All Articles Mac OSX
سریع نکته : سرعت بالا بهره وری خود را با استفاده از "ابزارهای" در سیستم عامل Mac OS X
G.W. Childs IV on Wed, May 4th 0 comments
In an ever-increasing world of emailed documents and cloud computing, one thing is for certain: The tree population can breathe a sigh of relief because paper is becoming obsolete. I see this more and

در جهان روزافزون از اسناد ایمیل فرستاده شده و محاسبات ابری ، یک چیز است : جمعیت درخت می تواند برای برخی از آه امداد زیرا کاغذ در حال تبدیل شدن به منسوخ تنفس.

من می بینم این موضوع را بیشتر و بیشتر به عنوان یک مترجم آزاد است که از خانه اش کار می کند. جایی که من استفاده می شود برای بدست آوردن قراردادهای در پست ، من در حال حاضر قراردادهای در ایمیل خود دریافت کنید. جایی که من استفاده می شود برای دریافت نماد از مشتریان موسیقی ، من در حال حاضر فایلهای PDF دریافت کنید. حتی به عوامل املاک و مستغلات بروشور فیزیکی نمی کنند ، آنها فقط ارسال فایلهای PDF بیش از حد.

اما ، آن را خوب هنگامی که ما استفاده می شود برای بدست آوردن تکه های کاغذ ، و ما می تواند به برش دادن قسمتهایی که ما می خواستیم را به منظور جلب توجه ، و یا برجسته گفت : قطعات ، و غیره و غیره؟

در این نکته سریع ، من می خواهم به شما معرفی به صفحه نمایش تصرف در مک. بسیار به عنوان 'چگونه' ، تن از آموزش وجود دارد که. اینها تنها چند ایده برای شما که ممکن است خلاقیت ، بهره وری و شیوه زندگی خود را روشن.

اسپلایسینگ سند

شما ممکن است در به لحظه که در آن شما مشغول به کار در اجرای صفحه ، کلمه یا اعداد ، و غیره که در آن شما را به یاد داشته باشید که شما باید یک نمودار جریان وسیر مواد در کارخانه بسیار عالی برای دیدار شما در آینده خواهد بود که بسیار مفید در این سند است. شما تصمیم می گیرید برای کپی کردن جدول در سند ، از سند دیگری. با این حال ، اندازه در این سند و راه اندازی است از سند دیگر بسیار متفاوت است. حتی هنگامی که شما سعی می کنید انجام "چسباندن و سبک تطابق.." آن را هنوز هم به نظر نمی آید.

سعی کنید انجام شیفت 4 فرمان به انجام تصویر انتخابی از نمودار جریان خود را. این آسانتر کردن زندگی ، دلیل این که شما در حال تبدیل یک ذره کار رمزی به JPG ساده است که می تواند تغییر سایز با این حال شما می خواهم.

برای این کار را انجام دهید :

مرحله 1

پایین نگه فرماندهی شیفت 4 ، اشاره گر خود را به نوبه خود به یک خط کش ، شبیه به این...

مرحله 2

کشیدن خط کش را بر منطقه ای که شما می خواهید را به تصرف خود.

مرحله 3

مکانی شات روی صفحه نمایش خود را بر روی دسکتاپ. نام آن را با 'تصویر' شروع می شود. من انجام داده ام امروز چند ، همانطور که می بینید.

مرحله 4

Now, drag the screen shot in to your Pages, Numbers, or Word document and resize it to the appropriate size. This speeds up the process of integrating graphics!

تغییر اندازه عکس سریع

عضویت سایت دوستیابی جدید و نیاز به PIC سریع از سر قدیمی "به خیره زن (یا مرد)؟ با این حال ، هنگامی که شما پیدا PIC کاملی از شما ، به شما اطلاع شعله های قدیمی خود را که در تصویر؟ مطمئنا ، شما می توانید این کار را در iPhoto اضافه کرده و یا فتوشاپ را ویرایش کنید. با این حال ، اگر شما در یک شتاب هستید ، چرا جذب انتخابی روی صفحه نمایش نمی.

تکرار مراحل فوق با PIC مورد علاقه خود را در iPhoto اضافه کرده ، سافاری ، یا هر جا که عکس خود نهفته است .

صبر کنید ، صفری من می گویند؟ بله ، سافاری شما را از گرفتن عکس روی صفحه نمایش را متوقف نمی. شما حتی می تواند جستجوی گوگل برای خودتان انجام دهید پیدا کردن تصویر مناسب و صفحه نمایش آن را به ضرب گلوله از جستجوی تصویر گوگل!

مطمئنا ، شما همیشه می توانید به وب سایت بروید ، 'ی Save Image As...' . است اما این خیلی سریعتر است. شیفت 4 فرماندهی و کشیدن اعطا شده ، آن را با وضوح پایین تر از اصل است ، اما اگر شما فقط نیاز به یک قیچی کردن سریع ، کامل است.

حتی برنامه های خلاق برای صفحه نمایش تصرف خارج وجود دارد وجود دارد. این فقط نوک کوه یخ است. سعی کنید برای اجرای 4 شیفت فرماندهی به روال منظم خود را. تضمین می کنم شما آن را دوست دارم!

همچنین ، نیز وجود دارد برنامه های کاربردی خارج وجود دارد مانند گرفتن (در برنامه های کاربردی خود را / سودمند /

وجود دارد خیلی بیشتر به صفحه نمایش تسخیر بر روی مک است. اتمام سیستم عامل مکینتاش 10.6 201 پیشرفته پلنگ برفی برای همه در داخل و خارج است.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Studio Series - Recording Vocals
Logic Pro X 502
Dream It. Do It.
Do you want to learn Studio Series - Recording Vocals?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: