شده است ، و گاهی اوقات شما نیاز به حرکت و یا حذف آنها و یا معارفه یا ایستگاه از پیش تنظیم خود را. نوک نهایی ما به شما چگونه آن را باز کنید و به راحتی آن را کردهاید برای استفاده های بعدی نشان می دهد.

برای این کار

من امیدوارم که شما این راهنمایی مفید. اگر شما ، برای راهنمایی های بیشتر شیر سریع در توپی را نگاه کنید ، به زودی به یک صفحه نمایش نزدیک شما.


Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: