All Articles Mac OSX
پادکست تهیه کننده: سنگ پنهان در OS X شیر سرور
Mike Hjörleifsson on Sun, July 8th 2 comments
Scratching beneath the surface of OS X and you'll uncover treasures in the form of utilities and tools designed to make life easier. Mike Hjorleifsson explains just how useful Podcast Producer is.

پادکست رشد کرده است به معانی مختلف به افراد مختلف و حتی در برخی از نام های مشتق شده مانند screencasting، vidcasting و به مصرف. مسئله اصلی مواجه توسط نویسندگان مطالب به دنبال ایجاد این نوع محتوا محتوای خود را اما چگونه به نحو احسن ضبط و پخش مطالب خود را به طور مداوم و کارآمد است. کمی خدمات تولید پادکست نامیده می شود، مورد بحث است که آزادانه در سرور شیر شده است و در X OS سیستم عامل سرور از 10.5 لئوپارد گنجانده شده را وارد کنید.

بنابراین تولیدکننده پادکست چیست؟ به عبارت ساده، پادکست تولید کننده فراهم می کند شما و یا گروه خود را در مجموعه ای از ابزارها برای مدیریت ورودی محتوا پادکست (صرف نظر از اینکه آن است صوتی، تصویری، عکس گرفتن از صفحه نمایش و یا حتی تصاویر) و prepend ویدیو افتتاح خود، اضافه کردن ویژگی (در صورت دلخواه) ، فرمت مطالب خود را به منابع مورد نظر خروجی (مانند آی فون، اپل و غیره)، به اضافه سپر های ویدئویی یا صوتی را به پایان مطالب خود را پس از آن توزیع مطالب خود را به یک وب سایت پاک است که راه اندازی RSS و پیوند آیتونز فورا ارسال. WOW، که بسیاری از مسائل است و در آن است بسیار کمی از کشمکش های فنی که تولید پادکست حذف به عنوان یک مانع به مطالب خود را به مخاطبان خود را در حالی که تولیدات خود را نگاه حرفه ای تر است. این به شما frees تا در ایجاد محتوای بزرگ متمرکز است. بنابراین اجازه می دهد تا نگاهی به نحوه استفاده از این بیت فوق العاده از فن آوری و چگونه از آن آسان است بلند شدن و در حال اجرا است، بنابراین شما می توانید مطالب خود را به جهان در اسرع وقت.

اول به شما اجازه می دهد انشعاب تولید پادکست به دو ترکیب اصلی آن، جزء سرور و جزء سرویس گیرنده (ها). جزء سرویس گیرنده (ها) در هر پلنگ برفی و یا دستگاه مشتری شیر در آب و برق پوشه شامل ضبط پادکست (هر دو 10.6 و 10.7) و پادکست ناشر (10.7 فقط) در برف پلنگ نصب شده شما را به استفاده از ضبط پادکست پادکست محدود شد تولید کننده خدمات سرور.

در شیر با این حال، شما هم اکنون می توانید انتشار پادکست های خود را بدون استفاده از بخش سرور شما به سادگی مطالب خود را و آن را به iTunes خود را بر روی محلی مکینتاش خود را به اشتراک بگذارید، آن را به شخص دیگری یا لیست ایمیل یا انتشار آن را به کتابخانه پادکست (در تاریخ سرور). این ساده ترین فرآیند است، اما فاقد قدرت از اجزاء سرور که عملکرد خودکار فراهم می کند که تمام دل تنگی (یعنی دوباره رمزگذاری فایلهای ویدئویی خود را برای فرمت های مختلف) است. کلاینت بیت من می خواهم به ذکر است PCP از راه دور ، یک برنامه کاربردی مستقل توسعه یافته توسط Maximillian ریس است که اجازه می دهد تا شما را به قسمت در آی فون و آی پد خود را ایجاد و ارائه آن را به سرور های اختصاصی برای پردازش.

در سمت سرور برای انجام دو وظایف وجود دارد، اول این است راه اندازی پادکست تولید کننده خدمات. این فقط یک ماده با استفاده از جادوگر در راه اندازی ارائه شده در نرم افزار سرور بر روی سرور شیر خود را. دوم با استفاده از آهنگساز پادکست به راه اندازی گردش کار خود را، این یک کشیدن ساده و قطره نرم افزار است که اجازه می دهد تا شما به انتخاب چه نوع از ورودی به انتظار (صوتی، تصویری، دو منبع فیلم و غیره) است، چه می شود اگر هر چیزی برای اضافه کردن به ابتدا پایان قسمت شما یا نه برای اضافه کردن علامت چاپ سفید در متن کاغذ سفید و چه علامت چاپ سفید در متن کاغذ سفید برای استفاده از (به سادگی 50٪ فایل PNG مات)، چه فرمت های شما می خواهید به خروجی تولید پادکست و پس از آن که در آن برای ارسال خروجی. به محض این که راه اندازی و ذخیره می توانید به سادگی استفاده از پادکست ناشر، ضبط و یا نرم افزار از راه دور برای ارسال حملات خود را به سرور که بعد از مراحل پردازش های شما را در برنامه آهنگساز پیش بینی شده و نتایج خواهد شد به کتابخانه پادکست و دیگر خروجی شما در آهنگساز مشخص شده است.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم، کتابخانه فراهم می کند اس اس آر اس قسمت، که با چند کلیک، می توان به موجود وردپرس، جوملا، دروپال و یا دیگر سیستم های مدیریت محتوا فراهم می کند که یک ماژول / ویجت را برای تجزیه محتوا RSS یکپارچه است.

در پایان، این مقاله یک طرح کلی ساده از یک ابزار عالی که مطبوعات بسیار است، اما بسیار قدرتمند و مفید به تولید محتوا از همه نوع، از سخنرانی های نشر مدارس، به هنرمندان مستقل تولید آموزش، بررسی و یا اخبار است.Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • Producer
  Hello, good article, can´t you make a video how to get a podcast published via the podcast publisher? I don´t understand how to set up the server so I can upload my podcasts directly into the podcast media app…. sorry for using the comment field…since this is a question and not a comment… Thanks for your help!
  • 7 years ago
  • By: Producer
  Reply
 • Mike Hjorleifsson
  Podcast Server service has been discontinued in Mountain Lion so its no longer available.
  • 6 years ago
  • By: Mike Hjorleifsson
Quick Start Guide
Studio One 5 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Quick Start Guide?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: