All Articles Mac OSX
فراتر از X سیستم عامل : اوبونتو در حال اجرا از طریق دیسک زنده
Natalia Rakowski on Mon, November 8th 0 comments
Mac users buy Macs for many reasons but one of the biggest is OS X, so why would anyone want to run anything else on their Mac? Whether it's to run a program that's unavailable for OS X or just to pro

کاربران مکینتاش خرید مکینتاش به دلایل بسیاری ، اما یکی از بزرگترین OS X ، پس چرا هر کسی که بخواهید هر چیز دیگری در مک خود را به اجرا؟ این که آیا آن را برای اجرای برنامه ای که برای X سیستم عامل قابل دسترس نباشد و یا فقط به خودتان ثابت کند که OS X است ، در واقع ، بهترین سیستم عامل را در شهر آن را ارزشمند سعی کنید از یک سیستم عامل جایگزین.

در طول چند پست بعدی من خواهد بود شما از طریق راه های مختلف در حال اجرا هر دو ویندوز یا اوبونتو بر روی مک خود را گرفتن. حق در اینجا و در حال حاضر می کنیم با راه حداقل الزام از انجام این کار از طریق یک دیسک زنده است که به شما اجازه اوبونتو را به شما برای درایو تست در واقع بدون دست زدن به هارد دیسک شما به هیچ وجه شروع.

اوبونتو چیست؟

هر دو OS X و اوبونتو اجداد مشابه دارند.

2 منتشر شده از اوبونتو وجود دارد هر سال و هر نسخه 4 است به برچسب "LTS" برای معنای پشتیبانی طولانی مدت است که این نسخه با به روز رسانی به مدت 3 سال بر روی دسکتاپ به جای 18 - ماه داده شده به غیر LTS نسخه پشتیبانی خواهد شد. اگر شما می خواهید تا برنامه های کاربردی تاریخ و پشتیبانی سخت افزار ، شما می خواهم برای آخرین نسخه اوبونتو. بنابراین ، من خواهد شد با تمرکز بر روی کد اوبونتو 10.10 به نام "ماوریک Meerkat!"

چگونه آن را دریافت کنم؟

در اینجا لینک برای دانلود اوبونتو .

علاوه بر این ، شما می توانید آن را از طریق بیت تورنت با استفاده از فایل مناسب تورنت را از اینجا . شما می خواهید برای دریافت فایل دسکتاپ - I386 یا 10.04 LTS یا 10.10.

32 - بیت ، انتظار : کاهش از 64 بیت : بسیار شبیه در جهان OS X و ویندوز ، نرم افزار و پشتیبانی درایور است هنوز هم بسیار بهتر در جهان های 32 - bit است. همانطور که ما می خواهیم برای نشان دادن امکانات اوبونتو در این قسط ، من پیشنهاد شما را به نسخه های 32 - bit چوب برای زندگی را به عنوان آسانی به عنوان امکان پذیر است.

شما هم می توانید یک سی دی را از فایل های ISO رایت و یا ایجاد یک دیسک قابل بوت شست. وب سایت اوبونتو نشان می دهد که کاربران مکینتاش چوب به نسخه سی دی ، به طوری که آنچه که من انجام خواهد داد. اگر شما بسیار علاقه مند هستند در این گزینه درایو انگشت شست ، دستورالعمل در مورد نحوه دریافت آن را کار بر روی صفحه دانلود برای اوبونتو را فراهم می کنید در دسترس هستند.

سوزاندن سی دی

You can use your favorite CD burning program if it handles .iso files or do it easily with OS X's Disk Utility.  First, launch Disk Utility (Applications/Utilities/ is where you'll find it) and drag the downloaded Ubuntu image file to the left pane of the window in the area underneath your disks as seen below.

در حال حاضر ، انتخاب فایل تصویر با کلیک کردن بر روی آن و کلیک بر روی آیکون رایت .

اطمینان حاصل کنید که شما - R سی دی خالی را در درایو خود را دارند و رایت کلیک کنید . سودمند دیسک اکنون سی دی خود را رایت و صحت داده ها. دیسک خواهد بود خارج وقتی که این فرایند تمام شده است.

بوت از سی دی

ما نهایت سعی کنید از سیستم عامل جدید ما آماده است. دوباره وارد سی دی و راه اندازی مجدد مک از اوبونتو.

*** لطفا توجه داشته باشید که اگر شما با استفاده از مک بوک ، مک بوک های حرفه ای ، و یا مک بوک ایر است که حمایت اوبونتو برای لای شیار را می توان از جنس بنجل از جعبه.

To start from the Ubuntu CD, hold down the 'C' key on your keyboard as soon as you hear the magical Apple dong and keep it down until you see Ubuntu begin to boot.  Note that this may take a while as the entire OS is loading from CD and loading into RAM. When Ubuntu is finally ready, you'll see the following dialog:

با کلیک بر روی "سعی کنید اوبونتو'

*** من نوشتن در مورد راه های مختلف شما به طور دائمی می توانید نصب اوبونتو بر روی مک خود را در هفته های آینده ، بنابراین من بپرسید که شما تلاش برای انجام این کار را آن گونه که مایلید تغییر دهید.

را به اطراف نگاه کنید...

شما هم اکنون می خواهد با میزکار اوبونتو ارائه شده است. به نظر می رسد نوع آشنا ، این طور نیست؟ شما باید اطلاعات بیشتری را در خانه احساس به بسیاری از عناصر دسکتاپ UI همان X سیستم عامل ، راه خود را به آخرین نسخه از اوبونتو ساخته شده با اوبونتو نسبت به ویندوز. چیزی که شما از دست رفته حوض است.

اگر شما با استفاده از شبکه های بی سیم ، شما به احتمال زیاد باید در فرودگاه به دنبال آیکون در نوار منو کلیک کنید (به عنوان شما را در OS X) برای اتصال به شبکه است. به عنوان مثال ، شبکه من با استفاده از رمزنگاری می کند و SSID (نام شبکه) پخش نیست ، بنابراین من تا به حال برای انتخاب "به مخفی شبکه متصل شده و به جزئیات شبکه من قادر به گرفتن ( آنلاین). هنگامی که شما بر روی شبکه خود شما می توانید آیکون فایرفاکس به منظور بررسی شما در واقع به دنیای خارج متصل کلیک کنید !


From here you can web browse and run the applications that come with the Ubuntu LiveCD. To do so, click on the Applications menu item. Feel free to also explore the Places and System ones as well.

از آنجا که شما یک هارد دیسک برای صرفه جویی در کار شما را نداشته باشند ، من پیشنهاد می کنم شما را در یک درایو فلش USB استاندارد وصل. خارج از جعبه ، آنها می آیند قبل از فرمت به عنوان MS - DOS FAT32 -- که از آثار کاملا برای نیازهای ما به عنوان اوبونتو به طور خودکار mount کردن درایو برای شما و قرار دادن آیکون بر روی دسکتاپ شما را در OS X. انتظار

چه کار می کند خارج از جعبه؟

این امکان وجود دارد که برخی از دستگاه های سخت افزاری بر روی سیستم مک شما کار نخواهد کرد و یا حتی کاملا در همه خارج از جعبه. با این حال ، آخرین نسخه از اوبونتو بهترین پشتیبانی سخت افزاری به روز و قابل اجرا بر روی مک بوک من 2،1 (Core2Duo 2.0) شگفت آور خوبی است. اگر می خواهید برای بررسی اطلاعات مربوط به چه سخت افزاری است که بر روی مدل های مختلف مکینتاش پشتیبانی ، بررسی از لینک های زیر ، اما می دانیم که بسیاری از این اطلاعات ممکن است در نظر از بحث در مورد آخرین نسخه از اوبونتو و یا آخرین نسخه از سخت افزار خود را مک از رده خارج . به طور کلی ، اطلاعات بر روی مک بوک بهترین حفظ شده است.

مک بوک

iMAC محصول اینتل

مک مینی

MacPro

بازگشت به X سیستم عامل

وقتی که شما انجام کاوش در دنیای اوبونتو ، شما به سادگی می توانید یا راه اندازی مجدد تعطیل مک خود را با کلیک کردن بر روی آیکون است که به نظر می رسد مانند یک کلید قدرت موجود در گوشه سمت راست بالای روی کامپیوتر خود ببینید.

هنگامی که اوبونتو تعطیل ، آن سی دی بیرون و از شما بخواهند تا ضربه را وارد کنید / بازگشت کلیدی برای تکمیل فرآیند راه اندازی مجدد و یا بستن سیستم مک شما.

Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: