All Articles Mac OSX
با استفاده از ویندوز 8 تحت VMware فیوژن قسمت 1: نصب و راه اندازی
Hollin Jones on Sat, July 6th | 0 comments
Want to run Windows on your Mac? There's lots of options around these days, so Hollin Jones explores VMWare Fusion in part 1 of 2 in this tutorial series.

حتی قبل از اپل تغییر از با استفاده از پاور به پردازنده های اینتل در مکینتاش خود، ممکن است برای اجرای ویندوز عملا در OS X بود، با استفاده از VirtualPC. و هر کسی که به خاطر انجام این کار می دانیم که در حالی که آن را کار می کرد، آن را بسیار آهسته و دست و پا گیر بود زیرا کد از ویندوز بود که به طور مداوم ترجمه برای اجرا بر روی CPU ناسازگار. با سوئیچ به اینتل، همه که تغییر و مغز مک خود را به طور ناگهانی بود که متفاوت به مغز یک کامپیوتر نیست، حتی اگر نگاه را از دستگاه خود بسیار متفاوت بود.

اپل در زمان یک گام نسبتا درشت و غیر منتظره بود در آن زمان و آزاد بوت کمپ، قادر می سازد هر کسی با یک مجوز ویندوز برای نصب ویندوز بومی در اینتل مک. تنها نکته این بود که شما تا به حال به بوت شدن به آن، بنابراین شما به طور موثر در حال اجرا کامپیوتر. این شاهد رشد آمارهای ها و جنبه های منفی. از یک طرف، شما می توانید یک تجربه کامپیوتر کامل، با هیچ مصالحه عملکرد از دو سیستم عامل در حال اجرا در یک بار در همان سخت افزار است. در حرکت نزولی، شما دارای عدم دسترسی به فایل ها و پوشه های مکینتاش خود را به دلیل بوت کمپ پارتیشن جداگانه از درایو بوت مک شما است. کاربران مکینتاش و به عنوان یک قاعده ترجیح می دهند OS X، حتی اگر آنها گاهی اوقات مجبور به استفاده از ویندوز برای انجام دادن کارهای خاصی از ضرورت.

توسعه دهندگان کارآفرین VMWARE ، و همچنین نحوهی، شروع به توسعه نرم افزار برای اجرای ویندوز در یک پنجره در داخل سیستم عامل X. ایده این بود که شما می توانید ویندوز فقط برنامه و وب سایت های آزمون و سایر فایل ها در ویندوز اجرا اما بدون نیاز به راه اندازی مجدد هر چیزی. شما دریافت می کنید دسترسی به فایل های مک خود را به راحتی، و می تواند چیزهایی مانند ایمیل، پیام ها و برنامه های دیگر در حال اجرا در حالی که شما در ویندوز انجام مسائل را نگه دارید. این است که فوق العاده مفید برای بسیاری از مردم، به شما اجازه کار با فایل ها، آرشیوها و فرمت های ویدیویی را تشخیص دهید که در مک پشتیبانی اما به راحتی به اشتراک گذاری داده ها بین دستگاه های واقعی و مجازی. همانطور که در زمان تا کنون، این نرم افزار بسیار ماهر تر در استفاده از پردازنده های چند هسته ای و ظرفیت RAM بالاتر در مکینتاش مدرن و در حال اجرا ویندوز در داخل OS X در حال حاضر تجربه شگفت انگیزی صاف تبدیل شده است. بیایید نگاه کنید که چگونه به نصب ویندوز 8 زیر فیوژن 5 .


مرحله 1:

آتش فیوژن و فایل را انتخاب کنید

Pic 1


گام 2:

فیوژن باید نسخه ویندوز از دیسک یا تصویر خود را تشخیص دهد. در صفحه بعدی شما می توانید راه اندازی آسان استفاده کنید. این پرش چندین مرحله بعد به صورت خودکار ایجاد نام کاربری و رمز عبور خود را. شما می توانید انتخاب کنید به استفاده از آن اگر شما می خواهم، و این مراحل را به انجام دستی بعد. اگر شما یک کلید محصول ویندوز خود را اینجا وارد کنید. اگر شما یک مجوز حجم، شما قادر به ادامه بدون کلید.

Pic 2


مرحله 3:

دو صفحه بعدی از شما می خواهیم که به نصب امن تر یا اشتراکی تر را انتخاب کنید، با تغییر تنظیمات پیش فرض برای به اشتراک گذاری پوشه در بین مهمان و میزبان سیستم عامل. یکی را انتخاب کنید، دانستن که شما می توانید این تنظیمات را بعدا تغییر. شما هستند و سپس وادار به دانلود VMware ابزار، نرم افزار فایرفاکس که برای کمک به ادغام OS X و ویندوز با چیزهایی مانند کشیدن و رها کردن و ترجمه گرافیک بهتر. هنگامی که این انجام شده است شما را به یک صفحه نمایش راه اندازی گرفته شده است. سفارشی کردن تنظیمات، کلیک کنید.

Pic 3

Pic 4


گام 4:

یک محل را برای ماشین مجازی خود را انتخاب کنید. این می تواند بر روی یک درایو خارجی باشد، و از آن ممکن است به 40 یا 50 گیگابایت در اندازه، جایی را انتخاب کنید با مقدار زیادی از فضای آزاد. باز هم، شما می توانید این درایو های مجازی بعد حرکت می کند. شما سپس به تنظیمات صفحه نمایش برای دستگاه شما گرفته شده است. بسیاری از این تنظیمات بعد از بهینه سازی است، اما در ابتدا شما نیاز به ایجاد برخی از تنظیمات سخت افزار مجازی. برو به پردازنده و بخش حافظه و اختصاص به عنوان بسیاری از هسته به عنوان شما به دستگاه آرزو. یکی این است که واقعا به اندازه کافی برای عملکرد مناسب و معقول نیست، دو محسوس است و چهار بزرگ است، اما ممکن است در کم کردن سرعت OS X در حالی که ویندوز در حال اجرا است. این را می توان بعد از تغییر و انتخاب شما بستگی دارد مکینتاش قابلیت های سخت افزاری شما است. اختصاص یک مقدار مناسب و معقول از رم در حدود 2 گیگابایت اگر مک شما دارای 4 گیگابایت یا حدود نیمی از هر مک شما است در غیر این صورت.

Pic 5


گام 5:

پنجره تنظیمات را ببندید و سپس ماشین مجازی را انتخاب کنید

Pic 6


گام 6:

اگر شما این گزینه را راه اندازی آسان قبلا انتخاب کرد، فیوژن یک حساب کاربری و رمز عبور را بر اساس آنچه شما را در آن قرار داده است ایجاد می شود. پس از چند ری استارت ماشین مجازی شما باید به صفحه ورود به سیستم بوت. اگر شما هر گونه غرابت، ماشین مجازی را راه اندازی مجدد کنید و همچنین در منوی ماشین مجازی بررسی کنید که VMware ابزار به درستی نصب شده اند. اگر نه، به نصب مجدد آنها را انتخاب کنید.

Pic 7


گام 7:

پس از ورود شما با رابط کاشی ارائه شده، اما اگر شما بر روی کاشی دسکتاپ کلیک کنید شما را به یک دسکتاپ ویندوز بیشتر آشنا گرفته شده است. واقعا کاملا پیشرفته، فیوژن باید در حال حاضر شناسایی و اتصال بی سیم، صفحه کلید و ماوس یا لای شیار خود را به اشتراک گذاشته و شما باید دریابید که ویندوز آنلاین و در حال اجرا است. با تشکر از VMware ابزار، شما می توانید به صورت دستی اندازه پنجره شناور با کشیدن لبه ها و ویندوز خود را به وضوح صفحه نمایش خود را به طور خودکار تنظیم.

Pic 8


در این نقطه و انسداد هر گونه مشکلات به شما باید به بالا و در حال اجرا است. در قسمت دوم ما در چگونه به نگاه عمیق تر، چگونه به نیشگون گرفتن و کشیدن ماشین مجازی خود را برای عملکرد و امنیت، چگونه برای به اشتراک گذاشتن فایل ها و پوشه ها و چگونه به ادغام بیشتر ویندوز با سیستم عامل X.


Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: