All Articles Mac OSX
شیر OS X : سریع نکاتی برای مقرون
Richard Lainhart on Wed, December 28th 0 comments
Getting to grips with some of the new features in Lion can take a little getting used to. Richard Lainhart shares some more of his essential OS X Lion Tips - this time focusing on iCal.

در اخیر من شیر مقاله نکات بسیار سریع به دنبال توپی ، در اینجا برخی از نکات خوشمزه تر شیر میانبر برای هر کسی که به سیستم عامل جدید به روز رسانی است . کاربران جدید را به Macintosh برخی از شاخصها در اینجا ، و آن دسته از جانبازان مک که به طور کامل راحت با تغییرات زیادی در سیستم عامل جدید نیز بهره مند پیدا کنید. این بار ، ما تمرکز بر روی نسخه جدید مقرون -- اجازه دهید در شروع کنید.


1. مقرون -- رویدادها یک ساعت یک

مقرون در شیر خیلی بیشتر شبیه به نسخه های IOS بر روی آی فون و اپل است ، و بنابراین برقرار برخی از تغییرات که در زمان طولانی OS X کاربر ممکن است دریابید... نگرانکننده است. (مزاحم نه می گویند.) به عنوان مثال ، زمانی که در مشاهده ماه (که این است آنچه که من همیشه استفاده از) ، دوبار کلیک کردن بر روی ایجاد رویداد تازه استفاده می شود ، به طور پیش فرض ، ایجاد یک رویداد یک ساعته. در شیر ، همان عمل ایجاد رویداد تمام روز ، و این رفتار قابل تغییر نیست. بنابراین ، در اینجا یک زن و شوهر از راه حل برای اجازه به شما در ایجاد حوادث یک ساعته. شما باید برای یادگیری برخی از برنامه های جدید ، اما هنگامی که شما به شما کنترل بیشتر بیش از مقرون.

اول ، اگر شما به نمایش هفته یا روز سوئیچ ، دوبار کلیک کردن در یک محل خاص ایجاد رویداد یک ساعته که در آن زمان. با این حال ، اجازه دهید بگویم که شما ، مثل من ، نمی خواهم به سوئیچ نمایش فقط برای ایجاد حوادث یک ساعته. در اینجا دو راه حل دیگر.

در مشاهده ماه ، دوبار کلیک کنید برای ایجاد این رویداد ، پس از آن بلافاصله شروع به تایپ کردن به نام رویداد. اگر شما هم اضافه کردن زمان به این رویداد ، مانند :

create event in Month view


حالا دکمه بازگشت ، زمانی که شما اضافه شده ناپدید می شوند ، و این رویداد در زمان شما را با مدت زمان یک ساعت مشخص شده شروع :

creating a one hour event


روش های متناوب می باشد ، در هر نظر ، به نوع فرماندهی - N (و یا کلیک بر روی دکمه در سمت چپ بالای پنجره تقویم) نشان دهد که ایجاد رویداد میانبر پاپ آپ.

Create Quick Event pop-up


سپس نوع در صورت به همراه روز و زمان ، آمار بازگشت ، و دوباره شما یک رویداد تازه از یک ساعت شروع در آن زمان که مشخص کرده اید . اگر شما یک روز مشخص نیست ، این رویداد را برای روز فعلی شما وارد شده است.


2. مقرون -- انواع رویداد پیش فرض

یک چیز متوجه شدم در حالی که ایجاد حوادث بالا -- انواع رویداد خاصی در مقرون به طور خودکار به یک ساعت به طور پیش فرض ، شروع خواهد شد و در زمان های پیش فرض. به عنوان مثال ، ایجاد یک رویداد جدید همانطور که در بالا شرح داده شد ، اما نوع در "نهار" -- "ناهار" ، سپس کلید بازگشت ، و شما خواهید دید که این رویداد نه تنها به صورت پیش فرض به یک ساعت ، بلکه در 12:00 شروع می شود! این به "صبحانه" (که شروع می شود در 09:00) و "شام" (که شروع می شود در 08:00 ، ظاهرا در شیوه ای اروپا) نیز صدق می کند. اگر شما یک فرد ، عادات منظم و ثابت ، این نوشته یک میانبر مفید است.

البته ، شما می توانید تغییر آن زمان هنگامی که شما در بازگشت را توسط دوبار کلیک کردن بر روی این رویداد را ویرایش ضربه ، یا با تایپ کردن فرماندهی - I برای باز کردن پنجره اطلاعات این رویداد ، یا با تایپ کردن فرماندهی - E برای باز کردن پاپ رویداد ویرایش تا (است که همه چیز در آن به عنوان پنجره اطلاعات)


3. Sekret بالا

نه ، که typo نمی باشد -- مقرون به مدت طولانی به حال منو اشکالزدایی مخفی در دسترس است ، اما در شیر زیر منوی جدید به نام Sekret بالا به آن افزوده شده است. این منو Sekret بالا دارای یک فرمان بسیار مفید برای کسانی که ترجیح می دهند به کار در مشاهده یک هفته -- توانایی تغییر تعدادی از روز نشان داده شده در مشاهده یک هفته از پیش فرض 7 تا 14 ، 21 ، یا 28. این بسیار مفید است اگر می خواهید برای دیدن به ارزش بیش از یک هفته از وقایع را در یک بار ، اما کمتر از یک ماه کامل ، و همچنین به دلیل مشاهده یک هفته جزئیات بسیار بیشتری نسبت به مشاهده ماه را نشان می دهد.

برای دسترسی به منوی Sekret بالا ، برای بار اول شما نیاز به فعال کردن منو دیباگ. برای انجام این کار ، راه اندازی ترمینال (در پوشه نرم افزار در پوشه خود نرم افزار). هنگامی که شما انجام دهید ، شما سریع در پنجره ترمینال را ببینید. پس از اعلان ، نوع در متن زیر : پیش فرض نوشتن IncludeDebugMenu com.apple.ical 1 دقیقا همانطور که در اینجا.

Terminal view

پیش فرض نوشتن IncludeDebugMenu com.apple.ical 1

سپس متن بازگشت به Enter را فشار. پس از آن ، ترک و relaunch مقرون به استفاده از تنظیمات جدید و در حال حاضر شما منو دیباگ در نوار منو را ببینید. سپس اشکالزدایی را انتخاب کنید

هنگامی که شما به طور پیش فرض ، شما می توانید منو اشکالزدایی را دوباره پنهان اگر شما به راه اندازی ترمینال دوباره و ورود هستید :

پیش فرض نوشتن 0 IncludeDebugMenu com.apple.ical

آن را خاموش. که به شما ، البته -- اگر می خواهید آزادانه به سوئیچ تعداد روز نشان داده شده در مشاهده یک هفته ، شما نیاز به پنجره دیباگ را فعال کنید.

و در آنجا شما برخی از راهنمایی های مقرون مفید است. به گوش باشید برای یکی دیگر از قسمت QuickTips شیر ، به زودی!

Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: