All Articles macProVideo
Macworld نمایشگاه
Martin Sitter on Sun, February 21st 0 comments
Whatever Happened to Trade Shows? Is it my imagination, or did the Macworld Expo happen last week? Yeah ... just checked Google and it did. I missed the whole thing ... I didn't even hear a word about

هر چه اتفاق افتاد تجارت نشان می دهد؟

آیا تخیل من ، یا نمایشگاه Macworld اتفاق می افتد در هفته گذشته؟ آره... فقط چک گوگل و این کار را کرد. همه چیز از دست رفته... من حتی شنیدن یک کلمه در مورد آن نیست.

به عنوان یک فرد است که در جهان از شرکت اپل کامپیوتر و Mac نرم افزار متمرکز ، برای من عجیب به نظر می رسد که آنچه پس از آن که بزرگترین نمایشگاه تجاری در جامعه ما در حال حاضر زمزمه سکوت است که می آید و می رود بدون اینکه صدا در پورتال خبری. چگونه این اتفاق افتاد؟

من استفاده می شود به نگاه به جلو در تمام طول سال به Macworld. این زمانی بود که من می دانستم که من از دوستان قدیمی از مدار نشان می دهد ، حزب کمی کسب و کار جدید ، پیدا کردن ، و به طور کلی لحظات خوبی داشته باشید.

در سال 2009 من یک سخنرانی کانون توجه در مرحله اصلی از Macworld... مرحله بسیار مشابه به عنوان ارائه سخنرانیها بدنام است. من به مدت یک ساعت در موضوع ارسال شده یا پاسخ داده شده توسط من می دانم که رابطه بسیار نزدیکی به خوبی صحبت کرد... "راه اندازی راه اندازی اینترنت خود را -- از $ 0 $ 1M." من 30 دقیقه از سوالات بعد از سخنرانی من ، متعجب بود. مردم خوشحال و مشتاق و به طور کلی داشتن یک زمان خوبی نشان می دهد.

از کجا تا به همه که رفته؟

هیچ شکی نیست اپل مبتکر و گذارنده روند وجود دارد. آنها موج پس از موج از فن آوری های رمان از جمله چیزهایی مانند iMAC محصول همه در یک ، قابل حمل موسیقی دیجیتال با آی پاد ، تلفن های هوشمند بعد از انقلاب با آی فون ، در حال حاضر اپل پیشگام... در روش های بسیار زیادی اپل همواره برای اولین بار با مفاهیم جدید بوده است. هنگامی که اپل کاری ، افراد دیگر را دنبال کنید.

اپل مبتکر برخی دیگر عشق برای کپی کردن است. هنگامی که اپل برای انجمن ملی از تجار موسیقی (NAMM) نشان می دهد تجارت در ژانویه سال 2008 موفق به نشان دادن ، نوشتن بر روی دیوار بود... نشان می دهد تجارت در حال حاضر برای تبدیل شدن به بی ربط است. اپل به طور مشابه از تمام تجارت کشیده نشان می دهد که در آن سال از جمله انجمن ملی سخن پراکنی (NAB) کنوانسیون در ماه آوریل سال 2008.

در نمایشگاه Macworld در ژانویه 2009 استیو جابز کاهش یافته است به انجام ارائه کلیدی برای اولین بار در بیش از 10 سال ، و مهمتر ، اپل اعلام کرد آنها نمی خواهد به Macworld بازگشت در آینده است. ناخن نهایی به تابوت را نشان می دهد تجارت مگا ما آمد به دانستن و عشق رانده بود. اپل در حال حاضر رفته بود ، و سایر نقاط جهان به دنبال.

دلیل اپل برای ترک تجارت مدار نشان می دهد بود ساده بر روی سطح : با بیش از 200 فروشگاه اپل از طریق هر شهرستان عمده ای از جهان گسترش یافته ، اپل در حال حاضر می تواند به طور مستقیم رسیدن به مشتریان خود در هر کجا که مشتریان خود را ممکن است باشد ، بنابراین آنها دیگر مورد نیاز برای حفظ یک تجارت نشان می دهد حضور. اما با صحبت کردن با دوستان در اپل من آمد به تحقق بخشیدن به این امر دلایل مختلفی نیز وجود دارد... پول است.

اپل غرفه بسیار زیاد هستند ، و آنها پرواز صدها نفر از کارکنان به آن غرفه برای نشان دادن هر. بسیاری از این افراد مهندسان سیستم و کارکنان بازاریابی است که دستمزد فرمان بالا است. هنگامی که این افراد نیروی انسانی تجارت غرفه نشان می دهد با صحبت کردن به مشتریان؟ آنها موج بعدی از فن آوری های نوینی که درآمد این شرکت تولید ایجاد نمیکند.

این هزینه های ده ها میلیون دلار برای اپل به انجام فقط یک نمایشگاه تجاری. ضرب که توسط ده یا دوازده تجارت در سال را نشان می دهد ، و شما در بودجه های بزرگ اختصاص داده شده به مشتریان سرویس دهی آنها در حال حاضر در فروشگاه های اپل را ببینید هر روز. بنابراین هزینه فرصت بزرگ برای یک شرکت مانند اپل هنگامی که آن را را به نشان می دهد تجارت می آید وجود دارد. آنها نیاز به فروش مقدار زیادی از کامپیوترها را به این پول.

اگر شما یک تجارت نشان می دهد ، داشتن یک شرکت مانند مرخصی اپل مانند در اختیار داشتن Kmart ترک یک مرکز خرید نوار در غرب میانه. اپل مستاجر لنگر در این نشان می دهد. نشان می دهد از درآمد تولید شده توسط اپل صدور صورت حساب با هزینه غرفه بستگی دارد ، و آنها نیز پس از شرکت کنندگان که اپل تساوی برای پر کردن کف از خود نشان میدهند به طوری که آنها می توانید به اتهام شرکت کنندگان هزینه های دیگر و حتی بالاتر از غرفه بستگی دارد. هنگامی که اپل می رود ، این اقتصاد خرد ناپدید می شود.

امسال Macworld سایه از شکوه پیشین به آن بود. من در مورد آن را حتی نشنیده است. بنابراین آنچه در مورد سال آینده؟ خب ، اگر من تا به حال حدس بزنید ، در سال آینده از آن خواهد شد شبح خود سابق آن... کاملا به معنای واقعی کلمه چیزی بیش از یک حافظه علاقه در ذهن مردم مثل من.

خداحافظ Macworld... RIP.

Martin Sitter
Publisher
macProVideo.comRelated Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Edit Photos in Photoshop Elements 2020
Photoshop Elements 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Edit Photos in Photoshop Elements 2020?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: