All Articles Mac OSX
مزایای به اشتراک گذاری صفحه نمایش در سیستم عامل Mac OS X
G.W. Childs IV on Mon, June 6th 0 comments
Lofts have become very chic in the last several years, and with good reason. They look cool, modern, but have a simplicity to them. And we all wish to add some simplicity to our lives, right? Not long

Lofts تبدیل شده اند بسیار شیک در چند سال گذشته ، و با دلیل خوبی است. آنها نگاه خنک و مدرن است ، اما سادگی به آنها را دارند. و همه ما مایل به اضافه کردن برخی از سادگی به زندگی ما ، درست است؟ چند وقت پیش ، من در زیر شیروانی قرار دادن واقعا ، واقعا شگفت انگیز با این ویژگی بسیار جذاب یکی نقل مکان کرد ، آن را تا طبقه دوم تنها در دسترس نردبان!

من در عشق با نردبان سقوط کرد و نرده های فلزی سفارشی در اطراف آن ، نقل مکان کرد و در دوم که من می توانم. با این حال ، من به زودی در بر داشت که از نردبان و همه از نرده های سفارشی برای حفظ یکی از حرکت تخت ، یا مقدار زیادی از مبل بالا وجود دارد. ظاهرا ، مارشال آتش فکر این امر می تواند یک ایده بد.

بنابراین ، من انتخاب را به حرکت دفتر من وجود دارد. این آسان نیست ، من مجبور به استفاده از یک قرقره ، و کوله پشتی و همه انواع دیگر از مفتولهای عجیب و غریب درباره من برای به دست آوردن وجود دارد ، و همه چیز عالی بود.

تنها مشکل من در به زد این بود : من نمی خواستم نردبان صعود هر زمانی که نیاز به دسترسی به iMAC محصول من. خوشبختانه ، مدل MacBook Pro نیز ، این اجازه می دهد تا به من برای گرفتن مقدار زیادی از کار طبقه پایین انجام می شود از بستر (بله ، IM زندگی رویا) ، اما من نیاز به دسترسی به هر دو ماشین گاهی اوقات ، و گاهی اوقات بسیار سریع! این است که در آن به اشتراک گذاری صفحه نمایش در می آید بسیار سودمند است.


دسترسی به اشتراک گذاری صفحه

  • This feature can be accessed by opening up a Finder window shown below:


  • Selecting the computer you wish to share with:


  • And pressing the Screen Share button.


  • Remember, you’ll need to set up access between the two computers, but once it’s done, it’s a snap. See System Preferences > Sharing to set this up! Files sharing is really handy too!


نکته 1 -- گوش دادن به مخلوط از راه دور

دستگاه اصلی موسیقی من iMAC محصول طبقه بالا ، خود را نیز به استودیو مانیتور من قلاب شده است. گاهی اوقات زمانی که من شرکت و شناسه را مانند برای آنها به شنیدن یک ترکیب جدید ، بیمار به سادگی به کامپیوتر من از طبقه پایین با استفاده از من مک بوک نرم افزار وارد بخش مدیریت شوید ، و شروع به منطق از طبقه پایین ، و پس از آن اجرای آهنگ جدید. دانلود ، متعجب؟

نظرت نفر قبلیت چه حتی بهتر است که من مجبور دسترسی به کنترل کننده QWERTY در منطق هنوز هم ، به عنوان خوب ، بنابراین من می توانید به طبقه پایین مربا و اگر نیاز به اضافه کردن در ایده هایی از تخت.


نکته 2 -- با استفاده از دو کامپیوتر با یکدیگر

اگر شما در حال حاضر کنترل MIDI و ورودی های صوتی بین دو کامپیوتر شما ، خود را کاملا ساده فقط به سوئیچ به کامپیوتر دوم و نیشگون گرفتن و کشیدن فیلتر را وصله جدید ، تغییر ضربان های درام و همچنین تغییر Sequencer ها گام را در زمان واقعی در حالی که کامپیوتر های دیگر در حال انجام یک کار کاملا متفاوت مانند... اجرای آهنگ تمام شما!

همچنین ، اگر شما یکی از خوش شانس است که کتابخانه های نمونه های بزرگ خود مانند EastWests کر سمفونیک ، که با استفاده از تن منابع کامپیوتر است. نگران نباشید کامپیوتر دوم شما به کتابخانه های بزرگ اختصاص داده شده ، داشته باشند و کنترل آن را از کامپیوتر اصلی شما!


نکته 3 -- مهندس ترکیبی از راه دور

همه ما (به خصوص مستاجرها) لوکس بودن قادر به مته کابل از طریق دیواره های اماکن مسکونی ما را برای لحظاتی که در آن شما مایل به استفاده از گنجه برای غرفه آوازی. اما ، از طریق به اشتراک گذاری صفحه نمایش بر روی یک کامپیوتر دیگر ، شما می توانید نرم افزار های صوتی مورد علاقه خود را از اتاق دیگر کنترل ، در حالی که خواننده در گنجه سوابق را مستقیما به کامپیوتر های دیگر (که ، البته ، به یک میکروفون متصل است). این سر و صدای پس زمینه ، به حداقل رساندن حداقل رساندن محیط اتاق ، اضافه کنید و صمیمیت به ضبط. اعطا شده ، شما نیاز به انتقال فایل ها بعد ، از یک دستگاه خود را به دیگری ، و موقعیت فایل ها مناسب. اما ، یک بار شما را به این راه کار می کند ، بسیاری خود را راحت تر از شما فکر می کنید استفاده می شود.


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Logic Remote
Logic Pro X 107
Dream It. Do It.
Do you want to learn Logic Remote?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: